🏆🏅 7. místo na MČR 🏅🏆
5.5.2024
Lanškroun x Rudolfov 1:2 (25:19 | 22:25 | 7:15)
Lanškroun - černý dres
O víkendu 3.5. až 5.5. se odehrálo Mistrovství České republiky dívek v kategorii U16 ve volejbale. Na toto mistrovství se kvalifikovalo celkem 16 týmů. První den (3.5.) se hrálo o postup do skupiny TOP 12 týmů, což se nám povedlo a postoupili jsme bez větších problémů.
Hlavní boje se odehrály až v sobotu a v neděli. Asi nejcennějším vítězstvím bylo pro naše holky vítězství nad výborným týmem Orionu Praha. Orion jsme jako jediní porazili 2:0, jako jediní v celé finálové sérii! Bohužel pak přišel smolný zápas s Nymburkem, kdy jsme se utkali o postup mezi TOP 4 týmy finále. S Nymburkem jsme po velké bitvě prohráli v tiebreuku a to nás vyřadilo z medailových bojů. Zklamaní a smutní jsme opět v tiebreaku podlehli hráčkám z Rudolfova. Pak už se nám vrátila naše pověstná síla a následně jsme porazili Chodov 2:0 a tím si vybojovali nádherné 7. místo!
Děkujeme také našim fanouškům z řad rodinných příslušníků, kterých nás přijelo povzbudit více než 30 a v průběhů dní se "poctivě" střídali, abychom nikdy nebyli sami.
Mistrovská sestava:
Bambuleová Natálie, Beránková Lucie, Dušková Žaneta, Fišerová Tereza, Jelínková Emma, Křížová Denisa, Marešová Eliška, Marková Anna, Pluhařová Týna, Rybová Ella, Rybová Leona, Večeřová Hana
TikTok: / akademiesav
#volejbal #sport #volleyball #lanskroun #česky #mistrovstvi #cvf #holky #hra #soutez #mcr #zlepsovani #u16 #žákyně #prerov #mistrovstvi #vklanskroun #ceskarepublika #girl #divky #dekuji