to łączenie przewodów na samych koszulkach termokurczliwych bez mufy, żywicy, wykonaliście?
@serb58855 жыл бұрын
jak użyli dobrych koszulek to nic sie nie powinno stać u mnie to działa od kilku lat
@PompyHYPO5 жыл бұрын
Do łączenia przewodu wykorzystano specjalną mufę z żywicą. Po opaleniu żywica od środka się topi i uszczelnia łączenie.
@serb58855 жыл бұрын
@@PompyHYPO jestem ciekaw kto pomyslał o zwykłych koszulkach bez kleju
@wiktorabajczuk56955 жыл бұрын
witam jaki koszt jstalaci
@PompyHYPO5 жыл бұрын
instalacja hydroforowy wyniosła ok 2000 zł brutto
@ROWER-ml9zh3 жыл бұрын
Z tego co zademonstrowałeś na filmie to jedna sekcja jest odpowiedzialna tylko za linie kroplującą, czy w przypadku instalacji bez zbiornika hydroforowego pompa nie będzie się co chwila uruchamiać co negatywnie wpłynie na jej żywotność bo raczej sama linia nie wykorzysta całego potencjału pompy tak żeby chodziła non stop podczas wykorzystania linii królującej. Ten sam przypadek tyczy się jednego miejsca poboru wody do podpięcia węża bo podlewając z węża raczej nie wykorzysta się 100l/min
@PompyHYPO3 жыл бұрын
Jeśli planowana jest sekcja z dużą ilością linii kroplującej, jak w tym przypadku (około 300m), to nie będzie problemu z załączaniem i wyłączaniem się pompy.
@klikusss7 ай бұрын
@@PompyHYPO dziekuje za odpowiedz, mnie tez ten problem nurtuje. Co do kwestii linii kroplującej odpowiedź padła, a co z problemem dużej wydjaności pompy względem punktu poboru wody (kran) ? wtedy zbiornik przeponowy zalecany, czy pompa o mniejszej wydajności tak aby wydatek wody z kranu był większy i wiekesza ilość sekcji zraszacy jeśli trzeba ?
@mic9532 Жыл бұрын
kij z wymianą pompy... rzucaj piłeczke pieskowi!!
@annakotarska12924 жыл бұрын
W
@pawelwojcik5535 жыл бұрын
Masakra. Ludzie wody nie mają a wy marnujcie wodę do podlewania trawy. Tym bardziej wodę ze studni głębinowej, gdzie taka studnia w niektórych regionach to ostatnia droga ratunku w zaopatrzeniu w wodę.Szok.
@beka74864 жыл бұрын
Nie zesraj sie
@MinSziHo4 жыл бұрын
Wykorzystana woda na Ziemi powraca do obiegu. Nie można mówić - w takim wypadku - o jej "marnowaniu". To z lekcji przyrody (szkoła podstawowa).