Скажіть , будь ласка, хто може контролювати призначення лікарів первинної ланки. Чому вони призначають антибіотики без призначень на аналізи крові?
@ЛідіяОмелянюк4 жыл бұрын
Дякую за змістовну і дуже важливу інформацію. Ведучій і лікарю низький уклін.
@СвітланаСвіжак4 жыл бұрын
Дякую.Дуже важлива інформація.
@корзинаЕвенко3 жыл бұрын
1:15 - протокол лікування Ковіду. Важливі моменти: 2:10 - КТ при Ковіді. Не зловживати. Лікують не КТ, а симптоми - сатурація важливіша. 3:17 - стандарти та протоколи по Ковіду. Український протокол. 4:13 - схема лікування на первинній ланці. 6:32 - критерії госпіталізації - вже пора, чи ще ні. 8:27 - Дексометазон ВИКЛЮЧНО кисневоЗАЛЕЖНИМ пацієнтам. 9:25 - тяжкий перебіг Ковіду. Основне лікування - КИСЕНЬ!!! 9:45 - ПУЛЬСОКСИМЕТР та критичний рівень сатурації (90%) 22:28 - його досвід - з 56 пацієнтів його лікарні АБ отримують лише ДВОЄ. Питання: 25:17 - як пояснити пацієнту що навіть при тижні температури 39⁰C БЕЗ ознак бак.інфекції антибіотики НЕ ПОТРІБНІ?
@ЛюдмилаІванова-ъ5ь3 жыл бұрын
Большое спасибо, очень позновательно
@angelakoshtura31764 жыл бұрын
Спасибо огромное. Уже не первый раз слушаю Сергея. Супер!
@ЛилияДанильченко-щ2з4 жыл бұрын
Дякую !!! Дуже важлива , корисна інформація !!! Отримала відповіді на всі питання !!!
@alexwolf774 жыл бұрын
Это не ошибки. Это геноцид. Пациентов держут или на телефоне или приглашают в больницу. В свою очередь когда человек с Ковидом прется через весь город и заражает остальных. Все анализы должны брать дома! Врачам первички лень брать домаи вызывают в больницу. Статистика тоже отличаеться от реальной. 10 дней ждать анализа и раз в неделю отбор проб. Это геноцид.
@експерт-р5е4 жыл бұрын
Вы все болеете не вирусами ибо их нет в природе, болеете просто от того что кушали каку и она скопилась в организме а когда простыл то каку организм выводит через все щели и повышает температуру, выключает обаяние и вкус чтобы не жрали , но какой-то олень придумал сбивать температуру , и кака осталась внутри и кушают каку грибочки после чего мы белеем немножко, и рачек заводится в виде грибных шариков. Ещё грибочки любят кислую среду , пониженную температуру 25-35 градусов, любят кушать микробы и клетки организма убитые антибиотиками и химлекарствами, любят хлебушек ,тортики ,сахарок, рис, жареные продукты , рибу скользкую со слизью, ещё любят тровленные овощи и фрукты которые утратили свой запах и защитные пахучие горькие терпкие вещества
@ТетянаСотнікова-ч2р4 жыл бұрын
Дякую за корисну інформацію!
@lydmilamitrohina24004 жыл бұрын
Настольная книга. Спасибо.
@Oksana_Veselova4 жыл бұрын
Велике дякую за інформацію)
@Алекс-т9к5х4 жыл бұрын
ЛІКАРІ ПЕРВИННОЇ ЛАНКИ ВЖЕ 3-й МІСЯЦЬ ПРАЦЮЮТЬ У ДОСИТЬ НАПРУЖЕНОМУ РЕЖИМІ З БЕЗПЕРЕРВНИМ КОВІД КОНТАКТОМ , АЛЕ ДОПЛАТА ЗА ЦЕ =НУЛЮ. А МЕДСЕСТРИ ОТРИМУЮТЬ ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ . ТАКОЖ НАМ ПРИХОДИТЬСЯ ПРИЙМАТИ 50-60 ТАКТИЧНИХ РІШЕНЬ НА ДОБУ ТА ЩЕ БАГАТО ІНШОГО... З ПОВАГОЮ ТА ВДЯЧНІСТЮ ЗА ВАШУ ПРОГРАМУ ОЛЕКСАНДР
@ВолодимирПелех-е7р4 жыл бұрын
ДУЖЕ ДЯКУЮ ЗА ВАШІ ПОРАДИ. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО!!! І БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ!!!
@ТатьянаТолстова-п5з4 жыл бұрын
Ьь.
@ТатьянаТолстова-п5з4 жыл бұрын
Да ьиммымио он го лм3кппхр66 й тот угол но ншш 333
@ЛюдмилаІванова-ъ5ь3 жыл бұрын
Большое спасибо
@liubovtsybulska99033 жыл бұрын
дякую
@СергійКотелевський4 жыл бұрын
37:45. Это не "пневмонит". Пневмонит слишком расплывчатое и синонимичное слово, особенно в англоязычной литературе. Это "интерстициальный пульмонит" или, иначе, "интерстициопатия".
@alexproff95434 жыл бұрын
Конференция предназначена для медицинских работников, поэтому терминология понятна медикам. Для остальных просто познавательная информация как неумело нас лечат особенно амбулаторно. Действительно антибиотики и дексаметазон назначают без полного анализа, в основном для перестраховки. Иначе врач будет нести ответственность если не заметил бактериальное воспаление. А что будет после необоснованных употреблений антибиотиков это на потом.
@yasmeen86194 жыл бұрын
Потому что, если врач назначит необоснованно аетибиотики и дексаметазон, он не будет нести отвественности, а если будет бактериальное осложнение и он его пропустил, и не назначил антибиотик, то с него будут спрашивать
@user-oo2zg2gv2q4 жыл бұрын
@@yasmeen8619 то
@Yu.Sukhov4 жыл бұрын
Супер! Очень полезная информация. Хотя на 100% и не могу согласиться
@СвітланаПасько-п9щ3 жыл бұрын
Через чотири місяця після перенесеного ковіду у мене стався набряк Квінке нез"ясованої етіології. Чи може це бути привідом не робити щеплення. До того ж у мене гіпотеріоз.
@ИринаИванова-д4й6р4 жыл бұрын
Чому немає протоколу обстеження хворого на ту чи іншу хворобу? В данному випадку на Ковід.
@експерт-р5е4 жыл бұрын
Тому що не придумали
@ТетянаСотнікова-ч2р4 жыл бұрын
Будь ласка, ДОДАЙТЕ ТАЙМКОДИ до опису відео!!!
@ДокторВ-щ9щ3 жыл бұрын
Анестезіологи стали терапевтами... З самого початку березень 2020 визначили що пневмоніт ( не пневмоіня!!! ). Є вірусно-бектеріальною. І іншого варіанту немає. Тепер ДМН докажи зворотнє. Ніхто не спростовував цієї інформації. Так слід бути поміркованим. Не слід влазити в антибіотики перших 5 днів. Але ж потім лікуй те що тобі каже ДМН чи каже стан пацієнта.
@ЛюдмилаШелегеда-м8и4 жыл бұрын
Спасибо! Очень познавательная и нужная передача. Еще возникает вопрос: почему не используют в наших больницах метод лечения доктора А.А.Невзгоды, запатентованный и применяемый им в больнице г. Львова? Ведь у него нету ни одного смертельного случая и метод себя оправдал, что доказано практикой!
@КатеринаМінченко-х2ъ3 жыл бұрын
А як при цукровому діабеті, приймати антибіотики чи ніі з якого дня. Дякую.
@АндрійКалагурко4 жыл бұрын
Велике дякую за цю презентацію. Де можна подивитись презентацію Діброва про ведення пацієнтів на кисні?
@ТетянаСотнікова-ч2р3 жыл бұрын
6:30 - госпіталізувати чи ні?
@СергійКотелевський4 жыл бұрын
К сожалению, в самом протоколе есть грубые ошибки, на которых докладчик не остановился или не заметил. И я бы не сказал, что это мелочи по сравнению с теми ошибками, которые вызваны отклонением от протокола.
@експерт-р5е4 жыл бұрын
Ошибки спеціально щоб статистику повишати
@ТетянаСотнікова-ч2р3 жыл бұрын
6:30 - госпіталізувати чи ні?
@СергійКотелевський4 жыл бұрын
27:00 Эх, пообщаться бы ещё с кем-то на тему, почему внутримышечные антибиотики недопустимы. Внутриполостные могут быть очень хороши, например, при безрецидивном лечении бурситов (как один из приёмов). А внутримышечные, судя по противопоказаниям, могут плохо влиять на состояние опорно-двигательного аппарата, то есть на связки, фасции и сухожилия. Но это мои догадки.
@НаталіяНаталія-я7э3 жыл бұрын
Лікар призначив для лікування ковід аміксин IC. (5 день хвороби). Чи можна приймати цей препарат?
@НаталяКілару4 жыл бұрын
Скажите пожалуйста,этот протокол действительно есть на данный момент в больницах Украины?(на 8 .01.2021)
@ТатьянаПетрова-ш5ь8д4 жыл бұрын
zakon.rada.gov.ua/rada/show/v0762282-20#n471
@FataMorgana3964 жыл бұрын
Хотілось би, щоб більше уваги було приділено антикоагулянтам. В останніх публікаціях Білоруських вчених, було дано рекомендації, продовжити лікування оральними антиклагулянтами на протязі трьох місяців, після закінчення терапії низькомолекулярними гепаринами. В Германії терапію НМГ припиняють проводити через два дні, після зникнення всіх симптомів, або негативного результату ПЛР тесту. І доза вища в два рази за профілактичну. Не зовсім зрозуміло, що робити після припинення терапії НМГ - переходити на таблетки? Тоді які працюють? Зменшити дозу до профілактичної (чи ще меншої?), але не переходити до пероральних антикоагулянтів, якщо їх дія ще повністю не вивчена? Я тільки чотири дні, як приймаю клексан, а стан погіршився, знову повернувся надсадний кашель, віддишка і головне, що повертаються тривожні симптоми з тромбозом вен. Дякую.
@KostoBravo14 жыл бұрын
0
@sergaccount47614 жыл бұрын
звук дуже поганий багато слів жуе
@ТихаяСтихия4 жыл бұрын
Антибиотики назначают в стационаре потому что больше никаких лекарств нет. А так хоть что-то назначат, иди сам купи и будем колоть. Ни витаминов, ни цинка в аптеке нет с весны. Продали наверное вместе с масками в другие страны.
@СергійКотелевський4 жыл бұрын
34:15. От тут змушений різко заперечити: "раціональне харчування, вживання у достатній кількості з адекватним раціоном чогось там..." є однією з найшкідливіших і контрпродуктивних "медичних" порад. Ось чому я проти того, щоб про такі речі судили анестезіологи, навіть і найвищої кваліфікації. Варто було б дати слово дієтологу, нутріціологу і таке інше. Є час хворіти і є час раціонально і поживно харчуватися, і це різні часи.
@ВіталійКузьмін-ъ8ж4 жыл бұрын
Всі мої пацієнти з ковід, що отримали антибіотики, призначили їх собі самі, або за допомогою фармацевта. Не треба звинувачувати лікарів первинки, або інших. В голові у пацієнтів стійка домінанта: пневмонія-антибіотик. А рентгенологи при ковід всім пищуть-пневмонія. Згоден повність з попереднім коментом. Велике прохання до всіх фахівців будь якого рангу та спеціалізаціі-облиште самостверджуватись за рахунок звинувачення у неїснуючих гріхах лікарів первинки. Безпідставно привселюдно звинувачуючи колег, ви тим самим взагалі підриваєте довіру до всієї медицини, в тому числі і до себе. Виникла загальна системна проблема використання антибіотиків при ковід. В професійному середовищі треба наполегливо і професійно доопрацьовувати протоколи з використанням чітких рекомендаційдля всіх. Стаціонари (це не первинка!) ще ні одного паціента з середньої тяжкості перебігом не виписали без застосування купи антибіотиків(до речі-лікування могло тривати всього 5-7 днів).
@Mirada-39Sh.4 жыл бұрын
Виталий, мой личный пример - по результатам КТ "двухсторонняя пневмония" мне семейный врач назначила сразу два антибиотика, у меня весь период не было кашля и при прослушивании - "чистые" легкие. Когда я рассказала доктору, что у меня появились неприятные симптомы с жкт, начиная с горечи во рту и т.д. мне было просто сказано - "ну перестаньте пить второй антибиотик". Потом когда у меня начали болеть вены я сама стала искать информацию, сдала коагулограмму и попросила направление к пульмонологу, который сказал "так вам надо пить антикоагулянты". Моей знакомой тоже сразу назначили антибиотики. Но знаю и таких людей, которые действительно сами без назначения начинают их принимать.
@aleksandrarashyna57634 жыл бұрын
@@Mirada-39Sh. Аналогічно!
@FataMorgana3964 жыл бұрын
Я думаю, що лікарі повинні відповідати займаній посаді.
@НатальяС-й6ы8э4 жыл бұрын
@@Mirada-39Sh. у меня тоже болят вены! Что вы предпринимаете??
@yasmeen86194 жыл бұрын
Виталий Кузьмин я провизор и отправляю знакомым видео с интерьвью со Светлаой Гук, где она расказывает о не целесообразности антибиотикотерапиии при пневмоните при ковид 19. А они отвечают, что врачи нам назначают и сами так лечатся. Позвонила семейному врачу, а она говорит:" лежу с пневмонией , принимаю 3 антибиотика" . У врачей существует убеждение , что антибиотики профилактируют осложнение бактериальное и с этим бороться очень трудно. Если врач-анестезиолог Юрий Солодов на своём ютуб канале призывает принимать антибиотики после 3-4 дня температуры и озвучивает их названия и дозы.
@ЛюдмилаІванова-ъ5ь3 жыл бұрын
Как лечить больного положительным ПЛР ,незначным ринитом и кашлем
@olgaantipina44193 жыл бұрын
В Польше ,( Европа) ведение пациентов дистанционное о анализы не берут на дому . Скоро останетесь без врачей !!
@ЛюдмилаНастенко-о3щ4 жыл бұрын
Не так швидко розмовляйте
@ОлегПухильський-ь8л4 жыл бұрын
Чуть помедленее --я записсываю .
@ТихаяСтихия4 жыл бұрын
А некоторые тут в ладоши хлопали какая прекрасная речь у доктора.
@Лареттавокругсвета4 жыл бұрын
можно в настройках скорость поставить ниже
@ЧистоеЗдоровье-р4э4 жыл бұрын
Очень плохой ззвук
@ТихаяСтихия4 жыл бұрын
Это не звук, а речь у доктора быстрая да плюс ещё украинский язык.
@lokur78604 жыл бұрын
Як відноситесь до призначення віт К2?
@СергійКотелевський4 жыл бұрын
Це до кого питання? Вітамін К2 (МК-7) варто приймати взагалі всім людям розумової праці та на сидячій/малорухливій роботі, незалежно від ГРВІ. Бо вони у групі ризику виникнення інсульту та розвитку атеросклерозу. А у період пандемії і поготів. Я приймаю разом із D3 і через це позбувся метеозалежності.
@СвітланаНоваківська-б1ч4 жыл бұрын
Корисна інформація. Питання - чому вашими рекомендаціями лікарі взагалі не користуються? Доманівська црб, визначена для лікування ковид. Рентген підтвердив ковид. Мені, чоловікоаі, всім моїм знайомим, без жодних аналізів по два антибіотики, за користь вітамінів ніхто не згадує,
@ЕкатеринаДеменева-р1э4 жыл бұрын
Можно ли при Covid 19 назначать противовирусный препарат Нуклекс?
@ТихаяСтихия4 жыл бұрын
Излишние иммуномодуляторы способствуют цитокиновому шторму. Иногда из-за усердной противовирусной терапии получаются плачевные результаты. Вирус ещё долго изучать нужно. Пока все лечится путем проб и ошибок. Что-то вводится в протоколы, что-то исключается. Все страны в фазе эксперимента пока. По этому только беречься, носить маски, не посещать многолюдные места, держать дистанцию. Просто выиграть время пока медицина что-то придумает для эффективной борьбы с вирусом.
@НинаГринь-и2с4 жыл бұрын
Як впливає коронавірус на фіброз легень?
@wern2154 жыл бұрын
Чем вы лечите вирусную инфекцию, если фавипиравира в Украине нет???
@експерт-р5е4 жыл бұрын
Вы все болеете не вирусами ибо их нет в природе, болеете просто от того что кушали каку и она скопилась в организме а когда простыл то каку организм выводит через все щели и повышает температуру, выключает обаяние и вкус чтобы не жрали , но какой-то олень придумал сбивать температуру , и кака осталась внутри и кушают каку грибочки после чего мы белеем немножко, и рачек заводится в виде грибных шариков. Ещё грибочки любят кислую среду , пониженную температуру 25-35 градусов, любят кушать микробы и клетки организма убитые антибиотиками и химлекарствами, любят хлебушек ,тортики ,сахарок, рис, жареные продукты , рибу скользкую со слизью, ещё любят тровленные овощи и фрукты которые утратили свой запах и защитные пахучие горькие терпкие вещества
@ЧистоеЗдоровье-р4э4 жыл бұрын
Не чего не разберёшь болаболит очень быстро
@kanebckuu4 жыл бұрын
все зрозуміло, балаболять баби на базарі, це важлива і потрібна інформація, майте трохи поваги.
@ТихаяСтихия4 жыл бұрын
@@kanebckuu ми не звикли до такої мови. Мова центральних і східних регіонів не така швидка тому й виникають незручності в сприйманні інформації.
@irinaigorevna37944 жыл бұрын
@@ТихаяСтихия Звикайте.Ми з пiвдня i добре розумiем
@НадеждаЧерповодская-з2ы4 жыл бұрын
+етык
@greykyiv4 жыл бұрын
Спасибо вы так все хорошо рассказываете. А меня терапевт залечит до смерти. Прописала вначале ащитромицин и амиксин. Сбивать температура, хотя у меня 38,я терпел. Теперь хотела чтобы я сделал КТ. Настоял на флюорограмме. Незнаю что дальше будет. Видимо в лёгких пневмония. Тест на ковид в понедельник сдавал. Это был 6 день после начала температуры. В этот день температуры уже не было. До этого 5 дней 38 градусов
@КсюшаЯ-о3я4 жыл бұрын
Добрый день.Как ваше самочувствие ? Тест подтвердился , пневмония есть?
@serhiigrigorovich24484 жыл бұрын
ЯК І ЧОМУ ВАШ ПОКІРНИЙ СЛУГА ЗНИЩУЄ МАСОВО ТИСЯЧІ УКРАЇНЦІВ КОВІДОМ-19 ? Можна вважати відкритим листом Зеленському, Шмигалю, Порошенко, Степанову, Ляшко, Дуброву, Булавіній, Гук, власникам і редакторам українських ЗМІ, олігархам і ще багато кому. facebook.com/serhiy.grigorovich.SOS/posts/803965240455940