Дякую автору. Приємні спогади: створювати цей журнал було не меньш цікавішим зайняттям, ніж його читати. Головний редактор Максим весь час ставив непрості задачки... І я дуже пишаюся, що свого часу був причетний до складу команди "Шпиля" 😄.
@TheSir1us7 ай бұрын
Дякую автору відео від колишнього автора журналу "Шпіль"! Аж сльозу ностальгії пустив!
@Advanced_Home8 ай бұрын
Я щомісяця ганяв до ларька Преса, щоб купити свіжий номер. Це був мій інтернет :)
@ВащевМаксим-х8л7 ай бұрын
Дякую!)
@Eric_Nomad_Hixtone7 ай бұрын
Мені ностальгія жме, й ніяково що його закрили, то був чудовий журнал і навіть зараз сумно через це при перегляді. Найбільший мінус це те що не рідною бо культуру треба розвивати. Я також був школяр що читав його в школі й просив батьків кожен випуск. Пам'ятаю редактор був журналу потім в Куй ТБ. Я його бачив на оркестрі по іграм на яких їздив до якихось важливих тестів чи то контрольних, чи то екзамену школи.
@Хохол-р1р7 ай бұрын
Журналов больше не будет в ето нет смысла(
@Bamba-jan7 ай бұрын
Дякую за приємні спогади. Згадав, як купував перший номер цього журнала... Згадав, який я старий. Поплакав.
@diakdima85017 ай бұрын
Хоча я ностальгую за журналами. Це був ритуал. Я купляв журнал, і на день мене не було, я прочитував його повністю, читпв його за їжею, в ліжку, в туалеті, усюди. Просто тоді для мене не існувало такої штуки, як вихідний, то з початком мого фанатіння від ігрових журналів я отримав один вихідний на місяць. Ще слід зазначити, що комп'ютера в мене не було, але була розвинена уява, тож я по статті і уявляв собі гру
@n3gve7 ай бұрын
Читав я цей журнал з 2001 по 2006 роки. Ностальгія. Мені дуже подобався стиль статтей, такий вільний, простий, трохи хуліганський. Саме "Шпіль" проклав мені шлях до моєї майбутньої професії. Що найцікавіше, в середині 2010-х я випадково познайомився із авторами цього журналу, коли мені довелося пересікатися із ними по роботі - приємно було зустріти своїх кумирів.
@Croop0137 ай бұрын
Чи не знаєте як склалася доля авторів журналу? Дуже цікаво
@freemanuseruser7 ай бұрын
на Торрент-трекері рутрекер є всі випуски відскановані - також є gameplay, мой компьютер игровой,дпк,игромания, страна игр та решта журналів - кому буде цікаво прочитати
@xjax85197 ай бұрын
Где ??? Ссылки кинь )))
@jeremiah-w7e7 ай бұрын
@@xjax8519лінки ютуб блокує а так якщо ти не вчора з інтернетом познайомився то сам знайдеш
@alexey93407 ай бұрын
зловив ностальгічних флешбеків) У мене в коморі на дачі досі десь лежать випуски 2004-2005. Пам'ятаю, купував їх шо дурний, і ніколи не розумів в чому користь від тих дисків. Пізніше просто перестав купувати. Є навіть спецвипуск про сам світ варкрафту та стартерії за всі 4 фракції. Носився із ним та вичитував його до дір півроку)
@xjax85197 ай бұрын
Диски сейчас на вес золота, так как там могут быть превью игр которые не вышли в итоге, а интернет их не знает ((((
@АлександрЧертин-г4и7 ай бұрын
Був журнал до якого кріпилася машинка, ретро - автомобілі! Ще був журнал де у папку требо було з кожного випуску журналу збирати сторінки щоб створити свою книжку на різні теми! Так, я підписався, комент і лайк поставив дякую! За дитинство
@ms-dok48567 ай бұрын
Ех, роки два тому заліз на горище і знайшов свої журнали. Як на часи розквіту видавництва - було вогень. Але я виріс та і українське нарешті стало популярним. Лишив собі на згадку, таки журнал справив на мене сильне враження у мої підліткові рокі, адже привив любов до відеоігор, а не до сферичних піздєлок двір на двір. Якість поступово падала, автори, які стали локомотивами популярності, полишали видання. А після того, як в одній із статей на кіноогляді марвеловського фільму про Халка почав читати претензії до фільму від автора на тему "занадто великої відірваності від реалізму" просто забив прутня і більше не купляв. Але ностальгія таки є.
@UAkuniАй бұрын
Дякую, твоє відео змотивувало мене знайти та викачати усі диски "Шпіля", бо коли я його покупав, він виходив на 2CD, у той час, як Ігроманія вже тоді випускалась на 2 двослойних DVD. Але, окрім Геймплею (який я взагалі не бачив і не чув) та Шпілю в Україні існував ще один ігровий журнал - "МКИ (Мой Компьютер Игровой)" - він виходив раз на тиждень, не мав ніяких дисків, був тонкий у порівнянні із конкурентами, та й якість самого паперу була спірною, але текстовий вміст... Бооооже, то була всправжня ігрова ґонзо-журналістика, в обзорі на гру автор міг писати про що завгодно, окрім як про саму гру. У мене вдома десь ще лежить підшивка із цим журналом, і я марю, що колись, коли буде вільний час та мотивація, то я знайду ці дивні статті та перечитаю їх знову, щоб впевнитись - то автор щось хлюпнув, чи я малий нічого не розумів
@pandacaptain16338 ай бұрын
ААААААА! в моє сердце АААААААААААА! Дякую тобі за це)
@roboky90887 ай бұрын
А я GAMEPLAY якось більше любив... Хоча з усіх журналів я в основному ДПК купляв) Там хоч про ігри було небагато, зате інфи про комп'ютерне залізо навалювали)
@ljah17 ай бұрын
Читав "Мой Компьютер Игровой" свого часу, а от Шпіль завжди сприймався як якась попсова жвачка. В середовищі читачів МіКа до шпіля дуже зневажливе ставлення склалося. Взагалі глянув би такий огляд на МіК, ех((
@kosmichnyi7 ай бұрын
В МіКа була взагалі своя атмосфера, відкрита редакція, можна було самому стати автором, спілкування з читачами. Там якось не лише було про ігри, а про якусь філософію життя між цих самих ігор)
@teh_nagato7 ай бұрын
Шкода що ДЗВР зачинили. Цікаво що там з Рандом, Глюкком, Ягуаром та Манвяком) Знаю що Кертіс писав сценарії до «По законам военного времени», зараз без роботи, а Талер один з годовних активістів Майдану і нещодавно випустив книжку, міське фентезі.
@ljah17 ай бұрын
@@teh_nagato о, дякую! Сам не знаю що з авторами зараз, ви хоч про Талера розповіли трохи.
@sirocco_root7 ай бұрын
@@ljah1 олди тут. я з вами. теж купував МіК. Цікаво дійсно, що тепер з авторами. Поділіться інфою. ТомДок Кертіс один з кращих...
@teh_nagato7 ай бұрын
@@ljah1 книжка називається Киянин, як раз півгодини назад знайшов)
@IriaGarayu7 ай бұрын
Дякую за можливість пригадати юнацтво.
@VladiqLot8 ай бұрын
У мене досі є 3 випуски за 2002 рік…тоді це було вікно у неймовірний світ геймінгу. А я був 12 річною дитиною у якої був досить застарілий компʼютер.
@AtikiN2398 ай бұрын
А в мене є 3 випуски Gameplay 2005 року. Й вони справді найперші, саме заснування журналу
@dmytro1987lv8 ай бұрын
Купував і Плейбой (хєрня, до речі), і Шпиль. Досі лежить стос за 2011, 2012 та один випуск за 2013 роки. Дуже подобався гумор журналу. Пам'ятаю, як дуже гарно рознесли 6й Resident Evil, який я вважаю однією з найгірших ігор взагалі. Ну і рубрика "Ацтой" - це легендарно.
@rondoo8 ай бұрын
дякую Вам за огляд! російський язік зараз сприймається як бруд, що розмазали по сторінках. шкода, що журнали тоді майже не друкували людською мовою, бо зараз вони, по суті, нічого не варті сама через те, що перечитувати їх - без огиди просто неможливо. свої журнали я викинув ще торік, залишивши лише постери (не тільки ігрові журнали були, а й музичні - як то МОЛОТОК). зберігав їх всі ці роки аби дітям своїм в майбутньому показати, але вони не будуть знати язіка, то ж і сенсу зберігати я більше не бачив.
@Ohliadator8 ай бұрын
аналогічна доля спіткала всі мої комікси, і загалом все що було рос) залишив лише журнали і комікси українською, але їх одиниці(
@max_biker41497 ай бұрын
По такій логіці може вже потрібно позбутися 35% громадян, які досі розмовляють російською)) Якщо чесно, то ті всі мовні питання дуже бісять. Мова це ефімерне поняття, яке підіймається навмисно для розділення та стравлення суспільства. Головне не мова, а розуміння інших. Для прикладу, сюди (до гострих питань) також можна віднести релігію, національність і колір шкіри. Всі ці питання (якщо вже підіймаються), то взмозі внести розкол у будь яке громадянське суспільство. До прикладу Швейцарія на початку 19 століття також мала ворога в обличчі Франції, та була нею повністю окупована. Й нічого, десь 40% досі розмовляє французькою. Також є інші країни, і таких прикладів багато. І там мовні питання ніхто не підіймає. Звісно, ви можете викинути все, що побажаєте - я не проти, це ваше право, але краще це не вірусити, та не нав'язувати такі думки іншим. Краще вже вчити історію та не повторювати старі помилки. З.І.: Потім, ще для прикладу, особисто я знаю 4 мови, 5 вчу. 6-у вчив у Інституті - нажаль її вже забув. Так чи інакше, пишаюсь тим, що можу розуміти більше людей у світі. Також знати і вчити більше мов це корисно для мозку. Рекомендую.
@demon_neuro7 ай бұрын
@@max_biker4149 але чогось рашисти, коли окуповують українське місто, то одразу міняють українську назву міста на російську, то ще мова не на часі?
@sdv75247 ай бұрын
Підтримую. Також викинув зі свого життя усе, що належить руському міру. Назад дороги вже немає і так як було більше не буде.
@sdv75247 ай бұрын
@@max_biker4149 На жаль, люди мають право між собою (не в публічному просторі) розмовляти хоч вигаданою мовою (або пігдогською), а громадяни України мають право знати лише державну мову, забути болотну і не вчити дітей мові окупантів, щоб імперці не почували себе тут як вдома, щоб не можна було так просто сюди засилати агентів та крутити пропаганду навіть без перекладу. Мова - це значно більший бар'єр, ніж велика фізична стіна!
@serrocko8 ай бұрын
О, в свій час дуже любив його, зокрема за гумористичний стиль. В мене десь валяються досі випуски за перші кілька років. Але для мене він скотився дуже швидко. Спочатку Гайдут покинув журнал менші ніж через 2 роки. Потім інші цікаві автори поступово відвалювались, і я забив на журнал.
@luckyboy45048 ай бұрын
Друже, Дякую за якісний та файний контент. Вподобайка та коментар для просування вашого відео!
@andriigladii58987 ай бұрын
Упродовж декількох років купував цей журнал, старіші номери читав у районній бібліотеці. Оце були часи! Памʼятаю, журнал ще деякий час виходив в електронному вигляді, але потім кудись зник...
@МиколаТерещук-о4м7 ай бұрын
" К 9" ще класний був . Я купував заради статей і інтервью людей дотичних до 9-го мистецтва. Для дитини з села це був ковток свіжого повітря.
@AlexSerge938 ай бұрын
Як же це було класно, купити свіжий номер з диском, гортати вдома сторінки та глянути що там на диску
@gekon0098 ай бұрын
Не купляв цей журнал ,але знав про його існування. Було цікаво дізнатися про начинку та історію цього журналу. Дякую за відео.
@flaaashbaaack92677 ай бұрын
Читав його з 2002 по 2012 рік, деякі випуски навіть в двох екземплярах маю. Авторський стиль тих текстів дуже на мене вплинув включно з гумором. Пам'ятаю що дуже чекав на повернення персонажа Ведмедя Вітальки. А щоб купувати журнал з диском, ми з другом скидались 50/50. Оскільки він мав комп'ютер, то забирав собі диск і постер, а я - журнал. Потім перестав купувати, бо не міг фінансово собі дозволити ігровий комп
@alisabaidukova72888 ай бұрын
Пам'ятаю з подругою однокласницею прогулювали уроки в бібліотеці і брали стоси шпиля та схожих журналів. Ех, часи...
@Олександр-ю4ы7ю7 ай бұрын
Я ходив в бібліотеку мого коледжу щоб читати там цей журнал) ТОП в свій час !
@jhoneysoup58217 ай бұрын
в мене вся стіна була в постерах з бібліотеки......
@Олександр-ю4ы7ю7 ай бұрын
@@jhoneysoup5821 Прикольно. У мене стіни були в постерах с Найтвішом та Візин Темптейшеном) Комп зявився тільки в кінці 2003 року. Я в свій час знав всі прокати дисків в Кропивницькому. 2 гривні за сутки )
@maxgusakov7 ай бұрын
ще пам'ятаю "мой компьютер" - в мене сокурсник туди статті писав, "мой компьютер игровой" - саме там прочитав огляд на моровінд, і так загорівся, що коли комп купляли через рік десь, то вмовив батьків взяти і диск з моровіндом :) Ще були ДПК і Gameplay з дисками в комплекті зі всякими демками і софтом
@vladyslav.danylo7 ай бұрын
Журнал легенда, маю багато випусків цього журналу 😀
@TheOgirOk8 ай бұрын
Загалом всі періодичні видання, пов'язані з IT, загнулися, рано чи пізно. Легендарний ДПК, GamePlay, Шпиль! Ще трохи побаоахтався німецький Чип, алеий він відійшов у небуття. Але, як цікаво зануритись у приємні спогади. Ностальжі.
@Solidinius_Snake7 ай бұрын
Так багато знайомих сторінок побачив. Чогось особливо запам'яталося і досі іноді згадував про "Свиномордий против джедаев черепашек"
@alonrflstreetlirycs61387 ай бұрын
Було цікаво,так би мовити «зануритись у той час»
@ПастаФар7 ай бұрын
Досі висять плакати з "bioshock" , "batman Arkham" i "mass effect 3" Крутезний був журнал
@user-xv5ut6cv4k7 ай бұрын
Висновки вірні, близько до того що було насправді. Можливо, журнал зміг би адаптуватись (хоча б як сайт, або канал), але не без рекламодавців та грошей від них. Ентузіазму у команди працювати «за ідею» вистачило не надовго.
@gamestationua48867 ай бұрын
Найкращим був GamePlay із Гальонкіним, на цьому все
@mrstekolshik7 ай бұрын
Ну, молодь 2000-их не тільки це можна будо змусити читати, бо я чудово пам'ятаю, що майже всі гомоніли "прочитав третю главу "Гаррі Поттера і назва частини"? Ця серія книг змусило багатьох читати із власного бажання)
@yarkov_desorec_channel7 ай бұрын
Хороший був журнал, хоч й не безгрішний.
@Studenthj-m1m7 ай бұрын
Ще ми читали твори Митця... "Купатися чи не купатися"...
@yashe67807 ай бұрын
дивні були часи... ми купували російськомовний журнал щоб почитати про ігри, більшість яких не пограємо, бо комп не потягне, а які потягне всеодно запіратимо десь
@xjax85197 ай бұрын
У меня тянуло и лицензию покупал ! Что с вами не так ????
@yashe67807 ай бұрын
@@xjax8519 я радий, що росли в забезпеченій сімї, але більша частина навіть компютера не мала в 2000х, не те що купувати ліцензійні ігри (яких теж тоді ще треба було пошукати, бо всякі фаргуси і новий діск це теж пірати)
@deadrider1328 ай бұрын
Ахах на 8:30 мій малюнок Данте 😂 трохи ностальгії
@Ohliadator8 ай бұрын
ого круто)) можна сказати залишили частинку історії у виданні)
@deadrider1328 ай бұрын
@@Ohliadator так , трохи 😁 шкода тільки що фігурку яку виграв десь загубив
@sirocco_root7 ай бұрын
Чи олди пам"ятають журнал МиК (Мой компьютер игровой)? Особисто для мене найкращий журнал на ігрову тематику. Дякую за огляд.
@jeremiah-w7e7 ай бұрын
я олд. 30 з малим рочків. так, любив МіК, він був дешевий і відносно цікавий, але Домашній ПК та геймплей були кращими. російські ігрожури були дуже дорогі і розміром як 4-5 МіКів
@Yushchenkivets7 ай бұрын
Цитата про "обізян" - з "Зоряного Десанту" Роберта Гайнлайна у заліщанському перекладі.
@VenomTheFox7 ай бұрын
Щомісяця бігав купувати цей журнал разом з ДПК. Обов'язково з диском) Але коли з'явився інтернет, та в одній статті я побачив як мого улюбленого персонажа зі світу Соніка назвали "гіршим сайдкіком за всю історію ігр"... вибач Шпіль, цього пробачити я тобі не зможу. З тих пір я й перестав купувати...
@ManAtPlay7 ай бұрын
Дякую. Я вже й забув як це було уєнно
@titanthebest3807 ай бұрын
Чому зараз не випускають такі
@maxgusakov7 ай бұрын
прикольна епоха була, думаю рано чи пізно повернеться в тому чи іншому вигляді - зараз тренд йде на фізичні носії, всякі там аудіокасети, вініли :)
@Віталій_Філатов7 ай бұрын
Я хоч тоді і був ще дитиною, але їхні жарти а-ля "По данным издания The Source (засос!)" просто вибішували, а в останні роки там реклами Playboy було більше ніж ігор, а от Gameplay чи Компьютерное обозрение я би і зараз почитав.
@satorigiissin65627 ай бұрын
18:07 , тут куди умісніше було би "одно з", оскільки була ще ціла плеяда інших видань починаючи с легендарного в вузьких колах МІКа.
@rouzzystone89037 ай бұрын
Свій перший номер купив у далекому 2002 році, тоді ще люди чекали на вихід Half-life 2. Відтоді з певної періодичністю купував журнал аж до 2015 року. Випуски Шпіль навіть в бібліотеках дитячих можна було взяти. Погоджуюся з деякими коментарями стосовно того, що Gameplay був кращий, адже багато жартів у Шпілі, а також подача матеріалу не завжди була конструктивною та зрозумілою. Помер Шпіль банально через зменшення попиту та необхідності. Блогери на Ютубі могли випускати огляди оперативніше, не були звʼязані цензурою преси та і можна було знайти блогера за своїм смаком. Трохи на захист Шпілю скажу, що на той час майже у кожної української компанії була сторінка у ВК. На жаль, цією соціальною мережею користувалися активно і українці. Стосовно виходу на болотах, то такі стратегічні рішення зазвичай приймаються за рік, тож ніхто на початку 2013 не знав, чим все закінчиться. Наскільки памʼятаю, то Шпіль скасував свій вихід на ринок боліт і підтримав Україну, хоча і російською.
@ЮлийДерепа8 ай бұрын
Хороший журнал, наш аналог раиськиных. А за конкуренцию верно подмечено , к сожалению на раисе количество подобных журналов было огромным
@ЧорнийБай7 ай бұрын
у мене на полці стопка Шпілів лежить от ,десь в середині і той з превюшки з КілЗоною ))
@arisaka67707 ай бұрын
Десь ще валяються пару цих журналів, ще старий ігроманія товстий там в комплекті диск йшов до 100 ігр
@Katarinabishop7 ай бұрын
Найкращим був журнал МиК, мой игровой компьютер. Там були такі монстри як ТомДокКертис і краще нього ніхто статті не писав.
@Alex_R.T.8 ай бұрын
Дуже хочу огляд на ДПК. Хоча, якщо автор ріс тільки на Шпілі, то це буде складніше. Для мене ж найцікавіші огляди ігор були від Олександра Птиці. Тоді здавалося, що круто коли 70+ дід грає в компухтерні ігри. А виявляється, він не дожив 70. Знайшов некролог за 2018😔
@ІванПрокіпчук-о6з7 ай бұрын
Ой пам'ятаю цей журнал
@Nick_Diamond8 ай бұрын
Купував з 2010 по 2012. Ех, ностальгія
@teh_nagato7 ай бұрын
Бачу 5 помилок у написанні журналу МиК ;)
@Хохол-р1р7 ай бұрын
Было прикольно.
@ArtyomStouch7 ай бұрын
Я читав журнай Gameplay - саме його важаю найкращим в паперовому друку
@teh_nagato7 ай бұрын
Сєгал після нього круто піднявся)
@oleghrozman41728 ай бұрын
Так. Було діло. Досі пам'ятаю як купляв саме з дисками. Досі згадую як малював малюнки для Шпіля і їх презентували на останніх сторінках. Я ще й призи вигравав. І з Princeм та Khai-Tosinom переписувався.
@dancingfox4ever7 ай бұрын
Найкращим журнал Шпіль став лише тоді, коли Мій Комп'ютер Ігровий загнувся😏
@teh_nagato7 ай бұрын
100% І то був ще Геймплей
@sshandsslcat8 ай бұрын
5:27 азіров і Navi, оце так так
@uzik_ua8 ай бұрын
Бро. Шпіль - був одним з найгіршим. МіК був набагато краще.
@Ohliadator8 ай бұрын
Ну тут суб'єктивно) мік був щотижневиком, сама індустрія не генерувала стільки ігор і новин за 7 днів. Але повторюсь, це моя суб'єктивна думка)
@ЖеняКривченко-м2д7 ай бұрын
@@Ohliadator суб'єктивно, в Мік набагато цікавіші статті були, кожен автор вирізнявся стилем, подачею, а ще подобалась концепія-що кожен автор це агент якого засилали у гру, для написання статті
@teh_nagato7 ай бұрын
База!
@tonykrankov98157 ай бұрын
Давай ще про "Мій ігровий комютер", там теж була своя фан база і свій цікавий стиль (вони відігравали роль оперативників департамента віртуальної реальності в кожній статті".Теж по своєму культовий журнал і теж мертвий
@jeremiah-w7e7 ай бұрын
ще був повязаний з ним журнал реальность фантастики
@ath777ete7 ай бұрын
У якомусь задрипаному журналі відзначались платформи на яких виходить гра, навіть сьогодні цю «технологію» деякі блогери не можуть освоїти😂
@ОлександрЗаверюха-е4д7 ай бұрын
Хай квітне україномовний ютуб.
@k1tk2t7 ай бұрын
Мені чомусь "Шпиль" не дуже заходив. Я купував (ну як я, батьки мені купували) журнал ДПК, може хтось пам"ятає. Там також була частина про ігри, але 2/3 журналу було про залізо, їх тестування та інше.
@diakdima85017 ай бұрын
Маю колекцію шпільних дисків, але от біда, комп дає синє вікно при спробах їх віжкрити
@amferatus7 ай бұрын
1:47 поправка, це було вступне слово, не від умовних авторів, а від головного редактора)
@otakuSiD7 ай бұрын
найкращім був МіК, Шпіль був гламурним ;)
@АлександрЧертин-г4и7 ай бұрын
Я купляв журнал, бо там був диск з демо іграми. Журнал помер, на мою думку, коли вийшла гра Лінейдж 2. Wnet другі хроніки
@viktors8467 ай бұрын
Найкращим ігровим журналом був тоді "Мой игровой компьютер" або просто "МІК"
@andrecaveman7 ай бұрын
Відео - просто велич, безсумнівний лайк. Але трішки подушню і зауважу, що правильніше називати "Огляд журналу", а не "огляд на журнал")
@Zurlak7 ай бұрын
Я його купував). Це ріл був інтернет)
@fanmegaten8 ай бұрын
Мені більше геймплей подобався, але шпіль теж купляв. Зовсім рідко купляв СИ, бо дорого.
@mr.redrum928 ай бұрын
Автор, я можу скинути всі випуски ( зі спецвипусками") тобі в PDF)
@Ohliadator8 ай бұрын
У вас є інфа по спецвипуску з GTA?
@mr.redrum928 ай бұрын
@@Ohliadator так, pdf файл
@Ohliadator8 ай бұрын
а лінк на нього можна ? )
@mr.redrum928 ай бұрын
@@Ohliadator та у мене на компі, я хз звідки я качав. та і куди б я його скинув)
@maksymhunda18363 ай бұрын
Привет. Помню свою коллекцию с 56 журналов. Очень ищу выпуск про варкрафт спецвыпуск который ты листаешь в видео. Есть ли возможность его отсканировать или могу приобрести?
@Ohliadator3 ай бұрын
привіт ) сам маю пару журналів, а так мені знайомий дав свої журнали для зняття відео
@maksymhunda18363 ай бұрын
@@Ohliadator Возможно отсканировать?
@maksymhunda18362 ай бұрын
@@Ohliadator Привет. Возможно ли отсканировать спецвыпуск по варкрафту? Очень нужен этот номер!!! Ностальгия разрывает. Не бесплатно.
@Ohliadator2 ай бұрын
@@maksymhunda1836 привіт, можеш дати свої контакти? (тг наприклад)
@Ohliadator2 ай бұрын
@@maksymhunda1836 привіт) напиши контактні дані, куди тобі можна написати)
@ВікторДиба-ф3ю8 ай бұрын
там ще інколи диски були в комплекті, де були відоси, патчі та всіляка інша фігня))
@Ohliadator8 ай бұрын
Так, про це теж є у відео)
@ВікторДиба-ф3ю8 ай бұрын
@@Ohliadator там бували й випадки коли в звичайні випуски диски потрапляли)) скоріш за все халатність на пакувальній лінії)) тож кожен екземпляр завжди був замацаний до стану ганчірки ще у кіоску)))
@Alex_R.T.8 ай бұрын
Шпіль зовсім пройшов повз. Читав ДПК і МОЙ Компьютер. Тільки один календар Шпіля висів на стіні. Ні не те, що ви подумали. То був Мордор, і там були дати!!!😂
@Криворіжець7 ай бұрын
Ех, крутий був журнал (
@habibub8 ай бұрын
як завжди, перед носом був новий ринок, україномовний, а намагались в узьке і отримали як і всі - занепад і смерть
@ГомерГомер-м1ы8 ай бұрын
Олдскули звело і потекли сльози)
@diakdima85017 ай бұрын
Шпіль завжди облизував рос ринок, згадай статтю про стратегію "Обитаемый остров" і постійну рекламу ігор росігропрому. Так що нічого дивного, що в 14ому шапка на крадії остаточно згоріла
@dimaas26077 ай бұрын
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@ke1ebra8 ай бұрын
Лучшим был МИК. Хоть он и был качестом типографии хуже, порой выпуски выходили на бумаге уровня туалетной, но тем не менее, там обзоры были запоминающиеся и душевнее что-ли. Чего только стоит статья обзора игры, от лица таракана.
@MrMenatet8 ай бұрын
Плюсую. Отдельные статьи лично для меня - это маленькие шедевры от мира журналистики. И во многом он определил моё мировосприятие.
@teh_nagato7 ай бұрын
@@MrMenatetСкільки молоді підсадив на пиво Кертіс…
@MrMenatet7 ай бұрын
@@teh_nagato ну, меня он вдохновил писать статьи и не только :).
@D.S.handle4 ай бұрын
Не знаєте, чи Шпиль завжди оглядав консольні ігри? Я памʼятаю що Игромания почала оглядати консольні ігри на своїх сторінках доволі пізно, хоча вітчизняний Gameplay оглядав їх, напевно, з початку. Трохи сумно що за ці роки ми фактично майже втратили ринок преси. Розумію, що навряд чи багато людей зараз купували б щось що асоціюється з інформацією про компʼютерні ігри/техніку в вигляді паперових примірників, але скажімо, щось типу щомісячних журналів коміксів в наш час дуже бракує (памʼятаємо про К9 😢).
@Ohliadator4 ай бұрын
Так, огляди були і на консольні, вони вказували на яку платформу гра виходитиме чи вийшла. А часи були дійсно чудові
@IcapapalotlPopocatepepetl8 ай бұрын
Так він же увесь час свого існування видавався на лаптєчєствєнном язикє, як і "мой компьютер" і "мой игровой компьютер". Доволі сумненько, що ви про нього узагалі згадали і що ца стало інфоприводом у третьому тисячолітті. Не треба так.
@Ohliadator8 ай бұрын
так, того він і помер частково
@IcapapalotlPopocatepepetl8 ай бұрын
@@Ohliadator Він одразу був мертвонародженим. Звісно, українських оглядів ігор і вже тим паче локалізацій тоді годі було й шукати, тож я можу лише сам собі завдячити тим, що змалечку вивчаю англійську.
@kosmichnyi7 ай бұрын
Ви погано читали МІК, ще в 06-07 окремі автори писали українською, бо не всі тексти взагалі були редакційні. А редакція була досить лояльна і вже тоді їм задавали питання про українську. МІК це така альтернатива глянцевому Шпілю, який орієнтувався на подібні рф журнали. Де менше дрочки на красиві скріни, а на сам текст, стиль автора, думки про гру і т.д. Це було більше ком'юніті бо була комунікація простих читачів з редакціє., а ніж суха викладка погратись в шпільку. Та і не один шпіль був, був точно ще геймплей, такий самий бездушний глянець.
@teh_nagato7 ай бұрын
@@kosmichnyiНе просто лояльними. В них навіть був плакат у 2004 революційний. а Талер був відомим активістом у 2014)
@IcapapalotlPopocatepepetl7 ай бұрын
@@kosmichnyi Я маю десь на горищі абсолютно усі видання "Мой компьютер" ще з тих репаних часів, як він був, даруйте, газетою. Тож маю вас запевнити, що ані в МК, ані в МиК фізично не існує жодної статті українською. Пруфів не буде.
@burozubka8 ай бұрын
Так ,,Gameplay,, і майже вдвічі товстіший за ,,Шпиль,, був. Десь завалялося декілька журналів та дисків до них. Купував до 2007- го поки не набридло .
@Jack7on7 ай бұрын
Шпиль чогось не пам'ятаю, а от Геймплей, чи особливо Ігроманію то так. За часів до інтернету постійно купував, не пропускаючи майже ні одного випуску.
@hermanaksom53037 ай бұрын
О так!
@retroiid7 ай бұрын
2:21 - ламповий ігровий фрутігер айро пк лише за 3150 грн змусив мене серйозно так задепресувати 😰
@ЄгорБерезняк8 ай бұрын
Журноли за рулем, автомір помню прочтать про авто спорт і автомобили описивали оценку давали авто журнале .
@ipypypy8 ай бұрын
Діду, а на дпк буде огляд?
@dionisiysuvuy94337 ай бұрын
На рахунок того, що ніхто такого не купує Я навіть знаю одну людину, яка юзає вертикальну мишу, і кайфує від цього
@izenhornn8 ай бұрын
Спочатку він був більш-менш, а потів скотився у звичайне школоло і я припинив його купляти. Та і безлімітний інтернет у мене вже був.
@victorwhite10497 ай бұрын
не згодний щодо "найкращого". В моєму сердці назавжди журнал "Gameplay" посів цю позицію
@Apionkin888 ай бұрын
Це якісь темніки роздали? Вже 3 раз за тиждень нитикаюсь на відео про цей журнал
@Ohliadator8 ай бұрын
алгоритми Ютуба)) напевно раз подивились і тепер вам пропонують більше)
@Apionkin888 ай бұрын
@@Ohliadator ні питання в іншому всі відоси нові і вийшли протягом тижня
@xjax85197 ай бұрын
@@Apionkin88 О надо искать ))) Жду 2 года обзоры этого журнала )))
@МиколаТерещук-о4м7 ай бұрын
" моєї" шафи в " моїй" кімнаті , не дуже звучить , вистачило б одного " Моєї"