Рет қаралды 356
В Національному університеті фізичного виховання і спорту відбувся другий етап Кубка Києва з карате - один із наймасовіших спортивних заходів столиці. Турнір вкотре зібрав велику кількість юних спортсменів і став справжнім святом бойових мистецтв.
Цього разу на татамі вийшли майже 600 юних каратистів із 17 клубів, які представляли 6 регіонів України. Така широка географія підтверджує зростаючу популярність карате та його активний розвиток не лише в Києві, а й по всій країні.
Найчисельніші заявки подали столичні клуби Champion, Shogun та Sen-Bin, які й вели основну боротьбу за загальнокомандну першість. Протягом змагального дня ці три колективи по черзі очолювали турнірну таблицю, демонструючи високу підготовку своїх вихованців.
У підсумку загальну перемогу здобув клуб Champion, який продемонстрував високий рівень підготовки та майстерності. Вітаємо команду з цим досягненням!
Підписуйтесь на наш канал та наші соц. мережі:
👉 Instagram: / ukf_official
👉 Telegram: t.me/karateUA
👉 Tik-Tok: / ukf_official
Facebook: / karate.ua