Ніхто так неможе співати як Оксана Білозір. Такий ангельський приємний солодкий голос шо можна немов доторкнутись до нього ❤
@Irakozak-he1qz2 жыл бұрын
Яка Ви Оксано красива і талановита👍❤.Просто слухаєш,а душа аж плаче від такого дзвінкого співу.Ви Наша співуча пташка України💙💛
@IT-Pennywise2 жыл бұрын
Обожнюю цю пісню❤ Браво👏
@КристинаДзюбан Жыл бұрын
Чудова пісня, згадую❤ дитинство❤
@user-hk1xm2ph9t2 жыл бұрын
Я вам вдячна! Ще в дитинстві співала 'україночка'! Обожнюю ваші пісні...а ця нереально життєва..плачу,хоча мені тільки 35💗
@felixsinitsa4165 Жыл бұрын
Ось це найкраще виконання, те, що зробили сучасні аранжувальники це просто пониження градусу...на жаль. Оксана красуня завжди.
@ЛенаПилютина Жыл бұрын
Чудова писня♥️моих батьков уже нема😔
@natanwajdawajda64932 жыл бұрын
Одна з улюблених пісень. Дякую, п. Оксано! Чудесно! Голос, виконання, вміння подати себе на сцені, неймовірна краса українська.....Хотілося б більше Вас чути. А ті архівні записи: просто безцінні.
@ІванДенисяк Жыл бұрын
Ретро,це серце пісні❤
@НаталяШалапай Жыл бұрын
Гарні були пісні і часи 😢❤
@Нінель-ш2т Жыл бұрын
Юна дзвінкоголоса тендітна Оксанка... І чудова душевна пісня... Як плине час...
@ИраВолокитина2 жыл бұрын
Дуже гарна пісня,! Дякую
@innakydin6558 Жыл бұрын
Обожнюю Айстри.Назавжди ті часи коли величезний стіл з родиною якої тепер не має .....наші пісні та обійми💔
@НаталяШалапай Жыл бұрын
Памятаю як співала в дитинстві ❤
@oksanamaika7208 Жыл бұрын
Дякую 💙💛
@elijah_n082 жыл бұрын
Нарешті віднайшла дане відео. Де пам’ять є, там слів не треба.
@PinkCat-ZSU10 ай бұрын
Ну точно початок 90, тут пані Оксана, ще юна дівчина😊 хоча якщо чесно😂 теперішня Оксана Білозір мені подобається більше.
@borodatijplot Жыл бұрын
ця пісня наче охоплює тебе теплими обіймами
@Badyoruy2 жыл бұрын
Спогади дитинства...
@СергійПаламарчук-т4ъ Жыл бұрын
Дитинство...
@Дмитро-к1г2 жыл бұрын
Цікаво який це рік???
@s.p43972 жыл бұрын
Гугл каже, що це з альбому Горобина ніч, тобто 2001 рік. Але судячи по зачісці, інструментів, оформлення сцени, чомусь дуже давньо: можливо середина 90-х....або ще раніше.... Творчий геній автора підкреслюють і ці рядки: "Також типові ознаки балади має композиція «Батьківська пісня» на слова М. Мельникова. Цікавою є інтерпретація цієї пісні Оксани Білозір. У аранжуванні місцями є елементи рок-балади, які створює насичена фактура (група та тембр струнного оркестру). Соло на акустичній гітарі підкреслює баладні жанрові витоки композиції. Мелодика пісні характерна для балади. Пісня починається із оповідальних інтонацій, які поступово динамізується як музичним супроводом (до аранжування додаються все нові і нові інструменти), так і розвитком мелодії. Приспів побудований на секвенційному розвитку першого мелодичному елементу куплету. Така інтонаційна спорідненість робить композицію пісні цілісною, надають її розвитку наскрізного характеру. В цілому, тут переважає ліричний елегійний образ. Слова «батьківська пісня» в тексті розкривається в цій композиції музикою як узагальнений образ української пісні. Ще одна пісня О. Злотника у виконанні Оксани Білозір, що має ознаки жанрово-стильового синтезу - «Неповторність» на слова А. Демиденка. Тут баладність та романсовість органічно комбінується із синкопованими ритмами, характерними для стилю босса-нова. В цілому такий жанрово-стилістичний мікс створює багатогранний образ, ліричний на початку пісні, та світло-піднесений в кінці. Синтез джазу, року, фанку та інших стилів та жанрів масової музичної культури з українським фольклором є знаковою рисою також і творчості композитора у часи незалежності - у 1990-ті роки та у новому тисячолітті. Його надзвичайно пластичне творче відчуття жанрово-стильової актуальності завжди робило і продовжує робити творчість Олександра Злотника художньо своєчасною".
@andrijgnatiuk2 жыл бұрын
"Пісенний вернісаж" - 91. Січень 1992 року. Палац культури "Україна", Київ.
@Дмитро-к1г2 жыл бұрын
@@andrijgnatiuk, а чи маєте ви повний випуск???
@andrijgnatiuk2 жыл бұрын
@@Дмитро-к1г Ні, на жаль. Маю лише пісню Василя Зінкевич в. Але творець його ютуб-каналу оформив скаргу про видалення всіх його пісень. Тому і її нема.