Велика подяка за відео! Вподобайка та коментар для просування
@Valerabel2 ай бұрын
Відео чудове, а плата - порізаний економ-варіант за доволі великі гроші.
@VINRARUS2 ай бұрын
Зате які можливості "нового" чіпсету, ммм....
@mr.niceguy90662 ай бұрын
Не могли б пояснити свою думку?
@Oleg_Semashko2 ай бұрын
Шось на багатому. Дякую за огляд🙌
@MacMafin2 ай бұрын
Чудові плати, як і попередні покоління. Легка еволюція АМ5 сокету. Будемо чекати революції у АМ6-му!
@VINRARUS2 ай бұрын
На платах за 3000 грн і то більше конденсаторів ставлять для звуку, ніж тут!
@fallenangel27322 ай бұрын
Як завжди, чудовий огляд! Дякую за вашу працю!
@JIpocTak2 ай бұрын
Дякую! Супер!
@vadimpilgrim33932 ай бұрын
Ооооо друге діло, дякую!!
@HummerPoint2 ай бұрын
Коли я побачив свого часу ціну на в650 і x670,то подумав це якесь тимчасове явище,але тепер ясно що хтось мороче нам голови,чим ці плати технологічніші і складніші у виробництві за B550 наприклад?Я свою Mortar B550 брав за 4к гривень у телемарті,яка ж класнюча була плата,згадую з теплотою,а тепер маємо ті ж самі плати по ціні топових процесорів
@АнтонМ-й6к2 ай бұрын
Щось я не зрозумів, розгін з прощенний не працює стабільно, розгін озп, це не від чіпсета залежить а від слоїв на платі, надійне живлення також і за 170 евро якщо брати мамку. Да і 16 фаз райзену не обов`язково. Шо по залізу, які поліпшення???
@leon_de_on2 ай бұрын
Я вище В серії не розглядаю. Як для моїх потреб достатньо і А серії. Я купую материнку лише у двох випадках - при новій збірці або другий і дуже рідкий коли попередня сказала ,,йосики босики,,,.. Серія Х лише для тих хто займається постійним вдосконаленням можливості свого компа.
@Serg1232 ай бұрын
пару вопросов: 1. у нас в Украине разрешена частота wifi 6 ГГц? 2. сколько мВт выдает на наушники кодек 1220 (или 4080, если знаете). у меня на асусе savitech стоит, дак он 120мВт.
@vovajakovyuk26312 ай бұрын
Очікували що оперативка буде робити на частоті 8000 тисяч )
@blackcatwarlock2 ай бұрын
От якщо нові 9000 х3д будут розблоковані з можливістью розгону тоді буду переходити, а якщо ні то і немае сенсу.
@Karatel_Karas2 ай бұрын
Норм плата. Планую щось схоже взяти під майбутні X3D... Зі скидкою в ±3000₴ можна буде брати
@VINRARUS2 ай бұрын
7:10 аудіочіп виявився настільки потужним що довелося стримувати його зменшеною кількістю конденсаторів?😱 10:05 для ай-яй знову інтелекту недопаяли🤣 11:11 а який смисл в цих тестах ми повинні побачити? 😵💫Що новіший 16 ядерний процесор на новішій материнці раптом виявився потужнішим старішого 12 ядерного процесора на старішій мамці? 🤡 Хоча б зробили діаграму до розгону і після (ага, чисто поржати😅). А от тестів споживання системи, які напряму залежать від якості живильника та режимів роботи ЦП, сильно не вистачає (бо це є дуже актуальним для України).
@pa_pasha692 ай бұрын
Я думав споживання системи залежить від тех. процесу, архітектури та наскільки проц розігнаний з заводу. А тут значить чим більше мосфетів на мамці, тим менше споживання системи
@VINRARUS2 ай бұрын
@@pa_pasha69 на мосфетах ЗАВЖДИ залишається певний відсоток до споживання самого ЦП. Тому, грубо кажучи, важлива не їх кількість, а сумарна якість, що є фактично показником сумарного опору. Що до техпроцесу, то ситуація не однозначна, бо з його зменшенням зменшується і робоча напруга транзисторів ЦП. Але ж якщо напруга менша, а споживання таке ж як і в старіших ЦП, то це значить що більша сила струму, яка проходить через мосфет, прямо впливає на його більший нагрів=споживання. Отже їх потрібно або більше, або якісніші, або значно ефективніше їх охолодження... а краще все разом, що і робиться на якісних материнках. Ну і не потрібно забувати про тротлінг, викликаний не перегрівом ЦП, а перегрівом системи живлення.
@wadznim2 ай бұрын
Аудиочип ALC1200/1220, на самом деле, очень хороший. Возможно это более продвинутая его версия (наверняка не зря в его имени буква "P" в конце указана), меньше потребляет, а поэтому и конденсаторов для него тоже меньше.
@VINRARUS2 ай бұрын
@@wadznim якщо він менше в рази споживає то й менше віддає. На моєму Асусі теж 1220, але поряд чомусь 7 конденсаторів. Що до якості звуку то порівнюю його з Xonar DS - по чистоті не уступає, але по деталізації все ж не дотягує, хоча баси навалює краще (знову ж таки, конденсатори без діла не стоять).
@wadznim2 ай бұрын
@@VINRARUS Новый техпроцесс даёт ту же отдачу при меньшем потреблении. Так или иначе, сомневаюсь что ASUS пожертвуют своей репутацией. И у меня мать ASUS с ALC12xx, только 5 кондеров. Проблем со звуком нет. А если их нет, то пофиг на всё остальное. Прямо не сравнивал, но когда перешёл на ALC12xx и 2.0 систему, после звуковой Creative SB X-Fi XtremeGamer с 2.1, то разница в детализации и большей нейтральности стала ощутимой в пользу встройки. АЧХ даже у старых ALC не хуже звуковых плат, а поэтому разница детализации возможна только из-за кол-ва шумов. Но у обсуждаемых нами звуковых плат шумы на том же уровне что у ALC12xx.
@Kefa_19812 ай бұрын
побачив ціну- апетит відбило
@VINRARUS2 ай бұрын
АМДа вам їстоньки принесла... свіженького надпотужного чіпсета... а ви не цінуєте... 😭
@Kefa_19812 ай бұрын
@@VINRARUS там буде різне меню- ми не обжераємося, це шкідливо для гаманця
@AlekseevMC2 ай бұрын
@@VINRARUS це впершу чергу ASUS, в другу, серія TUF Про прийнятну ціну можна було навіть не мріяти
@wadznim2 ай бұрын
@@AlekseevMC На самом-то деле, цены у ASUS сейчас не выше других популярных брендов при сопоставимом качестве. Да и серия TUF - не топ, хоть и по качеству компонентов в основном ничем не уступает топовой ROG (уступает больше кол-вом и возможностями). Однако тут прежде всего важен не бренд и серия, а чипсет. Кроме того, это ещё и самый свежий среди топовых чипсетов. Поэтому было бы наоборот очень подозрительно увидеть цену ниже.
@sddua942 ай бұрын
Огляд на материнку чудовий та якісний і материнка наче як хороша. Я звісно купувати не буду 🥲
@МаркБезуглый-о3т2 ай бұрын
Надіюсь що Asus ще випустить плату TUF у версії 870E. Фічі, олед підсвідка, і розгінний потенціал плат ROG мені абсолютно не потрібен, а от просто більша кількість швидкісних портів лишніми ніколи не будуть.
@ruslan7503Ай бұрын
Дюже потужно 🧔♂️
@pa_pasha692 ай бұрын
Навіщо ви обманюєте ваших глядачів, порівнюючи різні процесори на різних чіпсетах? Ви по суті робите порівняння 9950X проти 7900X, а не чіпсетів материнських плат🙃
@gecidreviews2 ай бұрын
Згоден, не дуже коректне порівняння чипсетів, бо то більше порівняння платформ. Але зверніть увагу, що оновлений 16-ядерник по енергоспоживанню кращий за попередній 12-ядерник.
@pa_pasha692 ай бұрын
@@gecidreviews для чого мені звертати увагу на енергоефективність процесора, якщо ви оглядаєте материнку, а не новий райзен) ті хто не розбираються в залізі подивляться ваш тест і подумають "о, на Х870 цифєрки більше ніж на Х670, значить ця мамка краще "розкриє" мій 7500f". Все що треба в огляді материнки це 1. зовнішній вигляд; 2. чим там виробник нафарширував цю плату додатково і як використав лінії PCI; 3. Які температури VRM; 4.ціна. Для чого тут взагалі тест процесору, якщо материнська плата не впливає на перфоманс системи, незрозуміло. Але якщо так хотіли потестити процесори, то хоча б поставили цей 9950Х на обидві плати (можна і 7900Х на обох, якщо прям так хочеться показати енергоефективність Zen 5).
@wadznim2 ай бұрын
@@pa_pasha69 По правде говоря не встречал ещё проблем с внешним видом у плат такого уровня, тем более которую с трудом будет видно даже на 50% после сборки. Поэтому не вижу смысла внешность рассматривать, а достаточно просто показать как она выглядит. Прежде всего нужно рассматривать кол-во и качество элементов питания процессора вместе с их охлаждением, ибо от этого зависит не только как и какой проц будет работать в стоке, но и в разгоне. А после этого перейти к перечислению всех остальных возможностей платы, включая чипсет.
@AdalbertSchneider_2 ай бұрын
sorry, why are you even comparing 9950X & 7900X ? Its literlay apples & bananas. srsly, I would rather not see the other CPU benchmark. If you wanted to compare to something, you should find some 7950X, but it still doesnt matter as you are testing the MB... PS EDIT: Oh noooo, and thats on diferent MB aswell, guys srsly no, dont do it like this. You are davaluating your content with this.
@gecidreviews2 ай бұрын
Згоден, не дуже коректне порівняння чипсетів, бо то більше порівняння платформ. Але зверніть увагу, що оновлений 16-ядерник по енергоспоживанню кращий за попередній 12-ядерник.
@AdalbertSchneider_2 ай бұрын
@@gecidreviews and that is not new. 12 cores are mostly "not good enough" 16 cores - just cut and sold as 12 cores. You know Steve from Gamers Nexus - years ago he explained it nicely I think with 5000 series. But yeah - what you did ( and you should focus on that ) was, that you showed that this MB has no problem to give all the power ( through VRM ) to top 16 core processor and the VRM was nicely cool. That, and the feautures of the MB . the ports and stuff... So yeah, thx for the answer and GL next time ;)
@yngvarr24382 ай бұрын
Купувати материнку дорожчу або по вартості як проц - це дурня
@VINRARUS2 ай бұрын
Купляй Біостар, і тільки його, завжди. А зекономлені кошти вкладай в максимально потужний процесор. Можна навіть без відеокарти.
@МаркБезуглый-о3т2 ай бұрын
у цьом є абсолютно раціональне зерно якщо ти не на інтелі, де майже під кожне покоління новий сокет. А на дорогій материнці під AMD вільно можна проапгрейдитись на топовий проц через 3-4 покоління, і мати повний спектр актуальних роз'ємів під плати розширення.
@VINRARUS2 ай бұрын
@@МаркБезуглый-о3т історія з PCI-E не навчила?
@МаркБезуглый-о3т2 ай бұрын
@@VINRARUS яка саме?
@VINRARUS2 ай бұрын
@@МаркБезуглый-о3т що вийшли АМДешні ЦП з підтримкою новішої PCI-E, але додавати підтримку на старіших материнках було заборонено, хоча деякі виробники напівлегально спочатку робили.