У цьому відео ми розглядаємо протитанкову міну ТМ-57: її конструкцію, переваги та недоліки, а також причини зняття з виробництва і розробку нової моделі ТМ-62. Ми детально пояснимо, чому важливо знати устрій міни та що знаходиться всередині. Дізнайтесь про способи протидії розмінуванню та керований підрив, а також про механізовану постановку мін. Окрему увагу приділимо підривачам МВЗ-57, МВШ-57, МЗК та УМП, їхньому устрою, принципу спрацювання і зусиллю на спрацювання. Також розглянемо можливість застосування міни ТМ-57 сучасними арміями та обговоримо цікаві історії, пов'язані з потягами апокаліпсису БЖРК і випробуванням "ЗДВИГ". Приєднуйтесь, щоб дізнатися більше про актуальність та використання протитанкових мін ТМ-57.
@ackiykomrad8 ай бұрын
Дякую за цікаве відео.
@big_tato8 ай бұрын
Дякую, за перегляд. Підписуйтесь попереду багато цікавого :)
@ackiykomrad8 ай бұрын
@@big_tato майже рік як підписаний. Манера подачі матеріалу як на зайняті з інженерної справи. Не вистачає тіко плакатів побудови мін, по стінам)
@big_tato8 ай бұрын
@@ackiykomrad плакати відходять у минуле... дуже швидко все відбуватся.
@big_tato7 ай бұрын
Міна ТМ-57 була розроблена в 1956 році з з метою заміни старішої моделі ТМ-46. Незважаючи на те, що вибуховий заряд зріс лише на 800 грамів, він став значно ефективнішим: вибух ТМ-57 знищує коток, а не просто руйнує 3-4 трака гусениці як це відбувалося з ТМ-46. Завдяки своїй ефективності, міцності та надійним підривникам, ТМ-57 продовжує залишатися у використанні навіть після запровадження її наступника сімейства ТМ-62. Міна ТМ-57 дуже вдала та потужна, ії підривачі прості та надійні. В деяких випадках (діверсійні та партизанські діїї) має перевагу перед більш сучасною міною ТМ-62, так як має меншу вагу, більшу площу датчика цілі і відповідно, більшу ймовірність ураження цілі. Має додаткове гніздо для встановлення підривача серії МУВ на неможливість вилучення.
@maximtem67178 ай бұрын
це так відео зняте, чи там насправді всюди ліва різьба?
@big_tato8 ай бұрын
Так змонтовано :)
@patriot8903 ай бұрын
Прошу пробачення а у вас є відіо про S-міну?🤔так звану міну часів другої світової війни! вермахту!?🤔
@big_tato3 ай бұрын
'Ні, Лісник знимае впершу чергу те з чим можемо зустрітися на фронті. Може сичасом Адмін
@patriot8903 ай бұрын
друже це моя думка! Я вважаю що S-міну можливо робити тисячами в неї не має нічого складного дві банки!яка із них випригує від вибивного заряда і вибухає! Роскидає готові уламки!можливо цю міну робити і пластмаси на де прінтерах! Або на заводах! або переобладнати концервні заводи щоб її робили!я щоб відправляти рашистів в пекло!!!я дився в інтернеті міна проста її просто зробити!!! Прошу пробачення це моя думка!!!
@big_tato3 ай бұрын
..нема чого вибачатися. Доведу Вашу думку Ліснику. Тримаємося Вистаємо, Переможемо!
@big_tato3 ай бұрын
Бажаю здоров'я, Нижче привожу відповідь Лісника на ваше питання-пропозицію "Шпринг мина допрацьована совком стала називатись ОЗМ-72. Відео по ній знімав бог зна коли. Принтерами там нічого не зробиш, ну і головне випуском цієї міни повинна перейматись держава, бо вона йде вже з вибухівкою та капсулями. Волонтерам таке робити не можна бо пересаджають. Да і волонтери для цього потрібні рівня власників невеликих, но заводів." Дякую що з нами, Адмін
@pavlo___31962 ай бұрын
Ні "на Україні", а "в Україні". Бо ворог також так каже.