Bardzo przystępnie przedstawiona wiedza w pigułce. Idealne do powtórki i usystematyzowania wiedzy przed egzaminem z psychopatologii ;) Subskrybuję i czekam na więcej filmów! :)
@magdalenaleszko5 сағат бұрын
Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy i życzę powodzenia na egzaminie :)
@kyloren20338 ай бұрын
Bardzo się cieszę że Pani wróciła. Dziękuję i pozdrawiam.
@magdalenaleszko8 ай бұрын
Bardzo dziękuję za tak miły komentarz! Praca nad tym materiałem zajęła mi bardzo dużo czasu, w dodatku miałam więcej pracy, ale bardzo chciałam wrócić do nagrywania :)
@columbaez8 ай бұрын
Bardzo się cieszymy 🥰🥰🥰🥰
@66kropek4 ай бұрын
Bardzo się cieszę z Pani powrotu.
@elzbietawnukowska-frackowi13218 ай бұрын
Bardzo ciekawy wykład. Dobrze wiedzieć więcej aby wcześniej sobie pomóc jeśli zachodzi taka potrzeba. Pozdrawiam.
@andrzej79688 ай бұрын
Wróciła Pani ❤❤❤
@magdalenaleszko8 ай бұрын
❤❤❤
@rumianek39922 күн бұрын
Schizofrenii nie powoduje dopamina, tylko glutaminian, czyli kwas glutaminowy. Ile czasu jeszcze musi minąć, by lekarze i producenci leków to zrozumieli? Naukowcy z UJ wynaleźli już odpowiednią cząsteczkę, ale sprzedali licencję do Ameryki.
@magdalenaleszko22 күн бұрын
Pani Małgorzato, jest to jedna z hipotez. Przy aktualizacji nagrania omówię hipotezę glutaminianową schizofrenii. Dziękuję za zwrócenie na to uwagi.
@rumianek39922 күн бұрын
@magdalenaleszko Pani Magdaleno, jeśli po inhibitorach wychwytu zwrotnego dopaminy, czyli lekach bazujących na dopaminie, a brałam już wszystkie możliwe, człowiek nie czuje się lepiej, a halucynujący dalej doznają omamów, to znaczy, że 75 lat żyjemy w kłamstwie.
@rumianek39922 күн бұрын
@magdalenaleszko Pani Magdaleno, to koncerny farmaceutyczne i ich lobbyści każą nam od 75- ciu lat wierzyć, że wszystkiemu, co dotyczy mózgu, odpowiada dopamina.
@anetaolczyk88855 ай бұрын
Pani filmiki, to wystarczająca edukacja ❤❤❤ Dziękuje bardzo