Волинська трагедія: що заважає «вибачитися і вибачити»? | Мурований Live

  Рет қаралды 1,332

Центральноукраїнське бюро новин (CBN)

Центральноукраїнське бюро новин (CBN)

Күн бұрын

Пікірлер: 23
@minoramare5829
@minoramare5829 Ай бұрын
Цікава і важлива дискусія, але як же важко слухати постійні емоційні провокації)) ну що ж ви так, панове) зробіть будь ласка ще один такий випуск але спокійним тоном ))) а то хочеться після прослуховування піти заспокійливого напитись 😂 у будь якому разі дякую за випуск ❤
@Dmpppppp
@Dmpppppp Ай бұрын
Було би добре, якби емоційний градус розмови був трохи нижчим. На мою думку ведучий програми мав би більше стежити за пристрастями і повертати розмову в більш коректне русло. Хоча загалом пан Вадим демонстрував таке прагнення і багато реплік з його боку були дуже конструктивними. По суті обговорюваного питання - усім потрібно визнати вину там, де це необхідно, і пробачити усі минулі злочини. Головне зробити це максимально збалансовано для наших двох країн. І це можливо, було б бажання.
@oliva1960
@oliva1960 26 күн бұрын
Відносно міжвоєнної "лагідної польскої пацифікації", бо фізично знищили відносно невелику кількість українців, будувати логічний ланцюжок що дії Польського населення проти Українського були повністю виправданою відповіддю ДИВНО! Всі були громадянами ІІ Речі Посполитої. ПАЦИФІКАЦІЯ стосувалась ВСіХ громадян ІІ Речі Посполитої УКРАЇНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ на приєднанних територіях за Ризьким договором 1921 року, як результаом І Світової війни. ПАЦИФІКАЦІЯ то не обовязково фізичне вбивство.
@ТаняГоловай
@ТаняГоловай Ай бұрын
😢Потрібно вирішити це питання, щоб з Польшею бути в дружніх відносинах. В нас один ворог, це фашистська росія, яка дуже хоче посварити нас із поляками. До речі, про волинську трагедію я знала, ще з дитинства. На жаль. 😢
@wadysawauczka-bakua2824
@wadysawauczka-bakua2824 27 күн бұрын
Це було селянське повстання людей, позбавлених землі та інших елементарних прав. Почніть, будь ласка, цю розмову з причин та соціального підґрунтя цих подій, тобто з подій 1918, 1924 (ліквідація понад 2000 українських шкіл, полонізація), 1930 (пацифікація понад 450 сіл), 1938 (знищення 127 православних храмів) і в якому мирне українське населення зазнавало репресій і жахливих утисків. Її позбавили елементарних прав у сфері освіти, культури тощо.
@aleksandrlukashevich4793
@aleksandrlukashevich4793 24 күн бұрын
" Спикеры предлагали ограничить проблему в пространстве и во времени,то есть стремились применить принцип историзма.Но дальше декларации дело не пошло.Отсюда попытка выведения истории 1пол.ХХст. из ХУ1 и даже Х столетий! Или с 1942 по 1947 год.Но это уже не "конкретный историзм" ,а "абстрактный",т.е.антиисторизм,когда исторический феномен в принципе, оказывается неизменным в своей сущности,меняется только форма его проявления.. Характерно невнимание к терминам:"украинский народ,"украинские земли" ,когда речь шла о событиях ХУ1-ХУ11 веков.Ведь и сами они историчны и население Волыни ХУ1 века вряд ли подозревало,что оно украинское .Население Волыни ХУ1 века это не украинцы Волыни первой трети ХХстолетия. .Иными словами,не была определана точка отсчета изучения проблемы, поскольку не определен по-сути факт трагедии , его условия,предпосылки заменили причины возникновения события,которые определили возникновение и основные характеристики трагедии как таковой.и др "
@sergivan64
@sergivan64 Ай бұрын
Дякую за таку цікаву тему. Дуже актуально. Такі програми треба транслювати за міст телемарафону. Пане Олександр виглядав переконливіше і більш обізнаним в цьому непростому питанні.
@shchenka5973
@shchenka5973 Ай бұрын
Мені не подобається, що коли у Юрій Митрофаненко немає аргументів по суті, він вдається до особистих випадів.
@aleksandrlukashevich4793
@aleksandrlukashevich4793 Ай бұрын
Данную тему сложно рассаматривать вне современного политического контекста.История и политика всегда идут рядом и эту связь нельзя разорвать. А поскольку она не проанализирована, то не понятно,почему именно сейчас актуализируется Волынская трагедия? Спикеры предлагали ограничить проблему в пространстве и во времени,то есть стремились применить принцип историзма.Но дальше декларации дело не пошло.Отсюда попытка выведения истории 1пол.ХХст. из ХУ1 и даже Х столетий! Или с 1942 по 1947 год.Но это уже не "конкретный историзм" ,а "абстрактный",т.е.антиисторизм,когда исторический феномен в принципе, оказывается неизменным в своей сущности,меняется только форма его проявления.. Характерно невнимание к терминам:"украинский народ,"украинские земли" ,когда речь шла о событиях ХУ1-ХУ11 веков.Ведь и сами они историчны и население Волыни ХУ1 века вряд ли подозревало,что оно украинское .Население Волыни ХУ1 века это не украинцы Волыни первой трети ХХстолетия. .Иными словами,не была определана точка отсчета изучения проблемы, поскольку не определен по-сути факт трагедии , его условия,предпосылки заменили причины возникновения события,которые определили возникновение и основные характеристики трагедии как таковой.ит .д.
@jankowalyk7301
@jankowalyk7301 Ай бұрын
Волинь у Польщі перетворилася на квазі-релігію. Згідно з документами НКВС, у 1937-1938 роках було засуджено 139 835 осіб, з яких не менше 111 091 поляка - громадян СРСР - було вбито пострілом у потилицю, а 28 744 - засуджено до перебування у виправно-трудових таборах. Також було депортовано понад 100 000 поляків. Чому польська шурія мовчить про ці злочини?
@shchenka5973
@shchenka5973 Ай бұрын
Різниця в тому, що для поляків росіяни - вороги, а українці - друзі, з якими можна розмовляти і чекати порозуміння.
@mirosawnedzynski7864
@mirosawnedzynski7864 24 күн бұрын
Dzieje te są znane w polskiej historiografii jako Akcja polska NKWD 1937-1938. Zbrodnia wołyńska wymaga jak każda zbrodnia śledztwa a co za tym idzie przeprowadzenia ekshumacji i badań kryminalistycznych po obu stronach konfliktu . Tylko to daje możliwość zakończenia spekulacji dotyczących ilości polskich i ukraińskich ofiar. Dopiero wtedy będziemy przebaczać, prosić o wybaczenie i układać wzajemnie korzystne dobrosąsiedzkie relacje .
@poohoff
@poohoff Ай бұрын
Всё, что требуется -- провести эксгумации, а дальше понятно станет
@mariuszpoland3844
@mariuszpoland3844 Ай бұрын
ciekawe
@user-hl1iy3fh6i
@user-hl1iy3fh6i Ай бұрын
А що мені з того, що польський режим був менш жорстокий ніж совєтскій, коли польський режим вбив мого стрийка в 1938 за те що був українським інтелігентом, коли цей режим катував мого діда в 1938 р. в тюрмі " на лонського" за його українськість, коли цей режим убивав моїх родичів на Верецькому перевалі, які поверталися у травні 1938р після поразки Карпатської України від мадярських фашистів?
@shchenka5973
@shchenka5973 Ай бұрын
Кількість загиблих від польських репресій серед українців у 1930-х роках не перевищує 100 осіб. Число українців, які втратили життя на радянсько-окупованій частині в той час, сягало мільйонів. Проте в 1943 році українці почали вбивати поляків, а не росіян.
@user-kocki
@user-kocki Ай бұрын
мда -16 століття -а чому не 15??? гони брєд правий ..а якщо по хрещенню та релігії -то 9-10 вік..дай дурню мікрофон!! насправді українсько-польського конфлікту не було..я маю на увазі глобально..Шевченко..."Ще як були ми козаками, А унії не чуть було, Отам-то весело жилось! Братались з вольними ЛЯХАМИ, Пишались вольними степами, В садах кохалися, цвіли, Неначе лілії, дівчата. Пишалася синами мати, Синами вольними… Росли, Росли сини і веселили
@user-kocki
@user-kocki Ай бұрын
слухати неможливо..гонять брєд-брєдовий..мене звати Неживий Юрій (Kocki по мамі) .. додам для початку..з польського боку історію волинської трагедії пишуть Мотика Сможовський -євреї...з українського - Вятрович Тягнибок Порошенко Зеленський -теж євреї..
@breezeout
@breezeout Ай бұрын
випийте ліки
@olenamartseniuk2715
@olenamartseniuk2715 Ай бұрын
Перегляньте документальні фільми ,,Чорна смуга'' та ,,Лукаве людобуйство'' там українські історики ,українські свідки.Дуже раджу.
@aleksandrlukashevich4793
@aleksandrlukashevich4793 Ай бұрын
Если не ошибаюсь,Александр Полячок в ходе дискуссии сослался на некий программный документ ОУН,в котором были сформулированы принципы национальной политики организации.Возможно,он имел в виду обращение I Конгресса украинских националистов ,состоявшийся 28 января 1929 в Вене : «Только полное устранение всех оккупантов с украинских земель открывает возможности для широко развития Украинской Нации в границах собственного государства».-? Кроме того : пункт 16 раздела «Указания на первые дни организации государственной жизни»,1941-«Национальные меньшинства подразделяются на:а) дружественные нам, то есть члены всех порабощенных народов; б) враждебные нам, москали, поляки, жиды...". etc
Особливості ресторанного бізнесу Кропивницького | Мурований Live
1:00:23
Центральноукраїнське бюро новин (CBN)
Рет қаралды 793
Молодой боец приземлил легенду!
01:02
МИНУС БАЛЛ
Рет қаралды 2,2 МЛН
Lazy days…
00:24
Anwar Jibawi
Рет қаралды 7 МЛН
Farmer narrowly escapes tiger attack
00:20
CTV News
Рет қаралды 12 МЛН
Що НАСПРАВДІ сталося між поляками та українцями? (Napisy PL)
1:17:48
The whole truth about the Ukrainian South!
1:19:00
РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ
Рет қаралды 981 М.
ВСЕ ПРО УПА
44:53
Історія для дорослих
Рет қаралды 86 М.
ВОЛИНСЬКА ТРАГЕДІЯ. ЧИ МОЖЛИВЕ ПРИМИРЕННЯ?
1:22:16
Історія для дорослих
Рет қаралды 21 М.