No video

Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC | 1-1 | (0-1) | OTP Bank Liga | 12. forduló | MLSZTV

Рет қаралды 23,327

Magyar Labdarúgó Szövetség

Күн бұрын

2017.10.14. OTP bank liga 12. forduló
Puskás Akadémia FC - Ferencvárosi TC 1-1 (0-1)
összefoglaló

Пікірлер: 11
@davidharmati1876
@davidharmati1876 6 жыл бұрын
Ez a Bognár ez hülye. Én Fradi szurkoló vagyok, és nem azért mondom ezt, mert az ellenfél ellen vagyok, hanem azért mert tényleg igaz. A Puskás Akadémia tizenegyese AJÁNDÉK TIZENEGYES volt! Ami 1 perccel azelőtt történt a másik oldalon, az viszont tényleg büntető volt, és azt meg nem fújta be! Esküszöm, hogy Bognár mostmár rosszabb, mint Kassai
2:15 meg kell, hogy mondjam ez egy kicsit azért lesgyanús. Tényleg nagyon a leshatárról indult Knezevic
@belepofazok364
@belepofazok364 6 жыл бұрын
Hogy öööööörül valaki.
A Pancho arénába nem érdemes meccsre menni
@palack2021
@palack2021 6 жыл бұрын
Nem vagyok fradista de ez tényleg vicc...és a baj az ,hogy sztem egy ilyen bíró ilyen hibák melett is 200-300 körül simán megkeres...nem értem mi folyik itt mostanában a labdarúgásban
@jbela8145
@jbela8145 6 жыл бұрын
érdekes hogy a botka ellen elkövetett szabálytalanságot amiért tizit kellett volna ítélni a fradinak, az még ebbe a 8 perces összefoglalóba sem kerűlt bele..
@bluepanther4245
@bluepanther4245 6 жыл бұрын
Ez meg mi a büdös franc volt itt a végén?!
7:19-kor mire kérték meg a ,,tisztelt szurkolókat’’?
Ferencvárosi TC - Puskás Akadémia FC | 4-0 | (0-0) | OTP Bank Liga | 22. forduló | MLSZTV
8:13
The CUTEST flower girl on YouTube (2019-2024)
Рет қаралды 35 М.
Ferencvárosi TC - Budapest Honvéd | 1-0 | (0-0) | OTP Bank Liga | 19. forduló | MLSZTV
8:35
DVTK - Ferencvárosi TC | 1-4 (0-3) | OTP Bank Liga | 12. forduló | 2018/2019
9:20
Рет қаралды 70 М.
MVFC Berettyóújfalu - Debreceni EAC | 2-2 | Férfi Futsal NB I | 3. forduló | MLSZTV