Я теплом спасають від укусів комара і мух. Розігріваю ложку у гарячій воді і прикладаю до місця укусу. Допомагає відразу, зникає зуд повністю,, та й здебільшого не повертається, іноді два-три рази треба провести таку процедуру.
@user-darbo5 ай бұрын
А бодай тих пустолобих сусідів оте усе покусало!
@AstralEvil7 ай бұрын
Виріс на Одещині, тих нещасних тарантулів ловив на нитку з воском, жодного разу не кусали) Доречі зараз живу в місті, хоч і не в центрі, але у спальному районі недалеко від центру, і на великих зелених ділянках між домами іноді бачу ці норки з павутинням Цього жовтосумного павука жодного разу не бачив, але його придуркуватий близький родич (Cheiracanthium mildei), хоч і менш отруйний, але все ж шкідливий для алергіків, постійно спавниться десь у мене в хаті та падає зі стелі, чим викликає в мене періодичну паніку 😅 Також цікавий факт - окрім каракурта, на півдні водиться кілька видів стеатод, зокрема стеатода трикутна. Ці павуки родичі, стеатоди набагато менш отруйні та досить миролюбиві павуки, але через конкуренцію вони витісняють каракуртів та вдов. Грубо кажучи, якщо десь живе стеатода, там наврядчи буде жити її більш небезпечна рідня, тож якщо у вас під стелею завівся невеликий темно-коричневий з характерним світло-бежевим трикутним малюнком на черевці павучок - не чіпайте, то ваш гарант безпеки)
@МашаВычалковская-е3р7 ай бұрын
О! В мене вдома живе стеатода. Миле сором'язливе створіння. В принципі, як більшість павуків, яких я зустрічала в Україні ❤
@antonkovalenko21275 ай бұрын
Насправді всі тарантули не такі вже й отруйні, звісно отруйні але не на стільки щоб вбити людину
@ashanteesharres33122 ай бұрын
О, більше місяця назад випроводжувала павука-вовка з малятами. Чоловік налякався, а я також замислилася аби щось гірше на пусте місце замість неї не прийшло. Дякую за підказку щодо стеатод, спробую підселити за можливості.
@WhiteBearMommy9 ай бұрын
Я з Миколаєва. Одна знайома (живе в приватному будинку) одягала вранці капці, які стояли на вулиці, її за ногу вкусив каракурт, що сидів в капцях, як виявилось. Дуже важко переживала, під крапельницею лежала, довго потім відходила, але жива, на щастя. Я люблю туристичні походи і відпрацьована звичка перевіряти взуття перед взуванням, перевірятись постійно на кліщів. Колись була на мисі Аджигол з наметами. Краса неймовірна навкруги, але ще більш неймовірна кількість павуків-зебр (павук-оса ще називають) - неможливо було навіть відійти в кущики попісяти, щоб на павука не напоротись)) зате комарів і мух не було 😊
@inf0g8 ай бұрын
Тримав в себе пів року в банці самку павука павука-оси, але ніхто не говорив, що павук отруйний... 😊
@fly_away_haha8 ай бұрын
@@inf0g то в неї би і запитав)
@hanna_kv8 ай бұрын
@@inf0g так він і не отруйний, у відео про це ж і кажуть, що для людей аргіопа не несе загрози
@viacheslavmelnik8888 ай бұрын
@@hanna_kv неотруйних павуків не існує в природі! Є ті, що прокушують шкіру і ті, що ні ))
@hibahprice68878 ай бұрын
Есть пауки вообще без яда@@viacheslavmelnik888
@ArtInThreeDimensions9 ай бұрын
ми в дитинстві ходили ловити тарантулів на жувальну гумку, і намагалися ловити гадюк. Дитинство на Одещині трошки той во)))
@Mender_ok9 ай бұрын
Ми на Черкащині так само,жодного разу тарантул не кусав, він завжди тебе боїться, ну крім випадків з павуками на спині, ролі загрозливо махає лапами і))
@СергейВакуленко-й2я9 ай бұрын
Я з Миколаєва. Ми ловили в дитинстві тарантулів на нитку з пластиліном)))
@ArtInThreeDimensions8 ай бұрын
@@Mender_ok 😂я коли це сину розповідаю він дивиться на мене як на психа.
@vasyamuronchuck8 ай бұрын
@@ИгорьГетьманец-щ8з На смолу на капроновій нитці вдавалося витягнути з нори.
@Akvinavi8 ай бұрын
Ми ловили їх десятками і шукали найбільші нори,ловили на пластилін чи смолу. Садили тарантула на руку,головне не притискать його.
@annakovshun74399 ай бұрын
Я з південного берегу Криму. Все дитинство босі чи в босоніжках лісами-степами бігали, а в морі плавали та на дно пірнали взагалі ні про що не замислюючись. Чиста удача, що всі живі та не постраждалі залишились) Дуже дякую Лєрі за корисний та цікавий контент 😊
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Чудо! Истинное чУдо! Босховым поползновением, не иначе! Как там: аллилуйя, чё!
@a.mantis9 ай бұрын
Привіт з павучого півдня. Дякую за ролик👍 Вважаю, що відео про отруйні гриби та рослини буде не просто цікаве а й вкрай необхідне.
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Не, оно, канешь, да ежели всё шо узрел на пути своём, у рота тянуть - без того вiдео буде повний афедрон. Преполнейший даже. Без вариантов.
@a.mantis8 ай бұрын
@@АристархАристархов-о9л не обов'язково до рота. Є рослини, які при контакті зі шкірою викликають наприклад дуже болючі опіки.
@ninastepanenko72218 ай бұрын
Дякую за таке пізнавальне відео. Я живу на півдні, біля Херсона. У нас за останні роки розвелось багато сколопендр, та всіх тих павуків, про які ви говорили, їх кількість виросла в рази, за останні роки. Зими стали теплі, і вони не вимерзають. Та й взагалі у нас на півдні з'явилось багато чого, чого раніше не водилось.
@wiktorveberАй бұрын
Я гадюку звичайну бачив, а Аргеопи у мене дві в помідорах жили, я їх не рухав осінню вони кудась самі поділись. Так то чомусь не згадали про самого розповсюдженого отруйного паука, а саме Христовика, хоч яд там по силі від Аргиопи не далеко пішов, але його зустрічав напевно кожен, так як він живе біль будівель людей і вночі його можна збити своїм обличчям коли він сидить на своїй паутині. Да і шершні напевно перші про кого треба було говорити, так як на відмінну від всіх перерахованих, ці гади можуть напасти в будь-який момент. Да жруть вони виноград, і груші. А цього року я побачив надзвичайно великого шершня і щось мені здається що то Азіацький уже кочував до нас, то то вщагалі дуже небезпечна зараза.
@samroach365426 күн бұрын
Шикарный канал. Дискавери отдыхает.
@ЮлияЮрьевна-у6г9 ай бұрын
Мені просто подобається, як після кожної тваринки ви зауважуєте, що їх треба залишити в спокої не чіпати і не вбивати🥹🫶🏻
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Эт да. Вообще милота. И терезомутерство преполнейшее.. Вот казалось бы, он тебя мог убить, а не убил. Ты его мог в хлам, но не вхламил ничуть. Арахнидо-хомочное братство с нотками лямурности по утогу. Ну няшно же, ска! Умилительно.
@ЮлияЮрьевна-у6г8 ай бұрын
@@АристархАристархов-о9л одужуйте
@ArhitectOleg8 ай бұрын
В цілому цікава пыдбірка. Питання лише до саламандри. Так у неї є отрута в мішках за очима, але сама саламандра не використовує цю отруту для захисту. Я тримав протягом двох років саламандру в тераріумі. Власне в мене були три саламандри два самці і самка. Загалом отруту я бачив один раз, при невдалій лінці. Моя самка запуталася в старій шкірі. Так, вони линяють раз на рік. Стара шкіра прозора і достатньо міцна, нагадує поліетилен. Так вот, моя самка знімаючи шкіру заплуталася в ній задніми лапками. Намагаючись їй допомогти я надавив більше, яґк звичайно. Виступило біле молочко, дещо густе по консистенції. Це і була отрута. В інтернеті є відео де блогер пробує отруту всіх видів саламандр на смак. За його словами вона дуже гірка, гірша від аспирину і може визвати хіба що неконтрольовану блювоту, як результат обезводнення. ДО РУК КРАЩЕ ПРАВДА НЕ БРАТИ, але не через отруту. Справа в тому, що температура 28 градусів викликає в саламандри ряд незворотніх змін, які в кінцевому результаті приведуть до смерті тварини. Тобто НЕ ВОНА ВАС, а ВИ ЇЇ УБ'ЄТЕ, то му або її садити на тильну сторону долоні, або потримати руки в холодній воді. В цілому РЕКОМЕНДУЮ всім саламандру, як домашнього улюбленця, надзвичайно милі створіння. Своїх я роздарив друзям, коли в мене змінилися умови. (я це до того, що вони не здохли)
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Два самца и самка? Шведские саламандры, што ль?
@candyguapbird36499 ай бұрын
цей випуск нагадав мені топову телепередачу "хіт-парад дикої природи" яка була на тонісі за мого дитинства дякую за флешбеки
@Dintsay8 ай бұрын
Дуже дякую за відео! Скоро йду не фронт, і таке варто знати, будучи в окопі.
@CrazyIvan11198 ай бұрын
Вдачі брат 🫡🤝
@parhomenko838 ай бұрын
Краще не ходи...
@kompot_5059 ай бұрын
"Про гриби та рослини", я гадаю багатьом було б дуже цікаво послухати
@cj_ayho9 ай бұрын
22:05 мухоловка насправді досить отруйна штука, близька по отруйності до бджоли. Але людину не прокусить, бо шкіра людини для її хеліцерів - як автомобільна покришка для наших зубів. Але домашні тварини, типу котів, можуть бути нею вкушені, щоправда без особливих наслідків.
@JANOVSKAGEO9 ай бұрын
дякую за доповнення! 🩵 можливо тварину хоч хутро захистить)
@cj_ayho9 ай бұрын
@@JANOVSKAGEO ну зацікавленого кота в ніс цапнути вона таки зможе. В принципі як і людину в губу, але я ж сподіваюсь що серед аудиторії каналу нема таких хто буде цілуватись з мухоловкою у хеліцери 😁
@sapriniti9 ай бұрын
Так, для нас мухоловки - це просто такі прикольні істоти, які бігають по стінах і жеруть набридливих мух. Натомість не дуже хочу уявляти, як почуваються самі мухи...
@Metod_karpa8 ай бұрын
У дитинстві годувала мухоловок мухами😂
@Грибитаягодисередмальовничихгі9 ай бұрын
Вперше чую за рибу дракончика. За це окремий лайк❤
@АлісаБондар4 ай бұрын
З Херсонщини, всього цього добра з дитинства набачилась(про аргіопу, яка любить плести павутиння на помідорах не знали, думали звичайний павук). Переїхала у зв'язку з повномасштабною в Бердичів. Гуляла тут по околицям з обережністю, знаючі всих цих звірюги з півдня, а місцеві мене запевняли мене, що в них того добра немає. Тепер і надалі гулятиму з обережністю
@tetianakopylova52838 ай бұрын
Я мешкала у Херсонській області і для мене сколопендра була найстрашнішим звіром, особливо неприємно коли вона проникає в будинок, адже добре ховається під поверхнями будь-чого і «виселити» її непроста задача, а лягати спати з думкою про те що вона десь поряд і може вночі пробігти по тобі ще те задоволення) З нетерпінням чекатиму випуск про отруйні рослини.
@Yuriy_Markush8 ай бұрын
Ось так я і дізнався, що 8 років тому пофотографував у себе вдома самку тарантула (вона була з купою павученят на спині)... А Агріопа часто зустрічається на Закарпатті, особливо, коли літо жарке і сухе, тоді вони часто плетуть доволі велику павутину на всіляких кущиках чи сухостоях, пам'ятаю таке з дитинства. А одного разу такий павук вкусив мене в шию. Він випадково впав на мене з дерева, я подумав, що то листок і механічно рукою його хотів скинути, от він і кусьнув. Було боляче, десь два дні тримався набряк, але все пройшло саме, до лікаря не звертався. До речі, одну агріопу трошки познімав на відео: kzbin.info/www/bejne/qHncqaFjiMeLfNksi=u29iLUwxUXSdgG4Q Щодо отруйності саламандр, то неодноразово про це чув, але при прогулянках в лісі часто брав їх на руки (ну бо допитливий) і ніяких наслідків від цього не було. Може то вони не завжди виділяють отруту?
@Миха-ь8с8 ай бұрын
Ну для тохо треба її з'їсти або втерти в свіжу рану😅
@michellekarasone9 ай бұрын
Зніміть відео про страшних але безпечних тваринок, про хрестовиків наприклад, я їх дуже боюсь
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Не с тех фобничаем, душа моя. Крестовики шо - тьфу. Чёрные вдовы везде. Скрiзь, мутер их. Потепление, чё. А они за ним. Тут не психотерапЭвт надобен с антидепрессантами всякими, чай не в америках. Тут без огнемёту того, душа моя, ну никак не обойтись. Держи палец на спуске - целее будешь.
@sapriniti9 ай бұрын
Дуже потрібні такі розповіді! Бо як глянеш, бува, на тих навіжених "грибників", які вважають сироїжкою бліду поганку, то аж чоло болить через фейспалми... Тож прошу про продовження, пані Валеріє! Це надзвичайно важлива тема!
@Nickotinich6 ай бұрын
Саламандра дуже мила, треба її облизати :) Відео про гриби і рослини дуже потрібно, бо цікаво!
@Krys_Chernenko9 ай бұрын
Дійшла до частини про каракурта. Я больше ніколи не вийду з дому. В Києві.
@JANOVSKAGEO9 ай бұрын
переглянула усі свої минулі подорожі на південь України, і навіть трохи жахнулася, як нас ніде нічого не вкусило та не вжалило 😬 тепер нервово буде кудись вибиратися 😅
@Krys_Chernenko9 ай бұрын
@@JANOVSKAGEO Є цитата від моєї подруги з Донбасу, вона має нас заспокоїти! "о, мене кусала чорна вдова та степова гадюга) від чорної вдови кріпові глюки)))) від гадюки трошки судоми та температура) але гадюка дуууже боляче кусається". Ну трошки будуть глюки, лаааадно! 😀😀
@justby11118 ай бұрын
ага, я думала у мене тільки проблема з кліщами ( в парки до кінця червня жодним чином не піду, бо у знайомої сина кліщ заразний вкусив то довго лікували), а тут КАРАУЛ, і ще мільйон того що може спричинити серцевий напад ще до того як вкусить
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Душа моя! Именно дома им самое то! Мухой на природу!
@user-darbo5 ай бұрын
@@JANOVSKAGEO тю, тарантул в нас на Донбасі річ звична. Я й в хаті знаходив. Але рік на рік неприходится, того року було багатенько. Цього року небачив жодного. Як знаходиш в хаті то можна підсунути під нього на папірець, сидить собі спокійненько, та винести с хати. А на дворі поки його не чипаєш, він тобою й незацікавится.
@Kir88418 ай бұрын
А ще в Дніпрі років 10 тому зʼявився і зараз активно живе «Сонячний окунь» який дуже гарний але їсть ікру інших риб і цим дуже шкодить. Нормальне середовище проживання цього окуня - АМАЗОНКА
@Миха-ь8с8 ай бұрын
Я того окуня ловив ще до війни на Донбасі, дуже здивувався(штуки три впіймав за годину) 😅
@lestom1009 ай бұрын
15:10 ловили тих тарантулів на смолу. не знаю навіщо
@druzhnyi_kolektyv8 ай бұрын
На мою думку, шершнів можна було б цілком згадати в цьому переліку тваринок 😉 У нас прямо на роботі кілька років тому був випадок, коли декілька їх вбили здорового чоловіка.
@wiiniil9 ай бұрын
Відео - суцільна фобія, майже всіх тварин зі списку я дуже боюсь (окрім саламандри, вона виглядає досить мило). Радує, що більшість з них немає в моїй місцевости. І про рослини було б цікаво послухати, бо я, напевно, знаю тільки один борщівник
@BurmeseBlueRose9 ай бұрын
Із ідей, можна ще розказати про скорпіонів, шершнів, кумку та про слимаків, які мешкають на території Україні
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Боги! Was ist кумка? А уже превентивно эту хрень боюсь(
@cynic38593 ай бұрын
@@АристархАристархов-о9лКумка, або джерелянка - невеличка жабка, що дуже вибаглива до чистоти води. Цікаво, що мені розповідали про практику: вкидати таку в глечик з молоком, щоб не скисало.
@ZhytyvUkraini8 ай бұрын
Оцих смугастих павікув, що на 19-й хвилині, ми часто годували гедзями. Коли пасли корів, то ловили на них гедзів, після чого кидали тих в павутину цих павуків. Було цікаво спостерігати, як павук швидко обмотує гедзя павутиною.
@olenaanopka30658 ай бұрын
Цікава розповідь!Чудовий меседж-не чіпати і залишити у спокої!Дуже дякую!
@OxiOko9 ай бұрын
22:00 - Мухоловка навіть дуже корисна в домі, адже вона обожнює ласувати тарганами. Бабільше! В раціон Скутигери також входить цвіль і всіляка пліснява, власне біля якої вона переважно і селиться. ❤
@ТатьянаАндриевская-к6г9 ай бұрын
Мухоловочки гарні) Я їх оберігаю вдома, не знищую. Це природня липучка для мух.
@НаталияМальцева-о1я9 ай бұрын
Дійсно життєво важлива інформація. Дякую за такий огляд. Роки 3-4 тому в Центральній Україні масово поширились тарантули. Прямо посеред міста почали з'являтись їхні нори - а вони доволі специфічні.
@arisho_sama9 ай бұрын
Як це я залишилась живою, з Одеси 🥲🥲
@katrin_horbovych2 ай бұрын
Дякую за ваші відео. Дуже цікаво та корисно😊
@Techno_Beat9 ай бұрын
Читав про випадок один, де дитину вкусив павук, батьки одразу його в лікарню, а в лікарні судячи з опису сказали, що в нас нема таких павуків і вони щось плутають. Тоді вони повезли в іншу лікарню де вже дитині надали допомогу, а вияснили, що павук той бразильський. Додому, де і вкусив павук, відправили спеціалістів щоб протруїти дім. Виявилося, що сім'я замовила ламінат з Бразилії, а на ньому десь були яйця павука, от вони і вилупилися з часом. Було це десь приблизно в 12 році.
@Webdiver19789 ай бұрын
От до чого понти доводять. Зробили б як нормальні люди підлогу з китайського лінолеуму.. Він такий отруйний, що й сусіди б повтікали, не те що павуки :-)))
@IgorHolodiuk8 ай бұрын
Ого,то найотруйніший павук,якщо це той про кого я думаю,вони ще дуже агресивні.
@РусланТарноветский8 ай бұрын
Ууу. Бразильскій ламінат.
@РусланТарноветский8 ай бұрын
Бо,ся починати ремонт робити.
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Так. С этим ясно. Проплаченная реклама отечественного ламината.
@serhiy_chobitko9 ай бұрын
Схоже варто переставати гладити тих саламандр, коли зустрічаю їх на стежці...
@deemuss9 ай бұрын
13:25 Ага, промити рану розчином перманганату калію. Мені цікаво, МОЗ дає інструкцію де його дістати? Бо марганцівка зникла з аптек ще за мого дитинства (тільки згодом я дізнався що через те, що вона була прекурсором деяких синтетичних речовин, тобто перспектив її вільного продажу майже нуль)
@СергійЦвик-ц4ж8 ай бұрын
ну не даватиме ж наше моз поради в стилі "накривайтесь простирадлом і повзіть на цвинтар" тому і переписують з року в рік совітські методички. якщо добре пошуакти то можна мабуть досі лєніна в офіційній документації знайти.
@olenaolena44687 ай бұрын
Підіть до лікаря , домашнього або терапевта, поясніть ситуацію, Вам випишуть рецепт. Вона є у аптеках
@debragarsia169 ай бұрын
Дуже крутий відос, вельми дякую! Чекаю відос про отруйні гриби і рослини!
@JANOVSKAGEO9 ай бұрын
дякую! 🩵
@sandrasuchetska4753 ай бұрын
Дуже цікаво було б почути про отруйні гриби і рослини)
@borisobelets48933 ай бұрын
Вітаю. Дякую за випуск. Мав особисте "знайомство" з дракончиком, але не у Чорному, а у Північному морі. Дуже неприємні відчуття. Щоб хоч якось заглушити біль від отрути, прийшлось тримати руку у ведрі з дуже горячею водою, десь, біля години, для нейтралізації білка отрути. Біль після цього став набагато легшим, але сустави на пальцях руки були дуже чуттєвими та боліли іще біля пів року.
@Мурашник8 ай бұрын
Відео про отруйні рослини та ягоди може бути корисним, бо вони є чи не більш небезпечними за тварин. Про кого ти не розповіла це Майка звичайна та фіолетова, з сімейства наривників, вона не є небезпечною але вже отруйніша за ту зелену, і зустрічається частіше, по всій тереторії. І водяний павук, він здається другий чи третій по отруті у нас, але про загрозу для людини я не впевнений.
@viktornaumchuk86907 ай бұрын
Про отруйні рослини та гриби України підтримую.
@natalie_che7 ай бұрын
Теж підтримую, бо якось в Криму отримала опіки від рослини. Дякую за пізнавальне відео❤
@olgastupka57819 ай бұрын
Дякую! Про перших двох рибок не чула раніше, думала, що медузи - то саме неприємне, що можна зустріти, плаваючи)) До речі, медузи ж наче теж в нас отруйні є? 🤔 жалять вони точно)
@JANOVSKAGEO9 ай бұрын
таак, і медузи також можуть залишити "опіки" на тілі, але мені здалося що про них більшість знають 😅 можливо все ж тре зробити і про них)
@olgastupka57819 ай бұрын
@@JANOVSKAGEO на Ваш розсуд звісно. Але послухати і про медуз, і про рослини, і гриби мені було б цікаво) бачу, тут хтось і про отруйних слимаків написав😳
@АнтонінаРиц9 ай бұрын
Медузи жалять тільки якщо в іх щупальця вляпатися. А ще неможна купатися наступного ранку після бурі. Біля берега плаває купа дрібних часточок щупалець медуз. І жалкі клітини ще працюють. Все це липне до тіла. Особливо відчутно в районі генеталій.
@BurmeseBlueRose9 ай бұрын
На Нікопольщині помічав дуже багато аргіоп, які любили плести павутиння в помідорах / соломі
@Mariana-mj3uo8 ай бұрын
Гарна рекомендація мені в ютюбі🤣оце якраз вся і алергії від укусів мошок🥲
@Ukraine_will_live_forever2 ай бұрын
Виросла на Кропивниччині, то там всього цього добра навалом, крім саламандр. Хіба змій не зустрічала (хоч і лазила по зарослях, але Бог милував😂). І каракурта лише на картинці бачила. А павуків різних видів в саду і на городі, то рясно було, особливо в посушливий період літа. Тільки й дивись, щоб не влізти в павутину.
@arbusik12028 ай бұрын
Я арахнофоб,але якось я побачив в Чернівцях павука-осу,й мені стао цікаво його роздивитись і я його зловив сачком і помістив в пляшку,я пищав коли його ловив,але роздивився його,й відпустив назад де він жив
@zamoredaleko8 ай бұрын
Цей випуск нагадав, чому я так люблю віддалені океанічні острови вулканічного походження
@psychedelic19898 ай бұрын
Скорпена, Йорж Носач. Може не смертельно, але не приємно отруюють. Для нового випуску знадобиться. Певно ще є інші. Чорна вдова наприклад. Давайте ще випуск про отруйні рослини. Не так давно думав, що не вистачає саме таких відео, які б у школі дітям показувати. Що дійсно важливо для життя і можна цікаво подати.
@ОлесяТрофимович8 ай бұрын
Ооо згадка про неймовірного Стіва Ірвіна в саме серденько ❤ . Обожнюю його фільми
@Nickelom5 ай бұрын
Ви не згадали про павука хрестовика. Мене вкусив коли надягав шкарпетки, що сохли на дворі. Біль ще та - набагато сильніша від бджоли та оси. Причому поширювалася "аж до серця". Тривала біль весь день. Пік болю був за годину після укусу, протягом 6-8 годин. Набряку не було, хоча я алергік і від бджолиного укусу страшенно брякну. На місці укусу дві цятки. Напевне знаю, що хрестовика, бо дістав вже розчавлене тіло. Власне укус трапився в великий палець ноги після того як прижав його в шкарпетці. Тож раджу Вам згадати за нього. Ще відмічу, що у нашій родині як і в культурі українців павуків шанують та бережуть. Тож ні страху, ні
@Ukraine_will_live_forever2 ай бұрын
Ух... Я той ще арахнофоб! Колись взялась рукою за перила, коли підіймалась по східцях, і відчула, як під пальцями щось ворухнулось, бархатисте на дотик. Я аж заклякла, бо відразу зрозуміла, ХТО то ворухнувся! Заглянувши під перила, побачила, що мої здогадки підтвердились і там, у сховку, сидів вгодований такий хрестовичок. Добре, що не цапнув, але ту бархатистість павучого черевця і через багато років пам'ятаю! А деякі люди їх в руки беруть, граються з ними... Бррр.
@Boris_tbi9 ай бұрын
Дякую за відео! І запам'ятав головне правило що до отруйних тварин: "залиште їх у спокої"
@JANOVSKAGEO9 ай бұрын
найкращий висновок, яким можна узагальнити все відео ☺️
@dmitriy15158 ай бұрын
Привіт зі Львова. Дуже приємно чути українську мову в ютубі, у вас гарний акцент та голос, приємно чути, пізнавально, дякую за відео
@АристархАристархов-о9л8 ай бұрын
Димон! За вслушиванием в акцент шуршание паучих лапок с тылу пролюбишь! Необачливо! Дуже!
@akagitsune17088 ай бұрын
Дякую за випуск! До речі, більшість з перелічених істот саме **отрутні** (ті, що можуть вжалити й впорскувати отруту). Тоді як отруйними називають ті, які вкриті отрутою або містять отруту яка проникає в тіло через контакт зі шкірою або випадкове з'їдання (як оті зелені жуки "шпанська мушка" і саламандри)
@Lesia19708 ай бұрын
В перше , на вашому каналі , дуже вдячна за Вашу працю !❤ розумно , коректно !!! ❤ дякую!!!
@Bonifacius6886 ай бұрын
5:30, я таку рибу піймав руками в дитинстві, правда на той момент не знав що вона отруйна, але обійшлося
@yevvvg8 ай бұрын
дуже цікавий ролик, бачила в нас в Франківську жовтого павука і павука осу, тепер страшно ходити на природу
@perchitta97228 ай бұрын
Тривожність ввійшла в чат 😂 Дякую за таке чудове відео, прям топ
@TopTrandLife9 ай бұрын
Ахаха 5:54 це реально як в "Spore" на першому етапі розвитку😮😂
@maisa87418 ай бұрын
Я як любителька збирати гриби дуже хочу подивитися про отруйні гриби. Ти дуже цікаво все розповідаєш😄☺️
@svitnevidomogo8 ай бұрын
Ставлю лайк наперед за гарантовано якісний контент )
@Dmitrij-p3m6 ай бұрын
Щось мені росхотілось гуляти в степах України.
@_Rostyslav9 ай бұрын
18:50 Колись у бабусі на городі бачив цього красавця 🙃
@ГаннаКурасова-я6ш8 ай бұрын
Будь ласка, зробіть відео про отруйні гриби😊
@justby11118 ай бұрын
Дааа, бум ласка відео про гриби і рослиниии)))) і другу частину, так цікаво шо неможу)
@ni4mand8 ай бұрын
Дякую власній арахнофобії, дитинство на півдні у мене пройшло без "розваги" з витягуванням тарантула з його хати. Ніколи не зрозумію, навіщо більшість цим займалася...бідні павучки. Дякую за відео, це було дуже інформативно! Хотілося б подібне відео про рослини та гриби, цікаво ж! Ще й досить весело слухати, що більшість отруйних тварин водиться якраз в південній частині, зайве нагадування дбати про закритий одяг та не забувати носити з собою аптечку. Бо людський фактор з оцим "та нічо мені не буде" дуже підла штука, ніколи не вгадаєш, коли випадково зачепиш чуже житло та отримаєш укус...
@kaloogine9 ай бұрын
Мене два роки поспіль на рибалці за ноги кусали якісь маленькі мушки. Місця укусів тверділи, запалювались і дуже дуже сильно свербіли. Два дня відчував себе ніби з похмілля і чухався ще тиждень. Гірше за бджіл, досі не знаю що то було
@sapriniti9 ай бұрын
То була алергічна реакція на мурашину отруту. Вас добряче покусали, тому вона була така сильна. Будьте обережні!
@hibahprice68878 ай бұрын
Эти мошки оставляли укусы как от пиявок, миллиметра два в диаметре откуда выступает кровь. После укуса даже слабого, ногу невозможно было тронуть, болела и опухла как никогда.. от такой мелкой фигни. Откуда у неё кислота? Зачем она ей. Мне кажется то что-то другое@@sapriniti
@Мурашник8 ай бұрын
Я мрів побачити таке цікаве відео
@ЛюдмилаЗвягіна8 ай бұрын
Дякую за чудове відео, покажу своїм учням на уроці!
@Username_in_youtube9 ай бұрын
Так. Хороша ідея продовжити про рослини та гриби
@andreberezovskiy8 ай бұрын
А отруйних жаб у нас хіба немає? Дякую Вам за як завжди дуже файне, цікавенне корисне та пізнавальне відео!!!
@svobodA_nna973Ай бұрын
А я з Херсонщини, в дитинстві ми ловили павуків на нитку з пластиліном, та здавали до аптеки😮як ми вижили не знаю😅 але там були і каракурти і чорні вдови😅 жах, якісь із них стрибали...я з тих пір їх дуже боюсь!
@valentineUKR8 ай бұрын
Я оце вчора вирішила що конче треба вивчити хімію і хотіла знайти канал як твій де все чітко, ясно, детально і не як для дитини) поки що не знайшла) Відео твої дуже і дуже цікаві! Люблю їх, бажаю натхнення і процвітання ♥️ В Карпатах в поході на стежині під слоном бачили чорну гадюку(було моторошно), та вона спала і ми тихенько її облізли поміж дерев,
@леонідзавацький9 ай бұрын
Дякую за цікавий контент. Але в мене є невтішні новини. За свої 62 роки я вже зустрічав всі види гадюк в себе на Чернігівщині.. Клімат міняється і ореали розповсюдження тварин також. До речі сам бачив тарантула на березі Дніпра на кордоні з білорусами.
@diana.gubarets9 ай бұрын
Чудовий випуск! ❤ Дуже корисно і цікаво, місцями лячно 😅 Про отруйні рослини і гриби теж хотілося б почути 🙏
@mcsave8489 ай бұрын
Скпер!
@ОлександрПирогов-б3ы8 ай бұрын
Маленьке уточнення про жовтих павуків... Вони бродячі та агресивні. Вони лазять скрізь та часто залазять у будинок. Нерідко можна зустріти їх на дверях чи стіні на рівні з обличчям. Добре з ними допомагають кілька курок у дворі влітку, що їх просто виїдають.
@Mariarti84xАй бұрын
❤❤❤❤
@taniabratsyuk8 ай бұрын
Дякую за дуже корисне відео. Павуків дуже боюся, навіть на фото, тому довелося слухати без відео, раз здалеку глянувши на вид. Розумію на скільки це важливо. Жовтого смугастого раз зустріла в ранньому дитинстві, коли 20 років назад бігала по полю на Волині, доки дорослі поралися на огородах. Виходить, вчинила правильно, повільно відступивши від павутини геть. Благо, більше нікого не зустрічала. Та все одно про всяк випадок запам'ятала базові правила першої допомоги, доки не вдастся доїхати до відділу швидкої допомоги
@blackwolf_3658 ай бұрын
я бачив відео жіночки, яка лікує фобії. вам би до неї
@АлександрНекто-ы5е9 ай бұрын
О небольшой агриопе. В конце 80-х, будучи на охоте в лимане под Петропавловкой, Днепропетровской обл., увидел в траве, рядом с собой, вроде агриопа, но была зеленая как трава, с темными полосами по брюшку, но размер! Зто было нечто, тарантул на ее фоне, был бы мелким паучком. Брюшко размером со сливу угорку, только толще, со стороны голово груди,, расстояние между кончиками лап (в естественном положении) 6- 7 см. Пришлось покинуть место.
@daynich__8 ай бұрын
Дякую! Як завжди дуже корисно
@lizovski9 ай бұрын
виглядаєш чудово ☺ і випуск цікавий)
@JANOVSKAGEO9 ай бұрын
йой, дякую! дуже приємно! 🩵
@severyndubyk8229 ай бұрын
Дуже дякую, випуск був надзвичайно цікавим. Про гриби ні, але про отруйні рослини було б цікаво послухати
@dmytrooly8 ай бұрын
Дякую! Корисне та інформативне відео. Приємно дивитись. Підписався. 👍
@velesjazychnyk8 ай бұрын
Дякую, відео цікаве, канал ваш корисний, але найбільше задоволення отримую, милуючись вами!
@mjleo98398 ай бұрын
Кльовий контент, продовжуй 🎉
@skyden849 ай бұрын
Чудове відео, дякую! От про гриби, наприклад, було б теж дуже цікаво послухати
@sergeyk4819 ай бұрын
Тарантулів з садочку ловив) Бо прямо на території садочку були нори. В нас вони скрізь)
@non_binary_deus8 ай бұрын
Дякую вам за ваші чудові і корисні відео 💚
@МарянаКоваль-е7г9 ай бұрын
Волинь. Минулого року сусіда вкусила гадюка. На риболовлі, через кросівок. Лежав в реанімації.
@AdisseA8 ай бұрын
Я з Миколаївської області, кожен рік нас попереджали про сезон каракуртів, я ніяк не могла зрозуміти це правда чи якісь чутки, бо так їх і не бачила)
@wondaraptor8 ай бұрын
Бачила плямисту саламандру два рази як була у Карпатах. Є фотографії) дуже мила і красива
@СергйНоздрачов9 ай бұрын
Пост у пiдтримку каналу та авторки , дякую!
@JANOVSKAGEO9 ай бұрын
Дякую Вам 🩵
@T_And_9 ай бұрын
дуже, дуже цікаво! подяка.
@tayast689 ай бұрын
Тепер дізналася, що павук, якого я 2 роки тому у селі сфотографувала, був тарантулом, в принципі я здогадувалась, що він не простий, через розміри, але і не думала, що в нас є тарантули🌝
@Kostyaaa10009 ай бұрын
Аргіопа тигрова була поширена у нас у луганській області, ще мабуть років 15-20 назад, принаймні у нас на дачі їх доволі багато було скільки себе пам'ятаю. Інших тварин з сього відео слава богу і не бачив. Ну можливо окрім мухоловки. Може ще зробити ролик про страшних але безпечних тварин? Думаю було б цікаво. p.s. У вас дуже гарна укладка сьогодні)
@bogdanich3759 ай бұрын
Дякую за цікавий контент!😃👍 Буду радий бачити продовження теми та про інше, рослини, гриби і т.д.🤗🤗🤗
@stanislavsergienko12908 ай бұрын
👍👍👍
@MrMorffey9 ай бұрын
Дуже цікаво, про отруйні гриби і рослини теж потрібно
@checsheere9 ай бұрын
Особисто зустрічав майже всіх тварин з цього випуску)))