«Рамкова антена» яку показують у відео - спортивний радіоприймач, який зараз використовується у радіоспорті (спортивній радіопеленгації). Цікаво зустрічати непопулярну апаратуру у науково публіцистичному відео. В Україні цей спорт добре розвинений. Не дивлячись на його нішевість, представники нашої країни є багаторазовими чемпіонами світу та Європи. Краще нас тільки чехи
@good____soulАй бұрын
Показання сенсорної антени у спортивній радіопеленгації називається «активна сторона»
@kostariev_vadimАй бұрын
О, так. Я колись навіть брав участь у змаганнях обласного рівня
@igortarnovskiy1910Ай бұрын
Крууууто, радий що цей спорт досі є і наша Країна щє й на вершині нього!
@volodymyrhalychak6114Ай бұрын
яка цікавинка.ніколи би не подумав
@GamesStreamsReplaysАй бұрын
Велика подяка за цікаву інформацію!
@andreberezovskiyАй бұрын
В авіації та інших серйозних справах дрібниць не буває, а накопичена сума невеликих помилок призводить до катастрофи%). Дякую Вам за як завжди дуже файне, цікаве, корисне та пізнавальне відео!!!
@volodymyrhalychak6114Ай бұрын
мій шеф так само машину перебирав кожні 10тис.км.
@volodymyrridkous1731Ай бұрын
Я теж в свій час Верховину-6 кожні 10000 км повністю розбирав-складав. Але через 2-3 розборки-зборки всі різьбові з'єднання потрібно було заміняти на нові. Правда 35000 км від'їздив. А чи потрібно було це робити? Питання риторичне.
@andreberezovskiyАй бұрын
Скрізь потрібен баланс%)
@igorprodan214827 күн бұрын
Тут ще , судячи з усього, зіграла надлишкова самовпевненість та бажання феміністки, щось там довести чоловікам....
@igortarnovskiy1910Ай бұрын
Кинуло це відео в прєдложку. Прочитав заголовок, побачив на заставці Ергарт, подумав ще одна єресь, про то як її викрали інопланетяни а потім зжерли акули чи навпаки… Але напевно тому що мовою та й ще й про авіацію то почав дивитись (бо на укр мові про авіацію майже ніц немає) Але бляха, це просто топ! Зовсім по іншому подивився на цю аферу Ергарт і взагалі на неї в цілому. Матеріал топ, переклад топ! І можу уявити що це було дуже не просто перекладати це, тому що дуже багато вузькоспеціальних термінів. Дозвольте рекомендацію на майбутнє, щоб ще збільшити якість перекладу. При описі літака його нижню частину не називають дном. В англійській використовують слово belly (живіт, пузо брюхо), і якщо перекладати то може бути декілька варіантів в залежності про що іде мова. Якщо мова іде про нижню антену, то краще сказати підфюзеляжна антена. Якщо мова іде про belly landing, якщо сказати авіатору він приземлився на пузо/живіт/брюхо, то вас відразу зрозуміють, що мова іде про посадку без шасі або поламані стійки шасі і тому «літак зупинився на животі».
@projektmovaАй бұрын
Дякую Вам! Просто здалось що приземлився «на живіт» звучатиме як ґуґл перекладач, тож вирішив використати «на дно». Але тепер знатиму, що в авіації використовують перший варіант. Дякую!
@tigrijtigrij1240Ай бұрын
@@projektmova😊 👍
@aviatormaxim28 күн бұрын
@@projektmova Так, Вам зробили правильне зауваження. Із всього відео лише ця фраза різанула вухо. Так тримати. Дуже сподобався і переклад і сам матеріал.
@dmitryyakimenko17795 күн бұрын
Щодо україномовних авіаційних ТОЛКОВИХ каналів це прям біда що аж жиза. Я тупо жодного такого не знаю де б автор реально шарив у темі а не пропаганду чи шлак товкав але є один англомовний канал нашого співвітчизника який різні історії про літачки англомовному ком'юніті розповіда з дебільшого про рашку та совок. Канал називається "Paper Skies" і він має нині мертву свою російську копію "СЕГОДНЯ Я УЗНАЛ" та англомовне відвітвлення Comrade Kroupsky де автор необізнаним європейцям розповіда про тонкощі совкової та рашистської пропаганди. До речі нездійснену мрію Амелії Ерхарт а саме політ навколо світу здійснити вдалося тільки в 1941 випадково. І цим випадковим героєм став справжній літаючий гігант свого часу літаючий човен Boeing 314 компанії Pan Am, який отримав ім'я "Pacific Clipper". (Ім'я та приставку "кліпер" носили всі літаки цієї марки, тому що через свої розміри були натурально повітряними кораблями). 2 грудня 1941 року Boeing 314 з бортовим номером NC18602, що ніс тоді ім'я "Кліпер Каліфорнія", Вилетів з Сан-Франциско в Окленд (Нова Зеландія). Вранці 7 Грудня 1941 під час польоту з того самого злощасного острова Хауленд (Hawland) котрий був останньою точкою на цьому маршруті. Екіпаж упіймав радіопередачу, що Перл-Харбор атакований і що почалася війна. А це означало, що зворотний шлях екіпажу кліпера на батьківщину через Тихий океан був закритий через те, що проходив над ворожими і не контрольованими районами океану. Тому вирішено було летіти на батьківщину через Індійський океан в екватор через Індію, Африку і Південну Америку в Нью-Йорк куди кліпер прибув 6 січня 1942 року. Це був перший в історії комерційний пасажирський рейс навколо земної кулі. Після прильоту з метою реклами компанія Pan Am перейменувала літак в "Pacific Clipper" і під цим ім'ям він увійшов в історію авіації як перший літак, що облетів навколо світу і перший, що пролетів понад 50 000 км з 10 проміжними посадками. Парадоксально ще те, що цей політ був здійснений завдяки японцям і ними ж за однією з версій у полоні вбита Амелія Ерхарт. Ця версія зараз заговорила новими фарбами бо на одному з островів знайшли схожий літак а тест ДНК кістяку який знайшли під час війни на острові і який вважався чоловічим виявився жіночим европеоїдного типу. То конспірологи зараз знову як таракани метушаться Про цей політ Pacific Clipper навколо світу можна глянути фільм на каналі Paper Skies - "The Plane That Accidentally Flew Around the World". Російсько мовна версія фільму з каналу СЕГОДНЯ Я УЗНАЛ -"Самолет, который СЛУЧАЙНО ОБЛЕТЕЛ вокруг Земли | История и Авиация" "Paper Skies" це український-англомовний канал а "СЕГОДНЯ Я УЗНАЛ" це його колись російсько мовна копія яка по усім відомим зараз причинам мертва
@HOSTRASOKYRAАй бұрын
Дякую за цікаве відео. Помилка була лише одна - нічого не було перевірено перед політом. Насправді, неймовірна дурість, враховуючи залучені ресурси. Вивести три військових кораблі в океан, побудувати смугу на острові, підняти на вуха президента, але нічого не зробити щоб це було хоча б чогось варто. Такі вони ентузіасти аматори.
@dmitryyakimenko1779Ай бұрын
Це були 30ті роки і в той час казалося що всі заходи безпеки прийнято з трикратним резервуванням. Але самих заходів так було багато що одна поломка літака при злеті спричинила цілу хвилю похибок що спричинили катастрофу. Це якраз історія з того ряду коли один робітник авіаційного заводу звичайним сапожним ножем спричинив катастрофу Ан-22 через декілька років. А він просто ножичком підчищав деталь і маленька подряпина від ножа на лопаті двигуна через десять років стала причиною що лопать у повітрі відпала. І поки вона не відпала ніхто навіть думки не гадав що таке можливо від звичайного сапожного ножа. Річ про катастрофу Ан-22 в Панагархе і ймовірно катастрофу в Атлантиці (там літак просто безслідно пропав) обидві у 1970 році
@ТетянаКолесникова-п7уАй бұрын
@@dmitryyakimenko1779А як з'ясувалась причина катастрофи, якщо літак так і не було знайдено?
@Life-xq2quАй бұрын
@dmitryyakimenko1779 якийсь бред попсовий
@denver12uaАй бұрын
@@dmitryyakimenko1779 Це красива казка.
@alexbo8712Ай бұрын
@@Life-xq2qu "Выяснилось, что работники срезали облой на его комлевой части специальным пластмассовым ножом. Однако, один из рабочих использовал для данной операции стальной сапожный нож."
@publickenАй бұрын
Вау, приголомшлива історія, дякую за такий якісний дубляж🇺🇦
@serhii1509Ай бұрын
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
@Life-xq2quАй бұрын
Це переклад, в чому тут блть заслуга
@adosadiosАй бұрын
слухаю про "рівень" підготовки до польоту і диву дивуюся. абсолютне недбальство, і враженні ніби вона хотіла просто якнайскоріше все провернути, а не про щось там думати. в ті дикі часи, просто відправити телеграму невідомо куди, не переконатися що вона дійшла, не отримавши відповідь, не дочекавшись можливо потрібно щось заздалегіть переналаштувати, чи домовитися про інші режими зв'язку. не підтвердивши що узгодили часові пояси. і просто взяти полетіти, сподіваючись що в польоті все вирішиться і все знайдеться. верх безвідповідальності.
@putnikOoАй бұрын
Це зараз очевидні речі,після сотень таких катастроф, мільйонів польотів, а для того часу то було новітнє,невивчене.
@adosadiosАй бұрын
@putnikOo ви якось не з того боку на то дивитеся) літаки вже літали повним ходом. про складність і серйозність польотів всім давно відомо було. це ніби сісти в ракету, взлетіти, і сподіватися що точні навігаційні дані вам передадуть в польоті. а якщо може ні - то ви промахнетеся і не потрапите на місяць... хіба звучить недостатньо страшно, щоб хоча б трохи попереживати за власний зад?))
@putnikOoАй бұрын
@@adosadios , де літали, по під берегом? Морзянка для того часу, то було проривом. Ви от зараз такі розумні, знаєте на яких частотах працює ваш телефон? А чого саме на таких, а на інших може працювати, а в горах може, а якщо вище піднятись?
@adosadiosАй бұрын
@@putnikOo так в тому й суть, що зараз вже все працює і все стандартизовано - і то потрібно все перевірити, дізнатися де який зв'язок буде. подбати про супутниковий аварійний зв'язок. скрізь зареєструватися перед польотом, отримати дозвіл. а тепер уявіть ті часи. вам потрібно летіти на крихітний острівець, який через похибки вітру і швидкості ви ніколи точно не знайдете. єдина ваша надія - "корабель-маячок". і ви піднімаєтеся в небо в одну сторону навіть не знаючи чи корабель вас чує, і чи зможете ви від нього прийняти сигнал, і чи точно у вас синхронізований час виходу на зв'язок. тобто ви летите взагалі не знаючи чи вас там хтось чекає. це не інакше як недбальство, або й взагалі ідіотизм.
@putnikOoАй бұрын
@@adosadios , ви не можете перевірити те про що уявлення не маєте бо ви про це не знаєте. Ви не можете перевірити роботу квадропозітронного телепортатора у відкритому морі, бо уявлення не маєте,що це таке.
@tanyazaya122Ай бұрын
Дякую за випуск Коментар для просування українського контенту Слава захисникам України
@ВіталійОщипко-м3еАй бұрын
Тоді вже були високочастотні випрямлячі (ВЧ кенотрони) та стрілочні індикатори рівня сигналу) і тому необов'язково було мучитися з навушниками. Окрім того тоді вже були осцилоскопічні ЕПТ та індикаторні радіолампи на солях цинку і свинцю з електронною накачкою люмінофора. Зелений чи жовтий колір люмінофора можна було бачити візуально дуже добре. Звичайно такі радіолампи тоді були дуже дорогими, але все ж придбати їх в 1937му в США можна було. Тому гадаю що оснащення літака було все ж недостатнім. Та й рамочні антени діапазонів 3.2 і 6.3 МГц для кораблів не були такими вже габаритними (до 1.2 метра в діаметрі). І потужності передавачів (в районі 25 Вт. не були такими вже нереальними для бортових енергосистем кораблів. Просто експедиція добре була не оснащена, тому літак й пропав. Пілот могла й не знати досконально радіосправу, але штурман...там треба було посадити дійсно професійного спеціаліста, а не штурмана-любителя. Безалаберне відношення до перельоту, в першу чергу в організаційному плані і призвело до загибелі. Можете бути зі мною незгодні. Всіх вам благ, панове.😊😊😊😊😊
@M.MakarenkoАй бұрын
6Е5С В приймачі Рига-10 якщо сигнал станції слабкий важко налаштувати по лампі, та ще й кварцу не було, з часом частота пливе, особливо при нестабільній напрузі живлення. Лампи-бареттери існують для стабілізації струму, але вони зустрічаються вже в 50-х роках. У Чкалова рятувальний пліт, їжа на 30 днів були, а тут зекономили.
@Fukis-PukisАй бұрын
Пілотеса ставить собі задачу в план: "Я вилечу так, щоб сідати вночі, радіоприйом перевіряти не буду, швидкість вітру оціню в польоті, площа острова посеред океану буде 2 км², можливий туман, політ 18 годин, палива на пошук острова буде на 30 хвилин." План чіткий, як швейцарський годинник. Це премія Дарвіна.
@ВиталийГромов7114 күн бұрын
Дякую , чув колись про цей політ , але так детально , миру і процвітання
@МігельАльмагерАй бұрын
Дякую Вам за цікаві відео і професійний дубляж!🫶
@MrPotvoriusАй бұрын
Маючи певний досвід, повністю підтримую командира Ітаски: Коли бачиш, як хтось безголовий лізе в саме пекло, нехтуючи розумними порадами, посилає нах людей зі своєї команди, йде до цілі нехтуючи здоровим глуздом; то якого біса ,коли він досяг свого і падає у прірву, брати на себе відповідальність за його/її помилки і намагатись врятувати? Далі чисто формальний підхід, тільки те, що регламентовано посадовими інструкціями, статутом чи протоколом. Якщо я образив чіїсь романтичні почуття, прошу вибачити і перечитати років через двадцять.
@Fukis-PukisАй бұрын
Все так і було, як ви написали. Пілотеса поставила собі задачу в план: "Я вилечу так, щоб сідати вночі, радіоприйом перевіряти не буду, швидкість і напрям вітру оціню в польоті, площа острова посеред океану буде 2 км², можливий туман, політ 18 годин, палива на пошук острова залишиться на 30 хвилин, моряки мене знайдуть по радіо і в нічному тумані димом підсвітять мені напрямок." План чіткий, як швейцарський годинник. Це премія Дарвіна.
@VoR4Yn01Ай бұрын
Повністю з вами погоджуюсь, панянка мала б розглянути варіант використання літаючого човна для цієї місії
@charlesdarwin7647Ай бұрын
Важко не погодитись. Дивно, що автор VERITASIUM зробив безвідповідальним саме командира, хоча він в проекті участі більше не приймав, а частину його роботи взяла на себе Ергерт.
@paporot06Ай бұрын
Може, навіть (для себе визначаю) відео року - змістом, напругою, висновками. І вкотре з утіхою дякую Вам за МОВУ!
@projektmovaАй бұрын
Дякуємо!❤️
@rusenko_iАй бұрын
Завжди дуже цікаво дивитися відео з veritasium.
@ОлександрПавленко-и9бАй бұрын
Щиро дякую,з мене вподобайка і комент.
@kawai_manАй бұрын
Відео дуже сподобалось, дякую за контент
@mod-9456Ай бұрын
Капець, а це відео в тему про реформи в ЗСУ. Та й в загальному про реформи. Для складних завдань треба відповідні знання
@romanpryshlyak252Ай бұрын
Надзвичайно захоплива історія! Зле, що така сумна... Блискуча мова! Тільки підкажу, що 100 не (кіло)герц, а (кіло)герців. І дуже дякую!!!
@volodymyrmatviichukАй бұрын
Хіба? Ми ж не кажемо "вольтів" чи "амперів".
@dimonovychАй бұрын
Якесь розпіздяйство, вибачте на слові) Нічого не домовились, не підтвердили - давай летіти) Можна би хоча б гідроплан зробити, знаючи, що політ над океаном. Якийсь план Б... Я розумію - ентузіазм, адреналін і все таке. Але одне діло знехтувати технікою безпеки, коли ти зробив і запускаєш модель літачка, а зовсім інше - летіти на літаку через Тихий океан і намагатися знайти в ньому острівець, бо від цього буквально залежить твоє життя, бляха.
@webkabi-netАй бұрын
Озвучення стало набагато краще! Дякую! Лайк, підписка, комментар )))
@SashkoMelnykАй бұрын
Дуже цікаве відео, дякую за переклад!
@vladimirgorelik3545Ай бұрын
Щиро дякую за працю. ХАЙ КВІТНЕ УКРАЇНСЬКИЙ ЮТУБ. Слава Украине!!! Слава ЗСУ!!!
@mortumenko882025 күн бұрын
Дякую за переклад такого цікавого відео. Якщо дивлюсь Veritasium сам, то дивлюсь в оригіналі. Але якщо тема цікава і дітям, то лише завдяки вам, Промова. Дякую :) Залишаюсь з вами і у 2025 на BMC.
@projektmova25 күн бұрын
Дякуємо за підтримку!🫂❤️
@mortanielUAАй бұрын
Тіп який покинув команду засейвився жостко
@VictorYaremaАй бұрын
Він явно зрозумів завчасно наскільки та подруга неадекватна. І він знав, що вона має дуже добрі зв'язки із президентом. Тому і вирішив звалити тихенько.
@ngc-4826Ай бұрын
Власне, якби той тіп не лівнув то може все пройшло б нормально, бо саме він і мав би керувати радіозв'язком
@DmytroKАй бұрын
@@ngc-4826 або померти з нею
@FurzaGnobiАй бұрын
Божевільна жінка! Не можна пояснити її безвідповідальність при підготовці до такого надзвичайно ризикованого польоту!
@nickborzov4521Ай бұрын
Спасибі вам за вашу важливу роботу !
@Вова_ОмельченкоАй бұрын
Я на верітасіумі це дивився )))) Переклад це дуже добре ) Але першоджерело цікавіше ))) Комент і вподобайка для підтримки ) накращі побажанння )) !!!!!!!!!!!
@adosadiosАй бұрын
при якісному перекладі першоджерело має рівно такий же рівень цікавості, ні більше, ні менше.
@Вова_ОмельченкоАй бұрын
@adosadios Раніше виходе ) А так то погоджуюсь )
@redrikh_putiataАй бұрын
дякую за видиво. Страшно летіти в таку невідомість. Я б не полетів) Як дивився, то не раз думав (а інші вже й написали), як же можна було вилітати, не перевіривши справність усього. Тут же все так серйозно. А ще: помітив, що антена на кабіні на світлинах кругла, а на анімації пряма. Це, звісно, до Дерека, а не до вас, але)
@VoR4Yn01Ай бұрын
Пані Ерхарт мала б розглянути варіант використання літаючого човна для її місії, а не літака наземного базування. Додам, що дуже схожа історія про подолання тихого океану на літаку відбулася з американським боінгом Кліппер, де вони вимушені були летіти з Нової Зеландії до США, але не по східній півкулі, а через західну, по узбережжя Африки. І оскільки екіпаж був професійним та злагодженим - в них все вдалося.
@grob7345Ай бұрын
Баба хотіла шось комусь доказати, результат як завжди
@АнатолийГарагульАй бұрын
Отже, Амелія Ерхард зчинила дуже дороге самогубство. Та ще й штурмана з собою прихопила.
@andriyurbanovych7915Ай бұрын
Найцікавіше та найкраще відео!
@АнатолийКоваленко-я7шАй бұрын
Дуже цікаво.дякую
@ТарасСімпсон28 күн бұрын
Дякую,ніколи не чув цю історію .
@vt6998Ай бұрын
Супер інформація
@putnikOoАй бұрын
Чому це орієнтування не можна було випробувати над землею, а потім уже пертись в море? Чудово постфактум вішати собак на того і того. Хіба капітан знав що у неї в голові, чому вона діє саме так, а не інакше.
@TRUE_CHUHAISTERАй бұрын
Для мене просто постає одне питання... Вони витратили стік коштів, часу і зусиль, але щоб шо? Це був якийсь дивний та невиправданий ризик
@ДзюбанВіталійАй бұрын
Скільки людей напрягла, кошти виділили для злітних смуг.
@igorprodan214827 күн бұрын
Феміністка хотіла дуже втерти носа чоловікам
@smert_okupantamАй бұрын
коли жінка каже собі "я впораюсь без допомоги чоловіків", вона або впорається, або ні.
@Eugene_Frolov_BudoАй бұрын
Чи можливо, щоб ви зайнялись перекладом відео з Branch Education? Було б дуже круто!
@MrDmytr0Ай бұрын
Це було безвідповідально з її боку продовжити політ після половини шляху, маючи на той момент проблеми зі зв'язком. Фатальна авантюра.
@wowabigun7631Ай бұрын
Летіти без радиста-радіонавігатора в ту епоху - помилка.
@Cat_Scientist_007Ай бұрын
Відважна та неуважна. Здається це було б правильним описом всієї цієї події. Вона пішла ва-банк та хотіла стати героїнею, яка це зробила, але... Дуже багато цих "але' не дали здійснитися задуманому.
@wladjarosz345Ай бұрын
Дереку з пеленгатором треба було не тільки затулити очі, а ще не давати зупинятися для самоконтролю і бажано було б без сонця, бо його випромінювання допомогає...
@LeonidLampikaАй бұрын
У Амелії був компас, тож для точної аналогії Дереку треба було затулити очі зварювальними окулярами які дозволять лише бачити Сонце, але випустити в довільній точці поля.
@lectoremkun5972Ай бұрын
Дякую. Тепер знаю, про що пісня "Точка невозврата" групи "Бригадний подряд".
@Vadim_KotovАй бұрын
Фанатизм примножив некомпетентність та призвів до фатальної події
@ПетроКрецул-ъ7чАй бұрын
По-моему, Дерек, традиційно віддав перевагу видовищності, від чого, як це часто в нього буває, постраждала вірність, точність і зрозумілість викладення технічного аспекту описуваного випадку
@flyinter198816 күн бұрын
Оце часи були - ні GPS, ні радарного супроводу. Тільки розрахунки, карта, компас та секундомір. Я теж приблизно так же вчився літати, проте це зовсім інші часи. Дякую за відео.
@dmytroosachuk28 күн бұрын
28:39 "на частоті 750' це і буде у Гц/кГц. Якщо малася на увазі "довжина хвилі", тоді так це в метрах. Якби мені сказали "на частоті 750 " я би також подумав про кГц
@ArtridPolАй бұрын
Максимальна безвідповідальність у даній ситуації.
@ЄвгенСорокін-м5сАй бұрын
18:21 Подумав про гру "Полювання на лис"
@Life-xq2quАй бұрын
Відео зазвичай просто наповнене цікавими фактами без додної наукової хронології , лише емоції галімі.
@heartborne12327 күн бұрын
найбільше мене здивувало, що для неї навіть злітну смугу побудували на крихітному острівці в океані. І витратили шалену купу грошей на пошуки
@kazimirgussman78398 күн бұрын
Бо кляті спермобаки намагалися знищити героїчну Амазонку усіма доступними методами!😂
@Caban_2001Ай бұрын
Схоже, що командир корабля саботував самовпенену жінку. Як мінімум, не завадив їй самозакопуватись...
@romaryabikov194925 күн бұрын
Головна помилка (на особисту думку) це складання маршруту. Коли складали маршрут то в полюбому розлядали більш безпечний політ, але так і незрозумів чому обрали саме цей більш ризикований острів для візуального знаходження.
@heartborne12327 күн бұрын
Менінг при першому невдалому зльоті подумав "ну його нафіг летіти з нею" і зберіг собі життя )
@XytinPuyloАй бұрын
Знання та відповідальність. Але хто про це думає, дідько.
@AkademikUAАй бұрын
❤
@triplesenceАй бұрын
Цікаве відео, дякую
@tallerpride5163Ай бұрын
Пристрій щоб шукати радіо аномалії
@sergiisolo9801Ай бұрын
❤
@user-ukraine1will1win1Ай бұрын
Отож, двоє надто самовпевнених людей, еґо яких підтримували міжнародна популярність та високе військове звання відповідно, призвели до катастрофи, якої було б досить легко запобігти. Це ще не премія Дарвіна?
@VictorYaremaАй бұрын
Премія Дарвіна. Вона, рідненька.
@Fukis-PukisАй бұрын
Все так і було, як ви написали. Пілотеса поставила собі задачу в план: "Я вилечу так, щоб сідати вночі, радіоприйом перевіряти не буду, швидкість і напрям вітру оціню в польоті, площа острова посеред океану буде 2 км², можливий туман, політ 18 годин, палива на пошук острова залишиться на 30 хвилин, моряки мене знайдуть по радіо і в нічному тумані димом підсвітять мені напрямок." Що могло піти не так? План був чіткий, як швейцарський годинник. Це премія Дарвіна.
@svaleks566Ай бұрын
Амелія була в клубі жінок-пілотес. Навчання пілотуванню варто було б згадувати. Бо виходить що з пасажирського пересіла в крісло пілота
@SinRootАй бұрын
це ж лише переклад :) то вам треба йти в коментарі до оригіналу.
@гена_цидрусніАй бұрын
контент топ
@kaloogineАй бұрын
Уявляю, наскільки складно було стати першою жінкою пасажиром. Чоловіки пасажири ледь порались, а тут жінка!😮
@kaloogineАй бұрын
@IhorEleven я людина проста, як почув у відео, так і відкоментував
@aviator9157Ай бұрын
Можу зробити висновок що не останню роль в катастрофі зіграло его командира який не вважав нижче своїх достоїнств коректно домовитись.
@doctorbrown2169Ай бұрын
Чи можливо перетнути земну кулю по екватору? Ну скажімо з максимальним дозволеним відхиленням в 100 км?
@adosadiosАй бұрын
якщо палива вистачить - то летіть собі хоч без зупинок))
@doctorbrown2169Ай бұрын
@@adosadios Ну ви містер очевидність
@adosadiosАй бұрын
@@doctorbrown2169 ну ви яке питання задали, я так і відповідаю. то ж ще питання яким літаком летіти, скільки у нього дальність польоту, якого він класу і чи будуть під нього підходящі аеродроми. тож якщо по очевидному - то можна. а якщо по серйозному - то питань багато
@doctorbrown2169Ай бұрын
@@adosadios Тобто ви не знаєте. Про всі перераховані фактори мені відомо
@AprekotАй бұрын
Тут з'являється цікава проблема: чим більше ти везеш палива, тим більше тобі потрібно палива, щоб перевозити твоє паливо. В теорії модифікований Boeing 747, з якого викинути все зайве та фактично перетворити літак на летючий паливний бак, зможе перелетіти без дозаправки.
@ВікторЛукичовАй бұрын
для кращого ефекту треба було залишти хоч якісь уривки закадрового голосу головної героїні, це булоб цікаво почути, тай взагалі легкий закадровий голос тільки додає обєму
@LegitumnuyHokageАй бұрын
Недостатня компетенція🤷
@Kid1917Bruh10 күн бұрын
Цю трагедію навіть в хойці описують
@ruslanpryАй бұрын
Про уникання відповідальності у командирів - типово армійська історія😅
@som1058Ай бұрын
"Навчай для України" - топ. Приєднуйтесь
@КнстнАй бұрын
Оминайте вас ракети 🤗
@ЭрнстКельманАй бұрын
Чи не спіткає Україну така ж доля, бо наш ВЕРХОВНИЙ не дуже в курсі що таке війна та дипломатія, м'яко кажучі !!!
@LaptiAlladina8Ай бұрын
А ти що таке? Військовий дипломат який в курсі у всьому, твердо кажучи!!!!!!
@igorprodan214827 күн бұрын
Все можливо! Але про це треба було думати навесні 2019, принаймні частині виборців
@andivaxАй бұрын
А чому частота спочатку вимірювалась у "циклах", а потім у "Герцах"?
@wladjarosz345Ай бұрын
здається, першими запровадили "цикли" саме німці, а одиницю "герц" затвердили вже потім на міжнародному рівні
@Helga_Pataki_12 күн бұрын
Авторе, а хто нп відео?
@m_m_anatolevichАй бұрын
😎👍
@ОлександрКириенко-н3цАй бұрын
прикольно, дякую
@volodymyrmatviichukАй бұрын
Чому в радіограмах написано KCS, а не KHz?
@hyphessobrycon_herbertaxelrodiАй бұрын
Цикл за секунду - це колись поширена англійська назва одиниці частоти, яка тепер відома як герц (Hz). Цикли в секунду можуть позначатися як c.p.s., c/s або, неоднозначно, просто «цикли» (Cyc., Cy., C або c). Термін походить від повторюваних явищ, таких як звукові хвилі, частота яких вимірюється як кількість коливань або циклів за секунду. KCS абсолютно тотожна kHz
@Memestudio-j7bАй бұрын
Там літак був бомбандирувальником B18 в якого може бути від 260км/г до 340км/г Подякуйте вартандеру
@Crazy_Mask_Ай бұрын
По завершенню відео все що я можу сказати: 1. Ергерт була неймовірною жінкою, якщо змогла залучити до свого проекта військових своєї країни. Неймовірна наглість та рішучість. Але їй це вдалося. 2. Ергерт була вбита і ім'я цього вбивці Томсом. Людина, що зруйнувала мрію та забрала життя у неймовірної жінки, образившись на її рішучість. Його дії не можна кваліфікувати інакше як навмисне вбивство, адже його халатність була навмисною. Вона просила його. Багато хто казав йому. Він же просто ігнорував те що йому казали. Це не інакше як вбивством назвати не можна.
@HidroparkАй бұрын
Люди ,що таке "один контейтер зупи"?
@zlatashklovskaАй бұрын
Суп
@katerynashestakova8264Ай бұрын
Зупа - це суп. Мабуть, йдеться про якийсь консервований супчик, армійський чи щось таке?
@SeaDreamShoreАй бұрын
🏅👍🏆 ✌ 🌎🔥⚡ 🇺🇦
@olehroman5589Ай бұрын
Спілкувалися записками через шум? Хіба в ті часи вже не було ларингофона?
@cynic3859Ай бұрын
Вже були. Але мабуть тільки в англійців?
@vasylmelnyk1362Ай бұрын
Безвідповідальність і непрофесіоналізм. Нащо летіти, якщо ти не є асом? Це настільки ж самовбивчо, ніби вибрати президентом України людину без політичного досвіду і відповідних знань, умінь.
@wladjarosz345Ай бұрын
100%
@svaleks566Ай бұрын
Вона була професійна пілотеса
@vpmuaАй бұрын
@@svaleks566 ще раз уважно передивись як вона "професійно" готувалась до польоту
@mondragon1748Ай бұрын
Ага наприклад як Порошенко, Янукович чи Ющенко??)) Оце б вони навоювали)
@wladjarosz345Ай бұрын
@@mondragon1748 а ще кучма та кравчук...
@alexmeanin8049Ай бұрын
31 січня 2024 року літак Амелії Екхарт було локаційно виявлено.
@denver12uaАй бұрын
Погана підготовка, і технічна і теоретична, завжди приносить однозначний результат. Однозначно поганий результат.
@denyes9500Ай бұрын
Більшість так бачу згодні що це було "трохи не відповідально" і я з цим згоден частково. Але такі люди були, і сподіваюсь будуть бо на їх помилках і відкриттях наука і робила висновки. Магелен, Колумб і так далі взагалі не мали карт і прогноза погоди, якщо б не такі сміливці ми, можливо, жили у час земля на трьох слонах та під оплиски спалювали астрономів і науковців...
@ДмитрийСуханов-д4оАй бұрын
Да МАВ мапи Колюмб! МАВ! ОТ адмірала Пірі Рейса! У старого мавра КУПИВ! С течеями да вітрами!
@Artyrian_TylerАй бұрын
Згадав одразу БоДжека, а точніше Принцесу Керолін 🫶🏻
@kaloogineАй бұрын
Як Боджек керував яхтою пам'ятаю. А як Принцеса літаком - ні...
@СергейГогуляАй бұрын
Удивительно дебильно огранизованый полёт.
@fly_away_hahaАй бұрын
це якийсь перезалив? раз третій?
@projektmovaАй бұрын
Ні, змінили назву і обкладинку
@prorok6Ай бұрын
20:00 Час ночі, пробую заснути, а мені ця хрень у вухо гудить і гудить Збл
@gorek5762Ай бұрын
Шкода жіночку, вона молодець, але... От дуринда! Це частка правди😢
@mortanielUAАй бұрын
Не повезло
@heartborne12327 күн бұрын
я додивився, але не зрозумів як саме ОДИН ПОВОРОТ ЗМІНИВ ІСТОРІЮ АВІАЦІЇ НАЗАВЖДИ
@devidkopperfild541522 күн бұрын
Если бы самолёт был типа гидроплан и сел на воду , то трагедии не было бы.
@andriyt23Ай бұрын
Нічого не зрозуміло, але дуже нецікаво.
@ВолодимирОлександрович-п2лАй бұрын
і вся причина в договорнячках, та бабській самовпевненості та поганій організації усієї затії)
@ОлександрПавленко-и9бАй бұрын
Один контейнер зупи? Що це таке?
@projektmovaАй бұрын
Перша страва, яка являє собою переважно м'ясний, рибний або грибний відвар з овочами, крупами тощо.
@dzisiak_vladАй бұрын
Чому проЄкт але не Пілотка? Хіба ви не підтримуєте ці абсурдні нововведення?
@bogdanavilchynska8177Ай бұрын
*Пілотеса
@wladjarosz345Ай бұрын
наприклад, німецькою Objekt чи Projekt та Pilotin
@adosadiosАй бұрын
@@dzisiak_vlad ну проєкт то дурне, я з вами за. а от із родами - не бачу проблеми. от подумайте, чому одні професії звуться в чоловічому роді, інші в жіночому, а частина є слова для обох родів. бо це нормально мати вчителя і вчительку, актора і акторку (актрису). чому є покоївка, а немає покоївця? чому жінка няня, а чоловік не нянь? називати професію відповідно до роду особи - це цілком нормально.
@SinRootАй бұрын
@@adosadios а що такого дурного в проєкті? Чому ін'єкція (inJECTion) та об'єкт (obJECT) з літерою "є", а проєкт (proJECT) має бути з літерою "е"? Якщо, звісно, не враховувати звичку до вимовляння цього слова, яка нав'язана українській мові совком в 33-му. Приклади наведені вище - не єдині слова, в яких треба використовувати нормальну (людську) транслітерацію літер JECT. Звикайте :)
@adosadiosАй бұрын
@SinRoot я хочу щоб це було проджект. ну і суворі правила є лише в есперанто. решті мов притаманно мати купу слів по різному транслітерованих, з різним формуванням закінчення, роду. тому не сталося б біли, аби проект просто лишився проектом. краще б зайнялися викоріненням більш руснявих слів і доопрацюванням різної технічної термінології. бо є у нас ще купа скорочень, в яких одне слово русняве. до прикладу як раніше спокійно використовували слово "спецназ", не як скорочення руснявих слів, а як "український іменник". і таких прикладів багато зустрічаю. а проект на проєкт міняти - діло десяте.
@AndreyGontovoyАй бұрын
Їй ніхто не відповів, але вона полетіла - що в неї в голові?