Щиро дякую!!!!!!!! Дуже сподобалось! А Ви щось пробували розраховувати, наприклад з мікроструктурою сталі, або щось з воднем?
@DanialIskhakov3 күн бұрын
Не пробував. Бо це поза межами моїх знань. Я ж інженер будівельник і всі експерименти з програмами так чи інакше пов'язані з основною спеціальністю.
@Valera1976153 күн бұрын
@@DanialIskhakov Зрозумів. Дякую. Можете, щось про ParaView зняти?
@DanialIskhakov3 күн бұрын
ParaView я і сам його поки знаю дуже поверхнево. Тут краще подивитись оці playlist kzbin.info/aero/PL6fjYEpJFi7W6ayU8zKi7G0-EZmkjtbPo kzbin.info/aero/PLvkU6i2iQ2fpcVsqaKXJT5Wjb9_ttRLK-
@Valera1976153 күн бұрын
@@DanialIskhakov Щиро ВАМ дякую!!!!!!
@СергійСавельєв-ь5шКүн бұрын
Я не спеціаліст, звичайно. Але якось дивно виглядає, що на анімації потік, начебто зривається з зони нагріву. Невже так і насправді відбувається? Чи це все ж неточності моделювання? Я просто собі уявляв, що від зони нагріву буде йти більш менш постійний потік без "розривів"
@DanialIskhakovКүн бұрын
З газом буде так як уявляєте. З рідиною трошки інакше. С початку, на дні де нагрів, утвориться бульбашка з меншою щільністю, але їй не достатньо енергії щоб одразу відірватись бо її утримує на місці зовнішній тиск більш холодної рідини. Але нагрів продовжується і баланс сил змінюється та в певний момент бульбашка зривається з місця, піднімається в зону меншого тиску і температури, лускає та остигає. Процес повторюється. Як у чайнику на сильному вогні. Якщо зменшити температуру то звісно все виглядатиме більш плавно (бо бульбашки будуть меншими та малопомітними). А ще анімація дуже прискорена час симуляції 600 сек тобто 10хв