Переход 22 КМ от горы СТОГ до горы ЧИВЧИН. День 6 // Походные приключения в Карпатах

  Рет қаралды 2,844

ПОХОДНЫЕ приключения

ПОХОДНЫЕ приключения

3 жыл бұрын

[Ru]. Маршрут 6-го дня похода:
г. Стог (Стиг, Stih) - г. Регеска (1569 м) - г. Керничный (1588 м) - г. Фуратик - г. Боршутин (1570 м) - г. Большая Будичевска (Будичевска-Велька) (1678 м) - г. Кукулик - г. Чивчин
Сегодня главная цель - гора Чивчин. Чтобы до неё добраться, необходимо преодолеть более 22-х километров. Несмотря на то, что дорога не имеет каких-либо значительных перепадов высоты, но путь обещает быть не самым простым. Жаркое испепеляющее солнце и чёрные дождеые облака способны самым негативным образом повлиять на мои планы дойти до выбранной точки. Но как бы там ни было, никакие причуды погоды не заставят меня прервать мой поход в Карпаты…
[Ua]. Похід в Карпати. Маршрут 6-го дня:
г. Стіг - г. Регєска - полонина Регєска - г. 1556 м - г. Керничний - г. Фуратик - г. Ледескул - г. Боршутин - г. Велика Будийовська - г. Кукулик - г. Чивчин
Перехід від гори Стіг до гори Чивчин потребує подолання дистанції більше ніж 22 км. Незважаючи на досить гарну дорогу, що проходить вздовж кордону, однак при русі із досить важким рюкзаком, шлях до гори Чивчин все ж таки буде вимагати певних зусиль. Однак ці зусилля виправдовуються красивими видами полонин та гірських хребтів, що час від часу видніються по обидві сторони від дороги. В післяобідню пору знову виникли грозові хмари та з різних сторін почали лунати гучні залпи грому. Але погода не стане мені на заваді, щоб продовжити похід по Карпатам.
[Music]:
Relaxation - Music by AShamaluevMusic. Website: www.ashamaluevmusic.com
Roadtrip (CB 021) - artist: www.musikbrause.de (Creative Commons, CC-by-nc 4.0)
Mindship - artist: Sergey Cheremisinov (www.s-cheremisinov.com/, CC BY NC 4.0)
Drama - Music by AShamaluevMusic. Website: www.ashamaluevmusic.com
*For Noncommercial Purposes. / Для некоммерческих целей
.

Пікірлер: 21
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
0:00 Место ночёвки возле горы Стог (Стіг, Stih) 10:21 Вид на полонины Радул, Гропа и гору Поп Иван Черногорский с пограничной дороги на склоне горы Стог 12:26 Продолжаю движение по пограничной дороге 15:11 Грозовые облака начинают обступать с разных сторон 20:10 Привал. Пережидаю, пока отступит гроза 22:46 Источник рядом с пограничной дорогой (между погран.столбиками №448 и №449) 25:34 Вид на полонину Старостая с пограничной дороги 25:57 Вид на гору Чивчин, полонину Чурус и гору Большая Будичевска (Велика Будийовська) 29:34 Поднимаюсь на гору Большая Будичевска (Велика Будийовська) 31:22 Вершина горы Большая Будичевска (Будичевска-Велька) (1678 м) 33:50 Подбираюсь все ближе к горе Чивчин
@sedoy338
@sedoy338 3 ай бұрын
дуже актуальний контент! доречі
@bigarthibuck
@bigarthibuck 4 ай бұрын
Дуже классне відео! Дякую за такий контент!
@user-vt6fr5ci5n
@user-vt6fr5ci5n 3 жыл бұрын
Дуже круті і інформативні відео. Приємно тебе дивитись. Аж хочеться туди
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
Дякую за позитивний коментар! Радий, що вам сподобалося це відео. Абсолютно з вами згоден - Карпатська природа надзвичайно мальовнича в будь-який період року, і якщо виникає можливість її відвідати, то обов’язково варто це зробити.
@Vasiliy7331
@Vasiliy7331 3 жыл бұрын
Почав дивитись твій похід 2020року чомусь з 6 серії, тому пропустив початок виходу на маршрут, прикордонні дозволи і таке інше, але і так круто. Завжди розглядав Чивчини для своїх високогірних, багатоденних велопоходів...., але там дуже перепади висот великі і тягати груженого байка (+- 50кг) буде ой як не легко.... Але воно того варте... Якість картинки, контент дуже цікавий та якісний, з задоволенням подивився серію. Лайк і надія що й решту передивлюсь...))))
@user-zr8ej8ts5r
@user-zr8ej8ts5r 8 ай бұрын
Было бы хорошо если бы вы показали свой маршрут на карте как другие блогеры туристы .
@valerioua
@valerioua 5 ай бұрын
Ну и как сильно тот маршрут поменялся? удалось пройти?
@cqc1194
@cqc1194 3 жыл бұрын
Стiг з боку Румунii почистили з мiркувань кордонноi безпеки. В самiй Румунii вирубки значно нижчi нiж у нас.
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
З прикордонної смуги видно, що на окремих ділянках великі площі в Румунії в значній мірі суттєво випиляні. В дечому Румунія і Україна дуже схожі. І взагалі, проблема не в лісових вирубках як таких, а скоріше в недбалому підході до вирубок. От і виходить, що ліс сам себе відновити не може, чиниться негативний влив на річки та струмки, які після злив перетворюються на бурхливих монстрів. Лісництва «сажають» ліс тільки на намальованих плакатах, що розміщуються часто поряд із адміністративними будівлями відповідних лісових господарств, а реальну роботу по відтворенню лісу не ведуть. Щодо Румунії, то в чудовому фільмі про румунські Карпати також зазначають про існуючі проблеми із нелегальними вирубками - kzbin.info/www/bejne/fHy5Z6SGjqmkrac. При цьому, тільки ті ліси, що входять до складу національних парків хоч якось захищені (аналогічно як і в Україні), всі інші - під загрозою вирубок. І це стало особливо небезпечним явищем, коли лісові території віддали в приватну власність і нові власники швидко почали все випилювати - kzbin.info/www/bejne/bZrYl5iHiZqHns0. До речі, чомусь здається, що із процесом децентралізації та передачею значних земель під управління місцевих «князьків», подібний процес дерибану земель та лісів в Україні може перейти в нову турбо-стадію.
@cqc1194
@cqc1194 3 жыл бұрын
@@hiking_wilds В Румунії закони працють краще ніж в нас, і це можна зауважити у всьому. Крім цьго там діють активісти захисту природи, проблеми висвітлюються, а не замовчуюються. З іншим згідний 100 % Ти бував в Осмолоді? Це взагалі піндец. Там ліс гандони повирубали до самого ялівця! Раніше думав що найбільші вирубки на закарпатті. Там справді великі вирубки, але там я бачи і засадження. А в осмолоді взагалі капец. Вони там вдені, і ВНОЧІ! возять ліс. Змило їм міст, то зробили тимчасовий яким ввечері тентована фура приїхала на загрузку. Таке враження що ці негідники відносяться до лісу як до своєї власності, ні, гірше! Власність навпаки піклують і дбають, а тут, нема слів... Осмолода крайнє село, свого роду кпп до великої площі лісу. Там суцільні лісозаготівлі. Все основано на курупційній схемі, ще і вночі одні від інших крадуть. Осмолода - столиця вирубок. Нам потрібні активісти які будуть привертати увагу до цієї проблеми. Ці проблеми повинні висвітлюватись! Любителів природи більше, ніж любителів незаконного збагачення. Насправді туристична спільнота України дуже немала. Спитати будь- якого туриста, навіть того що залишав за собою банки від концерви, чи він хоче щоб у нам була жива природа, і він відповість - так! Потрібно обєднувати цих людей, створювати профспілки, висвітлювати проблеми, і тоді під цим тиском ми переможемо! Адже туристи далеко не байдужі, та не останні в плані свідомості люди. Свою хату потрібно боронити самому. Разом ми сила, і ми повинні розпочинати активну участь у цій боротьбі, а вже потім підключаться інші люди, котрі не ходять в гори, але також не проти цілих лісів та чистої природи!
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
@@cqc1194 В Осмолоді був в 2016 році. Масштаби вирубок і темпи знищення Горган мене дуже прикро вразили. Площі вирубок - колосальні. Цілі гори та хребти облисіли. Таких лісовпорядників, що так бездумно і по-варварськи знищують лісові масиви, можна назвати хіба що ЗЛОЧИНЦЯМИ і ПОКИДЬКАМИ (це якщо використовувати нормативну лексику). Загалом, спілкуючись із деякими мешканцями сіл, дехто говорить про те, що в більшості своїй, іншої роботи ніж рубати ліс і немає. Тому значна частина хто якось може долучитися до цього процесу - той і долучається. Логіка проста -- вони там живуть, вони там і хазяйнують як хочуть. Є мешканці, які проти таких колосальних рубок. Але ж зрозуміло, що весь цей чиновничій бюрократичний апарат націлений на знищення українських Карпат і вивезення цінної деревини закордон. І ніщо їх не зупинить. І боротися з цією мафією, що злилася із держорганами - безнадійно.
@user-zr8ej8ts5r
@user-zr8ej8ts5r 8 ай бұрын
@@hiking_wilds ялина звичайна (ії альпійська форма ) на значних ділянках Карпат Івано Франківщини є штучною , вона насажувалася в часи Австро Угорщини на місцях зрубаних букових та ялицевих лісів . Проблема в тому що ялина ( смерека ) достигає переспілого віку у 40 років , а у 50 років рослина випадає по свій ботанічній особливості . Мертві дерева провокують спалахи деревинних шкідників та пожежі . Карпати рубали і раніше , , але це були вибіркові рубки ( у протилежність суцільним зараз ) стовбури витягали кіньми не пошкоджуючи інші рослини і гірській грунт , не створюючи порожніх ділянок . Рубати треба , але у горах це треба робити старими традиційним засобами .
@palex2841
@palex2841 3 жыл бұрын
Вы пробовали по Карпатам ходить в обычных трекинговых кросовках? Ботинки тоже постоянно проветривал и натирали не раз. Сейчас до первого снега хожу в обычных тряпичных беговых кросах саюкони, осенью носки потеплее только беру, в жару легкие беговые. Кросы быстро сохнут даже если насквозь промокли. С вибрам подошвой бывает веселее, но в целом кросы можно целый день не снимать и ноги "дышат". Возможно, конечно это индивидуально со мной работает хорошо.
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
Я пробовал использовать туристические кроссы Salomon Ultra Leather gtx. Сначала для пробы прошелся в них километров 30 в лесу (сменял ходьбу и бег трусцой), но мне они не особо понравились. Преимущество ботинок в том, что они довольно неплохо фиксируют голеностоп и защищают ногу, особенно защищают носок и пальцы от ударов об камни и бревна. Ну и плюс, мне кажется, что кроссы не проживут так долго как ботинки при эксплуатации в условиях похода (более-менее длительного - от недели и дольше), когда общая масса (человек+рюкзак) превышает 100-110 кг (в моем случае). Возможно, если просто ходить по дорогам и нормальным тропам, то кроссовки справятся, но вот когда нужно лезть по бездорожью, идти вброд по ручьям-рекам, прыгать по бурелому, или скакать по камням и это с увесистым рюкзаком, то в ботинках надежней. Единственно, хотелось бы чтобы были нормальные боты без мембраны (потому что в тёплое время года в мембране жарковато - что в ботах, что в кроссах), но, к сожалению, почти все производители настырно тулят gore-tex или что-то подобное почти во все свои модели. Я использовал кроссовки для небольших вылазок и выходах на целый день и для виа-феррата. В этом случае, живешь где-то в кемпинге или в приюте, а на выходы собираешь легкий рюкзачок с термосом (или водой) и парой каких-нибудь вещей и ходишь целый день, гуляешь. В таком формате, я использовал кроссовки La Sportiva Boulder X - они были без мембраны, так что летом в жаркую погоду, нога не так сильно потеет. Но кроссы имеют подошву Vibram, так что на мокрых камнях было скользко. Но эта модель кроссовок мне понравилась.
@Vasiliy7331
@Vasiliy7331 3 жыл бұрын
У мене в якості HD щось картинка зовсім погана..., а у тебе чітка, неначе 4К.... Ще раз подяка за відео, тому знімай і далі, викладай в ютуб... твій глядач завжди знайдеться, адже подача проста і зрозуміла і це добре сприймається. Просмотрів замало, але така така політика ютуба, без реклами вони не продвигають відео на більше просмотрів.
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
Дякую за відгук. Щодо якості картинки - то Ютуб дуже сильно знижує якість відео своїми кодеками. Початковий формат відеофайлу в мене був у FullHD. Для того, щоб зменшити негативний вплив перекодування ютубом завантажених відеофайлів, то я рендерив відео не у FullHD, а в 4K. При цьому, якщо потім переглядати це завантажене відео на Ютубі, вибравши режим 1080p, то якість картинки краща, ніж при варіанті, коли вхідний FullHD файл рендерити також у FullHD і заливати на Ютуб (я так розумію, що Ютуб надає перевагу 4К формату і використовує або інші кодеки, або не так сильно стискає зображення, і тим самим краще зберігає якість відео). Щодо кількості переглядів - то стосовно цього я особливо не переймаюся. Враховуючи, скільки відеофайлів кожного дня завантажується на Ютуб по обраній темі, і скільки вже завантажено, то загубитися в цьому океані інформації дуже просто. Крім того, на даний момент я ніяким чином не використовую канал з метою монетизації через просування певних послуг, не рекламую спорядження та екіпіровку, не виконую проплачені псевдоогляди і тому подібне, тому кількість переглядів та кількість підписників може розглядатися лише як певний показник того, чи цікавить дане відео відповідну аудиторію або ж наскільки ютуб своїми алгоритмами лояльний до цього каналу і просуває його в своїй пошуковій видачі. Так що кількість переглядів може виступати як певний мотивуючий чи демотивуючий елемент щодо того, чи витрачати час на підготовку відео чи ні, тобто тут основна роль випадає вже на особисту зацікавленість, яка радше проявляється не в результаті ( в кількості переглядів), а в самому процесі , тобто в самому створенні певної завершеної відеопослідовності. Взагалі, основна мета з якою я завантажую окремі відео на Ютуб дуже проста, і складається із декількох складових: 1. це дозволяє особисто мені краще запам’ятовувати окремі деталі походу, наприклад, виконуючи монтаж відео, я іноді сам дивуюсь, що окремі епізоди взагалі вже позабувалися. А відео дозволяє їх пригадати. 2. завантаження відео на Ютуб дозволяє розвантажити жорсткий диск і мати надію, що інформація не зникне у разі виходу з ладу носія на ПК (у мене, доречі, таке вже траплялось коли жорсткий диск раптово відмовляв, призводячи до втрати значної кількості інформації) 3. можливо когось подібні відео зацікавлять даним видом активного відпочинку, зацікавлять досліджувати природу навколо себе та шанобливо до неї ставитися - не засмічувати, не знищувати, а відноситися до неї відповідально. 4. сподіваюся, що для тих мандрівників хто, наприклад, вперше захоче піти в похід, або ж захоче обрати відповідний маршрут, то відео стане в нагоді, щоб зрозуміти чого взагалі можна очікувати, йдучи в похід - які погодні умови можуть бути, що собою представляє відповідна ділянка маршруту, наскільки легко чи важко її можна подолати та які краєвиди можна побачити, долаючи обраний шлях.
@Vasiliy7331
@Vasiliy7331 3 жыл бұрын
@@hiking_wilds Мені близька така точка зору по вище сказаному. Стосовно відео про походи, то я тільки починаю щось робити в цьому напрямку і тут така ділема: -- після монтажу фільму, мені шкода первинного, оригінального відео, яке знімалось місяцями в походах, тому я його не видаляю, а іноді сам переглядаю і планую так в оригіналі, не обрізаним і зберігати. Дуже цінні кадри там є і втрачати їх ой як не хочеться. Фільм коли змонтований, він виходить дуже обрізаним, більше для глядача пристосованим...а мені подобається саме той варіант, що був зі мною, оригінальний. Звичайно це потребує зайвих носіїв, багато місця...але що робити, це вже історія твого життя, походів в ньому, молодості (є фільми ще за 2007рік). Твої фільми цікаві, видно що ти в цьому розумієшся...., приємно дивитися. Добре, всього найкращого, Хай Щастить !!!
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
@@Vasiliy7331 Для мене також це є проблемним питанням - чи видаляти відеоматеріали, після того, як з них був зроблений відеоролик, чи залишати? Всього у кінцеве відео не вставиш, а враховуючи скільки іноді зусиль та часу вимагає все відзняти, то якось шкода потім видаляти ці файли, з яких у фінальну версію відеоролику в кращому випадку попаде якась невелика частинка «сирого» матеріалу. Тут скоріше якраз особливість в тому, що коли та людина, яка знімала фото або відео, потім переглядає свої матеріали, вона ніби назад поринає в ту атмосферу і в той час, тобто виникає певний зв’язок із минулим, але для стороннього спостерігача це лише набір картинок. Наприклад, якщо я, переглядаючи якийсь фрагмент, згадую як було важко на цій ділянці, а тут - розболілася нога і довелося йти, борючись із болем, а ось тут - рюкзак до крові натер боки поясним ременем і т.д., то фактично кожен епізод переносить мене в безпосередній процес подолання обраної дистанції та в ті обставини, які були на той час. Звичайний же глядач цього не відчуває в більшості випадків. Тому дійсно виникає така дилема - чи робити так, щоб більш-менш і розгорнутим і розлогим було відео, яке б передавало і плин часу і передавало певну боротьбу із собою та обставинами, чи робити відеоролик більш стислим, більш в якомусь кліповому форматі, що є популярнішим та легше сприймається стороннім глядачем. Доводиться шукати певні компроміси. P.S.: Дякую за коментар. І вам також бажаю успіхів у ваших мандрівках.
@user-zm1hl6lv7k
@user-zm1hl6lv7k 3 жыл бұрын
В 19 на цій поляні ще було чисто.
@hiking_wilds
@hiking_wilds 3 жыл бұрын
Іноді достатньо, щоб лише декілька «свиней» заночувало, чи зробило привал на обід, щоб з гарної мальовничої галявини зробити смітник. Із цим сміттям - це якась катастрофа. Пам’ятаю, колись в травні зупинився на відпочинок біля спеціально облаштованого місця, поряд висіла табличка, яка сповіщала, щоб не смітили і своє сміття забирали із собою. Було чисто і гарно. Коли був вже в липні на цьому ж місці - все було завалено сміттям. І коли пішов потік «цивільних» туристів, які приїздили на екскурсії в форматі одноденної подорожі, то кількість таких куп із пластиком та їх розмір різко зростав. На превеликий жаль, більшість людей плюють на будь-які правила в тому числі і на правила поведінки на природоохоронних територіях, зокрема, плюють на правила поводження із сміттям.
[柴犬ASMR]曼玉Manyu&小白Bai 毛发护理Spa asmr
01:00
是曼玉不是鳗鱼
Рет қаралды 43 МЛН
FOOTBALL WITH PLAY BUTTONS ▶️ #roadto100m
00:29
Celine Dept
Рет қаралды 72 МЛН
О, сосисочки! (Или корейская уличная еда?)
00:32
Кушать Хочу
Рет қаралды 7 МЛН
Trágico final :(
01:00
Juan De Dios Pantoja
Рет қаралды 33 МЛН
Hiking and Camping in Mountains, Journey for Landscape Photography
26:47
Vadim in the WILD
Рет қаралды 152 М.
[柴犬ASMR]曼玉Manyu&小白Bai 毛发护理Spa asmr
01:00
是曼玉不是鳗鱼
Рет қаралды 43 МЛН