Забудова Під Голоско | Хто винен і що робити?

  Рет қаралды 20,547

CHAPLINSKY VLOG

CHAPLINSKY VLOG

3 жыл бұрын

Нещодавно виконком Львівської міської ради заборонив нове будівництво у районі Під Голоско, навколо якого вже тривалий час вирують пристрасті у медіа та в сесійній залі ЛМР. Причина - відсутність соціальної та транспортної інфраструктури на тлі динамічної розбудови житлових комплексів. У цьому відео відверто поговоримо про історію забудови цього району і прогнози щодо його майбутнього.

Пікірлер: 152
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Нещодавно виконком Львівської міської ради заборонив нове будівництво у районі Під Голоско, навколо якого вже тривалий час вирують пристрасті у медіа та в сесійній залі ЛМР. Причина - відсутність соціальної та транспортної інфраструктури на тлі динамічної розбудови житлових комплексів. У цьому відео відверто поговоримо про історію забудови цього району і прогнози щодо його майбутнього.
@user-it1el4hj3n
@user-it1el4hj3n 3 жыл бұрын
прокоментуйте, будь-ласка, ось цей проект, який починає втілюватись на Під Голоском lviv.vgorode.ua/news/transport_y_ynfrastruktura/a1112458-jak-hribi-pislja-doshchu-na-vulitsi-pid-holoskom-zbudujut-shche-14-bahatopoverkhivok
@sergshilov9458
@sergshilov9458 3 жыл бұрын
@@user-it1el4hj3n ото кого-то прет
@artamons
@artamons 3 ай бұрын
Дякую за інформативну позицію та інформацію про новобудови міста лева Львів... привіт від каналу ARTAMONS....
@sorokin1981
@sorokin1981 3 жыл бұрын
Занадто все складно, люди нездатні зрозуміти причинно наслідковий звязок, тому будуть вити на все місто, частина людей буде продовжувати купувати квартири в цьому мурашнику. Інша частина вже поставила хрест на цьому мікрорайоні .
@Arch0n8
@Arch0n8 3 жыл бұрын
Думаю, що ринок сам себе регулює. Інвестор зацікавлений вкласти гроші в житло з гарним транспортним сполученням та інфраструктурою. Чи виділяє місто земельні ділянки під забудову в кращих місцях в достатній кількості? Виходить що ні. А попит на нове житло є
@kirillpure8487
@kirillpure8487 3 жыл бұрын
очень качественный контент. всегда смотрел Варламова и надеялся найти блогера-убраниста в Украине. рад что алгоритмы ютуба делают приятные подарки. приезжайте в Киев как можно чаще))
@premoderator5233
@premoderator5233 3 жыл бұрын
реком. зацінити ще Alex Shutyuk "Прогулянка Києвом" kzbin.info/www/bejne/jGHQpKWdapJleKc
@vadimsidash2163
@vadimsidash2163 3 жыл бұрын
кумедний в нас народ. купляє житло на краю міста і свято вірить, що за ними більше нічого будувати не будуть. типу: все, ми тут стали, далі місто в цьому напрямку розвиватися не має може
@htmlcssjs6211
@htmlcssjs6211 3 жыл бұрын
Живу в Вроцлаві тут чим дальше від центру тим пристижніше житло. В центрі живуть в основному студенти, українці і пенсіонери. Тут за рік здають в експлуатацію 15 000 квартир для порівняння в Львові тільки 6000. жодних проблем з забудовую не існує тому що будують ось такі 3-4 поверхові райончики www.google.com/maps/@51.1467921,16.9864092,3a,75y,90t/data=!3m6!1e1!3m4!1sxbdtbDs_8nd7Jn2d7-Ds6A!2e0!7i13312!8i6656
@user-im3nl1mt2k
@user-im3nl1mt2k 3 жыл бұрын
це жлобство... "мені можна, а іншим - ніззя"
@allaestrella1163
@allaestrella1163 3 жыл бұрын
Теж про це думала. Вони надіялись, що будуть жити там самі в своїх страшних будинках? І що на ці 2 будинка зроблять інфраструктуру. Садок і школу свої особисті будуть мати.
@user-ys9xz9kv2u
@user-ys9xz9kv2u 3 жыл бұрын
маю таку саму думку. ще й хочуть всю інфраструктуру одразу. і жити в житлі не найкращої якості в чорта на рогах але з умовами яяк в центрі міста...
@AlexShutyuk
@AlexShutyuk 3 жыл бұрын
А чи можливо взагалі у наших реаліях зробити так, щоби на момент заселення нового району там вже була готова інфраструктура для запуску громадського транспорту, як у віденському Зеештадті чи ліонському Конфлуансі?
@golyj000
@golyj000 3 жыл бұрын
Дєнєхнєт, неможливо
@lynx2970
@lynx2970 3 жыл бұрын
Можливо, але для початку потрібно навчитися не обирати собі клоунів у владу з надією на чудо і усвідомити свою відповідальність за те, що відбувається навколо
@AndrewNazarenko
@AndrewNazarenko 3 жыл бұрын
На курсовому проектуванні на четвертому курсі пропонував паралельно тієї хордової магістралі пустити і залізницю, щоб приєднати Шевченкіський район до центру (забрати антропогенну межу/залізницю) і об’єднати санітарно-захисні зони магістралі і залізниці. А на бакалаврському дипломі на базі цієї ідеї зробив залізничний вокзал на завершенні осі проспекту Чорновола.
@AnjeyCollins
@AnjeyCollins 3 жыл бұрын
З великим задоволенням глянув би на Вашу роботу
@AndrewNazarenko
@AndrewNazarenko 3 жыл бұрын
@@AnjeyCollins знайдіть мене на Фейсбуці, будь ласка. Я не дуже вправний з ютубом :-) facebook.com/Uncle.Kazkar
@georgesharko3712
@georgesharko3712 3 жыл бұрын
Дякую!
@TormoYaDer
@TormoYaDer 3 жыл бұрын
Дуже цікаво)
@user-yk3dd8ty7h
@user-yk3dd8ty7h 3 жыл бұрын
Дякую Вам Юліане за корисну інформацію.
@StyleArsen
@StyleArsen 3 жыл бұрын
Все добре пояснили. Висновок, перед купівлею квартири, треба добре розбиратись у містобудівних планах, щоб потім не було сюрпризів.
@Cyborg00001
@Cyborg00001 3 жыл бұрын
Це смішно! Сюрпризи якраз починають появлятись після купівлі квартири тому що придурки міняють містобудівні плани як їм захочеться.
@Ms74Biker
@Ms74Biker 3 жыл бұрын
@@Cyborg00001 А я вважаю,що придурки ті,хто купує квартиру в с..ці на гіляці і переконані,що біля них буде курорт і їм всі винні халявні дороги,школи,садки і т.д. Бо розумна людина буде розуміти,що за містом земля дешевша і будувати будуть і будуть.
@vfedorychak
@vfedorychak 3 жыл бұрын
@@Ms74Biker для початку, саме придурки здебільшого підписуються псевдонімами. Не на халяву, а з бюджету, який наповнюється цими ж платниками податків. І між "будувати будувати" і "будувати гімно" - є значна різниця, ботяра.
@Ms74Biker
@Ms74Biker 3 жыл бұрын
@@vfedorychak Ботяра- твій тато,для початку, якщо вже говорити на таких тонах. А по друге, дискутувати про містобудування з фотографом - себе не поважати. І про податки, а ну напиши тут,скільки ти з весіль податків сплатив, клоун?
@studiaDzvinka
@studiaDzvinka 3 жыл бұрын
@@Ms74Biker тобі навіть грошей на квартиру за містом не вистарчить. А район "Під Голоском" в пішій доступності до центру міста.
@iandriis
@iandriis 3 жыл бұрын
Повністю Вас підтримую В плані того щоб піти до людей, з тими людми які то всього ухалювали раніше (хай подивлються на результат своєї роботи)
@golyj000
@golyj000 3 жыл бұрын
Їм пофіг
@sumyurban
@sumyurban 3 жыл бұрын
В нас є схожа історія. Є пустир в Сумах, між ТРЦ Лавина і річкою. В 2018 збирали підписи проти забудови території, де ведеться будівництво, а ще зробили незаконний з*їзд для будівельної техніки та і сам район має дуже погану забудову, в усіх сенсах. Є ще один район, в спальнику, але там проблема із ДПТ, він відсутній. Якщо цікаво, скажіть де можна вам детально то написати.
@user-un6up5lg7k
@user-un6up5lg7k 3 жыл бұрын
І масово вирубують дерева!((
@tolyambasgreediness2462
@tolyambasgreediness2462 3 жыл бұрын
Вижу, что даже на боле менее новый застройках всё ещё ошибки советского времени - открытый грунт который выше дорог\тратуаров. Будет ли ролик об этом?
@latinokonopelko
@latinokonopelko 3 жыл бұрын
Досить доступне роз'яснення. Це важливо для простих громадян для кращої оцінки ситуації на майбутнє.
@yura1717
@yura1717 3 жыл бұрын
Like!
@taras4564
@taras4564 3 жыл бұрын
Те саме пекло чекає і інші мікрорайони: На розхваленому Пасічному замість садка вже втулили "свічку". Паркомісць майже не залишилося. Збоку є новобудови без громадських просторів. Але архітектори міста чомусь мовчать і схвалюють ущільнення міської забудови.
@Topas880
@Topas880 3 жыл бұрын
А в чому проблема ущільнення міста? Місто росте, к-сть мешканців постійно зростає, ціна на землю та нерухомість - також. Якщо не подобається така щільність - є ж Винники, Брюховичі... Цікаві люди. Хочуть жити чуть не в центрі міста, бажано в особняку, і щоб безкоштовні паркінги були всюди (і бажано, щоб їх багато було), і щоб до будь-якої громадської активності, яка притаманна місту, було як рукою подати... Треба чимось жертвувати. У всіх цивілізованих країнах люди, живучи в місті, жертвують простором, транспортом; натомість рівень заробітної платні - вищий, якість обслуговування та їх різновид - також на порядок вище... І це нормально. Тут проблема не в щільності. Проблема нашого міста в несформованій до кінця інфраструктурі.
@olhahontar2318
@olhahontar2318 3 жыл бұрын
Добрий день! Було би дуже цікаво почути вашу думку про жк Горгани🙏🏻
@4etvirka.architects
@4etvirka.architects 3 жыл бұрын
коли ти чесний чиновник, і дієш по закону, але розумієш, що можливо буде якась лажа, тоді варто про це проінформувати суспільсто До, а не Після і тоді ти завжди будеш чесний.
@olddeli2760
@olddeli2760 3 жыл бұрын
👍👍👍
@user-jm3sj5bu7v
@user-jm3sj5bu7v 3 жыл бұрын
Цікаво послухати, хоч там не живу і не був
@volodymyrmaksymiv2119
@volodymyrmaksymiv2119 3 жыл бұрын
Нічого доброго там!
@latinokonopelko
@latinokonopelko 3 жыл бұрын
Василь Бахур жив там з 2009 до 2012 рр, мальовничий затишний райончик був...
@andriisemeniuk
@andriisemeniuk 3 жыл бұрын
Юліан, а якщо визначити межі усіх парків/скверів у місті, у них же не можна будувати, вірно?
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
вірно
@chandraomega
@chandraomega 3 жыл бұрын
ВСе одно міська рада буде зі своїх "незрозумілих" міркуваннь віддавати марки під забудову.)))
@lynx2970
@lynx2970 3 жыл бұрын
Церкву можна збудувати будь де
@user-fo2ih2wz4i
@user-fo2ih2wz4i 7 ай бұрын
Тільки,коли будуть будувати за кошти забудовників під ключ і пропонувати людям готові квартири оцей бардак закінчиться.Довірливі люди віддають гроші не знаємо за що,за якісь картиночки і. порожні обіцянки.Оці афери закладаються від самого початку і місто отримує жахливі райони,а потім вже нічого не виправиш .
@valikale2409
@valikale2409 3 жыл бұрын
Напривеликий жаль- м. Одеса...
@kR1Gh0stRider
@kR1Gh0stRider 3 жыл бұрын
Давай в Вінницю
@lynx2970
@lynx2970 3 жыл бұрын
Бачили очі що купували. Купуйте квартиру коли переконалися, що там є вся необхідна вам інфраструктура: дороги, парковки, школи, садочки. Пора вже вирости і не надіятись на чудо і вірити в обіцянки
@romanlvko5079
@romanlvko5079 3 жыл бұрын
Тут 2 сторони медалі, відносно повноважень місту. Є такі люди як Ви, що все роблять на совість. А є такі міста, коли будуть все погоджувати за хабарі...
@user-sb9tg7lo1y
@user-sb9tg7lo1y 3 жыл бұрын
Пане Чаплинський, із задоволенням слухаю Ваш Vlog, дякую за роз'яснення.
@AndriyLyven
@AndriyLyven 3 жыл бұрын
+
@kyryloloiko2514
@kyryloloiko2514 3 жыл бұрын
Коли в Ужгороді плануєте бути?
@setmyname
@setmyname 3 жыл бұрын
Дякую за відео. То та магістраль буде чи ні?)) можете чітко відповісти
@golyj000
@golyj000 3 жыл бұрын
Не буде, бо на неї нема грошей
@taras4564
@taras4564 3 жыл бұрын
@@golyj000 вона мала йти до Рясне?
@user-de8kj1oz6x
@user-de8kj1oz6x 3 жыл бұрын
Пане Юліан, Ви стверджуєте, що зобов'язані видати умови забудовнику, якщо він збере пакет документів. А хто визначає параметри цих умов? Якщо забудовник отримує в умовах 30 м висоти, то ясно, що він збудує 9-ти поверхівку (умовно), але ж можна йому видати 15 м, і тоді отримаємо комфортну малоповерхову забудову. Аналогічно з відсотком забудови. Ви ж можете вписати йому 20% замість 60%, от і буде будинок посеред зеленої зони. Якщо ви самі визначали параметри - то багатоповерхові монстри впритул один до одного - таки ваша відповідальність, якщо ж є якісь обмеження - як з ними ознайомитись?
@YaroslavYakubenya
@YaroslavYakubenya 3 жыл бұрын
А може щось знаєте про закинутий дворівневий паркінг на Шевченка 134а?
@golyj000
@golyj000 3 жыл бұрын
Отой? www.google.com/maps/@49.8526265,23.993125,3a,75y,272.62h,70.2t/data=!3m7!1e1!3m5!1spdDdiqq8lzcKmT4jvo7_SQ!2e0!6s%2F%2Fgeo0.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DpdDdiqq8lzcKmT4jvo7_SQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D99.078545%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656
@vfedorychak
@vfedorychak 3 жыл бұрын
Переглянув відео. Пан Чаплінський багато чого говорить добре по темі, але в той же час майстерно маніпулює фактами, в тому числі і з використанням відеоряду. Свідомо чи несвідомо, це вже інше питання. Зокрема: - тихенько педалює тему, що все це передвиборчі войнушки зі сторони політсил, а не протести реальних мешканців. - говорить, що люди бідкаються про відсутність зеленої зони, в той час як основною нашою вимогою є відсутність інфраструктури. - говорить, що люди не хотіли купувати паркомісця, при тому, що їх банально не було де купити (в коричневому замість парковки поставли ще один підїзд). - розповідає про тотальне "закривання очей" зі сторони усіх контролюючих органів коли все будувалось, при тому, що вони продовжують ігнорувати звернення і по факту, не бажаючи виправляти існуюючі проблеми або карати забудовників. - практично весь час пускає лейтмотивом відеоряд з "Малоголосківськими пагорбами" від НО, які є найкращим обєктом з тих, які тут побудовані, і стабільно ігнорує весь той треш, який набудували збоку за останні рік-півтори інші забудовники. Ну а завершив відео чесно і по суті. Це вистава, в якій немає перформенсу одного актора, а діє цілий театральний гурток.
@chandraomega
@chandraomega 3 жыл бұрын
Це класика української місцевої політики. РОздеребанити земельку, понаприймати популістичних, та меркантильних рішалова. А потім задля рейтингів мараторій. Єдиний мараторій який може спрацювати це мараторій на роботу міської ради. Кінченні популісти.
@andriioleksyn4900
@andriioleksyn4900 3 жыл бұрын
Доброго дня, пане Чаплинський хотілося б почути вашу думку компанію -М7- жк Грінвуд1, Лінкольнон, Білий шоколад
@Killputin777
@Killputin777 3 жыл бұрын
якість фото, наводить на думку на небажання ділитись
@user-zw1iz3rw7s
@user-zw1iz3rw7s 3 жыл бұрын
ми жевемо в місті чудес містобудування керівник квик так напректував щщо в кст голоско фтизіатр проходить магістральна вулиця через дачі на яких е право власності
@yuriyzhuk3253
@yuriyzhuk3253 3 жыл бұрын
А якщо уявити собі таку ідеальну та утопічну ситуацію, де чиновники та виконавці у місті є просто руками і ногами "за" новий урбанізм, за те, щоб місто було привітнішим і комфортнішим насамперед для пішоходів, мають усі необхідні, майже необмежені ресурси і готові зробити для цього усі необхідні кроки. На Ваш погляд скільки потрібно часу і (напевно пріоритетніше) коштів для того щоб повністю трансформувати Львів за зразком передових міст Європи (той же ж Краків, Грац тощо)? Дякую
@sergshilov9458
@sergshilov9458 3 жыл бұрын
То колись село було чи шо
@user-qr8kz4fc4z
@user-qr8kz4fc4z 3 жыл бұрын
Хаос в нас повсюди, і в містобудуванні в тому числі, роблять з мікрорайонів мурашники де неможливо комфортно жити. До прикладу Івано-Франкіський м-к Пасічна, тотальна і хаотична забудова, відстань між ЖК мінімальна, інфраструктура не розрахована і не справляється з такими навантаженнями, і не відомо куди дивиться місцева влада яка видає дозволи на все нові, і нові будівництва в цьому районі, поміж вже існуючими будинками
@qq6702
@qq6702 3 жыл бұрын
Навіщо школа? Свободі потрібно бабло розпиляти
@Ms74Biker
@Ms74Biker 3 жыл бұрын
Адекватно і аргументовано,як завжди. Шкода тільки,що для людей,які там живуть все одно і мало хто може взагалі зрозуміти механізми видачі всіх дозволів і погоджень. Тому людям з критичним мисленням цікаво,як завжди,а "пролетаріям" не поможе і далі будуть порскати лайном.Бо читаю коменти і крім емоцій і злості в критиків,конструктивних аргументів,як завжди не бачу.
@studiaDzvinka
@studiaDzvinka 3 жыл бұрын
Як добре, що згадали про нас )) Але після перегляду відео виникає багато питань. Прошу дайте на них відповідь. 1. Ви говорити про Ген.план і змішану забудову. Чому не згадуєте про зонінг? Чи проводилися прцедури по зміні зонінгу? 2. При кожній зміні ДПТ чи проводилися розрахунки для збільшеня соціальної, транспортної інфраструктури та зон озеленення через збільшення населення? 3. Ви постійно знагудуєте Пагорби Нової Оселі. Але чи володієте ви інформацією про кількість запроектованих паркомість і кількість квартир? Там їх запроктовано вдвічі менше ніж кввартир. І Ви постійно апелюєте до Північного Пагорбу (П), а Ви бачили Східний чи Південний пагорб? Там ситуація ще гірша. Навіть на вашому відео не видно жодного дерева. 4. Як Ви пояснете різний відсоток забудови земельнох ділянок? Наприклад для Обрію1 це 60%. Звідки Ви взяли таку цифру? На цих МУО стоїть Ваша віза 5. На Вашу думку чи в забезпечується (навіть в перспективі) норма 6 м.кв. озеленення прибудинкової території на одного мешканця.
@horribleIRUKANDJI
@horribleIRUKANDJI 3 жыл бұрын
А скільки повинно бути паркомісць на квартиру?
@studiaDzvinka
@studiaDzvinka 3 жыл бұрын
@@horribleIRUKANDJI Це краще спитати в п.Юліана. Він стверджує, що на Пагорбах їх передбачено достатньо, тому оперує конкретними цифрами. Моя думка, що достатньо це 90% від кількості квартир.
@Ms74Biker
@Ms74Biker 3 жыл бұрын
@@studiaDzvinka Справа в тому,що забудовники після отримання МУО чхати хочуть на запроектовані паркінги. Тому що це їм не вигідно. Тому переконаний,що намальовані до того і реально втілені паркінги сильно відрізняються за кількістю.
@studiaDzvinka
@studiaDzvinka 3 жыл бұрын
@@Ms74Biker так Юліан Чаплінський говорить про їх достатню кількість. От і цікавить пояснення, саме цих слів
@vasylpryimachuk5205
@vasylpryimachuk5205 3 жыл бұрын
14 паркомісць на 50 квартир в П5 від Нової Оселі. Мав там паркомісце, було 2 вільних, решта розкуплені. Точно не пригадую, але між іншими будинками північного пагорбу (П1,П2,П3,Р4) ніби по 20. Взагалі північний пагорб зроблений чудово. Особливо на контрасті з іншими будовами. І ті ж паркінги добре влаштовані. Східний і Південний пагорби давно не бачив, але видно шо пішли на ущільнення. Вже писав вище, думаю паркінг на всі квартири не потрібен. Ми ж самі будемо за це платити вищою ціною за квартиру. За що варто боротись, так це за трамвай по Варшавській. Було б чудово не мати потреби в авто у місті.
@yevheniikr.540
@yevheniikr.540 3 жыл бұрын
А що значить червона лінія?
@andriioleksyn4900
@andriioleksyn4900 3 жыл бұрын
Червона лінія позначає землі загального користування, які призначені для прокладки інженерних і транспортних комунікацій, пішохідних зв'язків, впорядкування, озеленення й освітлення вулиць тощо.
@pro100pole8
@pro100pole8 3 жыл бұрын
Так гарно говорите про озеленення і потенційну участь мешканців у цьому процесі, що дуже щиро хочеться запитати - ЯК озеленити території будинків, що фігурують в зміні-3, на які ви особисто видали всі МУО, попри чисельні заперечення громади? Як озеленити (а головне - чим окрім трави) багатопід'їзні будинки, відстань між якими з усіх чотирьох сторін становить 20 метрів? Де відсоток забудови ділянок десятиповерхівками становить від 40 до 60%? Щодо яких ви на виконкомі, видаючи МУО "Обрій-3" в паралель існуючому будинку на 60% посадки, казали: "я вважаю, що все видав правильно"...
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Я і зараз вважаю що все видав правильно
@roman2924
@roman2924 3 жыл бұрын
Все так просто, певна група людей свідомо і БЕЗ КОРИСЛИВО на власний розсуд погіршила життя мешканцям вулиці Малоголосківська. Оскільки купуючи квартиру, люди бачили що навпроти 8д буде школа, поряд садок, позаду будинку малоповерхова забудова. Але ж ні. Треба все змінити, і як виявилось все зроблено вірно. Це ДНО
@pro100pole8
@pro100pole8 3 жыл бұрын
@@CHAPLINSKYVLOG ну тоді ще відповідь на питання - ЯК озеленити?
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Як і будь яку вулицю)
@Dan-ti1gw
@Dan-ti1gw 3 жыл бұрын
CHAPLINSKY VLOG не тобі ж там жити, лиш би бабла дали((
@lorexin
@lorexin 3 жыл бұрын
Поясніть будь ласка, для львів"янина та для професійного архітектора. Навіщо будується стільки житла, коли половина стоїть просто пустим ? Хотілось би Ваш блог на тему потреби і необхідності житлового фонду. Житловий фонд ущільнюється, нехай навіть влаштовуються по чесному дитсадки та школи , а певна велика кількість квартир пустує. Це видно спостерігаючи із вулиці. Відповідно і заповненість садків, шкіл страждає. Дякую.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Ну якщо ви аналізуєте потребу в житлі з вулиці, навіть не знаю які аргументи застосовувати
@lorexin
@lorexin 3 жыл бұрын
@@CHAPLINSKYVLOG згоден, це не є однозначно об'єктивно оцінювати "крізь вікно". Мусів лише первісно пояснити свою позицію. Оцінка має базуватись на економічних, соціологічних і ін.потребах району і оточуючих територій. etc.etc. Гаразд. Питання про потребу у житлі у Львові у мене залишається. І збільшення його кількості не зменшує ані ціни на житло, ані додає робочих місць у районі-місті, відповідно де працюватимуть і як впливатимуть на економічну-виробничу-інтелектуальну складову міста. Містобудівельні ланцюжки я розумію як тягнути. Тому розкажіть власне про потребу житла базуючись не лише на генплані і його розрахунках (який як Ви казали недавно, не виконується). Що формує потребу у такій-то кількості житлового фонду! Дякую.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Ніхто насильно житло не будує. Пропаде попит - пропаде будівництво житла. А щодо попиту на житло то на нього в 2008 році вже була цифра в 6 млн м кВ житла . Наразі збудували 5 .
@helgakey4869
@helgakey4869 3 жыл бұрын
З ваших слів на Малоголосківській все прекрасно, але це не так.
@vittom1280
@vittom1280 3 жыл бұрын
У мене тут підбірка фото району вулиці Щепова, для мого автомобіля вулиця стала не проїзною. photos.app.goo.gl/R7Up5LndtaMKx4Mn8 У мене тоді питання, значить купуючи квартиру в Україні, ти не знаєш чи тобі розіб'ють дорогу, чи збудують багатоповерхівку під вікном, чи засиплять сквер разом з деревами землею, так як генплан не генплан і контролюючі органи не контролюючі і законодавство не досконале! Ну ок, тоді як купити якісне житло?
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
а де засипали сквер землею?
@vittom1280
@vittom1280 3 жыл бұрын
@@CHAPLINSKYVLOG Ріел, ЖК Голоські кручі goo.gl/maps/F1r3kk2cdLgfF4SF6
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Там був відведений сквер? Там була земля прокуратури
@vittom1280
@vittom1280 3 жыл бұрын
@@CHAPLINSKYVLOG там були дерева і трава а територія вказується на кадастровій карті як нерозмічена на даний момент, тепер буде напевне додатковою територією буд майданчику з деревами в якості укріплюючої конструкції photos.app.goo.gl/PVdsaCRXrpSrKaLG9
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Дерева ростуть і на колишніх промтериторіях, то ж не означає що це сквер. Сквер - це юридично затверджена земля з відповідним рекреаційним призначенням. Якщо ту землю де будує ріел сесія міськради вирішила передати працівникам прокуратури, то це також доконаний факт. Чи добре це? Напевно ні, але після ато пішла хвиля по всій країні роздавати землю силовикам, військовим, тощо. А ті за домовленістю з будівельниками дуже швидко капіталізовували цю землю, забирали існуючі квартири в існуючих комплексах , а девелопер отримував землю . Так свою землю розміняли військові, військова контррозвідка та поліція на Мечнікова, прикордонники на Володимира Великого, прокуратура на Підголоско, і так можна називати адреси ще і ще. Тому так, все що ви перелічили правда... генплан хуйня, дабі нема, муніципалітет яєць не має проти силовиків, і тд
@OleksandrLypovyi
@OleksandrLypovyi 3 жыл бұрын
Ви доволі часто згадуєте двори без машин. Це стало вже мантрою для деяких девелоперів. От би тільки це не вилилось у протилежну крайність ( kzbin.info/www/bejne/d32mo4iljpWXjbM )
@vasylpryimachuk5205
@vasylpryimachuk5205 3 жыл бұрын
Андрій по суті каже шо двори без машин провокують будувати незручні вулиці. Якщо не двір, то вулиця стане місцем паркування. І якщо двір це приватна територія мешканців, то вулиця - для всього міста. Я думаю шо Андрій має рацію. Але нам хоч перший крок треба зробити. Двір без машин це краще ніж те шо в нас будували останні 20 років, коли машини і в дворі і на вулиці. Далі підземні парковки, всеосяжний громадський транспорт і може навіть вулиці зручні для всяких велосипедів, самокатів.
@scifi85
@scifi85 3 жыл бұрын
підземні паркінги вирішують. У тому відео те саме кажуть. Якщо у когось немає грошей на підземний паркінг - хай не купує машину.
@Masayama10den
@Masayama10den 3 жыл бұрын
У всьому винен Чаплінський, я не розумію для чого це відео *жарт* ))))
@user-qo6rh1hr9l
@user-qo6rh1hr9l 3 жыл бұрын
А ще до Києва поїхав і там все позабудовував Негідник )
@volodymyrmaksymiv2119
@volodymyrmaksymiv2119 3 жыл бұрын
Дуже багато слів і немає відповіді чому проводиться забудова без розвитку інфраструктури, а саме садочку, школи, нової дороги замість "сільського типу" (згідно ваших слів), а також чому дається дозвіл на надзвичайно інтенсивну забудову (будинки вище 5-и поверхів). Я бачу ви далекі від ситуації і не розумієте що інтенсивність забудови вбиває комфорт проживання у Львові. Крім того ви спотворюєте значення інтенсивності забудови, наводячи приклад, інтенсивності забудови у Європі. Там в сучасних містах немає щільної забудови вище 5-и поверхів і доїзд до такого району через маленьку вуличку. Плюс практика показує ви навіть не розраховуєте транспортний потік, який можуть пропустити навколишні вулиці. На даний момент вулиця Варшавська уся в корці від 8:20 - 11:00 і 17:00 - 19:00. Скажете громадський транспорт, так його немає!!!!
@horribleIRUKANDJI
@horribleIRUKANDJI 3 жыл бұрын
Стосовно щільності та етажності, подивіться ще раз з 16:42
@volodymyrmaksymiv2119
@volodymyrmaksymiv2119 3 жыл бұрын
@@horribleIRUKANDJI там є чітко вказане третє обмеження по щільності, проте воно ж НЕ дотримане/прораховане. Окрім того показують будинки і паркомісця, які збудовані в 2016, а зміни в 2018
@vasylpryimachuk5205
@vasylpryimachuk5205 3 жыл бұрын
Як я то розумію: - 4% внесок на інфраструктуру то мало - гроші йдуть в загальний бюджет міста - управління архітектури не розпоряджається грошима, в нас для цього депутати та виконком - депутати керуються політичними мотивами, людей які розбираються в містобудуванні мало - депутати мають свій інтерес (Свобода і кооператив) - дозвіл на будівництво та введення в есплуатацію займається ДАБІ яке не має ніякого відношення до міської влади (центральний орган) і відоме своїм прискіпливим оком до дрібниць - стандарти містобудування з 70-х років (мікрорайон, точкова забудова, норми інсоляції, широкі дороги) Про транспортний потік. Чаплінський кілька разів згадував шо він рахується по кількості людей які можуть пересуватись по вулиці в одиницю часу, а не по к-сті автомобілів. І так, громадського транспорту не вистачає. Може тоді не треба скаржитись на затори, а просити трамвай/тролейбус? Ну і ще на останок, попит є - є пропозиція.
@user-ys3mr4og4q
@user-ys3mr4og4q 3 жыл бұрын
Чомусь ви змінили вашу розгорнуту відповідь (яка продублювалась у пошті) в якій гарно було підмічено, процитую: *"- дозвіл на будівництво та введення в есплуатацію займається ДАБІ яке не має ніякого відношення до міської влади (центральний орган) і відоме своїм прискіпливим оком до дрібниць - стандарти містобудування з 70-х років (мікрорайон, точкова забудова, норми інсоляції, широкі дороги)"* то може проблема в застарілості стадартів будування та підходу? *"Про транспортний потік. Чаплінський кілька разів згадував шо він рахується по кількості людей які можуть пересуватись по вулиці в одиницю часу, а не по к-сті автомобілів. І так, громадського транспорту не вистачає. Може тоді не треба скаржитись на затори, а просити трамвай/тролейбус?"* Як можна вимагати від людей пересуватись громадським транспортом не зробивши його? По варшавській їздить одна маршрутка 52(на даний момент такий номер, а до пр. Чорновола іти 20 хв), яку люди (саме люди) "вибили" маршрут для неї із 15-16 року(її то забирали то назад вертали) плюс, ви пробували їздити нею, я сам пробував сідати нею і деколи можна чекати було до 40 хв (то ви при своєму ГЛУЗДІ)!!!!! *як тут без машини??????????* . Після отого всього, вам не приходить на думку, що НЕ правильний підхід при рахунку по кількості людей, які можуть пересуватись по вулиці в одиницю часу, а не по к-сті автомобілів? І основне питання, чи сам пан Чаплінський пересувається на громадському транспорті, а не на своєму авто? При тому людям каже що вони повиннні, це як назвати?
@katyakat4127
@katyakat4127 3 жыл бұрын
Я приїхала до Львова 6 років тому і зняла квартиру на Варшавській. Відмітила те, що місто було комфортним, але дуже занедбаним. Стара радянська інфраструктура продовжувала використовуватись, і було таке враженя, що після розвалу совку нічого більше не робилось. Асфальт в ямах, газони без трави, старовинні будинки, з яких падають на голову цеглини. Пройшло 6 років. Місто як було занедбаним, так і залишилось, але ще й стало некомфортним. Додались величезні корки, новобудови на кожному клаптику вільного простіру, навіть на місці стадионів та зелених зон, які "ворожий совок" залишив по плану для комфорту мешканців, нові МАФи прямо на газонах, серьозно?! Дуже шкода дивитись на те, на що продовжує перетворюватись таке чудове та колись затишне місто. Я скоро звідси поїду, а от львів'янам тут жити...:(
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
А який стадіон забудували чи парк?Дозвольте поцікавитися?
@StyleArsen
@StyleArsen 3 жыл бұрын
Хм, а я навпаки, бачу багато крутих змін у Львові за останні роки, тому і вернувся сюди жити після Києва. Вважаю, що саме Львів на свій бюджет, найбільш комплексно розвивається з поміж всіх великих міст України. Дальше, хіба в Європу їхати)
@katyakat4127
@katyakat4127 3 жыл бұрын
@@CHAPLINSKYVLOG О, я дуже рада, що ви зреагували, з задоволенням вiдповiм. Я зараз живу на Панча 18. Між Панча 18Б, Випасова 11Б та садочком є стадiон, на якому з задоволенням гуляють всі мешканці району з дітьми, тваринами та парочками. Так ось, згідно кадастру цей стадіон вже переведен в "ділянки для багатоповерхової забудови", і там, на цьому клаптику землі, зажатому поміж висоток, збираються будувати ДВI 11-ПОВЕРХОВI НОВОБУДОВИ!!! Це нормально взагалі? На стадионі! Яким чином взагалі земля могла бути переведена на цьому місці під "забудову"?! Це комунальний простiр, який був створений, коли норми ще працювали! Але найбiльш прикре те, що мешканцям будинку в ЛОДА сказали, що з цим нiчого не зробиш - мовляв, "рiшення вже прийняте". Це хто, менi цiкаво, ставить себе вище громади? Я повторюю, менi в принципi, має бути байдуже, я тут жити не збираюсь. Але шкода мiста та району, який отакою забудовою дійсно перетворять на гетто - правильно на Малоголоськівській кажуть.
@katyakat4127
@katyakat4127 3 жыл бұрын
​@@StyleArsen Коли я приїхала, на перехресті Чорновола-Панча був газон. Зараз там 3 чи 4 мафи. На жаль, зміни не на краще.
@alexlviv7682
@alexlviv7682 3 жыл бұрын
Цікаво куди поїдеш, може до Києва..
@andrewnakota6826
@andrewnakota6826 3 жыл бұрын
Пане вас послухати Садовий - святий а от депутати свободи - зло(вони усі за одно) можу розповісти як посіпаки з міськради не давали нам зареєструвати кооператив на Голоско(мали усі документи і кооператив з85 року)
@yuliaparaschuk4710
@yuliaparaschuk4710 3 жыл бұрын
Розкажіть, будь ласка. Вдалося зареєструвати?
@pro100pole8
@pro100pole8 3 жыл бұрын
так кооперативи сприватизували, тільки не ті, що їх обробляли з 60-х років.. Сприватизувала свита Козловського і купа інших підставних осіб.. Колись все тайне стане явним!!
@andrewnakota6826
@andrewnakota6826 3 жыл бұрын
Та вдалося зареєструвати, за часів Януковича між іншим було. Без хабарів і договорняків між іншим...
@user-qh9cp9ik8l
@user-qh9cp9ik8l 3 жыл бұрын
"Я не я, кобила не моя". Якщо коротко про переглянуте.
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Якщо коротко, то за чужі гріхи відповідати не збираюся. А якщо є питання конкретніші то задавайте
@user-wc9lh8br3s
@user-wc9lh8br3s 3 жыл бұрын
Чудовий виправдовувальний монолог, який знятий від страху прийти і це розказувати перед мешканцями. Від страху відповідати на запитання краще зняти одностороннє відео, де він та мер святі, а винні всі кругом окрім нас. Як набридло вже третій рік від нього чути ці відноворки!!! Боявся приїхати як був архітектором і боїться тим більше зараз коли треба відповідати. Ходив лише втіхаря знімав відео під будинками щоб бувало хтось його не зустрів😂😂😂
@Ms74Biker
@Ms74Biker 3 жыл бұрын
Ага, а як би хотілось на когось все зіпхати,правда? І кричати : "Розпніть його!" А виявляється,що все не так просто і признавати тепер ой,як не хочеться.Тому і пишете недолугі коменти. А по суті заперечити нема чим.
@olefster
@olefster 3 жыл бұрын
ви певне ше й за зеленського голосували, так?)
@valanych
@valanych 3 жыл бұрын
@@olefster теорема: в будь-якому обговоренні завжди знайдеться ідіот, який згадає за 73%
@CHAPLINSKYVLOG
@CHAPLINSKYVLOG 3 жыл бұрын
Шановна Оля, це в жодному випадку не виправдовування))) якого б вам хотілося. І тема про втіхаря дуже смішна)) я мав з гучномовцем бігати ?)))
@user-im3nl1mt2k
@user-im3nl1mt2k 3 жыл бұрын
@@valanych ну вибачайте, ще рік назад мене називали "порохоботом" і сміялися з мене, що я за "баригу", і я такий не один, тепер коли зрозуміло, що все що казав клоун - брехня і маніпуляція, прийшов наш час відіграватися) урок історії з федоровичем у 2010 щось швидко забувся, то треба нагадувати 73%, що вони тупі невігласи, щоб через 10 років не вибрали ще одне таке недорозуміння
@andriydata6482
@andriydata6482 3 жыл бұрын
+
"Стікляшка" на даху польської вілли
36:51
CHAPLINSKY VLOG
Рет қаралды 25 М.
McDonald’s MCNUGGET PURSE?! #shorts
00:11
Lauren Godwin
Рет қаралды 31 МЛН
😱СНЯЛ СУПЕР КОТА НА КАМЕРУ⁉
00:37
OMG DEN
Рет қаралды 1,4 МЛН
Безпечна територія. Аналіз ЖК Пасічний
35:28
Житлові висотки Львова | Топ-15
42:37
CHAPLINSKY VLOG
Рет қаралды 73 М.
LEM Station | Нове життя трамвайного депо
23:20