Почему именно Павловния? ✓ Павловния требует менее плодородных почв, но добавления удобрений и наличия воды для полива из расчёта 10 ÷ 30 литров воды в сутки. ✓ Вырастает до 10 метров всего за 2 года после технического среза При хорошем поливе 1 - й год 3÷ 4 метра. 2 - й год 4 ÷ 6 метров (технический срез делать не обязательно) 3 - й год 6 - 8 метров. На 4 - й год может зацвести и давать нектар. ✓ Премиальное качество древесины Цена 200 ÷ 600 € за метр кубический.. ✓ Полностью готова к переработке уже через 6 лет 240 ÷ 320 метров кубических с 1 Га ✓ Поглощает более 300кг СО2 за цикл роста. Что делает дерево самым эффективным поглотителем углекислого газа. ✓ Источник субпродуктов - меда, карбоновых кредитов ✓ После нескольких срубов - регенерирует и растет дальше. Для сравнения: обычно деревья вырастают до таких размеров в среднем через 25-30 лет. И после сруба от них остается лишь пень.
@Костя-к8м9эАй бұрын
Який приріст кожного року у павловнії енерджі? А який приріст у pao tong z07?
@lefthandedhardright88393 ай бұрын
Very good 👍
@paulownia.energy3 ай бұрын
Дякуємо
@РусланОдеянов2 ай бұрын
Скільки коштує сажанець Павловнії?
@paulownia.energy2 ай бұрын
Доброго дня. Саджанці можна забронювати на наступну осінь. На сьогодні все продано.
@МиколаДробуш-к3е3 ай бұрын
Як павловнія відноситься до весняних заморозків, бо в нашій місцевості вони майже кожного року в кінці травня або на початку червня.
@paulownia.energy3 ай бұрын
По різному, в залежності від регіону та сорту.
@ОксанаРябокінь-л4ж3 ай бұрын
Запитайте мене. Я вже другий рік поспіль роблю технічний зріз, бо замерзають саме навесні. При чому побілені. Якщо весною 25 року змерзнуть, викорчую.
@МиколаДробуш-к3е2 ай бұрын
@@ОксанаРябокінь-л4ж А яка ваша область? І на скільки підростає за літо після зрізу?
@kyivcity1523 ай бұрын
Нажаль ще в нас немає ринку Павловнії, тобто не представлений весь спектр товару: колоди, доски, щепа, пелети в промислових масштабах як наприклад смерека. Через це ціни не стабільні. Тому чим більше вирощувати, тим скоріше вона стане популярною і ціни на неї вирівняються та займуть своє місце на ринку. Звісно Павловнія не може замінити весь спектр деревної продукції бо має обмежені властивості (дуб наприкрад не замінить), але якщо вдасться хоча б 10-15% ринку зайняти, це вже великий вплив на існуючі ліси в Україні.
@paulownia.energy3 ай бұрын
Не на жаль, а як є так є. Ми створюємо той ринок!
@ossyya12 ай бұрын
На срезе дерева было 12-13 колец, то есть 12 лет дереву. Через 5 лет рано будет ещё их спиливать, разве что на дрова.
@makspryinik23 күн бұрын
За счёт мощной корневой системы, стартует намного быстрее. У меня в этом году рекорд- после среза двухлетнего дерева, прирост за сезон 6 метров 10 сантиметров. Север Краснодарского края.
@ДЖОКЕР-Сила2 ай бұрын
А скажіть якою Пилкою ви їх пиляли що то за модель штіля?)
@paulownia.energy2 ай бұрын
))))
@СергійЛисенко-ь1ь3 ай бұрын
Який вік зрузаних дерев?
@paulownia.energy3 ай бұрын
8 років
@cihhuahua3 ай бұрын
Подскажите пожалуйста в каком городе это происходит?
@paulownia.energy3 ай бұрын
Рівненська область
@АндрійВасилишин-б5н3 ай бұрын
А де ділась дірка в середині колоди?
@paulownia.energy3 ай бұрын
Придивіться уважно!
@BylynkaAgro3 ай бұрын
Це де географічно?
@paulownia.energy3 ай бұрын
Рівненська область, дубнівський район
@ДенисТарасюк-х6с2 ай бұрын
А чому чоловік який різав дерево, розмовляє іноземною?
@kyivcity1523 ай бұрын
Біомаса на щепу потім на опалення/пелети підходить? Планую на таке вирощувати. Дякую.
@paulownia.energy3 ай бұрын
Супер! У нас схожий план.
@vaporizer10002 ай бұрын
У кожного дерева є своя загальна енергія яку воно віділяє при горінні. У дуба це один показник, у сосни інший, а от у павловнії він один з найманших через низьку щільність деревини. Багато людей кажуть що не вигідно її вирощувати, притому не лише через якісь ці цифри, а і через те що більшість з тих хто взявся її вирощувати так і не мають ніякого прийнятного результату, дерево це як виявляється достатньо примхливе, догляду багато за ним треба, бо практично ні в якому лісі вам ніхто буряни не виполює і в результаті дерево там виростає його ріжуть переобляють і таке інше... а тут висока сила росту компенсується тим що потрібно дуже багато гратися з ним і як було сказано вище навіть це не гарантує того що ви зможете отримати з нього принаймні щось. В більшості випадків виходять просто закинуті та занедбані посадки з яких люди немають взагалі нічого. Це зараз основна перевага павловнії.🤣
@kyivcity1522 ай бұрын
@@vaporizer1000 Теплотворна здатність мега Дж/кг: Дубові дрова - 15 Павловнія - 17/18 Тест проводив: Національний ботанічний сад імені М. М. Гришка НАН України у 2022 році. Погугліть, документ є у відкритому доступі. А які факти у вас ?
@vaporizer10002 ай бұрын
@@kyivcity152 ви не порівняли що таке кілограм дуба по об'єму і що таке кілограм павловнії. технічно це буде зовсім різний об'єм деревини. якби все було так просто то можна було б будь яку біомасу вирощувати навіть солому яка посуті також дає багато тепла, але через те що займає великий об'єм і швидко прогорає це діло ніхто в побуті солому для опалення не використовує.
@vaporizer10002 ай бұрын
ви ж хочете щоб ваша павловнія коштувала 220 євро за куб, а не за тону. так от в кубі тієї павловнії палива буде зовсім мало і воно наврядчи матиме хоч якусь економічну доцільність. В паливі перш за все важливий жар від вугілля, а не саме горіння, так от як раз жару в вашій цій павловнії як раз і не буде. Спитайте у людей які на практиці палять дровами що і як у них відбувається. Тому що всеодно навішаєш якось локшини на вуха людям які толком не розуміють в тих цифрах, а виходу то всеодно ніякого толком з того не буде.
@АндрейВасик-э9ф3 ай бұрын
Скільки років тим деревам ? Дякую.
@paulownia.energy3 ай бұрын
8
@ОлександрОфанасенко3 ай бұрын
дуже дуже витратна вигадана праця . це я особисто роблю все сам до того набагато швидше . вчіться витрачати гроші . будьмо...
@paulownia.energy3 ай бұрын
Сформуйте щоб можна було зрозуміти.
@zheka0606872 ай бұрын
На Закарпатті кожен рік мерзне
@paulownia.energy2 ай бұрын
Сорт?
@zheka0606872 ай бұрын
Не пам'ятаю якась тіпа адаптована під наш клімат
@kyivcity1522 ай бұрын
Усі кліматичні зони окрім теплих то на свій ризик + треба дуже стежити. Тому саджати краще на півдні країни.
@ІванПавлюк-о7у3 ай бұрын
😂😂😂а де ,, ліс,,😂😂😂(без лоха і жизнь плоха😂😂😂)
@paulownia.energy3 ай бұрын
Задайте адекватне питання.
@viktornizh3 ай бұрын
1 колода - 0,8 м3. Ціна 1м3 - 220 євро 0,8 м3 × 220 × 30 дерев = 5280 євро. Чому 2700-2800???
@paulownia.energy3 ай бұрын
0.5, 0.8 Так, допустив помилку)
@popsashapop3 ай бұрын
Чому ви кажете що можна буде через 5 років знову зрізати, якщо цим зрізаним деревам мінімум по 8років?
@paulownia.energy3 ай бұрын
@@popsashapop бо корінь вже великий
@ДмитроМ-д3ы2 ай бұрын
Кого не подивись в ютубі, у всіх павловнія вимерзає. Це прямо одиничні випадки виживають. Краще в років 30 посадити з десяток гектарів сосни, на пенсії можна трохи грошей мати
@paulownia.energy2 ай бұрын
Посадите сосну, покличте.
@kyivcity1522 ай бұрын
В мене є дослідницька статья в якій науковці австрійських університетів проводили тести що до створення легких панелей з Павловнії, у 2023 році. Якщо вам цікаво я скину, напишіть мені. Дякую.
@paulownia.energy2 ай бұрын
Цікаво. support@paulownia.energy
@vaporizer10002 ай бұрын
ПІв життя витратив і 2400 євро заробив. САдити сосну ймовірно простіше і не менш рентабельно.
@paulownia.energy2 ай бұрын
Дуже примітивне мислення. 1. 8 років півжиття ) 2. Можна посадити більше дерев.
@kyivcity1522 ай бұрын
Сосна приріст в рік 10-20-30см + не менше треба піклуватися щоб гарно росла, а не залишити і піти, і де тут рентабільність краще ? Все що продаеться на ринку це вирублені існуючі природні ліси, ніхто спеціально для вас сосну або дуб 20-30-50 років не вирощував, принаймні в Україні. Купуючі дрова класичних порід це 99% мінус дерево в існуючому лісі. Продовжуйте і далі виступати проьт штучних плантацій таких як павловнія, і через 20-30 років взагалі лісів в Україні не буде.
@дмитроткаченко-г9б3 ай бұрын
Для України це розводняк...ця культура вимерзає
@yamarasadfgfdgd3 ай бұрын
Видно одразу проффесор 100%
@paulownia.energy3 ай бұрын
Павловнія вимерзає, якщо не дотримуватися агротехніки. Так само як персик, горіх, виноград ... При дотриманні технології павловнія не вимерзає. Це з досвіду 6 років. Який у тебе досвід?
@ОксанаРябокінь-л4ж3 ай бұрын
Перепрошую. Кількість води на сезон під одне дерево, алгоритм підживлювання -все відповідало агротехнології. Ваші відео дивлюся постійно. Всі дерева задерев'янілі побілені зайшли в зиму. Навесні знову побілка. І другий рік після технічного зрізу вони змерзають.
@ЯЕсть-ы1р2 ай бұрын
@@paulownia.energyпо саду видно що там ділової деревини обмаль,і сад весь із суцільних випадів,прогалин.