Доброго Вам времени суток. Как всегда, большое спасибо за видео. Подскажите, если я являюсь владельцем 1/2 квартиры (наследство по закону), но я фактически проживаю в другом месте (и там же прописан), нужно ли мне обязательно регистрироваться за квартирой? Заранее спасибо.
@nakaz.familyАй бұрын
ні, не потрібно
@ИванЯтин-ж5ф8 ай бұрын
Спасибо, Вам за консультации. Какая часть квартиры положена по наследству, сожитильнице моего сына и её 20 летней дочери? Сожительница и её дочь прописаны в квартире моего сына с 2017года.По месту прописки не проживают с2019года..
@nakaz.family8 ай бұрын
Прописка не означає, що "сожительница" стала спадкоємицею Вашого сина. Якщо вони не були одружені, якщо син не залишив на неї заповіту, то найближчим родичем сина є Ви. Ви і будете спадкоємицею. Якщо син не писав заповіту, то спадок ділиться між спадкоємцями по закону. Перша черга спадкоємців по закону - це батьки померлого, його дружина і його діти. "Сожительніца" зможе претендувати на спадок лише якщо нікого із цього списку нема (або якщо усі відмовились від спадщини).
@fonoteam20897 ай бұрын
Підкажіть будь ласка ,я прописан в квартирі 43 роки з народження. Раніше тут жив батько він вже помер. Ордера немає, є якась можливість приватизувати? Дякую!
@nakaz.family7 ай бұрын
Будинок знаходиться в якоїсь організації на балансі (подивіться на свої квитанції за утримання будинку). Зверніть до цієї організації, в якої будинок на балансі, і переоформіть договір найму квартири на себе. До речі ордер теж імовірно в цієї організації знаходиться. Підстава для цього: Згідно ст. 106 ЖК України, повнолітній член сім'ї наймача вправі за згодою наймача та інших членів сім'ї, які проживають разом з ним, вимагати визнання його наймачем за раніше укладеним договором найму жилого приміщення замість попереднього наймача. Таке ж право у разі смерті наймача або втрати ним права на жиле приміщення належить будь-якому членові сім'ї наймача.
@fonoteam20897 ай бұрын
@@nakaz.family Дякую!!!
@user-xm4zj9zm3x7 ай бұрын
Поясніть, будь ласка, чому коли купляєшь квартиру, ти набуваєшь тільки право власності квартирою, але не повноцінним володінням?
@nakaz.family7 ай бұрын
А хто вам це сказав? Право власності включає в себе три елементи: право володіння, право користування, право розпорядження. Тобто коли ви купуєте квартиру і отримуєте право власності, ви отримуєте усі три елементи. Право власності є найбільш широким поняттям.