Резервне живлення для квартири. Що потрібно знати?

  Рет қаралды 4,573

ФЕДІР PRO РЕМОНТ

ФЕДІР PRO РЕМОНТ

Күн бұрын

Пікірлер: 27
@serhii1509
@serhii1509 2 ай бұрын
Дякую, за цікавий українськомовний контент! Бажаю, творчої наснаги!
@ОлександраУкраїна-е9я
@ОлександраУкраїна-е9я 2 ай бұрын
Класний цікавий контент, корисна інформація в наш час. 🙌
@Маргарита-з5ж2т
@Маргарита-з5ж2т 2 ай бұрын
Дуже корисна та актуальна інформація. Дякую вашому каналу за роботу!
@vehi94
@vehi94 2 ай бұрын
Величезне дякую за доступні пояснення і систематизацію інформації на таку актуальну тему! Хай квітне український ютуб!
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
Дякую Вам! Будемо допомагати йому квітнути разом!
@ЮляВввв
@ЮляВввв 2 ай бұрын
Дякую за відео. Актуально!
@ророророввы
@ророророввы 2 ай бұрын
Очень толково, спасибо)
@PalychTheGamer
@PalychTheGamer 2 ай бұрын
Початок дуже влучний))
@ПавлоВасютін
@ПавлоВасютін 2 ай бұрын
Дуже цікаве і змістовне відео! А головне, наглядно розписані всі підрахунки! Якщо обирати зарядну станцію, можна все підрахувати самому! Лишиться тільки обрати бренд (доречі, було б непогано зробити на каналі їх невеличке порівняння). Дякую за доступне подання інформації!)
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
Дякую за коментар! Якщо по правді там немає що порівнювати є два мамонта EcoFlow і Bluetti та інші які косять під них) в цьому питанні головний радник це доступний бюджет, а на ринку знайдеться рішення для будь-якого бюджету. Головне це вид акумулятора та час заряджання.
@ДенисДенисыч-я6ш
@ДенисДенисыч-я6ш 2 ай бұрын
Ну не совсем так. Оборудование окупится, когда-нибудь)) К примеру в частном доме, используя лифер как временное решение, можно добавить мппт контроллер и панель, и вся эта история становится уже достаточно автономной. Добавил ещё один такой же аккумулятор, добавил ещё пару панелей, сменил инвертор на 24в, и уже автономная станция которая позволит в весенне -летне -осенний период закрыть под 80 процентов всей потребности. А принимая во внимание повышение цены на электроэнергию ещё на 50 процентов, то тут уж срок окупаемости вообще падает до 3х лет. Проблема большая в том что подобные вашему видео, где действительно всё грамотно озвучено, появились поздно, и куча народу накупили кислотники, не понимая как их правильно использовать. Теперь половину из ранее купленного можно выбросить. Но то таке
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
Згоден на 100% коли-небудь все окупиться!))) З приватними будинками все набагато цікавіше в плані окупності, але ж то приватні будинки, а у нас квартири)) Якщо потреби тепла закрити тепловими або геотермальними насосами, систему електропостачання зав'язати на сонячних панелях та багатотарифному обліку електроенергії, то можна вийти не тільки на окупність, а й на гарну економію. Але це все потребує коштів та детального проєкту. Дякую за коментар!
@kochewnic9984
@kochewnic9984 2 ай бұрын
Нууу Не всі виробники не розглядають використання в стаціонарному режимі У тієї ж Ecoflow є smart home panel 2 до якої приєднується 3 дельти 3 про і до кожної по 2 додаткові батареї Наче і мобільне рішення але можна живити приватний будинок, для більшості 12 кВт потужності та 36 кВт ємності вистачить з головою Але в них є і цікавіше рішення для приватних будинків Але все впирається в ціну, вона як завжди не маленька
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
У відео мова йшла саме про зарядні станції які виробники позиціонують як мобільне рішення. Але вони теж розуміють потреби ринку і розробляють рішення для інтеграції в приватні будинки та квартири. EcoFlow Smart Home Panel 2 це якраз і є таким рішення від бренду EcoFlow. У Bluetti це EP600 але ці всі рішення принципово нічим не відрізняються від звичайної пари інвертор+акумулятор. Єдина відмінність це перевірений бренд та екосистема за яку вони й просять такі гроші. Системи Livoltek, як на мене, мають цікавіші рішення ще й гарний дизайн та й вартість 5кВт системи близько 160-170тис грн. Дякую за коментар!
@kochewnic9984
@kochewnic9984 2 ай бұрын
@@Capremont ну так delta 3 pro - мобільна станція, але з її вагою це не схоже
@ІгорІльчишин-к8з
@ІгорІльчишин-к8з 2 ай бұрын
Система резервного живлення МОЖЕ окупитися. Якщо має досить ємні АКБ і налаштована на роботу з 07.00 до 23.00 від АКБ, а з 23.00 до 07.00 від загальної мережі для споживання і заряду АКБ по нічному тарифу. Після війни і підвищення тарифів така система резервного живлення буде ще більш актуальною.
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
Згоден, що чисто теоретично можна окупити систему резервного живлення, але практично це дуже складно. Якщо взяти як приклад мою квартиру яка газифікована і її споживання в місяць 259 грн, а вартість системи з автоматичним включенням і відключенням приблизно візьмемо 100 тис.грн. То виходить навіть якщо не враховувати витрати на зарядку акумуляторів, то щоб окупити систему потрібно 100 000/259/12=32 роки. Але це чисто для квартир якщо приватний будинок, то там при правильному проєкті можна вийти на не погану окупність. Дякую за коментар!
@ІгорІльчишин-к8з
@ІгорІльчишин-к8з 2 ай бұрын
@@Capremont Думаю, що Ваше відео дуже корисне для тих, хто тільки зараз вирішує цю проблему. В мене також квартира з автономним газовим котлом, для якого достатньо 100 А\г 12V АКБ навіть при дуже обмеженому електропостачанню. Але ж хочеться комфорту. Тому зараз маю 300 А/г батарею (очікую на другу таку ж саму), інвертор на 3кВт і 2 зарядки на 100А. Реле часу перемикає джерело живлення. На весні планую встановити 4 сонячні панелі по 400 Вт, купити гібридний інвертор, перейти на 24V і досягти максимальної можливої автономністі.
@Romzes_Pra
@Romzes_Pra 2 ай бұрын
43% украинцев получают пенсию менее $100, - Opendatabot Всего в Украине 10,34 млн пенсионеров, из которых 2,8 млн продолжают работать. Средняя пенсия по стране - 5 851 грн ($141). Самые высокие пенсии в Киеве - 7971 грн в среднем. В лидерах также Ровенская (7276 грн) и Донецкая (7158 грн) области. В то же время самые маленькие пенсионные выплаты в Тернопольской (4460 грн), Черновицкой (4664 грн) и Закарпатской (4697 грн) областях. Вопрос сколько из них сможет себе позволить блюэти или экофло ? Год откладывать всю пенсию ? навряд ли человек сможет столько не кушать ....... Это все последствия которые мы пытаемся "вылечить" , а нужно искать причину и ее устранять !!!! Українці - незламні 💙💛 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
@sania2009855
@sania2009855 2 ай бұрын
дарма літій іон виключили. мені батарея у 700 ват\годин обійлася у 2000 грн. Минулу зиму пройшов повністю зі світлом, навіть на роботу брав)
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
Згоден з Вами, але прийшлось обирати між дуже надійними варіантами, тому і зупинився на LiFePO4. Зараз на ринку резервного живлення можна зустріти збірки з батареями від Nissan Leaf та Tesla, що на мою думку не є гарною ідеєю, але попит створює пропозицію. Дякую за коментар!
@sania2009855
@sania2009855 2 ай бұрын
@@Capremont ну і ціна. Lifepo4 в рази буде дорожче
@solod6885
@solod6885 2 ай бұрын
@@sania2009855 4кв LiFePO4 обійшлися в 257€
@skirnir-atf
@skirnir-atf 2 ай бұрын
Купить 1000Ач кислоты? А где такие ёмкости разместить? Лучше уж гонять их по 50-80% (тем более заметили, что переработаная мощность примерно одинаковая) и потом просто заменить изношенные АКБ, чем набирать ёмкости на перспективу. Тем более 300 циклов - не малое значение. Зиму точно хватит пережить.
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
Тут вже кожен сам собі режисер) Як на мене головна проблема кислотних акумуляторів це час заряджання. Дуже довго, якщо світло буде по дві години, то вони просто не встигнуть зарядитися. Дякую за коментар!
@karpych1717
@karpych1717 2 ай бұрын
А як же ж генератори на балконах? :D
@Capremont
@Capremont 2 ай бұрын
Думаю сусіди таке не одобрять))
Автоматика резервного живлення [2024]
14:59