"Покинь, якщо кохаєш" | Психологічний розбір фільму 📽

  Рет қаралды 4,633

Аліна Психо̶л̶о̶г̶

Аліна Психо̶л̶о̶г̶

Күн бұрын

Пікірлер: 68
@АлександраЧернявская-н4с
@АлександраЧернявская-н4с 2 ай бұрын
Мій колишній чоловік замахнувся на мене і це була крапка наших відносин. До цього ми обговорювали наші проблеми - його рішення що треба робити як він хоче.
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@АлександраЧернявская-н4с клас! Хороші жорсткі особисті кордони 🙏🏼
@yule_child
@yule_child 2 ай бұрын
Боги, яка ви гарна. Дякую за розбір, дуже цікаво. і тема дуже важлива.
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@yule_child ой, як приємно 🙈 дякую за відгук! 🤍
@КатастрофаВека
@КатастрофаВека Ай бұрын
Крутий розбір❤ Рада, що натрапила на вас😊 Спасибі за контент та працю, чекаємо нових відео
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Мені неймовірно приємно 😍 дякую за підтримку! 🤍
@irynahavrylyuk2791
@irynahavrylyuk2791 2 ай бұрын
Усе звучить так, наче " так, він поганий, але скільки вона робила того, щоб його спровокувати!!!" Виходить так, що жертва знову винна... Бо вона могла не йти за головним героєм, він би її не штовхнув (Він же відійшов, бо йому треба було подолати, а вона за ним йшла... не треба так!!!) Вона могла говорити, а вона мовчала і т. ін. Люди у відносинах і поза ними поводяться, як відчувають у ту мить -- добре чи зле, але вони мають право попри те почуватися в безпеці! Часто та чи інша поведінка нас самих дивує в контретний момент. Бо ми зазвичай так не чинемо. І ніяка поведінка не може виправдати насилля!!!!! Жодна. І про це говориться в книжці, де Маршал (один із героїв) каже " моя дружина мені теж одного разу зробила боляче, але перше що я хотів зробити -- це поплакати на її плечі. І думки не було, щоб її вдарити, тому ти правильно зробила, що пішла. Нічого не виправдовує насилля!" Тому, почитайте книгу, а не "між іншим" звинувачуйте жертву. Бо коли є насилля, людина мовчить чи так поводиться ЧЕРЕЗ СТРАХ! А страх спровокований насиллям. І єдиний хто має відповідати -- це людина, що сіє той страх!
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@irynahavrylyuk2791 і вам добрий день 😅 А хто насилля виправдовує? А де? Я пропоную свою думку стосовно ВСІХ персонажів ОКРЕМО. Чому я маю казати, що хтось поганий, а дивну поведінку іншого партнера замовчувати? В своїй роботі я підкреслюю важливість комунікації і буду це робити завжди. Цінність в мене така. І ні, це НЕ віктімблеймінг, здається, я повторила це разів 5 за відео. "Проте зверніть увагу, що тут, тут і тут можна було прокомунікувати ось так". Про правила безпеки я говорила не в контексті того, щоб залишатись з аб'юзером, а в контексті правил поведінки з людьми, в яких проблеми з агресією. А це, взагалі-то, може бути дитина, мати, сестра... Для звичайних людей інформація зайвою не буде. Так само як і інформація про те, як травми відображаються на психіці. Проте, якщо ви шукали розбір від психолога, який скаже "Від будь-якого насилля треба біжати, відразу і завжди. Аб'юзери погані. Крапка," - то це не до мене)) Я не бачу сенсу в таких пласких розборах, мені нудно. Натомість я озвучила цю очевидну думку декілька разів за ці півгодини, і ви все одно її пропустили. P.S. І так, я також зазначила, що я розбираю ФІЛЬМ, а не книгу.
@irynamaika4370
@irynamaika4370 2 ай бұрын
Відчуваю, що Вам це болить. Мені зрозуміла позиція автора, але це зовсім не означає, що я звинувачую жертву фізичного насилля. Ви пишете, що кожен має право на безпеку. Я погоджуюсь, проте на емоційну безпеку також. Лілі не вміла надати емоційну безпеку, елементарною комунікацією, навіть. Дуже добре мені відгукнулось пояснення автора відео. Трикутник Карпмана в дії: спершу жертвою від Лілі був той чоловік ( ім'я не пам'ятаю)- емоційною жертвою. І я намагаюсь донести Вам, що жертва ніколи не винна, вона починає бути винною ( відповідальною) коли переходить в роль агресора. Тобто Лілі має взяти відповідальність за свої дії, коли була емоційним агресором. А її партнер - коли був фізичним. Він міг покинути її і тоді був би тільки в ролі жертви, або перестати комунікувати і тоді був би в ролі емоційного агресора. Але тут не говориться,-" хто перший почав, той і винен",- кожен відповідальний за свій вияв агресії. Герой вибрав фізичну агресію, а це вже може призвести до серйозних наслідків. Жертва не винна у такому його вияві, фізична агресія від цього чоловіка могла бути і інших випадках, так би мовити "без провокації'. Тим більше вона вже була ( наприклад, коли він домагався її симпатії). Це ж також вияв агресії, коли на твоє "ні", люди далі пруть, проламуючи кордони. Але такий вияв в нас ще досі можуть приймати за кохання🤷‍♀️ І, до речі, дати людині пережити свої емоції мені теж дуже добре зрозуміло. Якщо людина переживає сильний сум, чи злість, то в той момент пробувати з нею про щось домовитись - не матиме сенсу. Навіть якщо ця людина не чинить насильсто, треба дати їй час заспокоїтись, а тоді говорити з нею. Що до сієння страху - за наші емоції відповідаємо ми самі, як і за наші дії. Адже наш страх може бути викликаний досвідом, чи психічним розладом. А в когось, навпаки агресія від людини викличе огиду. Якщо з якоюсь людиною страшно треба йти від неї. Як хтось може взяти відповідальність, що нам страшно? Це працює тільки в стосунку дорослий- дитина.
@irynahavrylyuk2791
@irynahavrylyuk2791 2 ай бұрын
@@ro.malinka , добрий! Правила поведінки з людьми, що мають агресію не мають існувати. Коли у людини проблеми -- вона має іти лікуватися! От і все. І немає значення, що провокує його чи її агресію... бо це не одне і теж! І люди поводяться по різному. Добре, погано, часом по -дурному, як власне і герої... У відео це звучить так "якби вона не пішла за ним, було би по-іншому, а так вона спровокувала". Агресію не провокують -- вона є у людині! І ця людина без провокацій може виявляти агресію. Не варто поведінку одної людини пов'язувати з поведінкою агресорів -- це різні речі! Поясню. Коли людина агресивна, питає тебе щось -- ти мовчиш, їй це не подобається, вона тебе б'є; коли вона питає -- ти кажеш правду, їй щось не подобається, вона тебе б'є!!! Тут без варіантів. Єдиний спосіб не бути битим --- це казати тільки те, що агресор хоче чути! Тільки тоді, можливо, агресія зупиниться трохи.... Тому, коли є агресія, поведінка іншої людини в принципі не оцінюється. Бо вона (поведінка) часто є навіть не такою, як сама людина є. Вона відповідає або суперечить очікуванням агресора!!!!
@irynahavrylyuk2791
@irynahavrylyuk2791 2 ай бұрын
@@irynamaika4370, відповіла в іншому коментарі, що коли є в стосунках агресія, то поведінка іншої людини не оцінюється. Відносно страху... Він виникає від повторюваності. І він існуватиме в поєднанні з любов'ю. Ми не йдемо від кривдника, бо любимо, через те страдаємо і у нас страх знову "попасти під колеса" переплітається з любов'ю до тої людини -- бо вона не завжди ж така, є і гарне щось. Тому, коли все добре ми любимо і в той же час боїмося гніву людини, яку ми любимо. Огида до такої поведінки може виникнути, коли нас то не стосується, немає любові, а ситуація нам не подобається. Огиди до люблячих у нас ніколи не виникає, тільки страх.
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
@@irynahavrylyuk2791 давайте ще раз. Я розбираю в відео поведінку всіх персонажей окремо, все, що я хочу розібрати. Немає там виправдань агресії чи пов'язувань поведінки жертви і агресора. Є Лілі, яка не вміє комунікувати (принаймні в фільмі), є Райл, в якого проблеми. Якби був фільм про Лілі і, скажімо, Атласа, і були би ті самі моменти з комунікацією, я би все одно їх озвучила, бо для того і існує розбір. А щодо правил поведінки з агресивними... ну, мені теж хотілось би, щоб вони не існували... так само як і правила двох стін чи тривожної валізи. Але як є. В стосунках з агресивною людиною перебувати не варто. Проте в житті такі люди можуть нам зустрітись.
@colourarrow
@colourarrow Ай бұрын
Дякую за відео, цікаво навіть якщо не бачив фільм. Тепер фільм подивлюся. Добре про насильство розповіли, я б не пробачила.
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
@@colourarrow я рада, дякую за фітбек 🤗
@tori_ro
@tori_ro 2 ай бұрын
Дуже хотіла розбір саме цього фільму, дякую ❤️🙌
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
Як прекрасно, що я вгадала, в такому разі 😍🤍
@oksananeroda697
@oksananeroda697 2 ай бұрын
Дякую за класний розбір❤
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@oksananeroda697 і вам дякую за перегляд ❤️
@anikaopatska8741
@anikaopatska8741 2 ай бұрын
Дивна комунікація у них в парі. Він її ревнує, відчуває загрозу від іншого чоловіка, а вона не може адекватно пояснити своїй коханій людині, що відбувається. Мене це прямо бісило весь фільм. Мабуть в книзі це якось краще було описано. Його не виправдовую, бо доросла людина мусить вміти себе контролювати, навіть якщо їй здається, що її провокують.
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
Абсолютно підтримую, ми тут на одній хвилі)) до агресії це жодного стосунку не має, але її манера замовчувати дико дратувала мене також 🙈
@natalya-yakovenko
@natalya-yakovenko Ай бұрын
Я прочитала книгу. Фільм ще не бачила. Мені дуже сподобався роман. Авторка серйозно і якісно працювала над твором. Я в захваті, класна історія кохання.
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Круто! Треба буде якось прочитати, багато хто каже, що книга краще)
@allyd2373
@allyd2373 Ай бұрын
класний формат. підписалась, сподіваюсь, що скоро звук стане краще. дякую
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Дякую) так, в наступному вже з мікрофоном 👌🏼
@АлександраЧернявская-н4с
@АлександраЧернявская-н4с 2 ай бұрын
Дякую за розбір
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@АлександраЧернявская-н4с дякую за перегляд і коментарі ❤️‍🔥
@ОльгаШевчук-т5и
@ОльгаШевчук-т5и Ай бұрын
Дуже цікавий розбір, трохи з іншої сторони
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Дякую 🌸
@lyubovfest
@lyubovfest 2 ай бұрын
Дякую за розбір.😌🙂
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@lyubovfest 🤍🙏🏼
@user-kovev
@user-kovev Ай бұрын
Цікова тему і гарна подача👍
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Дякую 🫶🏼
@barabash8554
@barabash8554 Ай бұрын
Розширюйте канал, терміново! Інформація, яку ви подаєте- важлива! Дякую ❤️
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
@@barabash8554 дякую, вже записала нове відео, але стільки часу на то все йде 🙈
@Latitude-i3u
@Latitude-i3u Ай бұрын
В мене 30-річний шлюб. З боку чоловіка ніякої фізичної агресії. А от з мого боку рідко, але буває: то з кулаками на нього накинусь, то телефоном об стіну. Я абьюзер? Наче так. Принаймі на перший погляд. А якщо роздивитися ситуацію поглибше, то такі випадки зазвичай закінчуються моїми сльозами та фізичним та емоційним виснаженням, а в нього вдоволена посмішка та піднесений настрій. Він якось зізнався: "Я бачу, що ти зараз вибухнеш і розумію, що цього не треба казати, але мені цікаво, що буде далі. Мене наче чорт підштовхує". По суті він мене жорстко тролить і не зупиняється поки не доб'ється сильної емоційної реакції. В результаті, я неврівноважена істеричка, а він взірець самоконтролю, який стоїчно терпить цю дурепу. От тільки бісики в його очах видають, що не все так просто.
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
І таке трапляється :) в кожного свої цікаві моменти. Ну, аб'юз як такий буває не тільки у вигляді фізичної агресії, багато варіантів проявів (не можу судити чи це воно в вашому випадку)
@StepanNakonechny
@StepanNakonechny Ай бұрын
Хороший канал. Тема актуальна. Домашніх тиранів на тумбу.
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Саме так, туди їх 😆😅
@olenabarylova1592
@olenabarylova1592 Ай бұрын
Мені подобається, що акцент робиться на причинах ситуації, що виникла. І відповім на закиди про наче обвинувачення жертви. Насправді це не так. Я пепеконана, що в аб'юзивні стосунки може потрапити будь-хто, включаючи самодостатніх сильних жінок. Але залишатися в таких відносинах прагнутиме лише "жертва". Тому мені подобається лейт-мотив відео. Важливо не знати, як подолати ситуацію, коли вона вже сталася, а важливо в неї не потрапити.
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
@@olenabarylova1592 дякую! Важливо насправді і те, і те. Важливо розуміти, що це не ок і вчасно піти. Не зважаючи на те, чому в людини ті чи інші проблеми і які в неї там травми... Про Лілі і комунікацію то взагалі окрема частина відео можна сказати, це не про причинно-наслідкові зв'язки, а про аналіз її як персонажа.
@АльонаСивак-в2ь
@АльонаСивак-в2ь Ай бұрын
Насправді книга відрізняється від фільму . Наприклад хоча б моментом , що він їй якраз і розповів про те, що з ним сталось в дитинстві , і він розповідав що відвідував психолога з 6 років , але приступи неконтрольованої агресії появляються і він в такі моменти не розуміє , що відбувається в навіть як не пам‘ятає . Загалом багато чого в фільм перекрутили , врізали, видозмінили
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Так, також багато чула, що фільм сильно відрізняється, думаю, в книзі це все продемонстрували значно деталізованіше і розумніше
@2727-f1w
@2727-f1w Ай бұрын
Чудовий розбір! Дякую! Підписалась! Одного тільки прошу - будь ласка, звергіть увагу на якість звуку. Звук НЕ якісний і тихий.
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Дякую :) наступне відео записано вже з мікрофоном, так що проблем не мало би бути)
@katetsporsh
@katetsporsh Ай бұрын
Дякую вам. Не бачила фільм. Але тема дуже актуальна. Стосується багатьох з нас. Важливо знати, розуміти. Є над чим думати
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Це правда! Дякую за зворотній зв'язок 🫶🏼
@marynainnewzealand2039
@marynainnewzealand2039 Ай бұрын
Вм красуня та розумниця 👍
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
@@marynainnewzealand2039 дякую, мені дуже приємно ❤️‍🔥
@ОленаДженжера-у9ш
@ОленаДженжера-у9ш Ай бұрын
читала книгу, фільму не бачила. дуже цікаво буде подивитись і фільм
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
Так, варто, хоча чую, що книга більшості подобається більше)
@olenabarylova1592
@olenabarylova1592 Ай бұрын
Балдоні звичайно Бог
@ro.malinka
@ro.malinka Ай бұрын
тут не поспориш)) сам він, до речі, шикарні інтерв'ю давав, зазначаючи важливість того, що хотів донести цим відео. Так що він (режисер, актор) - дійсно крутий!
@guilty5693
@guilty5693 19 күн бұрын
мені здається якщо б Лілі не мовчала, цей фільм би можна було скоротити до 3 хвилин АХАХХАХА
@ro.malinka
@ro.malinka 18 күн бұрын
Ржу 🤣 правда!
@lyubovfest
@lyubovfest 2 ай бұрын
Зробіть розбір всіх пар у Бріджетонів.
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@lyubovfest як варіант, дякую за ідею 😌
@ВероникаКириленко-ж9ц
@ВероникаКириленко-ж9ц 2 ай бұрын
👌💯❤️
@ВероникаКириленко-ж9ц
@ВероникаКириленко-ж9ц 2 ай бұрын
🎉💯❤️❤️❤️
@olenabarylova1592
@olenabarylova1592 Ай бұрын
Але домашнє насильство не треба допускати в життя ні в якому вигляді
@amoromniavincit5625
@amoromniavincit5625 2 ай бұрын
Дякую а розбір. А мене дивує що ніхто не каже про агресію Атласа, це ж він почав агресувати і нападати на Раяла коли сам собі вирішив що Раял вдарив Лілі.
@ro.malinka
@ro.malinka 2 ай бұрын
@@amoromniavincit5625 я щось навіть не звернула увагу, хто з них бійку почав)) можливо, в нього ще той "рятівник" активний)
Try Not To Laugh 😅 the Best of BoxtoxTv 👌
00:18
boxtoxtv
Рет қаралды 7 МЛН
Family Love #funny #sigma
00:16
CRAZY GREAPA
Рет қаралды 43 МЛН
Osman Kalyoncu Sonu Üzücü Saddest Videos Dream Engine 275 #shorts
00:29
Disrespect or Respect 💔❤️
00:27
Thiago Productions
Рет қаралды 36 МЛН
Розбір фільму "Диявол носить Prada" від ПСИХОЛОГА
58:34
Психолог Юлія Володіна
Рет қаралды 2,5 М.
7 ТИПІВ ЛЮДЕЙ, яким НЕ ТРЕБА ДОПОМОГАТИ!
27:56
Сила Стоїцизму
Рет қаралды 79 М.
Try Not To Laugh 😅 the Best of BoxtoxTv 👌
00:18
boxtoxtv
Рет қаралды 7 МЛН