No video

Як вибрати побутовий рекуператор: ТОП10 практичних порад від експертів

  Рет қаралды 32,494

VENCON

VENCON

Күн бұрын

Сьогодні ми дамо 10 практичних порад, які стануть вам у нагоді при виборі побутового рекуператора.
➤ А великий вибір рекуператорів ви можете знайти в нашому магазині vencon.ua/ua/c...
➤ Бризери vencon.ua/ua/c...
Дивіться також ⇩⇩⇩
➤ Встановлення рекуператора в приміщенні з ремонтом • Встановлення рекуперат...
➤ Встановлення рекуператора у вікно без сверління отвору в стіні • Встановлення рекуперат...
Щоб повітря у приміщенні було якісним, треба організувати повноцінний повітрообмін. Рекуператори подають свіже, очищене та злегка підігріте/охолоджене (залежно від пори року) повітря, а також сприяють зменшенню тепловтрат у зимовий період. Але який і як обрати рекуператор, щоб він якнайефективніше виконував свої функції? Слід звернути увагу на такі параметри:
••• Продуктивність
Підбір за продуктивністю визначається у кубометрах припливного повітря. Для житлового приміщення, в якому перебуває дві людини, наприклад спальня, буде достатньо 30-50 кубометрів за годину (згідно ДБН Ст.2.5-67:2013).
••• Показники швидкості та шумове навантаження
Залежно від того, якій швидкості надається перевага, буде змінюватись продуктивність рекуператора та рівень шуму. Тому чим більше повітроподача, тим більший показник шуму. Звертайте увагу на кількісний показник кубометрів свіжого повітря у найменшому режимі. Згідно ДБН Ст.2.5-67:2013 цей показник має бути від 15 до 30 м3/год на 1 людину під час сну. Комфортний рівень шуму - нижче 24 дБ. Придивіться до потужних моделей рекуператорів, які дійсно навіть за низької швидкості підтримуватимуть якісний повітрообмін і при цьому матимуть незначний шум. В офісі для швидкого провітрювання можна використовувати пристрої на максимальній швидкісті.
••• Тип припливно-витяжної установки
За принципом роботи вирізняють два основних види установок: рекуператори та регенератори.
Рекуператори здійснюють одночасний приплив та витяжку. Завдяки конструкції теплообмінників потоки повітря йдуть паралельно, обмінюючись теплом.
Регенератори працюють реверсивно. Тобто не одночасно, а періодично. Деякий час на витяжку, потім на приплив.
••• Матеріал теплообмінника
В рекуператорах виробники встановлюють теплообмінники з різних матеріалів:
-мідні - довговічні, мають антисептичні властивості;
-керамічні - екологічні, прості в обслуговуванні, найчастіше встановлюють у регенератори;
-целюлозні зберігають необхідний рівень вологості у приміщенні;
-алюмінієві, пластикові тощо менш розповсюджені.
••• Вбудовані датчики
Для зручності користувача та для автоматичної роботи рекуператори оснащуються різноманітними датчиками: вологості, температури, CO2 та якості повітря. Обравши пристрій, оснащений датчиками, не доведеться нічого налаштовувати, установка працюватиме на вас і в авторежимі створюватиме комфортні умови!
••• Wi-Fi-керування
Наявність цієї опції допомагає контролювати та налаштовувати роботу приладу зі свого гаджету.
••• Фільтрація повітря
Зазвичай рекуператори комплектуються звичайними фільтрами (G4), які захищають від потрапляння пилу та комах. Для захисту від інших забруднювачів є можливість оснастити рекуператор вугільними та фільтрами тонкої очистки (F8).
••• Монтаж та товщина стін
Установка виконується в наскрізний отвір у стіні, який пробурюється методом алмазного буріння. Виробники розробляють моделі під товщину стін 25-50 см. Але є й виключення, деякі моделі можна встановити на стінах товщиною від 5 см, інші від 45 см. Тому при підборі перевірте, чи підходить конкретна модель у вашому випадку.
Також є альтернативи, наприклад монтаж рекуператора у вікно. Для багатоповерхових будинків (від 10 поверху і вище) обирайте рекуператор зі зворотним клапаном.
••• Установка зовнішньої решітки
Є декілька способів:
-монтаж решітки не вимагається;
-решітка встановлюється зсередини приміщення;
-встановлення решітки на фасадну частину будинку.
Будь-які решітки можна пофарбувати у колір фасаду.
Таймінг відео:
00:00 - початок
00:21 - продуктивність
00:56 - швидкості роботи та показники шуму
02:01 - тип рекуператора
03:03 - матеріал теплообмінника
03:49 - наявні датчики
04:19 - WI-FI управління
04:33 - фільтри повітря
05:20 - особливості встановлення в багатоповерхівці
05:46 - місце встановлення та товщина стіни
06:49 - спосіб встановлення зовнішньої решітки
Приєднуйтеся до наших соцмереж та спільнот ⇩⇩⇩
➤ Instagram / ​
➤ Facebook / ​
➤ Telegram: t.me/vencon
➤ Viber: invite.viber.c...
Цікаве в нашому блозі
vencon.ua/ua/a...
#vencon #рекуператор #вентиляція
Автор та ведучий - Сергій Кудина / serhii-kudyna , експерт vencon.ua

Пікірлер: 19
@VenconUa
@VenconUa 2 жыл бұрын
А ви вже підібрали рекуператор? Пишіть в коментарі та підписуйтеся на наш канал ➤ kzbin.info Задавайте питання в наші соцмережі ➤ Instagram: instagram.com/vencon.ua/ ➤ Facebook: facebook.com/vencon.ua/ Цікаве в нашому блозі: vencon.ua/ua/articles
@slavakhmelkov1705
@slavakhmelkov1705 14 күн бұрын
Дякую за корисне відео. Якщо можна, декілька запитань 1. Чи правильно я розумію, що при відсутності електроенергії, замість системи рекуперації ми маємо просто дірку в стіні? 2. Наскільки сильно підвищується рівень шуму в приміщенні після встановлення рекуператора? Маю на увазі, рекуператор не має "функції" шумоізоляції з вулиці, і скоріш за все, через цей отвір (навіть з установленим в ньому рекуператором) буде проходити багато шуму? 3. Про фільтри наче зрозуміло. Але все таки. Живу у приватному секторі. Влітку смажать шашлики, восени багато хто палить всіляке садове сміття, взимку топлять пічки. Всі ці запахи будуть заходити до приміщення разом з нагрітим рекуператором повітрям?
@VenconUa
@VenconUa 14 күн бұрын
Вітаю, дякуємо за ваші питання. 1. Якщо рекуператор вимкнений з нього може бути протяг, виробники мають різні конструкції кришок чи клапанів які закривають рекуператор у вимкненому стані щоб мінімізувати вірогідність протягів у вимкненому стані, але потрібно розуміти 100%-ї герметичності не буде в порівнянні з суцільною стіною. 2. Ми не проводили дослідження, щоб заміряти саме рівень шуму в приміщенні з рекуператором і без. Але однозначно шуми будуть суттєво менші в порівнянні відчиненим вікном. 3. Стосовно фільтрів, більшість фільтрів у рекуператорах розраховані щоб не пропустити пил, бруд та комах з вулиці. Запах смаження шашлику чи інші запахи які будуть на вулиці біля вашого будинку потраплять у приміщення як і при відкритому вікні. Рекуператор провітрює приміщення, але не є очищувачем припливного повітря.
@slavakhmelkov1705
@slavakhmelkov1705 14 күн бұрын
@@VenconUa якую за відповіді. Отже з встановленим рекуператором, ми маємо протяги, маємо шуми, маємо запахи. З відкритим вікном ми їх звичайно теж маємо, але вікно, на відміну від рекуператора, можна закрити. Тому я поки що не дійшов до однозначного висновку щодо встановлення цього приладу.
@user-tu9md4pr3o
@user-tu9md4pr3o Жыл бұрын
Доброго дня! Що Ви можете запропонувати на будинок 117м2? Характертстика: газоблок 300 мм, буде утеплений 100 базальтова вата, або пінопласт, одноповерховий, стеля деревяна. Дах вальмльмовий, не утеплений мяка черепиця. Опалення газ. Котел + електрокотел, планую поставити грубу на дровах, як резерв. Повноцінний рекуператор із воздуховодами дорогий. Що можна поставити замість нього? Кухня студія разом із залою.
@Zalupkin2588
@Zalupkin2588 7 ай бұрын
Не нужно тебе это, тебя скоро могилизируют
@vova0611
@vova0611 Жыл бұрын
Доброго дня. який саме комплект треба купити для встановлення рекуператора ЛОСНЕЙ у багатоповерховому будинку - про який во говоритете на 05:25мин
@sergeydobrovolskiy4268
@sergeydobrovolskiy4268 Жыл бұрын
Дуже гарне питання👍Мене також цікавить можливість монтажу на 17 поверсі, та яке рішення по обладнанню для цього підійде?
@VenconUa
@VenconUa 5 ай бұрын
Ось варіанти рекуператорів за посиланням: vencon.ua/ua/catalog/bytovye-rekuperatory/mitsubishi-electric
@VenconUa
@VenconUa 5 ай бұрын
Весь монтажний комплект входить в комплектацію до рекуператорів ЛОСНЕЙ
@dimitrid.4214
@dimitrid.4214 6 ай бұрын
потрібно до нього підвести 220 на етапі ремонту?
@VenconUa
@VenconUa 6 ай бұрын
Так звичайно , краще електроживлення підводити на етапі ремонту.
@mikesupport6082
@mikesupport6082 2 жыл бұрын
Доброго дня, питання, будинок до 100 кв\м 3 поверхи по 25кв.м кожен, скільки потрібно рекуператорів, на кожен поверх окремий чи 1 на весь будинок?
@VenconUa
@VenconUa 2 жыл бұрын
Добрий день. Більшість рекуператорів забезпечують приток і витяжку повітря в межах однієї кімнати. Якщо кожен з поверхів - це одна кімната, тоді можна підібрати пристрій, який забезпечить провітрювання площі у 25 кв.м. Якщо ж на кожному поверсі кілька кімнат, то для кожної з них потрібен окремий рекуператор. В деяких випадках для покриття усього будинку або відразу кількох кімнат одним пристроєм, розглядають приточно-витяжні установки з рекуперацією тепла. Але для можливості їх використання потрібно розробити план вентиляції з розводкою повітроводів. Якщо така необхідність є, або потрібно підібрати рекуператори для кожної з кімнат, ви можете зв'язатися з нами і ми в цьому допоможемо.
@maratiftachov5613
@maratiftachov5613 Жыл бұрын
Не зрозумів від чого він працює,220 чи акумулятор?
@VenconUa
@VenconUa 5 ай бұрын
Від 220 В
@VenconUa
@VenconUa 2 жыл бұрын
Таймінг відео: 00:00 - початок 00:21 - продуктивність 00:56 - швидкості роботи та показники шуму 02:01 - тип рекуператора 03:03 - матеріал теплообмінника 03:49 - наявні датчики 04:19 - WI-FI управління 04:33 - фільтри повітря 05:20 - особливості встановлення в багатоповерхівці 05:46 - місце встановлення та товщина стіни 06:49 - спосіб встановлення зовнішньої решітки
@Zalupkin2588
@Zalupkin2588 7 ай бұрын
Вам в леопарде он понадобился 🤣🤣🤣🤣
@VenconUa
@VenconUa 5 ай бұрын
Не зрозуміли, що Ви маєте на увазі, але дякуємо за коментар)
Рекуператор, Бризер или Клапан? Узнай, что выбрать?
14:02
Вентиляция квартиры и дома. Павел Шапошников
Рет қаралды 112 М.
OMG what happened??😳 filaretiki family✨ #social
01:00
Filaretiki
Рет қаралды 7 МЛН
SCHOOLBOY. Последняя часть🤓
00:15
⚡️КАН АНДРЕЙ⚡️
Рет қаралды 10 МЛН
If Barbie came to life! 💝
00:37
Meow-some! Reacts
Рет қаралды 50 МЛН
Recuperators: what do you need to know and how to reverse it?
14:43
Альтер Эйр
Рет қаралды 848
ДЕШЁВАЯ И НАДЕЖНАЯ ВЕНТИЛЯЦИЯ В ЧАСТНОМ ДОМЕ!
18:07
SKY HOME Строительство домов
Рет қаралды 759 М.
РЕКУПЕРАТОРЫ-ОБЗОРПОЗОР
19:27
Вентиляция квартиры и дома. Павел Шапошников
Рет қаралды 488 М.
ТОП 8 лучших приточных клапанов в стену
13:08
Вентиляция квартиры и дома. Павел Шапошников
Рет қаралды 95 М.
Рекуператор. Плюсы и минусы. Чего больше?!
25:40
Вытяжка в ванной от А до Я
18:18
Вентиляция квартиры и дома. Павел Шапошников
Рет қаралды 738 М.
Як вибрати рекуператор?
10:57
Твій Дім
Рет қаралды 3,3 М.
Вентиляция в квартире - ТОП 4 варианта - обзор
33:51
Вентиляция в квартире и доме Dmitry_HVAC
Рет қаралды 56 М.
OMG what happened??😳 filaretiki family✨ #social
01:00
Filaretiki
Рет қаралды 7 МЛН