СИЛА ЖІНОК 2024: як турбуватися про себе

  Рет қаралды 328

ВЛАСНА СПРАВА

ВЛАСНА СПРАВА

17 күн бұрын

СИЛА ЖІНОК 2024: саморегуляція та гуманітарне реагування та відновлення
Модуль 1: «Саморегуляція та як турбуватися про себе в умовах війни».
Ми поговоримо про ментальне здоров’я та способи регулювання емоційних станів, що допоможе справлятися зі складною ситуацією стресу і при цьому бути ефективними в громадській та професійній діяльності. Сьогодні дуже важливо насамперед навчитися турбуватися про своє ментальне здоров’я, бо лише так ми можемо витримати стрес, під дією якого перебуваємо, зможемо підтримати своїх близьких.
Важливо, щоб всі члени команди почувалися безпечно і комфортно. З погляду психології, взаємини - це не лише про взаємодію з іншими, а й із собою; про те, як ми почуваємося і як турбуємося про себе. А в складні часи війни, стресу наші взаємини набирають особливої ваги. Це наші опори.
Що робити, коли накрила тривога, чи відчуваєте сильну втому, чи безсилля, чи лють? Під час тренінгу ми ознайомимося з тим, як влаштована наша автономна нервова система, в яких станах вона може перебувати, як допомогти собі і своїм близьким перейти від стану «бий або біжи» та стану «завмирання» до стану соціального залучення. Розглянемо як на нас впливає стан людей, які поруч та навчимося мистецтву корегуляції.
Ознайомимось, які є техніки миттєвої і дієвої самодопомоги. Проведемо техніки медитації та усвідомленого дихання.
Ми обговоримо, що таке «стрес», «резильєнтність»; як потурбуватися про свою психологічну стійкість у стані стресу? як допомогти собі і своїм близьким? як повернутися у зону стійкості (у стан благополуччя та соціального залучення)?
Мета, якої будемо досягати:
· Навчатися свідомо й ефективно, в режимі реального часу, керувати своєю нервовою системою за допомогою технік миттєвої самодопомоги та дихальної грамотності
· Зрозуміти, як впливає ЗАГРОЗА на нашу нервову систему
· Надати інструменти для саморегуляції та сили, щоб змінити наші реакції, щоб діяти та відчувати по-іншому!
Тренерка: Оксана Руда - Ph.D., професорка Київського Міжнародного університету, національна викладачка Української Академії Лідерства, психологиня, психотерапевтка, співзасновниця Інституту ментального здоров’я, членкиня Української спілки психотерапевтів, авторка і ведуча навчальних програм, підручників і посібників, сертифікована тренерка методу подолання стресу за методом «Сила дихання».
Є експерткою з психосоціальної роботи, формальної та неформальної освіти, проведення аналітичних досліджень та оцінки організаційної культури. Досвід роботи в різних міжнародних проєктах, в МОН та КМУ, викладала психологію в КНУ ім. Т. Шевченка та Київському Міжнародному університеті.
Авторка методичних програм, досліджень та наукових статей. Зокрема в 2023 році стала авторкою методичного керівництва для тренерів «Як допомогти учням і батькам у часи війни» в рамках Фінського проєкту «Навчаємося разом».
Громадська діячка. Очолювала Наглядову Раду Платформи «Тепле місто», зараз є членом наглядових рад ГО «Відкритий Університет Майдану» (Україна) та PACT Global (США), Голова Правління ГО «Інститут ментального здоровʼя».
Приватна психотерапевтична практика в методах логотерапії та екзистенційного аналізу.
Великий досвід наукової та практичної роботи, є натхненницею і ведучою української спільноти «Сила дихання», проводить кризові консультації з військовослужбовцями, волонтерами, ВПО, в т.ч. психотерапевтичні консультації з використанням дихальних технік.
Проєкт СИЛА ЖІНОК 2024 впроваджується ГО "Інститут партнерства та сталого розвитку" за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). WPHF - це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.
Ця публікація та програма підготовлена за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF), але це не означає, що висловлені в ній погляди та вміст є офіційно схваленими або визнаними з боку Організації Об'єднаних Націй.
Освітня підтримка жінок-підприємиць в рамках програми СИЛА ЖІНОК 2024 здійснюється за фінансування Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).
Інформаційний партнер: національний проєкт Дія.Бізнес.
КОНТАКТИ:
Facebook: WMNpower.org
Instagram: wmnpower_ua
Детальна інформація на сайті програми: www.wmnpower.org

Пікірлер: 2
@user-pg6ht6fo7y
@user-pg6ht6fo7y 9 күн бұрын
Дякую за інформативний та корисний тренінг. Дивилась в записі. Актуальна тема, дієві поради, є з чим та над чим працювати.
@user-wz7rh6dg8k
@user-wz7rh6dg8k 14 күн бұрын
Дякую за тренінг. Дякую за інформацію. Не мала можливості дивитися онлайн. Дивилася в запису. Були моменти, коли від почутого виступали сльози. Це дійсно надихаюча сила спільноти. Дякую 💞.
CИЛА ЖІНОК  2024: формування бізнес-моделі
1:29:07
ВЛАСНА СПРАВА
Рет қаралды 91
100❤️ #shorts #construction #mizumayuuki
00:18
MY💝No War🤝
Рет қаралды 20 МЛН
Como ela fez isso? 😲
00:12
Los Wagners
Рет қаралды 25 МЛН
СИЛА ЖІНОК: УКРАЇНСЬКІ ЖІНКИ ЗА КОРДОНОМ
1:44:38
ІГРИ РОЗУМУ: як зупинити панічну атаку?
7:37
Надія Браницька
Рет қаралды 12 М.
Як побороти стрес: поради від Олега Чабана
13:56
CИЛА ЖІНОК 2024: персональний бренд
2:12:31
ВЛАСНА СПРАВА
Рет қаралды 144
Якою мовою говорила і молилася давня Україна
19:33
Лариса Іроденко
Рет қаралды 1 М.
Pokey pokey 🤣🥰❤️ #demariki
0:26
Demariki
Рет қаралды 3,9 МЛН
Самый старый Сыр в мире!
0:21
КОЛЯДОВ
Рет қаралды 1,1 МЛН
Спор в машине 2
0:25
Masha Klevo
Рет қаралды 4,9 МЛН
Той! Той! Той! “Өмірлік жарым боласың ба”
22:40
QosLike / ҚосЛайк / Косылайық
Рет қаралды 220 М.