Дякуємо за те,що у такий складний час находите можливість знімати для нас відео.З нетерпінням чекають на свої замовлені сажинчі в осени.Процвітання твоєму винограднику та мирного неба над головою!!!
@olenabelynska8962 жыл бұрын
Дуже грамотно, інформативно, приємно Вас дивитися і слухати. Дякую
@СергейСи-и4ю2 жыл бұрын
Дуже цікаво що буде, молодці що насмілилися на таки експеримент.
@Pannochka96 Жыл бұрын
Лайк на підтримку каналу. Порекомендували друзі Ваш канал як best of the best. Рада, що розповідаєте про «непрофесійний догляд».
@ЕленаЛ.А2 жыл бұрын
Дякую, за полезну інформацію.
@РоманМельник-ф1ы2 жыл бұрын
Дякую за відео! Як завжди, спочатку вподобайка, а потім перегляд. Один з кращих каналів про виноград!
@allasadovod2 жыл бұрын
Слава Україні! Дивуюсь кожен раз, як такі молоді люди можуть бути такими розумними, добрими, працьовитими. Встигати не тільки справитись із своїми величезними виноградниками, а й навчати нас новачків . Хай Бог нагороджує вас за це гарним здоров'ям, любов' ю та щедрими врожаями! МИРУ нам усім!
@ОлексійШпуна2 жыл бұрын
Дякую за цікавий матеріал.Мирного неба
@Anatolii_Kupriienko2 жыл бұрын
"Виноград БЕЗ догляду, БЕЗ підв'язки, БЕЗ пасинкування" - як правило, це виноград сусіда)
@сергейЯременко-э8б2 жыл бұрын
Дякую за обзор, удачі вам..
@НинаПересунько-ч1м2 жыл бұрын
Діма!!!!! Хочу зробити тобі великий комплімент!!!! В силу обставин цього літа я трохи затягую з прививками. Ще трішки череночків залишилось. Як дасть Господь здоров"я то за декілька днів справлюсь!!!! То до чого я веду. Я замовляла минулої осені у тебе череночки. Я не раз одержувала чаренки винограду від багатьох виноградарів але череночки такої якості як у тебе Діма я ні від кого не одержувала. Це без прикрас!!!!Основні твої черенки я вже використала залишилися твої подарункові череночки я їх сьогодні вечером 18 червня дістала з нижньої полки холодильника. За всю зиму я їх тільки один раз перевіряла а сьогодні розмотала стрейчеву плівку а череночки ніби вчора зрізані!!!!! Чистенькі жовтенькі на зрізі свіжі зелені . Зараз хай трішки полежать в воді і продовжу прививки. Спасибі тобі Діма за прекрасний посадковий матеріал за чудові коштовні подарунки!!!! Легка в тебе рука Діма! Хай Господь благословить тебе гарним здоров"ям великими успіхами в роботі і саме основне в цей час мирного неба над головою!!!!.....
@tatotatovych2562 жыл бұрын
Дякую за корисну інформацію.
@АркадійКниш2 жыл бұрын
Привіт. Як завжди 👍👍👍 за доцільну та змістовну інформацію , особливо в такий непростий для усіх час. Вам зичу мирного неба над головою та досягнення поставлених цілей 🍇 Все буде Україна 💙💛
@ТетянаВиноградинка2 жыл бұрын
Дякую ❤
@ОлександрЛисиця-т3ъ2 жыл бұрын
Дякую за ролік
@СергейКоваленко-ф1ц2 жыл бұрын
Спасибо!
@маринаСавостьянова-е5й2 жыл бұрын
У меня таких Виноградов было штук шесть а когда была декретном отпуске то увлеклася виноградом и до сих пор их привожу уже четвёртый год никак не могу довести до ума потому что он и болел очень сильно, но постепенно выхожу на удовлетворительный результат
@ДмитроТкаченко2 жыл бұрын
От обработок отказываться нельзя, можно потерять даже хорошо ухоженный виноград.
@romangolliak2 жыл бұрын
Молодець!
@РоманРодич-х6ь2 жыл бұрын
Дякую
@ЧеГевара-у8я2 жыл бұрын
Велика дяка!
@watchmakerua2 жыл бұрын
Красавченко ,як завжди ,врожаїв Тобі друже і мирного неба над головою!!!
@ТетянаБосюк-х1ы2 жыл бұрын
Ой Діма НУ Ви екперементатор.Дякую За Ваш труд.
@ВасильМединський-с4ц2 жыл бұрын
Добрий день,де можна подивитися каталог з вашими саджанцями винограду
@ДмитроТкаченко2 жыл бұрын
Каталог буде на серпень.
@Vinichenko122 жыл бұрын
Гарний експеримент. Але думаю на практиці доцільніше на початку все таки зробити хоча б мінімальну підв'язку і максимально розвантажити кущ, щоб потім не колупатися в тих хащах і видивлятись де зрізати а де залишити ті грона. Хочеш не хочеш, а хоч мінімум роботи доведеться робити!
@АндрійК-с8и2 жыл бұрын
Хочу купити саджанці, як з вами зв'язатись?
@dziuba.m962 жыл бұрын
Дмитро, скажіть, будь ласка, коли Ви будете оприлюднювати каталог садженців винограду на 2022 рік?
@ДмитроТкаченко2 жыл бұрын
Як завжди, на 1 серпня.
@alexandrbezpalov41112 жыл бұрын
Сизифов труд,- Уравновесить силу роста нагрузкой при вертикальном росте побегов задача не из лёгких, требующая постоянных зелёных операций, Если побеги растут горизонтально это совсем не проблема - достаточно два раза сделать выломку - в начале роста побегов и после цветения, одновременно удалить лишнюю завязь и сильные посынки от основания побегов до узлов с гроздями, те пасынки что выше гроздей трогать не надо и на этом "мышиная возня" заканчивается. Не жадничайте, не экономьте на опорах - создавайте высокие стеллажные формировки, это обеспечит снижение трудозатрат, упростит защиту виноградного растения, увеличит урожай в 2 - 3 раза с одновременным улучшением качества. Это не просто слова, это личный опыт.
@Vinichenko122 жыл бұрын
За моїми спостереженнями,(із різноманітних відео, та публікацій, в основному зарубіжних) горизонтальні формування типу арок, пергол, та ін. якраз і дають найкращі результати по врожаю і його якості, але одне маленьке "АЛЕ" - в укривній культурі такі формування дуже складно вирощувати, тому - маємо шо маємо, вирощуємо лозу)
@alexandrbezpalov41112 жыл бұрын
@@Vinichenko12 Пане Олександре, зовсім ні! Навпаки, - довгий рукав легше лягає у борозенку, Всьому причина - інертність мислення, архаїчне віялове формування, коли приріст розташований зверху навпроти головки куща, а рукава на зимівлю укладаються у різні боки. А тепер уявіть собі приріст навпроти сусіднього куща по один бік - укладати легко, а витягати з-під землі швидко (2 години витягаю і день підв'язую 0,15га)
@Vinichenko122 жыл бұрын
@@alexandrbezpalov4111 дякую, я це все розумію, але трохи про інше говорив. При горизонтальному розміщенні пагонів( перголи, арки і т.п.) листовий апарат працює ефективніше на 15-20 відсотків. Тому виходячи з цього, на горизонтальних формуваннях пагони можуть бути коротшими, ну і частково відпадає потреба у зелених операціях. А при горизонтальних формуваннях для підвищення продуктивності потрібно збільшувати довжину пагонів, відповідно і довжину шпалери. Тому і написав, - що більше вирощуємо лозу а не ягоду))
@ЮлияПопова-п6м2 жыл бұрын
Дмитрий, подскажите пожалуйста! У меня виноград в теплице, садился в 2020г. осенью. В 2021г. рос виноград на рост лозы, а в этом году на циплялось по 6-7 гроздей на кусту. Сколько гроздей на куст можно оставить?( сорт Дубровский розовый, формирование кустов на бесетке)
@ДмитроТкаченко2 жыл бұрын
Учитывая силу роста Дубовского + теплица, оставляйте по 3-4 грозди на мощных побегах, на куст. Остальные побеги пусть будут без урожая работая на куст.
@ivanbogdanov30282 жыл бұрын
👍👍👍
@вольныйкаменщик-к8и2 жыл бұрын
👍🏻🇺🇦
@igorsh561110 ай бұрын
Яка доля цього куща???
@Vasili-sadovod2 жыл бұрын
Если опрыскивание есть то уже с доглядом.
@ВталйКисловський2 жыл бұрын
👍👍👍🇺🇦🇺🇦🇺🇦✌️✌️✌️
@olehpeterchuk2 жыл бұрын
Якби ще в реальності так швидко працювати на винограднику. Слава Україні.
@aleksandrezaridze59722 жыл бұрын
Добрый день друг я очен рад, за вас но если можно по руски а то я нечего не понимаию а ви моый добрвй учитель Димитри
@НиколайБабиенко-к6г2 жыл бұрын
Дима а что делать с кустом где почти все плодоносящие лозы по зо см и на них есть урожай (сорт сенсация) .остальные не более метра --СПАСИБО ЗА ОТВЕТ
@ДмитроТкаченко2 жыл бұрын
Я бы такой куст очень сильно разгрузил урожаем, этот год дал отдохнуть и восстановиться, такая сила роста не свойственна для сенсации, значит есть какая то проблема, возможно перегруз прошлих лет урожаем, либо подмёрз зимой.