О таких ньюансах нашего законодательства мало кто знает, спасибо что доносите до нас такую важную информацию
@АнтонКривда3 жыл бұрын
Ваш канал став для мене справжнім відкриттям, строго рекомендується для тих хто займається землею чи планує зайнятись.
@ЙоханМавличенко3 жыл бұрын
З мене вподобайка, дякую за інформацію.
@ЮрійВасиленко-д9д3 жыл бұрын
Дякую за інформацію. Але у нас даже людина яка успадкувала земельний пай по спадщені неможе розірвати договір. Якоби зміна власника неявляїться підставою для дострокового розірвання договору.
@ФушХуан3 жыл бұрын
Дякую за інформацію, з таким чітким поясненням що і як робити і до юриста не треба йти.
@lorrainegray80593 жыл бұрын
Спасибо большое за информирование, теперь стало понятно какие у нас права
@Fermer-Poltava3 жыл бұрын
Трішки вводите людей в оману, точніше недоговорюєте, що згідно судової практики розірвати договір оренди модна лише після систематичної невиплати оренди. А це 2 і більше роки без відповідних на те причин.
@ЛехаБосый-й5э3 жыл бұрын
Так це досить не просто, як виявилось існує чимало підводних каменів в цій темі.
@vadymmolodozhenia76303 жыл бұрын
Скажіть будь-ласка а чи може бути підставою для розірвання договору те що на площі паю орендар зробив гноярку?
@Fermer-Poltava3 жыл бұрын
Так, тут однозначно можна розірвати, але потрібно підготуватися до судів. Почитати літературу. Доведеться провести експертизу і по ній бити на зміну родючості, повірте, зміна буде, ця земля після гноярні майже не придатна до експлуатації.
@besiki-z-02 жыл бұрын
Скажіть будь ласка чи можно розірвати договір оренди якщо пай подарували? В договорі написано що зміна власника є підставою його припинення . Дякую.
@КирилВетров-е6у3 жыл бұрын
Закони зараз приймаються які здавалося б мають все спростити, а входить як раз таки навпаки.
@Павел-ю7о6б3 жыл бұрын
👍👍
@ВалікГрицовець3 жыл бұрын
Якщо немає технічного паспорта землі.Розпайовкою займався орендар, як це може допомогти в розірванні договору оренди земельної ділянки????
@СветланаАндрианова-ч9д2 жыл бұрын
У меня проблема с выплатой орендаря .
@МиланаВиноградова-н1м3 жыл бұрын
такой бы закон был очень кстати, но увы.... депауутаты не хотят продвигать интересы народа
@ЮрійАнатолійович-щ8ш3 жыл бұрын
У меня сам орендатор продлил на 25 лет , без составления договора , на приём не принимает, заказные письма возвращаются не прочитаными.Есть кто поможет ?
@GolovinRoman3 жыл бұрын
а когда у вас заканчивался или закончился основной договор?
@ЮрійАнатолійович-щ8ш3 жыл бұрын
@@GolovinRoman Не начинался даже. Не законно указав нет 'спадкаемців' был переоформлен третьему лицу. Через апеляционый суд вернули .Но пайщик сказал я не могу расторгнуть дейсвующий договор, подождите 2 года . А потом приймите решение оставаться или нет. Больше мы к нему не попали, тоесть нас не пустили. Фамилия Боровик г.Марганец.Днепропетровская обл.Говорят он мер.Высудил выборы.Так а я как смогу этого злодея засудить за подделку документов.Думал Зе кумавство уберет , да где там .Перед деньгами наши безсильны.Последстивие голодомора. СПАСИБО ЧТО ДОЧИТАЛИ. АЖ ЛЕГЧЕ СТАЛО.
@battybailey28573 жыл бұрын
Да уж, еще и пидставы нужны какие то... но по сути, суд все равно будет решать, а все мы знаем какой у нас суд
@kllarupsm18993 жыл бұрын
Как получить 2га для ОСГ?
@НадіяКацан3 жыл бұрын
Відкрито ринок землі. Чому в нових законах не прописано, що підставою розірвання договору оренди може бути бажання орендодавця продати свій пай?
@GolovinRoman3 жыл бұрын
Не для того той ринок "відкривали"! Все в інтеересах орендарів!
@Fermer-Poltava3 жыл бұрын
Не рахуйте колосальні прибутки фермера, адже він йде на ризик, вкладаючи 2000-3000 доларів в гектар проводячи зрошення. А коли щось піде не так, то ніхто не компенсує ці витрати. Але все вірно, потрібно брати дозвіл власника ділянки.
@ВасилийМорарь-р2т3 жыл бұрын
Така ситуація: здаю земельний пай в оренду фермеру, але він домовився з іншими господарством, щоб вони обробляли мій шматок землі, а цей орендар обробляє їхній такий же кусок землі просто в іншому місці для зручності. Скажіть, це може бути причиною розірвання договору?
@ЮрийС-с7ц3 жыл бұрын
Теж цікавить це питання.
@НикитаСеров-ь6в3 жыл бұрын
Так у нас 90% орендарей используют замлю не по назначению, это факт
@leva1262 жыл бұрын
Мой отец умер десять лет назад. У арендателя были мои данные, чтобы меня об этом известить. Он этого не делал все эти годы. Когда вышел указ о продаже земли, её нужно было перерегистрировать на наследников, она меня быстро нашла и сообщила об этом. Я год оформляла наследство. За все эти годы она не предложила мне,за использование пая ни копейки. После оформления документов она настояла, сказала что по другому нельзя, оформить договор аренды на десять лет. За первый год, за аренду моего пая в восемь гектар, мне уплатили десять тисяч гривен. ?????
@Fermer-Poltava3 жыл бұрын
Не можна розривати оренду коли забажається. Адже фермера теж планують, беруть кредити, будують ангари і тд. На 7.10 хвилині ви говорите нісенітницю. Чому? Поясню. С/г виробництво в Україні складає левову частку доходу в Бюджет. Техніка коштує сотні тисяч $. Хто буде купувати таку техніку, якщо через рік пайовики можуть піти від фермера??? Ваш Закон зажене аграрну сферу в доісторичні часи. Ніхто з фермерів не захоче зберігати родючість ґрунту, бо вони не знають, скільки будуть часу працювати на землі. Чесно, ви не розумна людина. Ви збираєте собі бали на одиницях невдоволених, але не дай Боже таких людей до влади, ви розвалите Державу своєю недалекоглядністю.
@ПавелМолдован-с4в2 жыл бұрын
А оспорить те пункты договора где орендар самостоятельно принимает решения без согласования с владельцем пая это реально?