tego mi trzeba było. świetny materiał dzięki Marcin
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Cała przyjemność po mojej stronie :) 3maj się!
@healthyjournal3772 жыл бұрын
Komentarz dla zasięgu :P Pozdrawiam Marcin!
@brandonestelle90293 жыл бұрын
Dzięki za udostępnienie! bardzo pomocne!
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dzięki Brandon!
@brodatymercher3 жыл бұрын
Ja wychodzę z założenia, że jeśli znajdziemy w życiu zajęcie, które nas naprawdę cieszy, to trzeba nas siłą od tej pracy odciągać, nieważne, czy to poniedziałek, piątek, czy niedziela :D Pozdro, Marcin!
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dokładnie TAK!! I każdemu z Was Moi Drodzy życzę właśnie tak przeżytego życia. Żeby do grobu musieli Was siłą zaciągać! :D
@GrzegorzBoguslawski2 жыл бұрын
Mega motywujacy film dla niezdyscyplinowanych. Mega polecam
@zmlk9473 жыл бұрын
Jak zawsze świetna robota 👍
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dziękuję Ci serdecznie - jak zawsze :D
@zmlk9473 жыл бұрын
@@skutecznywsieci mam nadzieję, że się nie pogniewasz jeśli odejdę trochę od tematyki filmu ale w mailingu też wykonujesz kawał dobrej pracy💪 Od dawna zbieram się żeby do Ciebie napisać lecz cierpię na chroniczny brak czasu🙂 przez, co zawsze mi to gdzieś umknie. Właśnie zapisałem na jutrzejszej 'liście rzeczy do zrobienia' , -mail do Marcina więc spodziewaj się wiadomości 🙂
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Bardzo się cieszę, że doceniacie moje maile :) Czekam wobec tego na wiadomość od Ciebie :)
@Suawek93 жыл бұрын
super material, pozdrawiam! :D
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dzięki Slavko! Będzie więcej! Udanego weekendu :)
@pouls340ornowski33 жыл бұрын
Wszystkiego Dobrego w Nowy Roku Zdrowia . Opis słowa kluczowe
@pouls340ornowski33 жыл бұрын
Niszaaaa
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Heeej! Wszystkiego dobrego! Zapisuję :)
@iwonajozwik18403 жыл бұрын
Rewelacyjny, motywujący i zachęcający do działania materiał! PS. Miałeś rację - to nisza i jej analiza;-)
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dziękuję Iwonka serdecznie za tak miłe słowa! :)
@kempi28072 ай бұрын
Hej, czy czasem wykupione cerbero nie potrafi nam skrocic tego czasu o wiele w przypadku szukania niszy i slow kluczowych do nich? No bo skoro dzieki narzedziu bedziemy wiedzieli jaki jest popyt na dane slowa kluczowe to szukanie produktu pod dane slowa powinny byc juz formalnoscia. Czy ja cos pokrecilem ;p
@jamróz85 Жыл бұрын
Extra słucham Cie już od paru dobrych dni niedawno założyłem konto wypełniłem deklaracje itp czasem cofam twoje materiały kilka razy i się wsłuchuje heheh na razie muszę pojąć słowa kluczowe Trade marki itp. pozdro
@krystiank7555 Жыл бұрын
Znalazłem kilka niszy na Notatniki ale nie wiem jak się za to zabrać. Nie znam się zbytnio na pracy w programach graficznych - jakich programów używać. Myślę że w tym momencie muszę wiele czasu poświecić na naukę projektowania w programach graficznych. Skupiam się na tym żeby mój produkty był naprawdę dobry i sam bym chciał taki notatnik.
@pauliche7773 жыл бұрын
Cześć! Dzięki za ten film! Zgodzę, że szukanie niszy jest najgorsze, ale nie tylko. Mnie denerwuje jak np. napracuję się, mam dużą kolorowankę, którą scalam z dwóch plików Canvy i ona mi później nie przechodzi w KDP...pomimo ściskania jej w różnych programach.
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Hej! Podeślij mi proszę błąd jaki Ci wyskakuje przy przetwarzaniu tego pliku podczas publikacji. Coś poradzimy :)
@Dula_953 жыл бұрын
Świetny materiał! Zajmuję się robieniem plannerów - zastanawiam się jak w moim przypadku można interpretować niszę. Czy to szukanie kategorii czy może bardziej stylów? Nisza zazwyczaj przedstawiana jest jako coś co szuka się od zera bez narzuconej kategorii. U mnie jest ta kategoria i zastanawiam się jak to dobrze zrobić. Będę wdzięczna za rozwianie wątpliwości!
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Hej Klaudia! Dziękuję za komentarz i docenienie treści :) Jeśli skupiasz się głównie na jednym rodzaju produktu ( co jest bardzo ok ), to Twoją niszą będą grupy docelowe po prostu. Czyli planery dla: a)... b)... c)... d)... itd. Musisz wyszukać grupy ludzi, dla których taki planer będzie czymś ważnym i do nich kierować spersonalizowane produkty :) I słowo SPERSONALIZOWANE jest tu kluczowe.
@Dula_953 жыл бұрын
@@skutecznywsieci Serdecznie dziękuję za odpowiedź! Tworzę plannery minimalistyczne i proste, moją grupą docelową będą kobiety w młodym i średnim wieku. Innymi słowy w nazwie plannera mam po prostu uwzględnić tą informację tak?
@Aklime883 жыл бұрын
@@Dula_95 moim zdaniem to bardzo ogólne bo takich kobiet jest miliony, ale i ogólnych produktów też. Planer fitness dla mam - to już by bylo zawężone
@AdrianGonet2 жыл бұрын
@@Dula_95 Ważne żeby podtytule też. Popatrz konkurencję i użyj takich samych słów kluczowych pod konkretną grupę docelową w podtytule. Ważne żeby były inne słowa niszy w głównym tytule.
@marzenabarszcz11742 жыл бұрын
Super, motywujacy film. Muzyka w tle typowo amerykańska, szokująca, przyciągająca , zapowiadająca coś ciekawego. Wiec tak : Ja na razie jestem na etapie analizy słów kluczowych/ frazy kluczowej. Jak mam wolny czas to oglądam filmiki( raczej słucham) czy Twoje czy konkurencji. Na razie jestem trochę zbyt przytłumiona nowymi nazwami, pojęciami np. Co to jest Helium 10 ( bo usłyszałam w innym filmiku , a jaka różnica pomiędzy indeksowaniem czy pozycjonowaniem itd) Ale otwieram Twoje lekcje po kolei i wszystko zaczyna się jakby układać w całość.) Czeka mnie uczenie się o niszy i to będzie zapewne trudne ( zwłaszcza szukanie) Trzeba będzie przez to przejść. Podsumowując : dla mnie nowe wezwanie to zrozumienie nazewnictwa ( jakie są różnice, jakie maja pozycje i nisza( która trzeba będzie najlepiej opanować). Ale tak mało czasu….
@AdrianGonet2 жыл бұрын
A jak to jest z niszą w zeszytach?
@redlaw7772 жыл бұрын
Filmik bardzo fajny, ale nie rozumiem trochę porównania do zasady Pareto. Przecież ona mówi o tym, że 20% naszego wysiłku przynosi nam 80% efektu. Czyli wg tego wystarczy szukać niszy tylko przez 20% czasu, bo to jest najważniejsze, w sensie w 80% odpowiada za nasz sukces 😉 A jeśli będziemy poświęcać na to aż 80% czasu to przyniesie nam to tylko 20% efektu 😉
@katarzynawojtowicz1917 Жыл бұрын
Pisać po angielsku opis moich produktów, wymyślać też słowa kluczowe, tytuł i podtytuł. To jest najgorsze.
@mateuszgacek73893 жыл бұрын
Listing
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Mateusz - coś konkretnie z tego zakresu? Budowa tytułu / podtytułu, opis, A+Content?
@mateuszgacek73893 жыл бұрын
@@skutecznywsieci tytul i podtytul dosc latwo z helium idzie ale ten opis produktu to jest dla mnie męka
@viperrofficial81243 жыл бұрын
Cześć Marcin, szybkie pytanie. Miałeś może styczność z Amazon KDP advertising? Mogę się zapisać jako osoba fizyczna? Bo w Szczegółach Konta do uzupełnienia zastanawia mnie głównie rubryka "VAT registration number". Muszę to wypełniać, a jak tak to co mam tam wpisać? Próbowałem znaleźć jakieś informacje na ten temat - no ale na nic konkretnego nie natrafiłem.
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Hej! Tak, możesz zarejestrować się jako osoba fizyczna. Podpinasz kartę i tyle. Numer VAT jest potrzebny dla firm :)
@viperrofficial81243 жыл бұрын
@@skutecznywsieci O, super. Dzięki za odpowiedź. Czyli rubrykę zostawiam pustą... A amazon sobie sam będzie ściągał opłaty czy ja będę musiał coś robić?
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Amazon sam ściąga z karty i równolegle otrzymujesz na maila za to fakturę :)
@viperrofficial81243 жыл бұрын
@@skutecznywsieci No to jeszcze 3 pytania (chcę wiedzieć na co się piszę :p ) 1. Co jeśli nie będę miał wystarczająco środków? 2. Co jaki czas ściąga sobie zapłatę? 3. Czy "weźmie" sobie ze złotówkowego konta? Z góry dzięki za poświęcony czas na odpowiadanie na moje pytania, ale jesteś chyba jedyną osobą, która potrafi mi na nie konkretnie odpowiedzieć
@zmlk9473 жыл бұрын
@@viperrofficial8124 1. Będą czekać aż pojawią się środki na koncie i pobiorą 🙂 2. Pierwsza opłata jest w przeciągu 24h. Na niemieckim adv pierwszą kasę pobrali dopiero po trzech dniach. Później co miesiąc mniej więcej ściągają. (Każdy może mieć trochę inaczej, wszystko zależy od Amazona. Czasami na początku taksa może być częściej ściągana ale w późniejszym czasie opłaty, są w miarę regularnie pobierane co 30 dni.) 3. Tak pobierze z konta PLN ale musisz przewalutowanie wziąć pod uwagę Sorry Maricn, że Ci się wtrąciłem 🙂
@PORADNIKAPPLE20173 жыл бұрын
Super odcinek :) największy problem to tworzenie A+ Content :/
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dziękuję za słowa docenienia! A+ Content? No to mamy czarną owcę :D Chętnie się do tego odniosę w przyszłych odcinkach. A jak sobie radzisz z niszą?
@PORADNIKAPPLE20173 жыл бұрын
@@skutecznywsieciMam wykupioną twoją paczkę z niszami + jak tworzę jakiś produkty z paczki to przeglądam książki konkurencji i zdarza się trafić dodatkowo jakąś fajną nisze, więcej skupiam się na tworzenie produktów i ich reklamowaniu przez amazon ads :)
@bmichal33 жыл бұрын
Poszukiwanie niszy. Czasami jest to bardzo flustrujace...
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dziękuję za feedback! Biorę mocno taki feedback pod uwagę w kwestii nagrywania filmów dla Was.
@TheMikolow Жыл бұрын
Słowa kluczowe są dla mnie udręką..
@mrkaito31043 жыл бұрын
Najtrudniejsze to tworzenie opisu, tytułu, podtytułu - kombinowanie tak, żeby najlepiej wypozycjonowało to produkt oraz samo tworzenie produktu/okładki kiedy nie można znaleźć odpowiednich grafik i trzeba kombinować. Najłatwiejsze to szukanie i analiza niszy.
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
A to ciekawe powiem szczerze :) Dzięki za ten komentarz! Pozycjonowanie rzecz kluczowa. Wezmę pod uwagę planując kolejne filmy. Udanego tygodnia!
@odnalezionawczasie2 жыл бұрын
mialam to samo hehe
@odnalezionawczasie2 жыл бұрын
NAJbardziej nie lubie DECYDOWAC, jaki ma byc tytul ksiazki ;) Uwielbiam robic grafiki ;)
@skutecznywsieci2 жыл бұрын
Zazwyczaj nie lubimy robić tego, co jest niewygodne. Ale jednocześnie zazwyczaj właśnie to jest tą rzeczą, która ma największe przełożenie na efekt finalny. To tak zwana żaba, którą trzeba zjeść :)
@AnnaSmo-v1light Жыл бұрын
Jak ja nie lubię zakładania kont - tych weryfikacji, podawania danych osobowych… No aż zle mi
@PawelLosiewicz3 жыл бұрын
Nie przepadam za pisaniem opisu 🙄
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Mam filmy o opisie :) Przewertuj kanał - na pewno coś wyłapiesz dla siebie :)
@chcdesign3 жыл бұрын
Nisza
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dziękuję za feedback!
@kamillecrochet14333 жыл бұрын
zmotywowana do działania; a najgorsze jest dla mnie brak znajomości języka angielskiego i poruszanie się w nim na Amazon. Co nie znaczy, że mnie to powstrzyma ;) :D
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Hej! Mam o tym materiał pt" NIE ZNASZ ANGIELSKIEGO? I CO Z TEGO!". Wyszukaj sobie, polecam obejrzeć i wrzucić do kosza te wymówki! :) Pozdrawiam i pozostaję do dyspozycji!
@kamillecrochet14333 жыл бұрын
@@skutecznywsieci wymówki już dawno wyrzuciłam, i korzystam z Twoich kursów. A do tego materiału na pewno zajrzę, bo moje problemy są tylko po to, by je rozwiązywać, a nie by je mieć ;) :)
@baryskirde3 жыл бұрын
szukanie niszy, zdecydowanie
@skutecznywsieci3 жыл бұрын
Dziękuję za feedback. To zmora większości. Gdyby znalezienie niszy było tak proste jak zawiązanie butów, to mielibyśmy ultrakonkurencję na każdy temat. Coś za coś, ale warto się tego nauczyć i tak jak mówię - poświęcić na to 90% czasu. Na Amazon KDP nie przykładamy tak do tego uwagi, bo wydajemy w większości produkty bezkosztowo, albo niskim kosztem. Na Amazon FBA jeśli mamy zainwestować 30 000 zł w towar, to ta nisza jest przeorana wzdłuż i wszerz :) Warto to przemyśleć.
@alinaslusarska3783Ай бұрын
Przepraszam, nie jestem w stanie przejść przez ten film. Pierwsze 5 min nic nie wnosi, konkretów się nie doczekałam. Takie długie wstępy są kompletnie niepotrzebne
@marcinmudrak5422Ай бұрын
To twoja opinia :)
@AdrianGonet2 жыл бұрын
Dla mnie wyzwanie, to analiza niszy. Nie bardzo wiem jak można w darmowy sposób sprawdzić ilość wyszukiwań pod dane słowa kluczowe w niszach zeszytów.