Історія Польщі. Уроки для України

  Рет қаралды 1,517,303

імені Т.Г. Шевченка

імені Т.Г. Шевченка

Жыл бұрын

Радимо подивитись:
15 ПРИЧИН ПИШАТИСЬ УКРАЇНЦЯМИ - • 15 ПРИЧИН ПИШАТИС...
Найтемніша пляма в історії України! - • Найтемніша пляма ...
Підтримати канал на Патреон: www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: t.me/addstickers/imthsh
Дивні у нас стосунки з поляками. З одного боку всі - і ми, і вони - знають міф про трьох братів Чеха, Ляха і Руса, які відповідно заснували братні Чехію, Польщу та Русь, а з іншого вони нас називають… щоб не лаятися, скажемо так - по-різному, та й ми їх у відповідь теж по-різному.
Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".

Пікірлер: 4 417
імені Т.Г. Шевченка
імені Т.Г. Шевченка Жыл бұрын
Наша зброя в цей момент - вподобайка та комент! Підтримати нас на Патреоні - www.patreon.com/join/imtgsh Купити книги - bit.ly/kapranov_books
RB
RB 2 ай бұрын
Можливо з самого початку: 1. До Другої світової війни у ​​Львові проживало 80% поляків. Навпаки, у навколишніх селах українську більшість становили селяни. 2. Мій дядько був в армії Андерса. Солдатами цієї армії були люди, заслані в Сибір, і саме там вони почали формуватися і втекли за межі Росії. Вони ніколи не були армією у Варшаві. Вони були в Ірані, Туреччині, а потім воювали в Італії за Монте-Кассіно і захопили його для союзників. Після війни армія Андерса була розформована, і більшість солдатів залишилася в Лондоні. Деякі з них повернулися до Польщі після падіння комунізму. 3. Поляки приймають умови договорів 1945 року, і для поляків кордони є недоторканними і священними. І якщо один ідіот в інтернеті пише дурниці, то це не означає, що так думає весь народ. І я хотів би чітко роз’яснити це, шановний пропагандисте.
Ihor Chupyk
Ihor Chupyk 2 ай бұрын
ДЯКУЮ !
Maria Śmietana
Maria Śmietana 2 ай бұрын
Viktor kolot ,to my powinniśmy się cieszyć ,że Rosja na was napadla.
Galyna Darmoroz
Galyna Darmoroz 4 ай бұрын
​@Henryk Klex
Galyna Darmoroz
Galyna Darmoroz 4 ай бұрын
​@Vasyl Tyrkus
Radek Piasta
Radek Piasta Жыл бұрын
Wprawdzie trochę pobieżnie i lekko tendencyjnie (wybaczam) ale w zasadzie bardzo ciekawie i z pozytywnym zakończeniem))). Fajnie byłoby, gdyby więcej Ukraińców u siebie w domu zrozumiało nareszcie jak ważna jest własna świadomość narodowa, język i tradycja. Pozdrawiam i trzymam kciuki za rozwój kanału!!!)))
Hypnoo Kowalsky
Hypnoo Kowalsky 17 күн бұрын
​@_BoBinek_ I dlatego teraz spotyka ich to samood Ruskich.
Hypnoo Kowalsky
Hypnoo Kowalsky 17 күн бұрын
Co Ty za bzdury powiadasz? Gdzie istaniała w tym czasie Ukraina ? Po co tak zmyślać i naginać historię.?
Вікторія Адамович
Вікторія Адамович 2 ай бұрын
Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!
agharta
agharta 2 ай бұрын
Ale oni jej nie maja
Роман Глодан
Роман Глодан 2 ай бұрын
Польщі хвала і пошана молодці стільки українців прихистили...низький уклін вам поляки♥️
Andrzej Trochonowicz
Andrzej Trochonowicz Жыл бұрын
I'm polish living in Warsaw. I understood 90% of this video but I can't speak ukrainian at all. I just want to thank you for this history shortcut. Not all of our common history was told, but every word I heard was true. I wish you all the best! There is no free Poland without free Ukraine!
D. D.
D. D. 2 ай бұрын
@Вікторія Адамович 🩶❤💙💛
Олександр Крівенко
Олександр Крівенко 2 ай бұрын
@Tomcio Raj Князь Данило Галицький - засновник міста Лева, яке названо на честь його сина. Король Русі! Пшло вон, убоге створіння ;)
Tomcio Raj
Tomcio Raj 2 ай бұрын
@Олександр Крівенко Przecież kraina historyczna Ukraina zaczyna się dopiero w okolicach Żytomierza i ciągnie się na wschód. Ukrainą nazywane były te ziemie Rzeczpospolitej Obojga Narodów, które w wyniku postanowień unii lubelskiej z 1569 r. zostały przekazane Królestwu Polskiego przez Wielkie Księstwo Litewskie.
Леонід ДобровоЛ
Леонід ДобровоЛ 8 ай бұрын
Хай жиє Польща ! Слава Україні !
Николай Павлович
Николай Павлович 11 күн бұрын
Польща то буде жити а слава Україні осталось під Бахмутом в землі,велике спасибі за то пану президенту Зеленьському ворогу України.
Marian1242 Marian
Marian1242 Marian 21 күн бұрын
@Konrad Nachyla w jakim języku piszesz osiołku?
panmniammniam
panmniammniam Жыл бұрын
Привіт українці друзі!! Дуже гарно услышать польською історію з перспективи українській. 🇵🇱🇺🇦⚪🔴⚪
Вікторія Адамович
Вікторія Адамович 2 ай бұрын
Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!
Z Wodzem Niebieskich Zastępów
Z Wodzem Niebieskich Zastępów 16 күн бұрын
Ja przepraszam w imieniu Polaków za gorsze traktowanie Ukraińców w niektórych momentach naszego panowania. Liczę na takie same oficjalne przeprosiny naszych i waszych władz. Życzę wam szczęścia w Polsce i na swojej ziemi w Ukrainie! 😁
Sheridan Sherr
Sheridan Sherr Ай бұрын
💖💖💖
Jarek P.
Jarek P. Ай бұрын
Andrzej Bronisz
Andrzej Bronisz Жыл бұрын
Witam. No ale o jednym zapomniał Pan powiedzieć ,na końcu tej historii . Jak już jesteśmy dwoma niepodległymi krajami , to w Polsce ,niepodległa Ukraina , powoli, powoli, ale ten proces już widać staje się ważniejszym partnerem i sojusznikiem Polski. No cóż jesteśmy,byliśmy i będziemy sąsiadami. Bądźmy więc dobrymi sąsiadami. A w ogóle to prowadzi Pan dobry kanał historyczny i robi dobrą robotę. Pozdrowienia z Polski dla Pana i całej Ukrainy.
Богдан Дробот
Богдан Дробот 9 ай бұрын
Serdecznie dziękujemy Polakom za pomoc!
D. D.
D. D. 2 ай бұрын
@Salta Troje rodzeństwa mojej babci zginęła z rąk upa na Wołyniu, moja babcia przeżyła bo uratowała ją ukraińska rodzina. Także z mojej perspektywy upa to zbrodnicza organizacja, ale rozumiem poniekąd perspektywę ukraińską ,rozumiem że upa walczyła o niepodległości Ukrainy i z nami i z moskalami. Ludzie ani historia przeważnie nie jest czarno-biała,ludzie jednocześnie mogą być i bohaterami i zbrodniarzami. Dlatego tym powinni się zająć jak najbardziej obiektywni historycy z obu państw,nie politycy i nie zwykli ludzie z ulicy tylko historycy. Najważniejsza i tak jest teraźniejszość i przyszłość bo na nią mamy wpływ. Myślę, że mamy szansę żyć jako wolne kraje w przyjaźni, zgodzie i równoprawnym sojuszu.Mam nadzieję też, że Rosjanie obudzą się wreszcie, zobaczą ,że średniowiecze już dawno się skończyło i wyleczą się z imperializmu.
D. D.
D. D. 2 ай бұрын
@pietro jeekdidk Pisałem ogólnie o wszystkich wpisach tego gościa, nie o jednym konkretnym. Człowiek strasznie zacietrzewiny.
Mariusz Lech
Mariusz Lech 2 ай бұрын
@Дмитрий Проценко Oświeć nas wszystkich i opisz jak to Polska traktowała ukraińców . Konkretnie daty , miejsca i wydarzenia .
Дмитрий Проценко
Дмитрий Проценко 2 ай бұрын
@Mariusz Lech Skoro piszesz o Rzezie Wołyńskiej, to może przypomniesz sobie jak Rzeczpospolita traktowała ukraińców przez wielu lat? Bo wychodzi że Polska zawsze była "białą". Tylko 130 tys. to członkowie OUN, UPA. Może już nie będziemy żyć przeszłością?
pietro jeekdidk
pietro jeekdidk 2 ай бұрын
@D. D. Ale chodzi o fakt. To tak jakbyśmy dziś mieli stwierdzić po wojnie, że w sumie w Buczy to była "zwykła wojna", nic "wielkiego" czy "niespodziewanego" się nie zdarzyło. Tak samo na tamte czasy takim czymś była RZEŹ WOŁYŃSKA.
Vftech Akkaunt
Vftech Akkaunt 3 ай бұрын
Dziękuję za bardzo dobry materiał. Pozdrowienia z Polski!
Ангелина Вовк
Ангелина Вовк 5 ай бұрын
Боже, благослови Польшу!!!
Олена Більченко
Олена Більченко Жыл бұрын
"Менше комплексів, українці!" - найкраща фраза відео!
Android Androm
Android Androm 22 күн бұрын
​@Tasya Zagorodnyk тося, скажи поляниця.
Олена Більченко
Олена Більченко 3 ай бұрын
@Tasya Zagorodnyk ага, тобто після звірств російського війська, прямих закликів до фізичного знищення українців як нації у теперішньому, а в минулому вбивств "куркулів", інтелігенції, партійних чисток, репресій, голодоморів, розкулачування, спизження чужої історії (до речі, а що означають кольори на москов..., ой, російському прапорі? Правильно, нічого, бо цей прапор запровадив Пьотр І, переробивши трохи прапор тоді ще Голандії; просто так, бо міг) пригноблення, зневажання і висміювання української мови, культури, традиції московити ображаються на етот бєспредел, как же, поляніца заставляют гаваріть!!!
Tasya Zagorodnyk
Tasya Zagorodnyk 3 ай бұрын
Вот вот... обычно это заканчивается... история помнит чем... меньше крмпоексов по украински это граничит с беспределом типа: скажи сцука поляниця! 🖕
Ewa Jot
Ewa Jot Жыл бұрын
Nie mniej, ale żadnych kompleksów
paw wrob
paw wrob Жыл бұрын
Świetny kanał daję lajka z Polski ,tylko jedna uwaga-Pierwsza stolica Polski to Gniezno w Wielkopolsce - druga stolica to Kraków w Małopolsce ,a trzecia którą przeniósł Zygmunt to Warszawa która leży na Mazowszu.Pozdrawiam.
Вікторія Адамович
Вікторія Адамович 2 ай бұрын
Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!
Илья Прокопович
Илья Прокопович Жыл бұрын
Привет из оккупированного Донбасса! Крим і Донбас-це Україна!
Elena Demyanenko
Elena Demyanenko 7 ай бұрын
@Илья Прокопович копець зараз в Донбасі (( тримайтеся. Але була б рада взнати, що ви десь виїхали на зараз.
chek
chek 7 ай бұрын
@Крук Воронов шта ? я говорю фантазия у тебя хорошая окраиненок, но все равно не дотянет до реально материального страха и агонии детишек бучи виницы и тд
Крук Воронов
Крук Воронов 7 ай бұрын
@chek Зачем им завидовать ? Это - всё для них. _(Всё лучшее - детям.)_
Serhii P.
Serhii P. Жыл бұрын
Польща - це яскравий приклад успішного державотворення серед слов'янських народів. Їх солідарність і цілеспрямованість гідні поваги і наслідування.
D. D.
D. D. 2 ай бұрын
@zbigniew rosiak Ukraińcy zarabiają przeważnie miej w Polsce bo poprostu pracują za pośrednictwem agencji pracy które pobierają prowizję, ci którzy poznają język na tyle by ogarnąć rozmowę z pracodawcą i sami dogadać zatrudnienie mają identyczne warunki finansowe zatrudnienie w Polsce. Proste.
zbigniew rosiak
zbigniew rosiak 2 ай бұрын
@Mariusz Lech A jakie to ma znaczenie czy ktoś pracuje rok a drugi dziesięć w tej samej firmie,wynagradza się za pracę i umiejętności a nie za wytrwałość.W/g mnie już dawno powinny zniknąć dodatki za staż a powinny być nagrody za osiągnięcia ,dodatek za staż promuje leserów którzy w innej pracy by się nie odnależli.Socjalistyczny przeżytek ,podobny do barbórkowego lub deputaty weglowe dla górników.Na tej zasadzie pracujący w zbrojeniówce powinien dostawać raz w roku pocisk rakietowy,paranoja.
skilak13
skilak13 2 ай бұрын
​@Іванна Іванна because after the second war, the allies left us in Stalin hands, so we lost 40 years in communism. If we had a chance as the west after the war, it all would be different. Make an effort and find out the economical statistics of countries before the sec war
glen
glen 2 ай бұрын
@Igor Shvets what does it mean to say~ Semper Fidelies~Faithful check the Lwow /Lviv/cemeteries...
Aleshka
Aleshka 7 ай бұрын
В Украине уже забыли, как Поляки пытались повернуть Украинцев из православия в католичество? Как запрещали Украинский язык и убивали за то что ты на нём говорил? Очень любите в Украине во всех смертных грехах что делали с Украинцами обвинять Русских.
Stan Podol
Stan Podol Жыл бұрын
Bardzo dziękuję za otwarte oraz, jakże ciekawe przedstawienie naszych wspólnych złożonych dziejów. Oby od teraz nasze kraje rozwijały się w partnerstwie i przyjaźni, bez moskiewskich satrapów. Слава Украiнi!
Aleks M
Aleks M Жыл бұрын
Kocham Polskę!
Kamil Skrodzki
Kamil Skrodzki Жыл бұрын
Witam szanowne grono , nasza historia niejednokrotnie nas rózniła ale zawsze mieliśmy wspólnych silniejszych wrogów , cieszy nas że mamy Ukrainę obok siebie , nie dajmy się innym, na wzajemnej współpracy zdziałamy więcej niż walcząc między sobą.
Вікторія Адамович
Вікторія Адамович 2 ай бұрын
Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!
Vlad Korniowski
Vlad Korniowski 8 ай бұрын
Apollyon Дуже дякуємо Великому народу Польщі!!!!! Слава Польщі!!!!!!
Vlad Korniowski
Vlad Korniowski 8 ай бұрын
Apollyon про що ти верзеш????
Andrzej S
Andrzej S 2 ай бұрын
Mój dziadek kiedyś powiedział dobry sąsiad lepszy od rodziny... W bardzo dobrej rodzinie czasami dochodzi do konfliktów a co dopiero z sąsiadem.. Uczmy się na błędach . Pozdrawiam Ukrainę..
сat Marichka
сat Marichka Жыл бұрын
Брати Капрановы дуже велика подяка, пошана... Вам за Вашу працю👍👍👍👋👋👋👋🖐️🖐️🖐️🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Вадим Шестаченко
Вадим Шестаченко 8 ай бұрын
др.-греч. κόπρος - «навоз», «кал»!😈
valeriy matushevskiy
valeriy matushevskiy Жыл бұрын
@Mytko Enko на київських уважно тільки подивуйся ! ото диво-дивне !!! звідкіля ця наруга над нами (може й грішними) ... але всеж київський сором - дуже вже ганебний !!!
Odyssey
Odyssey Жыл бұрын
Дуже невнятно розмовляє.
Mytko Enko
Mytko Enko Жыл бұрын
Хоч дуже багато проколів. І з мазовецькою Варшавою в Великопольщі, і з дурнею щодо назв Велико- Малопольщі (що насправді спотворене латиною від старо- і новопольщі), ну і звичайно під словами про фільм "Потоп" показали плакат від "Вогнем і Мечем" 😁 Навіть до кінця ще не додивився... Ретельніше треба готуватись, бо можемо почати сумніватись
Valentin Kofman
Valentin Kofman Жыл бұрын
Вы совершенно правы. Без патриотически настроенной национальной элиты невозможно создать успешное государство. Привет из Израиля. Надеюсь что украинцы смогут этого добиться.
Bartłomiej Żak
Bartłomiej Żak Жыл бұрын
Gdyby były napisy do filmu, to wtedy bym zrozumiał całość, a materiał wydaje się bardzo ciekawy 😉 Dzięki nim łatwiej będzie trafić do zagranicznej publiczności, a myślę, że ten kanał jest tego wart Jednak bardzo dobrze i wyraźnie mówisz, dzięki czemu bez znajomości języka można sporo zrozumieć
Kornel Kozłowski
Kornel Kozłowski Жыл бұрын
Ale fajny kanał i filmik! Gratulacje!
Urszula Wrona
Urszula Wrona 10 ай бұрын
Bardzo mi się spodobało, że autor poświęcił czas na opisanie moskiewskiej propagandy co do polskiego przejęcia czeskiego Cieszyna w 1938 roku. To prawda, że Ruskie wykorzystują ten fakt w każdej rozmowie o II WŚ. Wydaje się, że niczego z polskiej historii więcej nie znają, tylko ten Cieszyn. Co ciekawe, nigdy nie słyszałam, żeby jakiś Czech o tym wspominał.
Urszula Wrona
Urszula Wrona 2 ай бұрын
@Вікторія Адамович Nie musisz za nic przepraszać. Przecież to nie Twoja wina. Dzięki za miłe słowa.
Вікторія Адамович
Вікторія Адамович 2 ай бұрын
Jestem Ukraińcem i piszę to przez tłumacza. Przepraszam w imieniu narodu ukraińskiego za wszystkie okrucieństwa i morderstwa popełnione na terytorium Wołynia i poza nim. Przepraszam, jeśli kiedykolwiek widzieliście flagę UPA na terenie Polski. Jeśli kiedykolwiek widziałeś Ukrainkę lub Ukraińca, który zachowywał się nieprzyzwoicie lub w jakiś sposób cię obraził, wstydzę się za moich ludzi i przepraszam w ich imieniu. Dzięki Polakom za wsparcie i pomoc! Uwielbiam Polaków i kocham ich całym sercem! Dziękuję za troskliwych ludzi, którzy pomogli mi w Krakowie i zrobili wszystko, co możliwe, aby naród ukraiński przeżył. Szczerze przepraszam za wszystko, co zrobili i powiedzieli Ukraińcy. Niech żyje i rozwija się Polska i Polacy!
khubak
khubak 2 ай бұрын
Hej Urszula, Czesi wiedzą jak było i że nie było miękkiej gry z ich strony. Czesi kilka razy najechali Polskę łącznie z 1946 rokiem, gdy zaszli az pod Racibórz. O tym w PL w ogóle się nie wspomina.
Paweł Kowalczyk
Paweł Kowalczyk 2 ай бұрын
Czesi w 1920 roku zajęli Zaolzie, gdy Bolszewicy szturmowali Warszawę.
Urszula Wrona
Urszula Wrona 6 ай бұрын
@Шут_Ка ale po co mi wysyłasz ten fatalnie przetłumaczony tekst?
Jacek Jedlinski
Jacek Jedlinski 2 ай бұрын
Łączy nas wspólna historia
Maniac #11
Maniac #11 Жыл бұрын
Dziękuje bardzo za szczerość, adekwatność i szacunek dla historii Polski 🤘🏽 Колись мої родичі були змушені переїхати з польських земель в Україну і можу впевнено сказати що ми можемо жити бік обік і протистояти ворогам разом. Про Україну можу сказати що вона має дуже багато плюсів і переваг перед сучасною Польщею в соціальному і навіть в декілька економічних напрямках! Дуже інноваційний український народ і в нього є велике майбутнє якщо перебудується повністю система в усіх структурах стосовних до влади! Hej! Baczność! Cel! 🇵🇱🇺🇦
Рубен Савицький
Рубен Савицький 4 ай бұрын
Як український поляк підтверджую!
Vlad Malko
Vlad Malko 5 ай бұрын
Дякую за гарні слова!)
Український Ukrainian
Український Ukrainian Жыл бұрын
Так, нам тільки російську продажну корупцію знищити.
Андрей Худолей
Андрей Худолей Жыл бұрын
с 46:21 шикарные слова! Спасибо Вам большое за ваш труд и очень интересную историю! Последующим поколениям надо учить правильную летопись и историю Украины, а не навязаную нам из-за "поребрика". Дякую і вподобайка!)
Сергей Медведев
Сергей Медведев 9 ай бұрын
Политика искусство лжи
אירנה סריי
אירנה סריי 8 ай бұрын
Спасибо Вам за просветительскую работу. Низкий поклон.
Czyżyk
Czyżyk 2 ай бұрын
Gratuluję wspaniałej audycji. Moc pozdrowień z Polski
Мari Popravko
Мari Popravko Жыл бұрын
Спасибо за историю соседних стран. Жаль что в школах и университетах не так преподают историю, не берут во внимание истории соседних стран( а только события которые влияли непосредственно на Украину). Спасибо вам большое. ждём видео про Румынию 👌🏻.
Анатолий Мухин
Анатолий Мухин Ай бұрын
Монгольска орда,пограбувала Русь,Польшу,а Украину не трогала
Наталья Иванова
Наталья Иванова 7 ай бұрын
Клааас! Такая популяризация истории Украины стоит не одной" вподобайки"! Спасибо, интересно,артистично!
Vladislav Oswald
Vladislav Oswald Жыл бұрын
Як бы там не было, але Палякі малайцы! Украінцам та беларусам патрэбна з іх браць прыклад. Таму, што яшчэ тут магчыма дадаць? За Нашу Та Вашу Свабоду! Слава Украіне! Жыве Беларусь! 🇵🇱🇺🇦⚪🔴⚪
Олексій Максимук
Олексій Максимук 2 ай бұрын
@Dan дуже мудрі слова і згадувати що було сто чи тисячу років тому не призведе до доброго розумні люди розуміють якщо москалі переможуть Україну то вони на цьому не спинятся і почнуть відновлення варшавського договору а НАТО виявить ,,глибоку стурбованість,, і розумні люди розуміють це всім здоров'я і розуму
Максим Скрипченко
Максим Скрипченко 6 ай бұрын
@Henryk Klex если уже так, то в этом случае все государства созданы искусственно. Абсолютно все, да Украина появилась позже Польши, и не имела царя или короля, но у нас был Гетьман, это страна которую всегда хотели разорвать, и кормить короля было не к чему, поэтому был верховно-командующий . Славяне к сожалению не дружная раса, и утверждать что то либо другое создали Украина либо Польша это бессмысленно, история самая большая ложь, и из-за истории мы все ссоримся, вот я украинец, я слушаю историю и мне интересно, одновременно с этим я понимаю что не стоит не кому что-то доказывать, тем более что было десятки-сотни-тысячи лет назад, это нонсенс. Историю оклеветали уже ровно столько раз, сколько она имеет лет. Откуда вы знаете что было вчера, от человека который это однажды рассказал? А вы на слово верите человеку. По сути вас легко поссорить, достаточно выдумать очередной лживый факт и рассказать через 10 лет, чтобы наши внуки убили один другого. Это всё политика, и их игры, как вы не поймёте, а лучший способ достижения этих целей, разъединить народы (как говорил Гай Юлий Цезарь - "разделяй и властвуй"). Не надо спорить, история может быть как полезной, так и нести вред, у вас своя, у нас своя. Даст бог историки введу наших дальнейших отношений решат данное недоразумение!!!
Лариса Каращук
Лариса Каращук 7 ай бұрын
@Henryk Klex ... "Вы научили нас, ... А мы лепим про вас..." Henryk, такое впечатление, что вы с кем-то сидите в песочнице, и писями меряетесь ! Не оглядывайтесь назад- там ничего не изменилось! Сегодня нужно оставаться людьми, и с миром идти в день завтрашний !
M KM1
M KM1 9 ай бұрын
Ты хоть знаешь что такое СВАБОДА?
Natalia Smith
Natalia Smith Жыл бұрын
Много общего. Нам не плохо было бы поучиться у поляков. Благодарю за вашу работу. Как всегда много интересного.
Liubov Grigorchuk
Liubov Grigorchuk 3 ай бұрын
А перш за все писати, говорити українською мовою, тоді й влада стане українською, буде дбати про благополуччя українського народу, а не вкрасти і втекти.
Reindeer Ersatzteile Handels GmbH
Reindeer Ersatzteile Handels GmbH Жыл бұрын
Дякую за чудовий матеріал. Завжди цікавився історією Польщі, 25 років спостерігаю за трансформацією цієї держави, і як українець, і як громодянин Німеччини. Особливо цікаво було слухати про роль шляхти в становленні та в відродженні Польскоі держави. Маю там багато друзів і знаймомих, знаю і люблю польську мову. Так що цей матеріал був як спеціально до мене.
Aleksander Kukułka
Aleksander Kukułka 8 ай бұрын
Podobało mi się. dziękuję. Czekam na Białoruś i Litwę
MelNykaTor
MelNykaTor Жыл бұрын
Вподобайка на честь підтримки!Слава Україні!
Sergio Karavai
Sergio Karavai 3 ай бұрын
Дякую Польща за допомогу!!!
Minnie Moe
Minnie Moe Жыл бұрын
Щиро дякую братам Капрановим за неймовірне задоволення від лекціі. Ви найкращи!!!🇺🇦❣✌👍
Mytko Enko
Mytko Enko Жыл бұрын
@Oleg Grechka це якби Індія сьогодні стверджувала що це вона є Великобританією, а не власне Великобританія
Sfbvsfgt
Sfbvsfgt Жыл бұрын
​@Oleg Grechka, они ничего не крали у белорусов, было как раз в точности до наоборот. Литвины это название абсолютно всех жителей ВКЛ, т.е. это такие же белорусы как и литовцы. Жемайты же это жители лишь одной из областей, наряду с Аукштайтией. Было также племя литва, балтское к слову. ВКЛ это государство в первую очередь балтское, которое вначале русифицировать в результате контактов с Полоцким, Минским Друцким и др. северо-западными княжествами, а затем полонизировалось. Но долгое время знать там исповедовала литовское язычество, и жемайты с аукштайтами его тоже исповедовали, в то время как предки белорусов исповедовали православие.
Oleg Grechka
Oleg Grechka Жыл бұрын
Навіщо ви литовців називаєте литовцями,якщо вони жамойтці,і вкрали назву в тих,кого зараз називають білорусами???
Viktor Horupakha
Viktor Horupakha Жыл бұрын
Очень целостное повествование истории Польши. Но меня зацепило другое, посмотрев на возраждение Польши, по-моему становится абсолютно понятна мета голодоморов и раскулачивания (невозможность победить местную элиту в Украине)
cool2martini
cool2martini Жыл бұрын
Tak! to byl sowiecki plan niszczenia elit, kazdego podbitego kraju. Dlatego szkoda ze nie udalo sie stworzyc unii Polsko-Litewsko-Ukrainskiej Unia Hadziacka 1658. Wszystko skonczylo sie po ugodzie Perejeslawskiej 1659. :(
Michael Starykov
Michael Starykov Жыл бұрын
Всегда с удовольствием смотрю видеоролики братьев Капрановых. Живое изложение, карты, экономические отношение - всё это делает усвоение исторического материала быстрым и лёгким. Большое спасибо вам за ваш неутомимый труд. СЛАВА УКРАИНЕ!
Mest3000 Sskfkfk
Mest3000 Sskfkfk 8 ай бұрын
Сметь нации
M.D.
M.D. Жыл бұрын
I would love to watch it but cannot understand a lot, can you add english subtitles? It really gonna help people like me! Greetings from Poland! :)
Naw Gra
Naw Gra 2 ай бұрын
@Lechosław ja też wolałabym polskie albo angielskie napisy, bo rozumiem co dziesiąte słowo więc nie rozumiem nic. Nie widzę powodu żebyś się tak napinał. Angielski znam z polskiej szkoly i posługuje się nim na tyle dobrze, że rozumiem wszystko co mówią. O co Ci chodzi? Zazdrość czy co?
dego
dego 10 ай бұрын
@Lechosław aby Ukrajinec četl ten komentář a pocházel co je napsáno
Lechosław
Lechosław Жыл бұрын
Po cholerę? Masz polskie imię i nazwisko, a sadzisz się na "anglika".
Sailer Sprint
Sailer Sprint Жыл бұрын
Велике Дякую за вашу щиру i кропiтливу працю. та единий висновок, спасiння i icнування УКРАIНИ, ПОЛЬЩI, ЛИТВИ i БIЛОРУСI у вiдродженi Ржечi Посполитоi, як тройги народiв...
Олег Румянцев
Олег Румянцев Ай бұрын
@RB Опять Польшу придётся поделить?
RB
RB 2 ай бұрын
chyba 4 narodów
Світлана Дубовенко
Світлана Дубовенко 10 ай бұрын
Дуже цікаво і головне змістовно. Особливо про роль шляхти в національній свідомості польського народні тут є нам чого повчитися з користю для себе, замисліться представники малого бізнесу і тримайтеся, ми маєм вижити, перемогти і процвітати в НАШІЙ любій УКРАЇНІ!
Ірина Пашинська
Ірина Пашинська Жыл бұрын
Дякую за те що ви робите! Будьмо українцями!
Sergii
Sergii Жыл бұрын
@Вале Вале Кстати, хотел спросить, а ты почему еще в России унитазы не моешь?
Sergii
Sergii Жыл бұрын
@Вале Вале Так и не ездит в Россию никто. Это все брехня с телевизора.
Sergii
Sergii Жыл бұрын
@Вале Вале И стоят у мусорных баков тоже украинцы? Или богатые граждане великой державы? Да и вообще зарплаты в России ниже, чем в Украине. Зачем украинцам туда ехать?
Tatyana S
Tatyana S Жыл бұрын
Неймовірна кропітка праця!! Дякую за таку важливу інформацію для нашої української історії про наших сусідів!! Слава Україні!
Dmytro Baryshnuik
Dmytro Baryshnuik Жыл бұрын
Шануймо власну історії та її уроки. А брати Капранови нам в цьому допоможуть) Слава Україні!
rusZZia-TERRORIST
rusZZia-TERRORIST Жыл бұрын
Дякую що захищаєте нашу Україну 🇺🇦🇺🇦❤❤ Слава Україні! Смерть ворогам!
Богдан Дробот
Богдан Дробот 9 ай бұрын
щиро вдячні полякам за допомогу!
Archio 1
Archio 1 Жыл бұрын
Це поки що найкраще що є на українському ютубі, сподіваюсь ви цю справу не покинете! Дуже цікаво було б послухати детальніше про кріпацтво в Україні, це досить тяжка але цікава і необхідна для знання сторінка історії нашого народу!
Тягач Могучий
Тягач Могучий Жыл бұрын
Дуже хотілося почути про взаємини України з Румунією.
Наталья Коломыс
Наталья Коломыс 3 ай бұрын
@Алек Иванов Одесити і львів‘яни
Vasyl S
Vasyl S 7 ай бұрын
@Алек Иванов ну раз ви таке десь надибали одесьці, то вірно буде в Одесі - одесити/ки, а у Львові - львів'яни/Ки :). Слава Україні та її козацькому вільному роду!!!
Володимир Завірюха
Володимир Завірюха 8 ай бұрын
@YaFeev Я так вижу шо ти сліпа , скільки жителів Чернівечини получили Румунські паспорти а скільки іще чекають....
YaFeev
YaFeev 8 ай бұрын
@[Polish National Music] лол, і знову поляки дивляться зверху)
YaFeev
YaFeev 8 ай бұрын
@Володимир Завірюха я живу в Чернівецькій області, і щось ваших румунів не видно) В Чернівці їздемо з сім'єю регулярно - теж чогось нікого
Zbigniew Barszczewski
Zbigniew Barszczewski Жыл бұрын
Історія Польщі представлена ​​в дуже цікавому вигляді. Велике спасибі. Поляк з колишнього (до 1939 р.) Львівського воєводства, багато років за межами країни, але розмовляє польською, українською (дивно?), російською, англійською, іспанською, і було б ще кілька...
Ілона Бандерівка 🇺🇦
Ілона Бандерівка 🇺🇦 Жыл бұрын
Дуже цікаво вас слухати, люблю нашу історію. Слава Україні !!!!!
Wiesław Pasławski
Wiesław Pasławski 2 ай бұрын
Niech Pan pomyśli o tłumaczeniu na J. polski bo to jest ciekawe.
Сергій Прокоса
Сергій Прокоса Жыл бұрын
Стисло, доступно, зрозуміло, ненав'язливо. Браво. Дякую за зроблену роботу. Дуже сподобався!!!
Любов Маруда
Любов Маруда 10 ай бұрын
Щиро дякую 💙💛 Слава Україні 🇺🇦
Марічка
Марічка Жыл бұрын
Я дуже люблю дивитися Ваші відео, пани Капранови! Вони, випуски, вельми цікаві.
Марічка
Марічка Жыл бұрын
@Felix Allain дякую за виправлення.
Wiaczesław Mambetow
Wiaczesław Mambetow Жыл бұрын
пани... панове... 😂😂😂
Felix Allain
Felix Allain Жыл бұрын
Панове
Василь Шелюжак
Василь Шелюжак Жыл бұрын
Щиро дякуємо за вашу важливу для України роботу
[Polish National Music]
[Polish National Music] Жыл бұрын
В принципе хорошие видео . Есть несколько моментов , но всё таки видео информативное , интересное . Лайк заслуженно 👍 Dziękuje bardzo .
Krzysiek Wyroba
Krzysiek Wyroba 2 ай бұрын
Dziękuję za dobry materiał i pozdrawiam z Polski !
игорь кстюк
игорь кстюк Жыл бұрын
Хай Живе Україна! Єднаймося, Капранові молодці, дякую за творчість та правдиву Українську історію. Книгу з автографами получив, це дуже круто. Ще раз дякую!
Dav Nav
Dav Nav 2 ай бұрын
Моя бабуся казала, що «в драматичні моменти росіянин поведеться як завжди, а поляк - як годиться».
ereyzer
ereyzer Жыл бұрын
Дякуючи вам у моїх дітей буде можливість зацікавитися історією України та навколишніх земель. За мого дитинства такого цікавого контенту не було. Велике ДЯКУЮ!!!
Ігор Бондаренко
Ігор Бондаренко Жыл бұрын
Шануймося !!! Україна понад усе !!! Привіт з Одеси ! Хай щастить !
Ангеліна Каташинська
Ангеліна Каташинська Ай бұрын
Дякую за неймовірну вашу роботу, цікаве та зрозуміле викладення матеріалу.🙏🏻💙💛
Виталий Нестеренко
Виталий Нестеренко Жыл бұрын
Шановні брати Капранови дякую Вам та вашій команді за працю.
Iryna
Iryna 11 ай бұрын
Вже не знаю, який з випусків найвагоміший. Та цей 💯 дуже важливий! Дякую за ваш вклад в сильну та міцну Україну
GARY UA🇺🇦
GARY UA🇺🇦 Жыл бұрын
Вподобайка Т.Г.Шевченко дякую за цікаву історічну хронологію. Всім привіт з Українського Криму птн-пнх. Слава Україні. 🇺🇦🇵🇱
Tania Тetiana
Tania Тetiana Жыл бұрын
Героям слава!
Taty De Sanchez
Taty De Sanchez Жыл бұрын
Щиро дякую, тепер мені набагато краще зрозуміла Польща та поляки
Антон Патронов
Антон Патронов Жыл бұрын
Дякую,Вам. Це найкращий канал коли я в довгій дорозі. Слава Україні. Цінуйте свою історію ,адже нею треба пишатись
Василь Хмара
Василь Хмара Жыл бұрын
ЛАЙК і підтримка каналу. СЛАВА УКРАЇНі!
Vitalii Boreiko
Vitalii Boreiko Жыл бұрын
Дуже дякую вам за проведену роботу. Ви - золото української нації!
Oleks Symanov
Oleks Symanov Жыл бұрын
Гарне відео. Удачі вам і Слава Україні
Oksana Oksana
Oksana Oksana Жыл бұрын
Для того, щоби був мільйон, треба в школах вмикати ваші відео, і таким чином популяризувати українську історію і насаджувати патріотичні наративи.
Ticktockgod
Ticktockgod 8 ай бұрын
Насаджувати не зовсім коректне слово. Доносити добре інформацію - так. Тоді людина і буде робити розумний вибір, зауважую свій вибір, а іншого розумного вибору як підримувати свободу та історію свого народу нема.
dego
dego 10 ай бұрын
Непогана ідея насправді
Slawek Wysocki
Slawek Wysocki 5 ай бұрын
👍historia Nasza wspólna ! Mądrze opowiadasz !
Romuald Lukaszczyk
Romuald Lukaszczyk 2 ай бұрын
Historia pisze różne scenariusze, my ludzie zawsze musimy zachować nasze człowieczeństwo i zasady moralne!
Hypnoo Kowalsky
Hypnoo Kowalsky 17 күн бұрын
Niestety na wschód od Bugu tych zasad moralnych u cywilizacji Turańskiej brak.
Doc Wood
Doc Wood 2 ай бұрын
Дякую за Вашу работу💖🙏
Vitaliy Ziabrov
Vitaliy Ziabrov 24 күн бұрын
Дякую за Вашу працю! Дуже цікаво!
ivon kulba
ivon kulba 5 ай бұрын
Подяка авторам каналу і ведучим за інфо ... Це потрібно і цікаво ... Успіхів
Софія Борищук
Софія Борищук Жыл бұрын
Справді вважаю подібний підхід до покращення власної країни шляхом вивчення історії інших надзвичайно цікавим. Дякую Капрановим за кропітку працю та українізацію онлайн простору!
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй
Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй Жыл бұрын
Іван Сахнов Вопрос с трубой доставшейся вам от совка решили без вас впрочем как и всегда
Володимир Завірюха
Володимир Завірюха Жыл бұрын
@Иван Сидоров Про це в 1640 році описував француз Боплан який писав Вольтеру :Всі дари Природи яким було наділенно Україну було пропито і просранно її Аборигенами (українцями)... Але за ці слова мене обзивають Ворогом, потомки (тлумки), цих Аборигенів....
YD FPS
YD FPS Жыл бұрын
@Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй знову Митько зі своїми інтерактивними
Serhiі Moskovenko
Serhiі Moskovenko Жыл бұрын
@Иван Сидоров, кремлебот, вйо на прутень!
Serhiі Moskovenko
Serhiі Moskovenko Жыл бұрын
@Меня Зовут Митяй Распiздяй Второй, це кремлебот, не ведіться на його висери! Не корміть бота!
Olexiy Matuniv
Olexiy Matuniv Жыл бұрын
В Польщі багато-чого нам треба вчитись.Але чим швидче--тим краще.Й вчитись,однак не має означати повного переймання ,без збереження власного погляду,на важливі для України питання.
Arty_&_Art
Arty_&_Art Жыл бұрын
Брати Капранови наша нова еліта(інтелігенти)дякую за цікавий історичний матеріал.Та хай у вас скоро буде мільйон підписників!😉👍🇺🇦
Yurii Pohorielov
Yurii Pohorielov Жыл бұрын
Дякую за боротьбу за українство!
Kateryna Manzhos
Kateryna Manzhos 11 ай бұрын
Щоби комплексів не було, треба знати своє коріння, тобто історію. За що вам і подяка! Прохання, зробіть нумирацію відео в історичному порядку, щоб замість шкільних нудотних уроків можна було цікаво її вивчати з вами 👍
Юрій Михайлович
Юрій Михайлович 9 ай бұрын
Чудова доповідь чудових братів, справжня еліта це ви
Клим Клим
Клим Клим Жыл бұрын
Потрібно вчитися в поляків ,як треба відбудовувати свою державність .
Halyna Chopyk
Halyna Chopyk 10 ай бұрын
Дякую за вашу роботу 💙💛
Reebus Reevers
Reebus Reevers Жыл бұрын
Pozdrawiam serdecznie z Polski .
Ольга Хрущ
Ольга Хрущ 9 ай бұрын
Дякую за гарну розповідь про історію Польші.
Олексій Сліпченко
Олексій Сліпченко Жыл бұрын
Польша нас союзник был, при чем очень хорошим
ツFinlandichツ
ツFinlandichツ Жыл бұрын
Як завжди кайфово) Польща - це країна, що неосяжно вплинуло на Україну. Тому ми повинні знати й розуміти її історію. Поринаючи в її нетрі, ненароком замислюєшся про вади саме нашого суспільства. Дякую вам за вашу жагу до популяризації історії серед пересічних громадян!
xdlol
xdlol 2 ай бұрын
@YaFeev Polacy lubią Ukraińców. Wystarczy że 1% Ukraińców w Polsce będzie chamski i wredny. I od razu ktoś będzie miał złe zdanie. Ja osobiście mam same dobre wspomnienia. Mam dobrych kolegów i koleżanki z Ukrainy w pracy i na uczelni. Bardzo uprzejmi i pracowici ludzie. Pozdrawiam 🇺🇦❤️🇵🇱
xdlol
xdlol 2 ай бұрын
@Віктор Синишин Polacy uważają siebie za Polaków XD
YaFeev
YaFeev 8 ай бұрын
@Олена Кудря то можливо так, але окремі випадки на кшталт того, що зверху в'ється (при умові того, що під одним коментарем його думки набирають немало вподобайок) зривають довіру до польського народу.
YaFeev
YaFeev 8 ай бұрын
@Файна Євгенія та це лях, що глибоко злий на українців, не зважай)
Файна Євгенія
Файна Євгенія 8 ай бұрын
@Олена Кудря так, справді
Сергій Неїґнів'є🇺🇦
Сергій Неїґнів'є🇺🇦 4 ай бұрын
Дякую за якісне просвітницьке відео! Ваша робота гідна поваги!💙💛
Dmytro Aleksieiev
Dmytro Aleksieiev Жыл бұрын
21:29 Уточнення: Сенкевич написав цілу трилогію про різні події в Польщі. Потоп - про навалу шведів, Вогнем і мечем - про козацьке повстання, Пан Володийовський - про протистояння з Туреччиною і Кримом. Єжи Гофман дійсно зняв фільми по всім трьом книгам, але обкладинка котру ви показали належить фільму "Вогнем і Мечем" а не "Потопу". Готуйтесь ретельніше. pl.wikipedia.org/wiki/Potop_(film_1974)
Dovilė Jenciutė
Dovilė Jenciutė 8 ай бұрын
Щиро Дякую за Вашу працю !💛💚❤
Nataliia Kornylo
Nataliia Kornylo 24 күн бұрын
Чудова робота! Дякую вам за невтомну працю!
Nataliia Kornylo
Nataliia Kornylo Ай бұрын
Чудове відео, Дякуємо за вашу невтомно роботу
Jarek P.
Jarek P. Жыл бұрын
Warszawa to nie jest Wielkopolska. Warszawa to Mazowsze. A Wielkopolska to tam gdzie rozpoczęła się historia dynastii Piastów czyli Gniezno i Poznań.
Jarek P.
Jarek P. Ай бұрын
@Вячеслав Захаров A Kraków to Małopolska.
Szalony Kucharz
Szalony Kucharz 6 ай бұрын
@Artem Voronko Prawo do głosowania w wyborach powszechnych posiadał każdy obywatel, który ukończył 21 lat życia, bez względu na płeć, z wyłączeniem wojskowych odbywających służbę czynną.
Вежливый тролль
Вежливый тролль 6 ай бұрын
@Саша ток время идёт, в политике ничего не меняется....
Artem Voronko
Artem Voronko 7 ай бұрын
proszę powiedz mi w latach 30. w wyborach do Sejmu, ile lat mógł głosować obywatel polski? moje korzenie są z Polski i jestem Ukrainką
alex bor 54
alex bor 54 Жыл бұрын
Дякую українські князі Капранові( Великовичі). Здоров'я вам і вашим близьким. Слава Україні. Героям Слава.
Олександр Грицишин
Олександр Грицишин Жыл бұрын
Дай Боже нашій еліті на розум. Слава Украіні!
Vittorio Muller
Vittorio Muller 10 ай бұрын
Дуже велике дякую за плідну працю!
Vadym Kononenko
Vadym Kononenko Жыл бұрын
Дякую за цей розбір політичних перипетій наших сусідів. Дуже корисно для формування історичної стерео-картинки на базі контрастів та аналогій
ІСТОРІЯ ТУРЕЧЧИНИ. Друг чи ворог?
40:21
імені Т.Г. Шевченка
Рет қаралды 277 М.
Шымкент Шоу - Сайлау 2023 🫵
25:41
10LINEKZ
Рет қаралды 297 М.
I Paid A Real Assassin To Try To Kill Me
12:17
MrBeast
Рет қаралды 75 МЛН
ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕРКВИ
42:23
імені Т.Г. Шевченка
Рет қаралды 611 М.