Олексій, дякую! Цікаве та інформаційне відео. Чекаю наступі
@kruhlyk_uaКүн бұрын
Дякую за підтримку! Скоро нові ще цікавіші відео ;)
@vladyslavshryayev2468Ай бұрын
Прикольно прикольно! Yea!! Дякую за обзор :)
@kruhlyk_uaАй бұрын
Як завжди дякую за перегляд ❤️
@vladanokhinАй бұрын
Супер, хороше відео
@kruhlyk_uaАй бұрын
Дякую за підтримку!
@butthurtdeveloper857829 күн бұрын
Вітаю. Дякую за огляд. Дуже корисно. Без дужок круто!
@kruhlyk_ua29 күн бұрын
Дякую за підтримку!
@andriybeznos183126 күн бұрын
Вітаю, дивлюсь тебе на ютубі, робиш цікавий конетнт! Поглянь краще автора цієї фічі без дужок)
@basilstrАй бұрын
Сподобались гетери та сетери, перетягують кращі практики. Супер. (додам, що в swift та kotlin така штука також є)
@kruhlyk_uaАй бұрын
Виходить всі наслідуються від С. Цікаво, дякую!
@yevhenturovets643029 күн бұрын
Дякую за огляд. Цікаво було б подивитись оглід по продуктивності, чи буде вона сильно відрізнятись від 8.3
@kruhlyk_ua29 күн бұрын
Дякую за перегляд і підтримку каналу. Запит прийнято, спробую ;)
@v2345229 күн бұрын
Як на мене, можно було б цікавіше це розповісти. І термінологію якось більш правильну використовувати. Операторні дужки {} чи дужки виразу (), вже зʼясуйте як воно там називається. Якщо новий обʼєкт залишиться в дужках виразу, як (new MyClass())->myMethod(), то ніякої несумісності я уявити не можу. І взагалі, зробити більш детальний огляд що наразі є в php 8 чим цікаво користуватись. Поправте мене, бо я з екосистеми Symfony, але там щось додають не до Laravel, а до Doctrine яку використовують і Laravel, і Symfony.
@kruhlyk_ua28 күн бұрын
Дякую за такий обширний коментар ! В наступних відео обов’язково врахую ваші побажання 🤓
@space_fun27 күн бұрын
Mate, one tip for you. Video isn't possible watch on the mobile devices, text is too small. Please zoom view! Thnks
@kruhlyk_ua27 күн бұрын
Thank you for watching! I will fix it in next videos. Thanks for tip!
@andrewduma6467Ай бұрын
Нарешті зробили створення Date з timestamp! 😅
@kruhlyk_uaАй бұрын
Скільки років пройшло? )) Доречі, а Carbon до цього не користувались?
@andrewduma646729 күн бұрын
@kruhlyk_ua Carbon ніколи не використовував, я не настільки інтенсивно працював з датами та часом, в принципі стандартного функціоналу вистачало, хоч він і не дуже зручний. Тому, я такі штуки як Carbon сприймаю як "синтаксичний цукор".
@andriybeznos183126 күн бұрын
там ця фішка, що визивати метод без обгортання в new це російський розробник закинув і просовув цю фітчу, якщо зайдете в RFC і поглянете на автора (а потім загуглите), то побачите хто він і звідки він. Він ще цілі відео на ютубі знімав про це .... так що фітча як на мене дуже спірна
@kruhlyk_ua26 күн бұрын
Те, що контрибьютори ще досі є з рашки - це звичайно фейл. Але, тенденція до їх випилювання, що є добре. Подивимось. Але фішка все ж таки виявилась досить зручною з рештою…
@Nottospeak26 күн бұрын
Як на мене, то на оновлення до нової версії не тягне. Без дужок - поки єдине шо радує
@kruhlyk_ua26 күн бұрын
Як не крути, а версія мінорна ж. Цікаво, що в 9й версії завезуть.
@OleksandrAndreiev16 күн бұрын
А мені імплементація асиметричного доступу та проперті хуків не подобається. Можно було не вигадувати велосипед, а зробити 1 до 1 як це є в С#. Там воно виглядає і відчувається досить лаконічно та цілісно. Як висновок: пхп зробили ще більш багатослівним, коли можна було це зробити лаконічно.
@kruhlyk_ua16 күн бұрын
А я б дав шанс фічі. Подекуди я погоджуюсь, що РНР бере зараз хороші практики, але я б спробував асинхронну область. Однак скепсис в цьому я розділяю з Вами.
@antonkoval550325 күн бұрын
querySelector, це частина ванільного js, забудьте вже про існування jQuery, це мамонт який вмер, не тикатейте палкою, хай вмирає
@kruhlyk_ua24 күн бұрын
Ой як ви здивуєтесь, коли дізнаєтесь СКІЛЬКИ сайтів використовують jQuery. Як я офігів буквально недавно 😅
@DmytroZhyvonitko23 күн бұрын
Дуже спірна реалізація public private коли вже давно придумали readonly properties, та і хуки виглядають як ще одна не обовʼязкова абстракція.
@kruhlyk_ua23 күн бұрын
Мені здається це просто сила звички. Хуки класна штука для реалізації властивостей. З динамічними областями видимості я ще до кінця не вирішив як буду застосовувати. Але дати шанс йому можна)
@DmytroZhyvonitko23 күн бұрын
@@kruhlyk_ua можна зробити таку собі інкапсуляцію для захисту властивостей від прямого запису, але тоді треба описувати багато сеттерів. За цим треба буде стежити якщо команда немаленька, або можна налаштувати щось типу лінтера.
@kruhlyk_ua23 күн бұрын
Тут цілком згоден
@petro.diavoliukАй бұрын
десь досі лежить функція, яку я помітив, як deprecated років 8 тому через @ і її ніхто не видалив) Нащо то взагалі? написали нову функцію - видалили стару, бо ніхто інший не захоче з тим розбиратись і потенційно сайд ефектом спричинити баг.
@kruhlyk_uaАй бұрын
У мене, коли IDE певний метод в коді закреслює, то це знак того, що не слід користуватись цим методом чи властивістю, чи класом вцілому. Тож, якщо працювати у простому блокноті, то сенсу, дійсно, немає. А от коли твоє робоче середовище підказує на такі речі, то сенс точно є :)
@petro.diavoliukАй бұрын
@@kruhlyk_ua та не в IDE справа, вона у всіх є. Я за те, що замість помічання deprecated - просто видаляти той шматок коду. Бо я не уявляю в яких саме випадках треба то зберігати. Взяли всі виклики того метода тією ж IDE знайшли та замінили на нове, а решта під час смок/регрешн тестування вилізе.
@kruhlyk_ua29 күн бұрын
Ну от я такого кейсу, коли такий код мертво валявся не зустрічав. Якщо вже він непотрібний і зворотня сумісність вже не потрібна, такий код ми звісно видаляли. Мертвий код не має жити в проєкті зовсім.
@kruhlyk_ua29 күн бұрын
У нас були кейси, коли для зворотньої сумісності певний час такий код треба було зберігати і юзати в певних місцях. Коли така потреба зникала - видаляли одразу.
@testdeim29 күн бұрын
так на тобі і лежить обов'язок її видалити. зазвичай функціонал деприкейту потрібен, якщо ти знаєш, що функція повинна бути видалена, але вона ще десь використовується і в тебе немає зараз часу на рефакторинг. от ти і помічаєш її як деприкейтед, немов би кажучи іншим розробникам "не користуйтеся цим". а потім, коли з'явиться час, ти робиш рефакторинг. а ти 8 років чекаєш, поки хтось відправить сміттєвий десант, котрий зі всим цим розбереться на проекті. просто зазвичай, якщо саме ти помічаєш фунцію як деприкетед, то швидше за все саме ти і був ії автором і ти краще за інших знаєш на що вона там і як її ефективно видалити. звісно що хтось інший теж розбереться, але все ж краще якщо це зробиш ти.
@ЮраПрудскойАй бұрын
Я почав юзати створення нових класів без дужок, і в мене почалися проблеми на інтимному боці. Не раджу, пацани.
@kruhlyk_uaАй бұрын
Гггг. Може просто треба поексперементувати? ))))
@archi620028 күн бұрын
Пхп ще живий? Я вже думав, що ніхто не кодить :( С/С++ рулить (ні)
@kruhlyk_ua28 күн бұрын
Скільки вебу зараз написано на пхп? Думаю здивуєтесь)
@ZeIsAnEnemy28 күн бұрын
Висір, якщо не хочеш стати інвалідом то ніколи і ні за яких обставин не дивись на php 😀