PROJEK DOM ODCINEK 10 jaka wylewka na ogrzewanie podłogowe, posadzka wylewka anhydrytowa wyrównująca

  Рет қаралды 117,546

Sander System- ogrzewanie podłogowe & pompy ciepła

Sander System- ogrzewanie podłogowe & pompy ciepła

4 жыл бұрын

Zrób darmową wycenę ogrzewania podłogowego w Twoim domu lub mieszkaniu: sandersystem.pl/kalkulator/
W odcinku 10 PROJEKT DOM. dowiemy się jaki podkład podłogowy, wylewkę dobrać na ogrzewanie podłogowe. Nasz ekspert Pan Tomasz Dzierwa z firmy Baumit opowie o właściwościach różnych podkładów podłogowych oraz nakreśli, który najlepiej sprawdzi się pod względem przewodzenia ciepła, a tym samym zwiększy wydajność cieplną całej instalacji OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO. Zobaczymy także proces sprawdzania jakości wylewki (test rozpływalności) oraz jej właściwego rozprowadzenia po powierzchni. Dodatkowo poruszymy temat dobierania wysokości wylewki, czasu jej schnięcia oraz końcowego procesu wygrzewania.
Rekrutacja do SEZONU 2 PROJEKT DOM. wciąż trwa. Planujesz budowę domu? Nie wahaj się i weź udział w naszym programie!
Co zyskujesz?
• Wsparcie ekspertów
• Kontakt z najlepszymi producentami materiałów budowlanych
• Nowoczesne OGRZEWANIE PODŁOGOWE
Co zrobić, aby stać się częścią Projektu DOM.?
• Wypełnij wniosek, podpisz i prześlij skan na kontakt@sandersystem.pl
• Nie zapomnij dołączyć rysunków, planów, koncepcji, projektów - wszystkiego co pozwoli zobrazować nam Twój przyszły dom.
• Jeśli Twój wniosek przekona nas, że Twoja inwestycja jest najlepsza do naszego programu, skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły współpracy.
Wniosek dostępny: bit.ly/2T62vDt
Regulamin rekrutacji: sandersystem.pl/regulamin-rek...
Odwiedź nas na:
/ ogrzewaniepodlogowesander
sandersystem.pl/projekt-dom/
Subskrybuj nasz kanał na KZbin, aby na bieżąco dostawać powiadomienia o nowych filmach! Polub nasz profil Ogrzewanie Podłogowe Sander aby dowiedzieć się jeszcze więcej o PROJEKCIE DOM!
wylewka cementowa, zaprawa cementowa, podkład samopoziomujący, wylewka samopoziomująca, podkład podłogowy, wylewka anhydrytowa, wylewka na ogrzewanie podłogowe, półwodny gips, jak wysoka wylewka, poziom podkładu, poziom wylewki, niwelator elektroniczny, znacznik wysokości wylewki, sztanga do wylewki, test, rozpływności wylewki, koszt wylewki, pompa do wylewki, taker, ogrzewanie podłogowe, podłogówka, montaż ogrzewania podłogowego, ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie, ogrzewanie podłogowe w mokrej zabudowie, sucha podłogówka, mokra podłogówka, ekologiczne ogrzewanie, ekonomiczne ogrzewanie, zdrowe ogrzewanie, ogrzewanie podłogowe w remontowanych budynkach, Nowoczesny dom parterowy, CLT, budowa domu 2020, najnowsze projekty domów, dom roku, budowa domu 2019, projekt domu 2019, projekt domu 2020, dom pasywny, dom energooszczędny, projekt dom, projekt dom 2020, wylewka anhydrytowa betonowa cementowa samopoziomująca jak zrobić krok po krok, jak zrobić wylewkę wyrównującą, wylewka na podłodze, wylewki, równanie podłogi, posadzka anhydrytowa, jak wykonać wylewkę anhydrytową na ogrzewaniu podłogowym?
wykonanie wylewki samopoziomującej krok po kroku, posadzka na ogrzewanie podłogowe,
jaki beton na ogrzewanie podłogowe, grubośc wylewki na ogrzewanie podłogowe podłogówkę, jaka wylewka na ogrzewanie podłogowe, jak wykonać posadzkę.
Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszymi doradcami:
e-mail: kontakt@sandersystem.pl
kom: +48 664 901 901.

Пікірлер: 38
@JanKowalski-ui4jf
@JanKowalski-ui4jf 11 ай бұрын
Na nowy dom fajnie. A co w przypadku frezowania starej podłogi? Można zalać wylewką stary beton bez obawy ze np powstaną pęcherzyki powietrza na łączeniach? Ile cm powinno się tej wylewki uzupełnić?
@Andisoft1
@Andisoft1 3 жыл бұрын
Witam, czym zostały oddzielone od siebie pomieszczenia? Jest to zwykła taśma dylatacyjna brzegowa?
@09vipo
@09vipo 4 жыл бұрын
Ciekawy jestem jak w łazienkach jak z wilgocią i jakie grubości w garażu
@TeddyBer195
@TeddyBer195 3 жыл бұрын
Nie stosuje się CA w garazach.Bo raczej w Polsce śpiewem wiążącym nadal jest gips a nie anhydryt.
@chudzian23
@chudzian23 4 жыл бұрын
Dlaczego jest stosowana dylatacja ? Ponoć przy wylewkach anhydrytowych nie trzeba jej stosować do 300m2
@hubertus198178
@hubertus198178 3 жыл бұрын
a kto tak powiedzial? co innego anhtdryt CA co innego Gips, ktory jest w polsce robiony. Dylatacja na C20F6 jest tez inna jak na CT30F7 i To o 100mkw.
@09vipo
@09vipo 4 жыл бұрын
Jakiś kontak do wykonawcy?
@Sander_System
@Sander_System 4 жыл бұрын
Zapraszamy do kontaktu: kontakt@sandersystem.pl . Pozdrawiamy :)
@witoldkopacz1724
@witoldkopacz1724 4 жыл бұрын
proszę o kontakt do firmy wykonawczej
@Sander_System
@Sander_System 4 жыл бұрын
Witamy, prosimy o kontakt: kontakt@sandersystem.pl :)
@hubertus198178
@hubertus198178 4 жыл бұрын
zamow w czechach lub na Slowacji Silos z tym materialem 50% taniej wyjdzie a wylac bedziesz mogl sam bo nie wiem czy wiesz m2 100-120zl plus wylanie
@hubertus198178
@hubertus198178 4 жыл бұрын
kzbin.info/www/bejne/qpDafHuaq52fiNk To moge zaproponowac Współczynnik przewodzenia ciepła λ: 1,4 W/mK a jesli chcesz to beton nawet 48h gdzie mozesz klasc plytki a po 72h panele.. nie ma problemy tez aby zastosowac 4 7 12 dniowa wylewke- co pozwala chodzic po niej po 4 h. Szybko i czysto...bez workow i kurzu.
@hubertus198178
@hubertus198178 4 жыл бұрын
Baumit zrobil sobie reklame Workow...a czemu silosu nie postawili?
@taskhunters5245
@taskhunters5245 3 жыл бұрын
Szkoda ze nie na dolnym slasku, bo moj dom bedzie bardzo nietypowy oraz tak mysle ze bardzo nowoczesny wraz z automatyka inteligentnego budynku, ale zarazem dom o niewielkich wymiarach bo 143m2 orostej konstrukcji dachowej z niewielka antresola. Dom na prad z ogrzewaniem kablami grzejnymi zasilany 10kw fotowoltaika. Dom bez kominow z oczyszczalnia biologiczna. Dom myslacy dom czujacy dom bezpieczny. Pozdrawiam serdrcznie.
@czerwony511
@czerwony511 3 жыл бұрын
Niewyczszymołeś i żeś sie pochfolił🤭🤭🤭🤣🤣🤣
@Sander_System
@Sander_System 3 жыл бұрын
Trzymamy kciuki za realizację projektu :)
@taskhunters5245
@taskhunters5245 3 жыл бұрын
@@czerwony511 nom, nie dolem rody😜😁
@taskhunters5245
@taskhunters5245 3 жыл бұрын
@@Sander_System dziękuję 😊
@miettar807
@miettar807 2 жыл бұрын
Bedziesz w nim mieszkal? Czy tylko spal ?
@gawzistrybun7551
@gawzistrybun7551 2 жыл бұрын
Anhydryt - najsłabszy materiał budowlany - patrz wytrzymałość na ściskanie /zginanie, dodatkowo w ogóle nie odporny na wilgoć - ciekawe jaki producent zasponsorował ten cienki filmik . cementowe potrzebują 1,5 cm grubości nad rurką , a nie 3,5 ....
@mateuszsibik323
@mateuszsibik323 4 жыл бұрын
Łazienki bez problemu .... Teraz robi się w każdej łazience hydroizolacje która całkowice zabezpiecza każdy produkt przed działaniem wody tym bardziej wilgoci...
@hubertus198178
@hubertus198178 3 жыл бұрын
tak? a co powiesz o wilgoci ktora jest w izolacji pod wylewka? jako terminologia punkt rosy? czyli Dyfuzja jak i sama przenikalnosc cieplna? Cy kuchnie w ktorej gotujesz tez robi sie hydroizolacje? Czy w tzw wiatrolapie,gdzie otwierasz drzwi tez sie ja robi? Czyli co? Czyli braklo Ci wiedzy Panie.
@mateuszsibik323
@mateuszsibik323 3 жыл бұрын
@@hubertus198178 Jak sama nazwa mówi hydro izolacja jest izolacją przeciwko wodzie izoluje przed działaniem wody .... "Wilgoć" która cię o tarcza w powietrzu musi być .... I robiąc np wentylację mechaniczną też montuje się nawilżacze alby regulować powietrze w mieszkaniu .... Bo odpowiednią wilgotność powietrza powinna mieć ok 40-45% Więc nie pozbywamy się wilgoci w 100% Nie wiem do czego zmierzasz i o co dokładnie ci chodzi może troszkę jaśniej ??? Nie wiem skąd miała by się wziąsćwilgoc pod wylewka ??? Skoro izolujesz wylewkę dopiero gdy wyschnie i ja wygrzejesz.... A hydro izolację robisz tylko w miejscach narażonych na bezpośrednie działanie wody ... Czyli np posadzka łazienki gdzie nie ma brodzików tylko odpływ liniowy zatopiony w wylewce.... W kuchni grze gotujesz zawsze jest wentylacja czy okap z pochłaniaczem wilgoci aby nadmiar został odprowadzony na zewnątrz.... Zbyt suche powietrze w domu też jest złe więc .... Może troszkę jaśniej zadaj pytanie chętnie odpowiem
@hubertus198178
@hubertus198178 3 жыл бұрын
@@mateuszsibik323 Dokladnie tak jak napisales-nie wiesz o co mi chodzi,dlatego nie wiesz co mam na mysli. Napisalem 3 zjawiska o ktorych warto przeczytac by miec wieksza wiedze.Samo czytanie nie da za wiele bo PN i Polskie przepisy odbiegaja od skrajnosci w skrajnosc..Sorry w polsce nie ma wiedzy o zastosowaniu sa tylko wymogi i wykazy tecniczne....Napisze tez nie jasno ale konkretnie. W izolacji wylewki pomiedzy nia sama a stropem mamy izolacje w ktorej jest WiLGOC- wszystko polega na tym aby ja zahamowac lub zablokowac w samej przenikalnosci cieplnej. I sa generalnie 2-3 sposoby na to.Ktore sie nie wykluczaja a Spajaja w Calosc. a ze tak ciagnac temat dalej samo hydro stosuje sie na kazdej wylewce CA CSFE czy CT i to nie podlega dyskusji. Wygrzewanie przy CA CSFE jest wymagane juz po 7 dniach,,dla CT nie ma wiekszego znaczenia . Tylko co stanie jak nie wygrzejemy jej...lub wygrzejemy i zostawimy sama sobie?
@mateuszsibik323
@mateuszsibik323 3 жыл бұрын
@@hubertus198178 Osciec mnie i powiec tak po "chłopsku" Gdzie mamy wilgoć w izolucji między stropem a wylewka??? Każdy wie że drewno o wilgotności 16% jest suche bo każdy materiał ma swoją wigotnosc właściwą .... O różnym procencie .... Więc wytłumacz mi jaśniej gdzie masz tą wilgoć jeżeli robisz wszystko zgodnie z technologią? Chyba że robisz inaczej i nadmiar wilgoci zamykasz koleją warstwą to wtedy są sytuacje typu przebarwienia grzyb wykwit itp....
@hubertus198178
@hubertus198178 3 жыл бұрын
@@mateuszsibik323 Przyczyny wilgoci-Wilgoc jako zjawisko rosy a nie bagno po peknieciu rury np. - rury z woda maja zmienna temperature.. Dzis tez rekuperacja..nieogrzewana piwnica, Zla lub brak izolacji przy fundamentach czy tez scianach zewnetrznych,ale nawet komin nie mowiac juz o awarii czy samym wycieku wody z pralki czy ruram sciekowymi ktore sa na stropie a przy styropianie. Wilgosc- znasz to zjawisko? jest to laczenie sie czastek ciepla i zimna..na chlopski rozum zimna woda ktora spuszczasz z sedesu ,kuchni a cieply styropian czy kazda inna izolacja. To samo Ciepla ba goraca woda a zimny strop. Wiec nie ma tam wilgoci?....a teraz masz to czego sam nie rozimiem :P__) Jeżeli element oddziela powietrze o różnym klimacie, np. Pomieszczenie sanitarne z prysznicami i pokój dzienny, to na skutek różnicy ciśnień pary następuje dyfuzja pary wodnej, a mianowicie z pomieszczenia o wyższym ciśnieniu pary do pomieszczenia z niższe ciśnienie pary. Ilość zależy od różnicy prężności par. Wysokie ciśnienie pary wodnej występuje przy wyższych temperaturach i wysokiej wilgotności względnej i odwrotnie. W niektórych punktach podłogi (np. Pod wykładziną PCV) para wodna może się skraplać i prowadzić do wzrostu wilgotności. Substancje bardzo wilgotne mogą również przenosić wodę na zasadzie działania kapilarnego. Może to prowadzić do uszkodzeń, np. Pęcherzyków pod pokryciem PCV, pęcznienia parkietu itp. Dlatego konieczne jest wykonanie paroizolacji. Z jednej strony znacznie ogranicza to przenikanie pary wodnej, z drugiej strony kondensacja nie powinna występować w obszarze podłogi wrażliwej na wilgoć (okładzina z jastrychu izolacyjnego), ale w obszarze sufitu niewrażliwego na wilgoć (strop betonowy, poziom odszkodowanie). Skuteczność paroizolacji wyraża współczynnik oporu dyfuzji pary wodnej µ. Wskazuje to, ile razy wyższa jest odporność danego materiału na dyfuzję pary wodnej niż powietrza o tej samej grubości warstwy. Jest to zatem parametr materiałowy niezależny od grubości. I jesli Twoja wiedza jest zblizona to wiedzy polskich kosmicznych projektantow ale tez samych wytycznych o W/mK obecnie 0.031 gfzie wczesniej bylo 0,036....To uswiadomie Cie ze WPC 0,040 a nawet 0,070 jest wystarczajacy gdzie nadal nikt nie moze zabronic Ci zycia w komforcie przy 0,045...i bede wariatem jak powiem ze 8cm izolacji wystarczy..
PROJEKT DOM ODCINEK 11 ocieplenie domu krok po kroku, izolacja termiczna budynku, jak ocieplić dom?
19:38
Sander System- ogrzewanie podłogowe & pompy ciepła
Рет қаралды 25 М.
Cool Items! New Gadgets, Smart Appliances 🌟 By 123 GO! House
00:18
123 GO! HOUSE
Рет қаралды 17 МЛН
Double Stacked Pizza @Lionfield @ChefRush
00:33
albert_cancook
Рет қаралды 81 МЛН
Buduj z AFRISO #8 - 10 błędów montażu podłogówki
12:32
AFRISOpl
Рет қаралды 448 М.
Ogrzewanie podłogowe - system mokry
15:41
Mario Budowlaniec
Рет қаралды 364 М.
Wylewki anhydrytowe! Jaki błąd popełniliśmy? Ile kosztują wylewki w 2023?
8:33
Czy da się dołożyć podłogówkę do starego domu?
23:03
iZZi instalacje
Рет қаралды 49 М.
Anhydrytowa czy Cementowa? jaką wylewkę wybrać? remont4you
22:44
remont4you.pl
Рет қаралды 97 М.
Nowa wylewka w kuchni, pokazuje jak ją zrobić, na co zwrócić uwagę.
14:30
PROJEKT DOM ODCINEK 16 jaka podłoga na ogrzewanie podłogowe parkiet, brama wjazdowa, rekuperacja
39:30
Sander System- ogrzewanie podłogowe & pompy ciepła
Рет қаралды 37 М.
Mata grzewcza i wylewka samopoziomująca - remont DUŻEJ łazienki #3
15:02
Mario Budowlaniec
Рет қаралды 415 М.
Cleaning gadgets #food #funny #comedy
0:19
IK REACTS
Рет қаралды 12 МЛН
Опасность фирменной зарядки Apple
0:57
SuperCrastan
Рет қаралды 3,8 МЛН
smart appliances! new gadgets, versatile utensils, tool items #shorts #gadget
0:10
Pretty Balloon Family
Рет қаралды 56 МЛН
PRADO 250 - классная машина!
0:28
Тарасов Auto
Рет қаралды 3 МЛН
Reuse3♻️
0:25
Yoshipapa / よしパパ
Рет қаралды 6 МЛН
Amazing 3 iPhone Trick Shot
0:32
That's Amazing Shorts
Рет қаралды 78 МЛН