2 роки тому була онкологія грудей. Пройшла лікування, зараз регулярно обстежуюсь і контролюю стан здоров’я. Як виявилось після аналізу всіх факторів- то я себе загнала з роботою , домом, дітьми, підвищеною вимогливістю до себе. І організм склав лапки і пішов на аварійний режим. Дуже допоміг психолог під час лікування- вдячна безмежно ♥️
@lanaartorama7 ай бұрын
В моєму близькому оточенні такі випадки, на жаль, численні. Тому я прийняла рішення не заганяти себе (з 4 членів сім'ї тільки я уникла онкології). Краще я житиму без кави в кав'ярні, турецьких курортів і машини, ніж оце такий стрес для організму. Трудоголікам (а я теж така ж, як і моя сім'я) дуже важко відпочивати достатньо і добре харчуватися. Дякую , що поділилися позитивним досвідом!
@АнтонРадченко-ю2в7 ай бұрын
😂 Психологи не лікують. Психіатри не виліковують Є лише психотропи, які полегшують стан.
@lanaartorama7 ай бұрын
@@АнтонРадченко-ю2в, я теж так раніше думала. Ба більше: мені вдалося вийти з тяжкого стану без застосування ліків. Знадобилося понад півроку сумлінної роботи над собою під кураторством психолога, аби почати змінювати хибні переконання і позбутися марних надій.
@domapsiholog6 ай бұрын
@@АнтонРадченко-ю2втому що вони лікують так, як їх вчили в вишах. Є методики які лікують дуже ефективно, яле їх в вишах не вивчають. Якщо людину навчить тим методикам, то психологи, психіатри, та інші лікарі залишаться без роботи.
@Зумруд-ханум3 ай бұрын
Знаєте, без образ ( в моїй родині теж онкологія була), але по моїм спостереженням люди з раком дуже токсичні або депресивні. Ще до хвороби. Для них нормально робити іншим боляче, максимально як можуть, тиснути на слабкості, принижувати, нав'язувати свою думку без меж. І вони не радіють життю. За позитивом, світлом, легкістю, посмішкою та доброю грою до них не ходіть. Вони не світяться щастям, яким діляться з іншими, тільки мають задоволення Якщо такій людині дати волю і не відстояти себе, вона реально зжере все навкруги- або негативом, або собою, або тарганами своїми, або садизмом або любов'ю до себе. Від таких відбиватись тре постійно або ігнорувати. Люди- конфлікти Я не за всіх кажу, але бачила таке Якщо від цього позбавитись, мені здається, можна уникнути хвороби
@nasya3797 ай бұрын
Я психолог І тільки коли вирішила піти на спеціалізацію з психосоматики - зрозуміла наскільки це глибока і важлива тема для вивчення. Починаючи від простої уваги до себе та свого тіла і закінчуючи глибокими травмами і переживаннями Дякую вам Андрію що піднімаєте цю тему. Шкода, що зараз багато знецінення цієї теми
@КатеринаВахненко7 ай бұрын
Дякую, що проговорюєте очевидні речі. Без жартів. Багато людей починають замислюватися про здоров'я тоді, коли його вже немає.
@ШибітоваГалина7 ай бұрын
Дякую, пане Андрію. Ви наше Сонечко!!! Слава ЗСУ!!!
@НаталіяДрабов7 ай бұрын
Неймовірно важливо про це ГОВОРИТИ НЕ ЛИШЕ ДОРОСЛИМ ЛЮДЯМ , але й ДІТЯМ, ПІДЛІТКАМ
@julianahimova30717 ай бұрын
Люблю вас дивитися через простоту подачі інформації! Ваші рекомендації та поради намагаюся завжди використовувати у житті! ❤ Дякую вам! Чекаю наступні відео!
@julialita37357 ай бұрын
14:50 лікарі не хочуть зайвий раз морочити собі голову з обстеженнями. Мій досвід. Навіть з хворобами.
@Baby_ananas7 ай бұрын
Ооо, це моя тема. У мене з підліткового віку хронічно болить спина. 2 десятиліття по лікарях ходили - все норм, але болі були такі, що я встати не могла. І лише тоді, коли почала займатися з психотерапевткою, прослідкували періодичність та віднайшли причину. В двох словах, це все через те, що батьки були холодні і відсторонені, навішувати більше, ніж я могла вивезти. З плюсів - адаптивність та самостійність, з мінусів - беру на себе більше, ніж здатна потягнути та перекладаю на себе й чужу відповідальність. З тих пір, як почали з цим працювати, біль набагато зменшився. Дякую Андрію за відео. Всім міцного здоров'я!
@Ethel-z2o7 ай бұрын
Дякую за історію❤
@lanaartorama7 ай бұрын
В мене так само було зі спиною, а на додачу ще й травна система була уражена. Зменшила навантаження - забула про біль у спині. 12 років живемо з мамою окремо, але вона досі намагається мене совістити, щоб я пішла працювати на роботу з вищою оплатою.
@eygeniyakret19487 ай бұрын
Х@@lanaartorama
@Зумруд-ханум3 ай бұрын
може, вона просто вважає, що ви здатні на більше? І варті більше, ніж заробляєте зараз? Це вона злочин вчинила такою думкою? Сказавши таке, вона вас жорстоко, ремнем змусила змінити роботу? Ви 12 років живете окремо, але досі маму звинувачуєте в ваших проблемах Чого ви гидоту відразу бачите в своїх батьках, а не щось позитивне? Вас так психологи вчать? Я людина, яка не має батьків, якщо що
@БондаренкоСветлана-р1м3 ай бұрын
Дякую за відвертість! Я нажаль не можу знайти психотерапевта. Зверталася , но мені не допомогло.
@constantineketskalo52037 ай бұрын
Дякую велике за вашу працю, пане Андрію! Ви прямо такий заразно-позитивний! Прямо хочеться вам потиснути руку і обняти! 😁
@smugasta7 ай бұрын
Страждала від аб'юзивної поведінки чоловіка і планувала розлучитися. Одного дня раптово стало настільки зле, що я не змогла їсти, пити і самостійно стояти. Потрапила в реанімацію. Але всі обстеження і аналізи були чудові. Лікар казав, що мені пороблено. Виписали через три тижні, коли змогла сама ходити, повністю реабілітувалася через три+ місяці. Мене відвідував госпітальний психолог, дяка їй велика. А ще не ігноруйте лупу: себорейний дерматит легко перейде в псоріаз, якщо не лікуватися. Дерматолог так і сказала, що це від стресу. Бережіть себе і своє здоров'я.
@Зумруд-ханум3 ай бұрын
Лікаря такого, який каже про пороблено, відсилайте назавжди. Це не фахівець. В нього мислення навіть не наукове
@liliianakonechna98477 ай бұрын
пане Андрію, люблю Вас безмежно. Теми топчик всі всі всі ❤❤❤
@МаріяРоманова-ь7н4 ай бұрын
Дякую, Ваші відео завжди додають настрою та бажання ворушитися!🤗
@helenevegan19187 ай бұрын
Дуже ДЯКУЮ Вам за цікавий УКРАІНСЬКИЙ контент і за все що робите для України та украінців 💛💙
@Lehna5557 ай бұрын
Обожнюю Ваші випуски!❤ Дуже багато корисної і важливої інфо! В мене психосоматика, а скоріше психіка, спрацювала так: після насиченого робочого року і тривалого глибокого професійного вигорання я близько тижня а може і більше просто пасивно існувала дома, без депресії, але з повною апатією до всього. Після цього я змушую себе відпочивати, хай би скільки дедлайнів і планів не було. Life-war(work) balance має бути!
@ОксанаМарченко-ъ7ч7 ай бұрын
Дякую ❤за таку потрібну тему Прошу Вас Андрію пораду книг по психосоматиці . Дуже хочеться себе розуміти краще та своїх рідних. Дякую що ви є🇺🇦
@svitlovtobi7 ай бұрын
Яке актуальне відео. Дякую за корисне і цікаве відео. Дякую за те, що простимми словами пояснюєте складні речі. Дивлюся усі Ваші відео і з нетерпінням чекаю нових відео. наснаги Вам і Вашій команді
@splendidsplendid395827 күн бұрын
Гарно виглядаєте 😊 Дякую, за подкаст
@GeoPsych7 ай бұрын
Взагалі, походи в гори (Тянь-Шань, Кавказ і ті ж Карпати) при правильному керівництві багато чому вчать. Наприклад, 95% нещасних випадків в горах трапляються з вини людини і тільки 5% через природні умови. Коли є довбодятли-керівники, яким будь-якою ціною треба покорити вершину, часто трапляються нещасні випадки. Фільм "Вертикаль" саме про це. Та й психологічний клімат в групі також треба вміти організовувати. Ми виходили на маршрут і 10-12 днів 24 години спілкувалися в маленькому колективі, зрідка можливо зустрічали інші групи. Зазвичай до кінця походу сварок ставало більше. Шкода, що зараз мало приділяють увагу саме такому тренуванню. Хоча, можливо, я помиляюся.
@amorpokorp7 ай бұрын
вітаю, дякую за файне відево!! я також хочу поділитись історією свого знайомства із психосоматикою:) в 11 класі перед зно (2021 рік) я дуже сильно нервувався, дуже багато вчився, щоб підготуватись, погано харчувався, було купа пробоем в сім‘ї, фігова саомооцінка, купа вимог від вчителів, надвисокі очікуаання від самого себе (я був відмінник), і все це лайно. так от, одного дня, перед пробним зно, я вийшов прогулятись з однокласниками. і десь через хвилин 40 в мене почало свербіти тіло, потім відчував дискомфорт в деснах, ще через пару хвилин почалася задишка і почало мутнішати в очах. це була весна холодна і я був в куртці. так от я вирішив глянути на свої руки і стягнув рукав. я був в шоці, бо побачив на руках пухирі завбільшки як опіки кропиви. і як виявилось вони покрили все тіло. тоді я ледь дійшов додому, бо в очах темніло і крутилась голова. після того в мене почалися такі регулярні раптові висипи від стресу, зміни вологи, температури повітря. і після кількох ще таких висипів, коли я вже задихався, бо пішов набряк діафрагми, я пішов до лікаря-дерматолога/імунолога. мені сказали попити рео воду і атоксіл (аналог вугілля). ще сказали, що більш імовірно, то алергія, але не було зрозуміло на що, бо взагалі я в дитинстві не мав ніяких алергій. потім після пари тижнів, коли я пропив атоксіл, висипи тимчасово припинилися, але в мене з‘явилася постійна тривога повторного нападу:) і так кожного разу, коли я сильно нервувався, в мене починався набряк шкіри і свербіння, я починав про це тривожитись і висипк ставало все більше, короче замкнуте коло) тоді почав читати літературу і дізнався, що це може бути від нервів. проаналізував всі випадки висипу і зрозумів, що спільний чинник один - стрес і виснаження. потім в мене були часті панічні атаки в місцях скупчення людей (завдяки росіянам і війні). почав читати літературу і дізнався про тривогу, панічні атаки і що потрібно відпочивати)) як виявилось, дерматолог діагностувала мені холінергічну кропив‘янку (висипи через стрес, зміну температури і тд). після самоосвіти почав практикувати методи кпт на собі і панічні атаки зменшились, а зараз я дякую своєму тілу, що воно мені сигналізує про проблеми і небезпеку)) слухайте тіло, любіть його, і турбуйтеся про нього! це знання ціною 20 років життя)) хотів би трішки раніше, але і на тому дякую!
@U_MOII_HOLOVI7 ай бұрын
Дуже дякуємо, що поділилися! Респект за такі висновки 🫶
@DD-sx9tq2 ай бұрын
Що радите почитати по кпт для самостійної роботи?
@НаталіяРоссоха-г8ь7 ай бұрын
В мене перший раз боліло серце, я думала інсульт, хотіла викликати швидку. Потім звернулась вранці до психосоматолога. Поговорили, вияснили, що порушується моя територія, я не відчувала себе "хазяйкою" на своїй же території, пропрацювала, прописалась, поговорили з чоловіком. Пройшов час, стався епікриз (тобто знову відчуття ніби мікро інсульт) і все закінчилось. Аби я ходила до лікарів, вони б гортали книжки, хапалися б за голову і я б втрачала час. Бо я вже бачила як реагували на застої молока в одній із грудей під час годування моєї дитини. Клаліфікації мало, паніки багато.
@VadymKomendatskyi7 ай бұрын
Коментар в підтримку каналу і україномовного контенту. Слава Україні! Слава нації!
@annakurinna36427 ай бұрын
В моєму особистому прикладі нерви відіграють вирішальну роль перед початком захворювання. Хронічна втома також. То вихід,: кожного дня маленький релакс, навіть, якщо здається, що поки все ок і планування відпочинку. Ідемо на випередження. Займаюсь профілактикою. До тогож, коли нерви в порядку, я спокійна , то і виглядаю краще 😊 Дякую за стрім, Андрію.
@U_MOII_HOLOVI7 ай бұрын
Дяка за підтримку та слушні поради🫶
@OlenaMerkotan2 ай бұрын
Хочу вам подякувати за вашу працю , вас дуже приємно слухати. Ви дуже щирий і відвертий! Успіхів вам !
@violinsonata46157 ай бұрын
Дякую Вам , Андрію, за обговорення дуже важливоі теми.
@Elenganew7 ай бұрын
ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ РОБОТУ!!! 🙏🙏🙏💗🙏🙏🙏
@ОленаЯшина-и8у2 ай бұрын
Дякуємо вам за вашу роботу. З Україною в серці. Будьмо здорові.
@Liliya4552 ай бұрын
Прослухала вас уважно, багато чого стосується мене, дякую за інформацію🌷
@oksanaprisyazhnaya39584 ай бұрын
З дитинства мала сильні алергічні реакції на різну їжу і постійно червоні плями та висипання навколо роту. Була дуже активною дитиною, але не вміла відстоювати себе, в стресових ситуаціях відбирало мову, не вміла себе захищати. Зараз розумію, не говорила своєї думки, не відстоювала, не захищалася через низьку самооцінку, для мене всі були кращі, красивіші, розумніші мене). Так триволо поки в підлітковому віці не стався критичний момент. Пережила анафілактичний шок від медичного препарату, була 2 хв без серцебиття, і нащастя мене повернули до життя. Це був дуже потрібний мені момент, життя показало мені, або живи і проявляйся, або тобі тут не місце. Тоді я прийшла до тями іншою людиною, всі пріорітети змінилися і світ перевернувся до гори ногами) відтоді проблеми з шкірою з‘являються лише від літри випитого свіжовіджатого апельсинового соку😊
@vh39147 ай бұрын
Дуже важлива тема. Дякую вам!
@НатаВасильців7 ай бұрын
Дякую.коротко,по темі,зрозуміло,корисно!
@cirila987322 ай бұрын
Дякую 🙏 дуже інформативно і потрібно
@abam78107 ай бұрын
Дякую!!!Слушні поради і дуже добре пояснення.Слава ЗСУ!!!
@angelinadrech21807 ай бұрын
Дякую що ви говорите про такі важливі теми
@3miyuchka-olenka7 ай бұрын
Слухала про вчасне відвідування лікарів і згадала історію про Вашу ногу! Бережить себе! Ви такий розумничка і цікава людина! Дуже хочу, щоб у Вас в житті склалося все так, як Ви того хочете! Кохання, родина, подорожі... ❤Кінець війні і миру, миру, миру...🙏
@U_MOII_HOLOVI7 ай бұрын
Дякую вам за добрі слова🙏🙏🙏
@foxesfoxes42747 ай бұрын
Андрію, рада вас бачити і чути ❤️👍👏! Я вас обожнюю 🙏❤️!
@Oleksiy1715Ай бұрын
Дякую. Я почав боятися людних місць
@ГамстерКунгфуАй бұрын
Треба дуже добре жити по нашим нинішнім міркам, щоб щороку ходити по докторам без нагальної потреби
@allaredkina81717 ай бұрын
Дякую, пане Андрію! А далі піде безглуздо довгий коментар про те як важливо, щоб відео від таких людей потрапляли в топи ютубу і витісняли звідти псевдоважливі відео про поломаний нігтик та "один день з життя мажора"
@sofiiafenix7 ай бұрын
Був на фоні нервів дуже сильних, гастрит при чому спочатку похуділа на 8кг за тиждень, важила 55 кг при зрості 180 , а потім з часом набрала до 80, насилу скинула, але досі проблеми з вагою. Потім перенервувала то пішли плями по тілу як при псоріазі, пройшло з годом.Наступні веселощі почались коли перенервувала за батька, бо в реанімацію попав і почалась очагова алопеція, теж згодом волосся відросло , хоча була не маленька лисина... А тепер лікую щитовидну, бо коли почалась повномасштабна , то нерви взагалі котові під хвіст полетіли, котко кажучи - життя прекрасне!😅🥲👍
@user_400_267 ай бұрын
Як ви набрали вагу? Дуже актуальне питання і все не получається :(
@КристинаКусий2 ай бұрын
Дякую за Вашу роботу! Дуже цікавий випуск 🎉
@Linashka19812 ай бұрын
Дуже корисний випуск! 🎉 Дякую
@ВікторіяФіліпенко-ь5е7 ай бұрын
Дякую за підняття важливої теми, я з психосоматикою стикалась, на нерврвовому ґрунті мала шкіряні проблеми. Після допомоги лікаря, все пройшло.❤
@natalyaryabushenko62097 ай бұрын
Дякую! дуже вдячна за розмови ваші а за цю - окремо !
@alexandra53186 ай бұрын
Хочу, аби більше людей про вас знало, слухало і чуло. Дякую за таку якісну (і позитивну) роботу!
@АняЩевчук3 ай бұрын
Дякуємо Вам за лекції.
@Білас-щ2д7 ай бұрын
Вподобайка на підтримку твого каналу і дяка тобі
@YuliyaDubenska3 ай бұрын
Дякую Вам за корисний контент та розвиток українського ютюбу!
@ТатьянаРоманенко-й7б2 ай бұрын
Дуже цікаво, дякую!
@ОльгаКонстантінова-з8о7 ай бұрын
Дякую! Як завжди, дуже життєстверджувально)
@Baibuzenko7 ай бұрын
Дуже дякую Вам
@user-gv4mn3dy7i7 ай бұрын
Я живий приклад ходячої психосоматики. З дитинства псоріаз, бо причина велика нервозність, тривожність, емпатія, надмірна відповідальність і ще багато чого. Псоріаз з висипки по тілу перекочував на шкіру голови і був малопомітним для інших, що мене заспокоїло трохи. Коли зацікавилась психологією, то зрозуміла, що лікування саме по собі нічого не дасть, якщо далі дратуватись і жити в тривозі абсолютно за все. І о диво коли я навчилась майже не нервуватись, то за всі мої 39 років псоріаз почав зникати без лікарських препаратів. А я завжди думала, що не можливо з нервової людини стати спокійною. Чомусь думала, що це як риса характеру, щось вроджене. Так, що це просто шкідлива звичка, яку можна при бажанні викоренити. Мій рецепт лікування - щоденна молитва і подяка Богу за все. Дякую вам Андрію. Вже підписана😊
@annad46262 ай бұрын
Що ви можете порадити як позбутися тривожності ,окрім молитв та вдячності Богу? Що вам ще допомогло?
@user-gv4mn3dy7i2 ай бұрын
@@annad4626 Почала цінувати кожен прожитий день, вдячна за те, що маю, трошки більше приділяти собі час в тишині, подумати, бо в спішці і вічній метушні не замічала, яка природа за вікном часто. Це все швидко мине. Смакую кожну спокійну хвилину. Не завжди є така розкіш, на жаль в наш час...
@oh_divine_comedy7 ай бұрын
Дякую, пане Андрію! Це дуже важлива тема
@ОльгаПинкаль7 ай бұрын
Мені здається, що коли моя самооцінка знижується є такі періоди. Вона в мене і так не дуже висока. То загострюються симптоми алергії. А коли почала працювати з психологом то помітила, що симптоми почали бути не надто виражені. Дякую за контент❤❤❤❤
@tannilemon7 ай бұрын
дякую це уже цікаввий канал і контент
@АндрійБулайтіс7 ай бұрын
Безмежно вдячний за вашу роботу)
@НаталіяДрабов7 ай бұрын
Дякую дуже дуже за Ваш труд ❤❤❤
@АльонаСова-э5й7 ай бұрын
Дякую 🤗 Важлива тема
@marinaandreevna30457 ай бұрын
клас, вперше у вас.. *лайк, підписка. корисно дуже! Дякую за відео, будьте всі живі і здорові!
@Ksunyak7 ай бұрын
Дякую за цікаве відео!
@liudmylaboltovska91637 ай бұрын
Пане Андрію, у Вас дуже чудові очі❤❤
@irynag30527 ай бұрын
Дякую за випуск!❤ В мене аутоімунні шкірні хвороби (дві), майже все життя. Традиційна медицина дає тільки тимчасове полегшання. Цілеспрямовано шукала собі психолога, який би спеціалізувався на психосоматиці - і знайшла! Психотерапія мені дуже допомогла, поперше - зрозуміти причини цього всього, по-друге зменшити симптоми та рецидиви. Багато питань треба ще пропрацьвувати мені, але напрям зрозумілий і це неабияке полегшення. Це не швидкий процес, але воно того варте. Доречі, перше, що спитала мене психологіня, було: чи зверталися ви до лікарів? І це дуже правильно, я вважаю.
@Наталія-к7м7 ай бұрын
Так, ми дуже неуважні до свого здоров'я.
@novideoin2 ай бұрын
воу на одній роботі в мене почалась біда з шлунком і кишківником (по два дні на горшок не хотілось і не моглось), при тому їв я танк, як і зараз їм) теж по лікарях походив знатно і короч я змінив роботу і чудо - почав нормально собі жити) тому людоньки, якшо приходить зле - бережіть себе) у вас ближче за вас самих нікого нема.. і помагайте рідним при змозі, коли їм важко)
@ВікторДоброльожа2 ай бұрын
і Корисно, і Цікаво 👏🇺🇦💪
@НаталіяШевчун-н6д7 ай бұрын
Дякую за цікаву інформацію, та поради. Я отримала відкритий перелом пальця в липні минулого року. Вже було кілька операції, спиці. Але як виявилося мій палець досі не зрісся. Думається мені, що це психосоматична від перевтоми.
@АичкаБучинская7 ай бұрын
Дякую ❤❤❤
@KittyDoom-r2v7 ай бұрын
У мене зір різко за рік впав, бо я не давала собі ані їсти, ані спати, ані навіть ходити в туалет поки не зроблю все по навчанню, що сама собі задала. Підозрюю, що психосоматична в тому, що в мене почались болючі місячні. Пару разів на рік точно буває(настільки боляче, що одного разу я мало не знепритомніла в школі, а потім валялась на кушетці в кабінеті медсестри. До мене привели всіх +- важливих працівниць школи. Короче жах був). Гінекологи нічого не знайшли. Ще з'явилась проблема в цьому році: вночі в мені прокидається демон і я починаю шукати в себе різні захворювання. Вже були: облисіння, випадіння зубів, онкологія(до речі, батьки так і не повели мене робити щось типу рентгену, тільки для грудей. А сама я піти не можу з причини віку). Не знаю, що з цим робити, шукати психолога надто геморно, в мене нема на це внутрішнього ресурсу. Виговорилась і аж легше стало
@lanaartorama7 ай бұрын
Як я Вас розумію!!!! Те само було! Іноді й досі... А який клас? Бо в старшій школі є планове обстеження, то можна заодно з терапевтом, гінекологом проговорити переживання щодо цього. Зі свого досвіду: мені допомагає ібупрофен (сильніший аналог - нурофен), його бажано прийняти десь за години 2 до очікуваного початку болю, можна потім ще 1 таблетку додати. Але бажано не на голодний шлунок. Терпіти цей біль без лікування не можна, бо можуть виникнути спайкові процеси, а це вже має серйозні наслідки для здоров'я. Сміливо наполягайте в гінеколога й терапевта, щоб Вам дали направлення на УЗД молочних залоз і гінекологічного амбдомінального УЗД обстеження! Трошки додатково полегшувався стан, якщо випити гаряченького міцного чорного чаю з великою кількістю цукру, прилягти, поклавши щось під ніжки, щоб вони були вище голови. Але нестероїдний протизапальний препарат - то обов'язково. Щось типу рентгену для грудей - мамографію - Вам навіть з дозволу батьків не зроблять, бо її до 40 років заборонено робити через те, що структура тканин від цього дуже травмується і в молодому віці це дослідження неінформативне. В другій половині життя структура тканин вже інакша і щось можна побачити. У Вашому віці тільки УЗД й обстеження аналізу крові на онкомаркери. Випадіння волосся і зубів може бути цілком собі наслідком недосипу, перевтоми і тривожності. Я собі з цією метою на телефоні ввімкнула нічний режим і змушую себе йти спати. До слова, виспаною швидше й уважніше виконую заплановане 😊
@organosolo14487 ай бұрын
Шукайте все ж таки психолога, це допоможе вам розібратися, нащо ви себе так мучаєте. Само не пройде, а психіка буде "придумувати" щось нове. Чим раніше почнете, тим скоріше якість життя стане вище і не буде жалю, що стільки часу витратила.По собі знаю.
@olenashaforost75967 ай бұрын
Співчуваю. Це Вас батьки привчили так навчатися? Вони що хочуть щоб ви були відмінницею? Спитайте себе заради чого? Мені здається що ви собі маєте визначити предмети які Вас цікавлять, чи то ті які Вам знадобляться в майбутній професії. Но не все ж підряд!!! Так неможна. Я кандидат физико математичних наук, але шкільну манеру вивчати все вкупі дуже ненавиділа. Вже якось себе заставила пройти предмети які мене не цікавили: географію, історію, біологію, та хімію, ті і все інше окрім математики та фізики, хоч на трієчку. Географію та історію тільки швидко передивлялась саме перед уроком, не спитають - добре, а спитають - щось промямлю і все. Слава Богу мої батьки не опікувалися тим чи в мене всі предмети на 5-тірки. Це цілком неприродно. Щодо місячних то були дуже болючі, там може бути або ерозія, або ендометріоз матки. Вони мабудь оглядають не дуже ретельно. Ендометріоз матки складно определити, треба соскоб із матки брати, а на глазок чи прощупування нічого не дадуть. Я в якийсь період ходила та скаржилася часто, але вони нічого не могли знайти. І це не означає що все впорядку. Я п'ять лікарів змінила (роки три на це пішло), вже навіть відчаїлася що хтось чи щось допоможе, і тільки одна, дуже стара лікарка мені поставила ерозію. Припалювади жидким азотом, потім прогестерон типу дуфастон на протязі декількох місяців. Тоді стало легше. А зовсім перестало турбувати тільки після того як народила дитину...але з цим краще не поспішати,це не має бути панацеєю. Бережіть себе, це дуже важко протистояти батькам які знущаються тим що вимагають всі предмети вчити на відмінно (це неприродно для людини, повинна бути ціль, а не відмітки заради відміток, та й знання ці не всі потрібні в такій купі), але якось викручуйтесь, та самі собі робіть так як вам кращє. Щодо здоров'я якщо щось турбує то не вірте лікарям які кажуть що нічого немає та складають руки. Вони дійсно не такі знавці якими хочуть себе показати, вони багато серйозних хвороб пропускають. Вони далеко не боги, а іноді самі є отакі переучені діти, які не по свому бажанню вибрали цю професію, щось ляпають пацієнтам, бо знають що їх так просто ніхто не покарає за непоставленний діагноз, нажаль, багато з них просиджують штани на роботі. Хоч складно Вам щє неповнолітній, але шукайте інших лікарів які перевірять. Хоча довбодятлів у цій професії дуже багато, та мало справжніх лікарів. Тримайтеся...відпочивайте, покладайтесь на себе та свої відчуття. Приділяйте увагу тільки предметам які Вам потрібні, є навчальні заклади де тільки беруть медалістів, це дурка повна. То може в інший менш рейтинговий універ поступити, а потім вже перевестися в більш рейтинговий. Я щє що скажу: я працювала в одному з найпристижніших університетів у Лондоні, туди китайці чи араби самі найбагатші віддавали дітей на навчання. Окрім того що там Лондонське життя, та англійська мова, то рівень навчання там був не кращій ніж мій в моєму Харківському політесі який я закінчила. А я після Харківського політеху навчала отих китайських діточок в Imperial College London. Бо мені тих знань з Харківського політеху було достатньо!!! Тобто перед Вами багато шляхів, не треба на оті супер престижні внз орієнтуватися. Та багато навчання по інтернету зараз. Себе можна самостійно навчати на будь яку тему. Вас потім не спросят що ви закінчили, отой шкільний мотлох забудете, головне щоб вибрати професію, та різними шляхами здобути знання по той спеціальності, але не перейматися усіма предметами!!! Вибачаюся що багато написала. Пам'ятаю себе в цьому віці, співчуваю, бережіть себе попри все!!!
@lanaartorama7 ай бұрын
@@olenashaforost7596, дуже класний пост! Спасибі за те, що поділилися таким позитивним досвідом! Тільки цнотливих дівчат так не оглядають... В мене такі болі були задовго до одруження, з 9 років, у 29 я ще була цнотливою, але болі вдалося подолати у 24. В моєму випадку допомогла гормональна терапія: проблему знайшла розумна гінеколог на підставі аналізів крові на статеві гормони. Але спайки буди, тому дітей нема. Гормональна терапія сучасними препаратами фігурі не нашкодила: ношу той само розмір, що в 10 класі.
@olgatomenko18287 ай бұрын
Наскільки розумію, ви ще не повнолітня. При цьому батьки вас не повели до лікаря на обстеження, коли ви попросили? І ви сама себе заганяєте в навчання? Вибачте, та збоку виглядає, що проблема десь родом з сім'ї і без спеціаліста ви, на жаль, то не розрулите. Втім до того, щоб піти до спеціаліста, а перше його знайти, теж треба бути готовою. Вище є розгорнутий коментар щодо гінеколога, прислухайтесь. Втім гінеколог теж має бути адекватним. Багато симптомів може бути від стресу та перевтоми. Спробуйте по-трішки дати собі відпочинок, з тим щоб не на все забити. І ще повірте, у вас є ресурс на себе
@nickborzov45217 ай бұрын
дякую за вашу цікаву і необхідну працю !!!
@ТетянаРейвах7 ай бұрын
Дякую 💙💛
@ИринаКотович-ы7э7 ай бұрын
Дякую
@cirila987322 ай бұрын
Нажаль,чоловіки наші не мають права зворіти та обстежуватися. Всі здорові 😢
@User_148192 ай бұрын
Так- так,вони ще не чоловіки,якщо не підуть на війну😢😡
@YelyzavetaBahlai7 ай бұрын
Андрію, дякую Вам за службу і за ваші чудові відео. Чи могли би Ви порадити гарні книжки з психології ( можливо англійською?) Дуже цікавлюся цією наукою, але за професією вже музикант 🤡, тому стараюсь сама щось вчити
@amorpokorp7 ай бұрын
вітаю пані, я звісно не психолог, але хочу порекомендувати вам книгу «reinventing your life» Young. мені в житті дуже допомогла, а ще «стіни в моїй голові».
@YelyzavetaBahlai7 ай бұрын
@@amorpokorpДуже дякую!😊
@lanaartorama7 ай бұрын
Мій тато потрапив 6 років тому до лікарні через опік і за місяць його не стало: помер він від лейкозу. Причина була в тому, що він ніколи не обстежувався. На прощання я пообіцяла йому раз на рік робити планове обстеження. Моя мама і сестра також мали онкологію, але живуть завдяки вчасній діагностиці. В сестри зараз рецидив.
@U_MOII_HOLOVI7 ай бұрын
Дуже вам співчуваю(( Такі «уроки» не повинні даватися такою великою ціною. Але все ж, добре, що зараз приділяєте увагу діагностиці 🙏
@lanaartorama7 ай бұрын
@@U_MOII_HOLOVI, дякую Вам за емпатію та постійну підтримку Вашими дієвими порадами!!! Саме завдяки регулярному перегляду Ваших випусків я не забуваю дбати про себе :) Все, що можу з Ваших порад, застосовую в житті :) А що поки не можу - лежу в той бік, щоб змогти :) Наразі вчуся тому, що стосується діяльності.
@АнтонРадченко-ю2в7 ай бұрын
Автор хотів сказати психіатричні проблеми. Ані психологи, ані психіатри не можуть допомогти, нікому. Є лише рецептурні та безрецептурні препарати для полегшення напруження.
@olesiamostsipan52932 ай бұрын
Немає жодних хвороб. Є лише рефлекси. Поки ви живі, ви здорові.
@natazyzy74393 ай бұрын
Цікаво чи є якась підтверджений список про соматичні хвороби, та про що вони можуть сигналізувати. Дякую за Ваш канал, інформативні і мотиваційні відео, за позитив!!!! Сьогодні весь свій день проводжу слухаючи Вас❤️
@natalinatalitahere2 ай бұрын
З мого досвіду - в кожного своє. В мене, наприклад, від нервів все йде в ноги, стають важкі, надзвичайно болять, не можу ходити
@ИринаБортник-р2щ7 ай бұрын
Когда у меня умерла мама, после завершения всех обрядовых процедур, у меня начались ужасные боли в области сердца, на столько сильные, что во время приступа невозможно было пошевелиться. Я сразу записалась к кардиологу и неврологу. Оказалось, что боли не имеют отношения ни к кардиологии, ни к неврологии. Мне прописали какие-то транквилизаторы и таблетки для улучшения концентрации. Они вообще не помогли от боли, по крайней мере видимого эффекта не было. И буквально полгода я эти боли "прожила". Они исчезли так же внезапно, как и появились. Правда все остальные ощущения остались. Недавно невролог посоветовала пройти тест на скрытую депрессию, результат её удивил, до словно "Я не думаю, что у Вас действительно всё на столько плохо и есть депрессия". Вывод она сделала на том, что я внешне выгляжу абсолютно нормально, говорю "живо", улыбаюсь... Вот только меня с самого детства учили не показывать свою слабость чужим людям. Я хотела обратиться к психиатру, за более профессиональной консультацией. Всё таки именно психиатры занимаются подобными расстройствами, и если психиатр сказал бы - "ты ок", ему я бы больше доверилась, чем неврологу. Но, к моему ужасу, в моём городе нет ни одного частного психиатра. Ни одного! А идти в городскую клинику... Скажем так, каждый раз после городской клиники меня долечивали частники, так что я перестала в городскую вообще ходить, и на удивление, у меня и хронических болезней стало меньше, и кошелёк толще. Подозреваю, что нужно будет через всю страну ехать в Киев, на приём к психиатру. Жаль, что в нашей стране только сейчас начинает развиваться институт психологического здоровья и обращение за помощью к психиатру или психотерапевту только недавно перестали быть "зазорными".
@organosolo14487 ай бұрын
Спробуйте все ж сходити. Для психіатра виявити депресію і почати лікування - не складна задача. А паралельно з тим пошукайте психотерапевта, є і такі, що працюють он-лайн, в Інтернеті повно ресурсів. Зазвичай , поєднання цих двох спеціалістів дає чудовий ефект. Якщо вже не піде - тоді звісно, їдьте до Києва. Бо проблеми з психічним здоров'ям можуть повністю знищити якість життя 😔. А вихід може бути зовсім поруч . А ще, як мінімум, в Інтернеті багато просвітницьких каналів психологів, тільки шукайте наших і дипломованих. Вони не лікують, але допоможуть розібратися, що відбувається. Але вони жодним чином не замінять спеціаліста, бо людина сама в собі не може розібратися, нажаль. Це все з власного досвіду. Піклуйтеся про себе, хай щастить!
@GeoPsych7 ай бұрын
Дякую, як завжди легко і цікаво. Можливо буде цікаво щодо мотивації військових слідкувати за своїм здоров'ям. В дитинстві ми ходили в походи і наш керівник казав, що здоров'я кожного - це успішний похід, що героїчна терплячість може призвести до сходження з маршруту. Про маленьку водянку, яку легко полікувати, промовчали, натерли ноги так, що довелося витратити два дні на лікування, а це значить зрив графіку руху на маршруті. Чи наздогонемо потім?
@maksymck57672 ай бұрын
Дякую, цікаво викладена інформація. Цінно ще підсвіти і відповідальність вчителів, тренерів на дітей. Як сильно впливове кинуте слово, підкол тренера на дитину ... Приберіть ваші музичні рахітскі вставки бум-бум-бум, заважають дивитись.
@Smauga7 ай бұрын
Я почала ходити до психолога - стала менше хворіти і легше переносити хвороби. Менструація перестала бути болючою.
@vikababenko98162 ай бұрын
У мене в коліні був синивіт, я вдарилася 04.03.22, коли захопили АЕС, мене це теж вразило, коротше коліно боліло ще більше і потім друге, не згиналися, а мені було 35 Потім трапилися події в Ізраїлі 07.10.23, ці кадри мене так вразили, особливо як чоловіки роблять таке з жінками, коліно попустило миттєво
@dIamond-hr9gt7 ай бұрын
Про психосоматику я вже читала давно. Та прослідкувала її прояви...здебільшого помічала по стані здоров'я чоловіка.Він служив в 2014 році,приїхав лежав у психологічній клініці ,бо була звужена свідомість,після лікарні.Він погано спав,грав комп'ютерні ігри,неспілкувався із сім'єю,проте з родиною залюбки,часто це призводило до сварок. Через деякий час з'явилася екзема на нозі...коли лікування допомагало,він свідомо недоліковував і роздирав рану знову. Зараз він знову в строю,вже як третій рік пішов...Часті болі хребта,зайва вага...іт далі😢
@smugasta7 ай бұрын
Нажаль з ветеранами часто так 😢
@ІринаВарфоломєєва-у9щ7 ай бұрын
Постійним безсонням, поганим харчуванням та ігнорування відпочинку, загнала себе в повне виснаження та здобула саркоїдоз легень. І тепер вимушена відпочивати, їсти повноцінно, щоб він знову не повернувся. Мій організм навчив мене про нього дбати. На жаль я зрозуміла це тільки після 7кол пекла.
@3miyuchka-olenka7 ай бұрын
Так багато зараз психосоматики! І це не мода! (( Мабуть і раніше була, але не говорили про це або не знали. Сама така. 😢
@oksanar7777 ай бұрын
У мене теж був ефект сліпоти 🤦♀️ воно не все чорне, але реально очі нічого не бачили - дивишся у монітор або блокнот, світлу пляму бачиш і навіть наче бачиш рядки і літери, але нічого розібрати не можеш, ніби між очима і монітором встановлена якась лінза, яка все змазує і блокує сприйняття мозком. Тривало довго і пройшло тільки після відпочинку і сну (другий раз весь вечір і ніч, тільки зранку прокинулась в нормі). Це срака, не рекомендую нікому до того доводити, відпочивайте вчасно!
@Володимирівна-е4с6 ай бұрын
Всі хвороби від нервів і накручування.
@svyatoslavamosov6377 ай бұрын
Певно доречним буде посилити кримінальну відповідальність за булінг.
@viviennehts7 ай бұрын
З дитинства була бронхіальна астма, тому так, у дітей є психосоматика. Зі зміною відношення до ситуації дома вона ввійшла в стійку ремісію. І приступи були лише від сильного нервування.
@SandraLviv5 ай бұрын
Зауважила, коли я подавляю гнів або сльози, тіло реагує задишкою. Не можу нормально вдихнути повітря.
@mylana49727 ай бұрын
А як не нервувати, якщо все дратує і розпирає від злості?
@LawyerAuto767 ай бұрын
Не хвилюйтеся, після 50-ти пройде 😊. Якщо не пройде, налийте собі ще 50 😂
@organosolo14487 ай бұрын
@@LawyerAuto76 але краще все-таки до гарного психотерапевта
@LawyerAuto767 ай бұрын
@@organosolo1448 Ви праві. З мого боку це був жарт 😁
@mylana49727 ай бұрын
@@LawyerAuto76 Так і до алкоголізму недалеко. Хоча засіб чудовий.
@olmvet7 ай бұрын
До психолога точно варто. Із того що мене рятує - відпочивати, давати собі те що хочеться, відволікатися і намагатись розслабитися. Згадувати що всі помруть)
@badzabasausagewithpepper23467 ай бұрын
А як позбутися страху перед лікарями? В мене постійно таке, що лікарі роблять ще гірше. Ще у юності стоматолог за купу грошей "переламав" мені усі зуби, наслідки того "лікування" доводиться розгрібати ще досі. Потім був розрив м’язу плеча, через неправильне лікування, воно болить майже постійно через роки і тепер потрібна операція. Також у мене риніт і кожного разу коли я прихожу до різних лікарів і кажу що не можу носом дихати, вони мені рекомендують одні і ті самі ліки, які не допомагають. Через те і до психотерапевта не хочу звертатись, бо у мене враження, що він скаже шось типу "ну відпочивай більше, що ти хоч від мене?"
@natalinatalitahere2 ай бұрын
Риніт може бути від капель від риніту :) Або у вас на шось алергія. Різні були лікарі в моєму житті, більшість не допомагали, приходилось самій шукати причину проблеми, спробуйте почитати-подивитись щось про ваші проблеми, можливо знайдете відповідь
@ЛенаТолстокорова87 ай бұрын
Всі хвороби від нервів. Тільки сифіліс від задоволення.
@DarkTavern2 ай бұрын
Щодо щорічних чекапів. Тиждень тому прийшла в поліклініку, щоб аналізи здати, мені кажуть: "Ви балєєтє? Еслі нєт, то чєго ви тут голову морочітє". В ітозі здала, але відношення запам'яталось 😷
@oksanar7777 ай бұрын
Ага, йдеш до лікаря і він каже «ви надто молода для грижі» або «каміння в нирці менше 1 см не береться до уваги, підростуть - приходьте» … і це не один-два лікарі, а суцільне ставлення і доцільність перевірки/додаткового обстеження/профілактичного лікування треба доводити, обґрунтовувати або навіть вибивати
@MsTataBu7 ай бұрын
Ооо, а в мене навпаки- Скільки вам років? 58? А що ж ви хотіли?
@oksansoksana-41642 ай бұрын
Доброго дня! Чи є у Вас приватні консультації? Дуже потрібна Ваша допомога 🙏
@ИннаБондаренко-ч4я2 ай бұрын
Думаю, що треба запланували собі відпочинок .
@katikati43104 ай бұрын
Я ходяча енциклопедія з психосоматики, бо з дитинства мала завжди якісь проблеми зі шкірою і мала дуже часті головні болі
@Кеті-п1м7 ай бұрын
У мене висипання на спині психосоматичного характеру. Сильно понервую і все. До дерматолога зверталася, лікуваня пройшла. Симптоми вилікувала. Але ризики повторної появи є. Зараз все добре. П'ю магнікум. Намагаюся зменшити кількість стесу в житті. Дякую за відео! Корисно і цвкаво. ❤
@Светлана-к7е7н7 ай бұрын
Запитання не про психосоматику, але якщо можете поясніть в якомусь випуску чому можуть бути такі реакції. У мене є друг військовий. Гарний хлопець, милий такий, чудово спілкуємося, ну бувають суперечки, але без образ. Багато разів їздили разом на природу. Ну тобто ніяких таких садиських нахилів в ньому не спостерігається. Нещодавно зібралася сходити в кіно на стрічку "Будинок Слово" і позвала його з собою. Просто боялася сама іти на таку стрічку. Я знала про що вона, але не очікувала сцени згвалтування, на цій сцені я закрила обличчя руками, а йому чомусь сміявся і казав:" був такий невдаха, а тут прям". Він взагалі не зчитав що дівчині було боляче, що її згвалтували. Це що якась захисна реакція, чи просто неадекватна поведінка. Бо в той момент мені здалося що поруч зі мною сидить псих. Але це був один такий момент, коли він мене злякав своєю реакцією. Чому таке може відбуватися?
@tryhub.custom7 ай бұрын
Мені здається що в таких ситуаціях дівчата ставлять себе на місце дівчини і більше на неї звертають увагу, а хлопці відповідно на хлопця звертають увагу і якось порівнюють себе з героєм. Памʼятаю як мене пройняв фільм Барбі, я розуміла все що показували про дівчат. І була прям думка «вот, мій хлопець зараз це все бачить і так само зрозуміє почуття жінок в реальному світі», а він просто сказав, що фільм непоганий, але він не проникся тим про що там розповідали. Бо не міг співпереживати труднощам жінок, з якими ніколи не стикався сам
@Eugenetra77 ай бұрын
@@tryhub.custom А я думаю, що вiн таки псих. Можливо, якийсь психопат чи садист. Я як чоловiк вважаю такую реакцiю абсолютно неадекватною. I на його мiсцi навпаки б свою жiнку обiйняв i заспокоїв. P.S. Барбi не змiг додивитися))
@organosolo14487 ай бұрын
Спробуйте пояснити, ЩО це для жінки. Вони часто не можуть поставити себе на її місце (і це природно 😏). Чи уявити себе зґвалтованим, щоб ти відчував?
@olgatomenko18287 ай бұрын
Може, я не права, але якщо вас так сильно зачепило, то чи пробували ви спершу зрозуміти, чому на вас саме ця сцена так повпливала, а потім проговорити з людиною поряд його реакцію і ваші відчуття? Ми спілкуємось через розмову, не все вдається проговорити та пояснити одне одному, бо ми всі різні і по-різному готові одне одного сприймати та дослухатись, але якщо це важливо для вас, то чому не спробували?
@МайяЮрченко-в4й7 ай бұрын
Тому що згвалтування в патріархальному суспільстві не є чимось кримінальним чи постидним. Чоловіків же вчать, що якщо жінка каже ні, то це значить так, та то вона просто ще не знає як я вмію! Дуже часто це толерується в хлопчачих компаніях, типу та візьми її будь мужиком! Варто поговорити з ним, якщо для нього це нормальна тема, то робіть самі висновки
@Ethel-z2o7 ай бұрын
Я не можу творити😢, але дуже хочу. Я хочу висловлюватися, але якийсь блок. Думаю що це дало спазми у різних відділах шкт. Нічого не помогає(((. Стає легше як викричусь. Не знаю що робити?
@natalinatalitahere2 ай бұрын
Я співала
@Ethel-z2o2 ай бұрын
@@natalinatalitahere дякую🙏❤️ я теж тепер співаю
@MaryyyMaryyy-q7p2 ай бұрын
У мене після серйозних проблем спрацювала психосоматика і був апендицит загострений, я не їла ніякі там насіння чи попкорн, що типу як деякі кажуть воно забилось, ні , просто була (тоді казалось) що серйозна проблема , але вона достатньо швидко вирішилась , але психосоматика своє зробила)