Презентація відреставрованого фільму “Украинское движение” 1917 року

  Рет қаралды 17,239

Kilok_art

Kilok_art

Күн бұрын

Стрічка “Украинское движение” 1917 року - єдиний кіноматеріал, де зафільмовано керівництво Центральної Ради перед російським вторгненням. У цьому фільмі можна побачити Михайла Грушевського, Володимира Винниченка, майбутнього посла Української Народної Республіки в Німеччині Миколу Порша, а також низку діячів, що уможливили створення і захист української державності в роки революції.
Плівка з фільмом, яка зберігається у Центральному державному аудіовізуальному та електронному архіві була скопійована для українського архіву більше ніж півсторіччя тому, до цього матеріал пройшов дясятки копіювань, при чому частина з них відбувалася методом перезйомки з екрану, що є найбільш руйнівним для зображення.
Реставрацію проведено для проєкту для проєкту “Генерація волі”
Більше інформації на сайті kilok.art
Хочете допомогти подальшій роботі? Це просто kilok.art/help/

Пікірлер: 234
@ТамараБ-д8ч
@ТамараБ-д8ч 3 ай бұрын
Робота варта поваги і уваги! Щиро дякую ❤
@Echinacea_purpurea
@Echinacea_purpurea 3 ай бұрын
Дякую вам за реставрацію такого цінного кіно-документу для України і українців! Емоції при перегляді вирували від журби до натхнення, від сліз до сміху! Натхнення вам і спонсорів для подальшої реставрації!
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Дякуємо!
@psu_ua
@psu_ua 3 ай бұрын
Чудова робота. Приєднуємося до подяки усім, хто допоміг Вам втілити це у життя. Приємно було подивитися на УНР у високій якості 🇺🇦
@ScorBunny228
@ScorBunny228 3 ай бұрын
Дякую ютубові за те, що це відео опинилось у мене в рекомендаціях! Я просто натрапив на скарб!
@ГаляКовтун-п4з
@ГаляКовтун-п4з 3 ай бұрын
Дякую що показали цей фільм, проплакала всі 22 хвилини. Як жили ці люди? Про що мріяли? Шо їм боліло? Я відчуваю тугу, таку сильну, бо усвідомлюю шо всі їх думки, мрії, сподівння зараз ми несемо в серці. Земля і воля- актуально як і тоді
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Іван Канівець, працюючи на сценарієм "Генерації волі", прочитав дуже багато спогадів тих людей, які тоді боролися за волю України. В принципі, так і народилась ідея проєкту. Розповісти про що вони мріяли, що їм боліло. Кількість цього матеріалу вражає. Його важко узагальнити, але окремі цікаві фрагменти, які, правда, не охоплюють і десятої відсотка матеріалу, ми подали на сайті проекту: kilok.art/category/generation/g_quotes/ Роман "Циндао-Відень-Київ" kilok.art/books/novel/ теж написаний на основі цих спогадів, хоча там як раз є певне узагальнення, щоб об'єднати долі різних історичних дійових осіб у єдиний сюжет. Так само і оповідання з англомовної збірки kilok.art/books/usolaf_i/ там тільки одне містичне оповідання не має під собою документальної основи.
@ЛюдмилаЛюдмила-ю8ю
@ЛюдмилаЛюдмила-ю8ю 3 ай бұрын
Як добре, що ви мені попалися. Я підписалась. В нас дуже мало таких кадрів, збереглися дивом Дякую.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Ми реставруємо ще біля 20 хвилин того, що збереглося з 1917-1921 років. Але до завершення ще далеко.
@anatoliydartchouk7039
@anatoliydartchouk7039 3 ай бұрын
Які вони гарні і рідні !!!!! Подяка за роботу !
@irynarh
@irynarh 3 ай бұрын
Круто. Видно, що свято, усі дуже охайні. Дякую за відео!
@Lucy47851
@Lucy47851 3 ай бұрын
Дякую, ви зробили неймовірну роботу, було дуже цікаво
@olga-drachuk
@olga-drachuk 3 ай бұрын
Це ж величезна праця. Ще і фільм таких часів. Дякую величезне щирезне і щире. На жаль поширити мені ніде бо з усіх соцмереж я утікла. Хіба що декільком друзям
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Будемо вдячні за будь-яке поширення.
@olga-drachuk
@olga-drachuk 3 ай бұрын
Поширила друзям а там побачим
@wndfld
@wndfld 3 ай бұрын
Вау! Це віде варте згадувань на сторінках популярних блогерів, щоб побільше людей його переглянули. Дякую за Вашу роботу!
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Сподіваємось так і буде!
@irynapravylo7495
@irynapravylo7495 3 ай бұрын
Дякуємо за цінну та важливу роботу! Памʼятаю ще коли вперше дивилась окремі кадри (з щедрої волі автора ☺️) вже тоді очі були на мокрому місці від того, що часова відстань ніби зникає. Бачити тепер цей результат - суцільний захват! Чекаємо нових реставраційних звершень!
@fobruso9441
@fobruso9441 3 ай бұрын
як і обіцяв, зробив відео на хвилину з рекомендацією вашого фільма з посиланням на нього . ще раз дякую за вашу працю
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Дякуємо!
@lr2550
@lr2550 3 ай бұрын
Дякую за чудову роботу! Дуже цікаві кадри. Я так і подумала, що на сходах була п. Старицька-Черняхівська. Добре, що збереглись кілька кадрів з нею. Загалом, багато дуже цікавих деталей. І Винниченко як живий))
@npav641
@npav641 3 ай бұрын
Щиро вдячна кожному, хто доклався до цієї великої справи❤
@Kryshtalovych
@Kryshtalovych 3 ай бұрын
Дякую. Добра робота. Два питання: - Чи можливо прочитати по губах, що вони говорять на крупних планах? - Чи можливо виправити кількість кадрів на секунду ( зараз це 25FPS) щоби рухи відтворювалися більш природно, а не прискорено, як це завжди на старій кінохроніці?
@wndfld
@wndfld 3 ай бұрын
Теж виникла думка про те, чи можнаа дізнатися, що так жваво обговорюють на історичних відео. Чудова робота! Дякую!
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Дякуємо! По першому питанню: ми вже пробували, у 2018 році люди, які могли це зробити, просили надто великі гроші за це. У 2020 знайшлись ті, хто готові були це зробити безоплатно, але чомусь не вийшло. Маємо припущення, що можливо оригінальний FPS надто низький. Шукаємо ще. Щодо другого, думаю ми з часом це зробимо. Проблема в тому, що оригінальний FPS нестабільний, він плаває в межах 10-15 FPS. Думаємо, причина описана в деяких спогадах операторів того періоду: швидкість контролювала пружина, подібна до годинникової. Вона часто ламалася, і в польових умовах полагодити її було неможливо. Отже, її виймали, і тоді швидкість залежала від, того як оператор крутив ручку. Коли ми робили 25 кадрів на секунду, вже мали купу дрібних помилок які треба було виправляти вручну. Завдання зробити більше ми собі поставили, але воно потребує багато ручної роботи, тому коли виконаємо, зараз важко сказати.
@NotRealChandlerBing
@NotRealChandlerBing 3 ай бұрын
​@@Kilokartнейросеть может поменять fps вплоть до увеличения. На ютубе есть каналы которые реставрируют видео. Там нередко объясняется какие этапы проходит видео для получения финального результата
@beymoskalevych
@beymoskalevych 3 ай бұрын
Якісна робота! З подякою від українського війська! 🇺🇦
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Дякуємо ЗСУ!
@olhaponomarenko3139
@olhaponomarenko3139 3 ай бұрын
Дякуємо щиро за цю роботу!!!
@svitlanakul108
@svitlanakul108 3 ай бұрын
Дуже складна і якісна робота..
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Дякуємо
@Vic-Ukraine
@Vic-Ukraine 3 ай бұрын
Треба було на початку ставити фільм, потім деталі, які йдуть за фільмом, а вже наприкінці технічні деталі, як реставрували. Підозрюю багато хто, кому фільм просто випав в рекомендації подумали, що це просто якийсь здроцький фільм про технології відновлення на пів години, а не можливість побачити цікаві історичні кадри
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
В такому випадку ніхто б не звернув увагу на виконавців реставрації. Про фільм в заголовку все сказано. На жаль, живемо в ситуації коли від уваги до kilok.art залежить можливість нашої подальшої роботи. Ми ж не маємо державного чи грантового фінансування. Будуть купувати наші книжки, зможемо далі працювати, не будуть - не зможемо. Навіть за нинішньої схеми не дуже великий відсоток глядачів заходить на цей лінк: kilok.art/help/ Якщо ставити про реставрацію в кінці, то ніхто не зайде.
@lifepets
@lifepets 3 ай бұрын
Одразу зрозуміло, що кадри унікальні. Раніше вони з'являлись в тих чи інших історичних фільмах, на фото - завжди дивувалась, чому Україна тих, часів не встояла при такій кількості війська... і бажанняі відновити українську незалежну державу. І тепер, через 100 років все повторюється 😢
@МиколаСергієнко-п2о
@МиколаСергієнко-п2о 3 ай бұрын
​@@lifepetsТак ото ж.
@olga-drachuk
@olga-drachuk 3 ай бұрын
​@@МиколаСергієнко-п2о ба на жаль ворога більше і ворог наш дуже підступний і хитрожопий
@fobruso9441
@fobruso9441 3 ай бұрын
все відразу зрозумів , з задоволенням подивився та дам посилання на відео в себе на каналі . дякую
@АндрійС-ъ2н
@АндрійС-ъ2н 3 ай бұрын
Зафіксовані неймовірні історичні події.
@AnimeUkrainian
@AnimeUkrainian 3 ай бұрын
Це неймовірно, дякую вам за таку важливу працю)
@rostyslavshopyak5569
@rostyslavshopyak5569 2 ай бұрын
Дякую! Неймовірно зворушливо!
@darodoro7257
@darodoro7257 3 ай бұрын
бачив деякі кадри раніше. їх росіяни видавали за своє. Автори, дуже гарну справу робите що витягуєте на загал те що раніше затушовувалось і видавалось росіянами за їхнє.
@jukaua
@jukaua 3 ай бұрын
Було дуже цікаво переглянути, дякую за працю 🫂
@ОльгаСафронова-ч6ц
@ОльгаСафронова-ч6ц 3 ай бұрын
Як круто, що можна таке побачити, диво, що ця плівка пережила окупацію радянським союзом.
@МиколаСергієнко-п2о
@МиколаСергієнко-п2о 3 ай бұрын
А чому не окупацію радянською Україною?
@ОльгаСафронова-ч6ц
@ОльгаСафронова-ч6ц 3 ай бұрын
@@МиколаСергієнко-п2о бо радянська Україна це результат окупації радянським союзом, контролю комуністичної партії. Радянська Україна не виникла сама по собі.
@user24874
@user24874 3 ай бұрын
@@МиколаСергієнко-п2о "Радянська Україна" це такий же фейк, як "ЛНР-ДНР".
@МиколаСергієнко-п2о
@МиколаСергієнко-п2о 3 ай бұрын
@@user24874 А сучасна ДЕМОКРАТИЧНА Україна дійсність? Можу вас запевнити, що в той час на колгоспних зборах демократії було більше ніж у теперішній Верховній Раді.
@user24874
@user24874 3 ай бұрын
@@МиколаСергієнко-п2о Звичайно, що не дійсність. Демократія була винайдена на Заході. А яка у нас може бути демократія у західному розумінні, якщо, наприклад, більшість голосує за гречку, сприймає президента не як найманого менеджера, а як казкового персонажа, такого собі Діда-Мороза, задача якого полягає виключно в тому, щоби обдаровувати електорат матеріальними благами, які він бере з повітря. Тому для них головне - обрати не нудного професіонала-господарника, а щедрого, прикольного і не жадібного пацана, щоб він втілив у життя колективну мрію про заможне і безтурботне життя.
@dmytro_korolkov
@dmytro_korolkov 3 ай бұрын
Круть! Велика робота зроблена!
@Споживач
@Споживач 3 ай бұрын
Клас💛. Дякую. А можна ще більше подібних відео?) дуже цікаво дивитись на тих всіх українців
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
На жаль, це робити дуже довго. Ми зараз ще один фільм реставруємо, але коли завершимо важко сказати. Ви можете зробити свій внесок: kilok.art/help/
@ЛюдмилаЛюдмила-ю8ю
@ЛюдмилаЛюдмила-ю8ю 3 ай бұрын
Вони не ті, це наші прадідусі і прабабусі.
@olena12345
@olena12345 3 ай бұрын
Дякую за вашу працю. Все вийшло супер! Стільки знайомих облич. Можна використовувати на уроках історії України в 10 класі. Чоловік з люлькою такий колоритний. Нагадав картину Ріпина " Запорожці пишуть листа турецькому султану".)
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Сподіваємось, наш проект "Генерація волі" з цими кадрами як раз і буде хорошим матеріалом для школи
@olena12345
@olena12345 3 ай бұрын
@@Kilokart Поділюся з колегами. Дякую.
@anastassiaschwarz104
@anastassiaschwarz104 3 ай бұрын
ДЯКУЮ 👋🏻из Крыма 🌻🌻🌻
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Тримайтесь!
@anastassiaschwarz104
@anastassiaschwarz104 3 ай бұрын
@@Kilokart 🤗💚
@vlads6898
@vlads6898 3 ай бұрын
Дякую за вашу працю! Стяги бачу жовте зверху, блакитне - знизу
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Доброго дня! Вже обговорювали kilok.art/2017/04/11/615/ kilok.art/2017/05/06/640/
@MrDesmond1331
@MrDesmond1331 2 ай бұрын
Потужна робота, всі хто був долучений до проекту без перебільшення зробили великий внесок в історіографію. Продовжуємо далі збирати нашу затерту історію по крихтах!
@IhorVyshniakov
@IhorVyshniakov 3 ай бұрын
Як круто та корисно можна використати штучний інтелект 🤘🔥
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Ми візагалі його дуже широко використовуємо, зокрема всі 52 ілюстрації до цієї книги kilok.art/books/usolaf_i/ ми зробили за допомогою штучного інтелекту.
@IhorVyshniakov
@IhorVyshniakov 3 ай бұрын
@@Kilokart розумашки)))
@YarovoyEduard
@YarovoyEduard 3 ай бұрын
Дякую
@leemuretv968
@leemuretv968 3 ай бұрын
Вітаю! А можна про оригінал дізнатися? Цікаво, це не творчість "штучного інтелекта"? Просто, питаю про оригінал, бо "відновлення" зараз така непевна тема :)
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Доброго дня! А що вам би хотілося дізнатися про оригінал? Там в титрах ми дали інформацію.
@АлександрЖовтолюк
@АлександрЖовтолюк 3 ай бұрын
Неймовірна робота! Дякую!
@dmytrobocharov7439
@dmytrobocharov7439 3 ай бұрын
Дуже цікаво. Дуже якісно.
@Vic-Ukraine
@Vic-Ukraine 3 ай бұрын
03:53: Початок самого фільму
@Vic-Ukraine
@Vic-Ukraine 3 ай бұрын
Вау! Подивлюся на великому екрані, раз тепер така гарна якість
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Ми поки дивились на 52 дюйма максимум
@volodymyrshelukhin2787
@volodymyrshelukhin2787 3 ай бұрын
Молодці. Єдине, що на 15:30 жінку по центру сходів ви атрибували, як Людмилу Старицьку-Черняхівську. На мою думку, хибно. Людмилі Старицькій-Черняхівській було близько 50 на момент зйомок, а ця жінка значно старша. Можливо, Софія Русова? Натомість, жінка на сходах збоку, праворуч від глядача значно більш схожа на пані Людмилу.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Дякуємо! Цілком можливо, що ви праві. Ми висловили лише припущення, що базується на нашому вивченні відомих зображень, але версію що це Софія Русова ми також розглядали.
@arnazaron
@arnazaron 3 ай бұрын
19:53 - там точно "петергофского". Петергоф - це була царська резиденція в Петрограді.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Ми теж так думаємо, але, враховуючи особливості тодішнього правопису, "петергофского" чи "пітергофского". Точно прочитати поки не вдалося
@МИСЛИВЕЦЬЗАІСТОРІЄЮ
@МИСЛИВЕЦЬЗАІСТОРІЄЮ 3 ай бұрын
Цікаво 😊 дякую!
@oldaviator
@oldaviator 2 ай бұрын
Люди добрі! З кінця 80-х намагаюсь дізнатися: хто той курінний Зозуля на 5:22 і 15:44? Зовнішність полтавчанина. Можливо хтось знає про нього?
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
Доброго дня! Самім цікаво. В доступній нам історичній літературі він не фігурує. Але це нічого не значить. Якісь документи могли не зберегтись. Але можлива і помилка авторів фільму.
@yurymaidania6222
@yurymaidania6222 3 ай бұрын
А хто автор(и) оригінального фільму?
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Точно не відомо, можливо колись отримаємо доступ до документів Скобелевського комітету, тоді дізнаємось. У нас є припушення щодо одного оператора, але підтвердити його поки не можемо.
@annadubovyk6224
@annadubovyk6224 3 ай бұрын
Так цікаво як чоловіки соромляться камери, навіть Винниченко!
@user24874
@user24874 3 ай бұрын
Вони не соромляться, а не знають, як поводитись, бо тоді кінозйомка ще була рідкістю.
@annadubovyk6224
@annadubovyk6224 3 ай бұрын
@@user24874 та я й досі не знаю, як поводитися))))
@Tonic_Tours
@Tonic_Tours 2 ай бұрын
10:28 Спасибо за огромную работу. Важность реставрации трудно переоценить. Пересматривали ролик не один раз. Останавливали. Анализировали. Искали инфу о командующем парада ген. Маленко, 10:28 но ничего не нашли. Может подскажете, если знаете? Заранее благодарны.
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
Доброго дня! Про генерала Маленко, це скоріше за все помилка авторів фільму. В історичних документах такай генерал не фігурує, а генералів там було не багато, як би він існував, то щось би було відомо. В газетних статтях про цей парад такого прізвища також немає. Автори фільму помилились не тільки з цим прізвищем, військовий міністр насправді Порш а не Корш, як у них написано.
@Tonic_Tours
@Tonic_Tours 2 ай бұрын
@@Kilokart Спасибо. Ясно. А кто ж командовал парадом тогда?
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
На жаль, точної інформації немає. Архіви дають одну версію, але цієї людини точно немає в кадрах кінохроніки, та й за логікою цей генерал не мав відношення до цих військ. Більше того, поки не вдається ідентифікувати всіх старшин, що знаходяться поряд з Грушевським. Плутанину вносить те, що там два дні поспіль були паради, парад київського гарнізону, а потім парад Вільного козацтва, який ви бачите у хроніці. Але для преси та у спогадах очевидців ці події переплуталися. Ми працюємо над цим питанням, але поки далеко не просунулись.
@Tonic_Tours
@Tonic_Tours 2 ай бұрын
@@Kilokart Спасибо. Простите, ещё два вопроса. 1. Раз авторы перепутали букву в фамилии Корш/Порш, то вполне вероятна ошибка в фамилии Маленко? 2. Об Астафьеве. Во многих источниках фигурирует его фото именно из Вами опекаемого фильма, хотя титра о том, что это он, нет. И других фото Астафьева нет (или мне не попадалось). На сколько можно верить тому, что воин на коне - Астафьев? Может как раз это и есть командующий парадом? Логика же очевидна!
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
Доброго дня! 1. Помилка у прізвищі Маленко цілком ймовірна. Але навіть якщо поміняти одну дві літери, все одно серед причетних, людини з подібним прізвищем немає. 2. Щодо Астаф'єва, ми в першу чергу ґрунтуємось на інформації поданій Ярославом Тинченком в його книзі "Офіцерський корпус Армії Української Народної Республіки (1917-1921)" (Київ : Темпора, 2007), а також істориків, які з ним погоджуються. За багатьма ознаками це він і є. Але така думка на є одностайною, зокрема тому що немає інших його фото, щоб переконатись остаточно. Сама його позиція в хрониці не дуже відповідає командуючому парадом. Проте тоді багато речей робилося по-новому, тому нічого виключати не можна. Є також теорія, що Маленко з титрів то Ковенко. Враховуючи що він був організатором Вільного Козацтва, то логіка тут є. Але він інженер, військовим не був, тому також є нестиковка. Нам, як в багатьох інших подіях 1917 року, бракує надійних документів, з якими можна було б в усьому розібратися. Але багато чого таки збереглося в архівах, просто не під тими назвами, і часто не у профільних. А ще в російських. Відносно нещодавно суттєво прояснилася картина подій на Правобережжі в останні місяці 1917 року. Ми віримо, що і з цим вдасться з часом розібратися. Просто потрібна кропітка праця істориків.
@mykola.stryebkov
@mykola.stryebkov 3 ай бұрын
Крута робота. Коли і де можна буде подивитись сам фільм?
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Доброго дня! Якщо ви про фільм 1917 року "Украинское движение", то він повністтю в цьому відео з 4:05. Якщо про наш проект "Генерація волі", для якого ми реставрували це відео, то поки є тільки реший тізер, він тут kilok.art/films/g/g_video/ . Там роботи ще не на один рік.
@mykola.stryebkov
@mykola.stryebkov 3 ай бұрын
@@Kilokart а колір відтворити зможете? Оце була-б зовсім бомба-ракета :-)
@mari_lado
@mari_lado 3 ай бұрын
Дякую за відео 2024/06/25
@Николай-э4е
@Николай-э4е 3 ай бұрын
супер !
@warsawukrainianforestclub5341
@warsawukrainianforestclub5341 3 ай бұрын
Лайки і подяка. На гвинтівках у кінноти тільки зверху на стволах такі собі ковпаки. Імовірно для того щоб не набилося снігу. А іноземні військові схожі на німців. Чоловік у центрі у кавалерійській шапці на якій імовірно слід від знятої кокарди у вигляді черепа. Подібну ми можемо побачити на тогочасній хроніці у сина кайзера Вільгельма.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
В грудні 1917 присутність німців в Києві ще малоймовріна, фронт щн стояв, це скоріше хтось з союзніиків.
@vikaf
@vikaf 3 ай бұрын
аж ком в горлі
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Не уявляєте що ми відчули коли процес реставрації пішов
@НаталіяОлійник-г3ш
@НаталіяОлійник-г3ш 2 ай бұрын
💛💙🏆🌞🌻
@parabellum6692
@parabellum6692 3 ай бұрын
Дякую за Вашу працю....
@Alex-uh7xd
@Alex-uh7xd 3 ай бұрын
Надто багато курять. Тютюн мабуть що був кращим ніж зараз
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
На тому матеріалі що ми далі реставруємо та сама картина.
@georgforest914
@georgforest914 3 ай бұрын
ПРОШУ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПРАПОРИ. ЖОВТИЙ ЗВЕРХУ!!!!!!
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Вже обговорювали, дивіться тут: kilok.art/2017/04/11/615/ та тут kilok.art/2017/05/06/640/
@pomogator7819
@pomogator7819 3 ай бұрын
Неймовірно!!!
@allatoll
@allatoll 3 ай бұрын
Все таки здається, що на відео була не Л.Старицька-Черняхівська.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Треба ще розбиратися
@c2rt0nm2st1r
@c2rt0nm2st1r 3 ай бұрын
Ловите 200-й комментарий Отреставрованиая версия фильма выглядит так як будто был снят в 1960-е годы (где еще имели место быть чорно-белые фильмы)
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Дякуємо! Враховуючи, що вся робота проводилася без оплати, позитивні коментарі для нас дуже багато важать!
@ZavolokaArtist
@ZavolokaArtist 3 ай бұрын
💙💛
@katerinastavska7284
@katerinastavska7284 3 ай бұрын
Класссс
@olgavaluyeva7592
@olgavaluyeva7592 3 ай бұрын
Відреставроване життя
@qqqqqqqq
@qqqqqqqq 3 ай бұрын
А чого відео виклали як Не для всіх? Це ж урізає можливість перегляду
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Тому що хочемо щоб заходили через наш сайт. Так можна буде не тільки подивитись, а і прочитати про що мова.
@ВадимХоменко-ю4э
@ВадимХоменко-ю4э 3 ай бұрын
Історія вчить, як від неправильних рішень керівників і невірно обраного напрямку руху, потім страждає увесь народ. Досвід Фінляндії це підтверджує.
@ivanobukhov5585
@ivanobukhov5585 3 ай бұрын
Хлопці, якщо я не помилюсь, прапори всеж-таки жовто-сині, а не синьо-жовті. Подивіться, буль-ласка, чи так. Фільм гарний.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Доброго дня! Про це вже неодноразово говорили: kilok.art/2017/04/11/615/ kilok.art/2017/05/06/640/
@ivanobukhov5585
@ivanobukhov5585 3 ай бұрын
@@Kilokart Дякую за посилання!
@MultiBagginz
@MultiBagginz 3 ай бұрын
прикольно
@5kopiyok
@5kopiyok 3 ай бұрын
Багато гарних облич!
@olga19820000
@olga19820000 3 ай бұрын
Які обличчя!!! Світяться просто!!!
@sasoq6220
@sasoq6220 3 ай бұрын
Прапори, все ж таки, ЖОВТО -БЛАКИТНІ.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Вже обговорювали, дивіться тут kilok.art/2017/04/11/615/ та тут kilok.art/2017/05/06/640/
@Юрій-ю6ш
@Юрій-ю6ш 3 ай бұрын
Слава Україні!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Героям Слава!
@nazar2002karimov
@nazar2002karimov 3 ай бұрын
А коли буде його кольоризація (тобто оцифровування у кольоровий вид)?
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Поки реалістична колорізація не є можливою, надто багато предметів в кадрі колір яких встановити неможливо. Цій роботі має передувати серйозне наукове дослідження. Може наша реставрація спонукає науковців його здійснити. Але на просторах мережі ми вже бачили такі спроби, на жаль, на наш погляд дуже неточні.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Є об'ємний варіант, поки можна тільки частину в тізері побачити, але згодом в "Генерації волі" покажемо все kilok.art/films/g/g_video/
@militaryarchive4840
@militaryarchive4840 3 ай бұрын
респект
@ulbnn
@ulbnn 3 ай бұрын
❤❤❤
@nicholasst8495
@nicholasst8495 3 ай бұрын
Несуть у руках плакати де написано земля і воля чого як не було для одурачених то так і немає ,час різний а методичка та сама
@oldUkr
@oldUkr 3 ай бұрын
А якби ще в кольорі!
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
З радісттю зробили б, але там треба точно знати що в якій фарбувати, а з цим багато питань.
@oldUkr
@oldUkr 3 ай бұрын
@@Kilokart можна, як варіант, лише прапори в кольорі зробити.. Але, то таке, примхи вже)
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Ну, ми зробили це в об'ємі, це, на наш погляд теж доволі цікаво kilok.art/films/g/g_video/
@ВолодимирВолодимир-с1й
@ВолодимирВолодимир-с1й 2 ай бұрын
Навіщо цілих 20 секунд на Вінниченка? Хіба не він верещав сто з гаком років тому що Україні не потрібна армія?
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
Доброго дня! Важко відповідати за авторів фільму, але скоріше за все тому, що він фактично був головою уряду. Він ще й не таке казав.
@Юрій-ю6ш
@Юрій-ю6ш 3 ай бұрын
А що ща марш грає?
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Марш "Богдан Хмельницкий", записували для фільму "Українська революція" kilok.art/films/ur/ Цей марш базуєтсья на музиці Лисенка, який, у свою чергу, писав її натхнений козацькими піснями. Таким чином в цій мелодії маємо емоціний зв'язок з Січчю.
@romanvolosov8419
@romanvolosov8419 3 ай бұрын
++++++++++++++++++++++++
@КурганСтепан
@КурганСтепан 3 ай бұрын
А вы, как не садитесь-в музыканты не годитесь. Доказано тогда, подтверждено сегодня.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Чим?
@MRSOLD-jq1ih
@MRSOLD-jq1ih 3 ай бұрын
Г'еніально ! Кілок в кіно, історію, літературу. Для телят - кілок, це кол російською. Ви ж української не знаєте. Осиковий кілок - символ вбивства.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Це все як подивитись. "Осиковий кілок" це проти вампірів... А взагалі кіно, історія та література це найкраща зброя проти російської пропаганди.
@ВолодимирБілик-п5ф
@ВолодимирБілик-п5ф 3 ай бұрын
автори - негідники. знову назвали прапор синьо-жовтим. А він насправді жовто-синій. У кадрах є дуже переконливе свідоцтво, що синій колір на кіноплівці виглядає як темний чи темносірий. Я ось спеціально передивлюся - чи поміняють автори сюжет викинувши той доказ. А його там видно не один раз😠
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
По-перше, непогнано було б вибачитись. З вашого ніку нам важко зрозуміти ваші успіхи в галузі відновлення хроніки та старих фото, але навіть якщо вони значні, варто поводити себе як вихована людина. По-друге, не варто розповсюджувати неправдиву інформацію. Це не робить вам честі і не дає користі країні. Переконливі докази треба наводлити так: kilok.art/2017/04/11/615/ або так: kilok.art/2017/05/06/640/ Тоді з'являється простір для дискусії. А заяви, що ви знаєте щось, що невідомо нікому крім вас, і що ви нікому не розказуєте, нічого не доводять.
@ВолодимирБілик-п5ф
@ВолодимирБілик-п5ф 3 ай бұрын
@@Kilokart взагалі то я вдячний за вашу роботу. Але моя правота у тих кадрах хроніки, які ви виклали у ролику. підсказувати не збираюся, але скоріше всього ви самі не є спеціалістом із відображення кольорів на чорно-білій плівці. І тому вірите тим лжеекспертам, які з піною навколо роту доказують. що на світлинах чи плівках кінохроніки зображений український прапор з синім полотнищем вгорі. за слово негілники вибачатися не буду, бо спочатку хотів застосувати більш неприємне і грубе визначення. Втім у вас є можливість видалити мої коментарі. але цим правота ваша не буде доведена. шукайте істину і вона вам відкриється🤔
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Нам приємно що ви вдячні, але спосіб висловлення цієї вдячності є дещо спеціфічним на наш погляд. Якщо ви не хочете підказувати, то і не не треба, хоча ми завжди вдячні за підказки від чистого серця. Якщо у вас є якість аргументи, їх треба викласти. Звичайно, якщо ви хочете щоб вас почули. Ми достатньою мірою розбираємося у цій проблемі, і доводимо не з піною у рота, а силою фактів. Жодних аргументованих заперечень наших фактів ви поки що не навели.
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
@@ВолодимирБілик-п5ф Стосовно закриття коментарів від вдячних українців. Думаю всі мають бачити як винагороджується восьмирічна культурна праця (без жодної копійки державних коштів). Тому так і живемо.
@ВолодимирБілик-п5ф
@ВолодимирБілик-п5ф 3 ай бұрын
@@Kilokart звикайте, якщо ще не звикли🙂
@cossackua867
@cossackua867 3 ай бұрын
Найвеличезніше Дякую за Вашу працю! Хай квітне і Перемагає Український ютюб! 💙💛💯✌❤🖤💯✌
@ІванШумен
@ІванШумен 3 ай бұрын
Дякую
@olga19820000
@olga19820000 3 ай бұрын
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
@Radio_G
@Radio_G 3 ай бұрын
Вау, історія оживає! Я вперше бачу це кіно. Слава Україні 🇺🇦
@Nicke-us8xy
@Nicke-us8xy 3 ай бұрын
Україна завжди прагнула незалежності. Нікому і ніколи не коритися. Так було і так буде. 💙💛
@Knyzhnytsia
@Knyzhnytsia 3 ай бұрын
Неймовірна робота! Дякую❤
@annav6318
@annav6318 3 ай бұрын
Неперевершено! Дякую ❤
@dneprina5978
@dneprina5978 2 ай бұрын
Єднаймося, Українці. Ми - великий народ, хоробрий, сильний народ. Нас не здолати! Нас не розділити! Слава Україні! Дякую за Вашу роботу.ЩИРО.
@svstpl1783
@svstpl1783 3 ай бұрын
дуже гарна робота,дякую це те що треба зараз!
@alexs6792
@alexs6792 3 ай бұрын
Як круто, Дякую вам, це наша історія
@informant2024
@informant2024 3 ай бұрын
Відмінні вийшли кінокадри, неоціненний документ епохи!
@СергейСергей-ь3в
@СергейСергей-ь3в 2 ай бұрын
ДЯКУЮ
@Petro-gp8wp
@Petro-gp8wp 2 ай бұрын
Царство Небесне Ігорю ,,вважається пропавшим безвісті .Завдяки йому було знайдено і поширино хроніку
@andrijtesliar
@andrijtesliar 3 ай бұрын
Ці кадри варто розвішувати по вулицях, щоб ті, хто "устал ат вайни" бачили обличчя кожного козака, кожного хлопця, велика частина з яких продовжувала боротьбу з часів початку Української Революції аж до закінчення Другої світової. Як правильно наголошують прапори наших предків - хай живе українське військо!
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Саме про це ми думали коли це реставрували
@ВячеславКозар-н5я
@ВячеславКозар-н5я 3 ай бұрын
@@Kilokart Про що саме це? мабуть про хаос який творили ці напівдикі люди, включно з дурнем грушевським та вінниченком? Творили не відая що, сраний батько нації, батько україни, строчило сатаноїду сталіну покаяльні листи із закордону,щоб той пробачив срань та дозволив повернутись. Позорище бісівське! kzbin.info/www/bejne/iaO5nYGKqL2Lg80
@olga-drachuk
@olga-drachuk 3 ай бұрын
Є ще одна категорія #какая_разница
@igormelnik8146
@igormelnik8146 3 ай бұрын
Ви в курсі, що тоді в армії тільки Рос імперії воювало 3.5 млн українців? І далеко не всі вони стали потім за УНР. Дуже багато пішло за більшовиками, есерами, анархістами. Страшна громадянська бійня пройшла.
@andrijtesliar
@andrijtesliar 3 ай бұрын
@@igormelnik8146 Що б я без цієї інформації робив, страшно подумати. Винайдіть велосипед, гадаю всім сподобається :D
@vergil7185
@vergil7185 2 ай бұрын
Дуже класна та важлива робота, що однознанчо заслуговує на вподобайку!
@rayguffey7593
@rayguffey7593 3 ай бұрын
Яке цінне для українців відео!!! Це дійсно було - український рух ?!!! (до речи, а чому назва на російській ?) Такої інфо не було в совєтських підручниках історії України. Дякую творчий группі за відео - це треба берегти як документ для майбутніх поколінь. США 🇺🇦🔱🇺🇦
@Kilokart
@Kilokart 3 ай бұрын
Фільм випущений Скобелевським просвєтітєльскім комітетом, російською організацією, з російською мовою інтертитрів. У нас є припущення, що знімали його українські оператори по найму, але довести це ми поки не можемо. Тож називаємо як в оригіналі, звідти і доволі кумедні неточності в титрах фільму. Це так само, як "Жертви В.У.Ч.К. В Україні" 1919. kzbin.info/www/bejne/gqHCdWmgo9-Uga8 Тут ми майже певні що знімали наші, але фільм випущений російськім білим рухом. Думаємо, цей фільм зберігся саме тому, що був російським. Існувала і наша кінохроніка, це точно відомо з друкованих джерел, але, судячи з усього, по 1917 року не зберіглася. Хоча ніби є один сюжет за кордоном, який судячи з усього український, проте дослідити його докладно не було змоги. По 1919 трохи є. По 1918 також.
@aleksanderbrunets8014
@aleksanderbrunets8014 2 ай бұрын
Було б ще непогано добавити колір за допомогою ШІ
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
Доброго дня! Колір поки не можна додати навіть за допомогою людини, невідомий справжній колір багатьох предметів. А якщо доручити цю справу штучному інтелекту, буде дуже смішно. Ми коли реставрували, теж не могли все доручити ШІ, тільки окремі процеси.
@tobeornatobe23
@tobeornatobe23 3 ай бұрын
Та ж не "на каштеті присутнього є кокарда...", як ви написали, а "на кашкеті..."! "Кашкет" - це від французького "casket", з відси ж і "каска". Коротше, українство так і пре з вас!
@psu_ua
@psu_ua 3 ай бұрын
Під час роботи над такими стрічками інколи не помічаєш таких дрібних помилок, бо втома дає про себе знати. Слід спочатку подякувати за таку величезну роботу, а вказувати на помилки з розумінням, а не зневагою. Будьте вдячні за те, що люди займаються такими речами, тим більше без нормальної фінансової підтримки чи допомоги з боку уряду
@tobeornatobe23
@tobeornatobe23 3 ай бұрын
@@psu_ua Подяк у коментарях у вас достатньо. Невже вам бракує ще однієї? А от про помилку, ніхто не сказав. І ви не будете знати, як правильно. І потім, ви напевно мали на увазі " а не зі зневагою", а пишете без сполучника "зі". На це теж не треба звертати уваги?.
@АлександрВетров-ж3в
@АлександрВетров-ж3в 3 ай бұрын
А де Махно?
@НаталіяОлійник-г3ш
@НаталіяОлійник-г3ш 2 ай бұрын
Жовто сині!прапори.
@Kilokart
@Kilokart 2 ай бұрын
Доброго дня! Вже обговорювали kilok.art/2017/04/11/615/ та kilok.art/2017/05/06/640/
WORLD BEST MAGIC SECRETS
00:50
MasomkaMagic
Рет қаралды 53 МЛН
Nastya and balloon challenge
00:23
Nastya
Рет қаралды 64 МЛН
Hiroshima - the unknown images
52:01
La 2de Guerre Mondiale
Рет қаралды 12 МЛН
Hitler in Colour (4K WW2 Documentary)
1:10:44
Best Documentary
Рет қаралды 12 МЛН
Пропала грамота (1972 р.)
1:17:20
Державне агентство України з питань кіно
Рет қаралды 1 МЛН
Ричард Докинз | Бог как иллюзия | Док. фильм
1:35:19
Религия и Общество - Religiolog
Рет қаралды 180 М.
WORLD BEST MAGIC SECRETS
00:50
MasomkaMagic
Рет қаралды 53 МЛН