Тревожний разлад можна виявити з дитинства,яка в подальшому призведе до депресії
@ВікторіяСергеева-э9э48 минут бұрын
Всі хвороби від нервів
@МаріяТарасюк-н8э4 сағат бұрын
Точно мало досліджена тема. У сина мігрені з раннього дитинства, хоча старші діти і батьки не страждають мігренями...
@karinamylka5 сағат бұрын
Не погоджуюсь що діагностування дуже важке. якщо у вас 2 "так", то 93%, що у вас є мігрень. 1. Чи супроводжувався ваш головний біль нудотою або блюванням протягом останніх 3 місяців? 2. Чи супроводжувався ваш головний біль непереносимістю світла протягом останніх 3 місяців? 3. Головний біль обмежував навчання, роботу та повсякденну діяльність щонайменше на 1 день? І почитайте про моноклональні антитіла в лікуванні мігрені
@Марія-щ7о9с5 сағат бұрын
Це ви називаєте "Все про головні болі?". Це НІПРОЩО. Вибачте, завжди радо вас слухаю і пишу коментарі на підтримку каналу і дуже зраділа побачивши заголовок, але страшенно розчарувалась. Я б про мігрені могла розказати більше, ніж лікар. Мабуть по мігрені я вже докторську можу захищати. А потім Ви перешли взагалі на іншу тему 😢
@Марія-щ7о9с5 сағат бұрын
У мене мігрень без аури. Але інує така штука, як предром. Це коли за декілька днів, або за день до мігрені з'являється слабкість, апатія, плаксивість, роздратованість, агресивність, непереборне бажання з'їсти щось солодке, позіхання, сонливість, невміння скупитись на якихось речах (якась примитивна вправа чи задача потребує неймовірних зусиль, не можна порахувати 2+2 і ти чуєш себе таким дурним та безпорадним.) Потім червоніють і ріжуть очі, погіршується читкість зору, забуваєш слова, переставляєш букви, не можеш читко висловити думку, іноді не можеш вимоти просте слово, бо з рота вилітають зовсім не ті звуки, які ти намагаєшся відтворити. А потім приходить вона... Це коли нестерпний біль, тошнота, рвота, бажання суїциду непереносимість запахів, це коли ти сидиш в автобусі чи приміщенні, і заходить якась дівчина чи жінка, і ти чуєш запах її мінструації на відстані 3 та більше метрів. Або запах поту. Або якісь парфуми. Кава пахне нафтою. Саме та кава, аромат якої так радо тебе пробуджує за відсутності приступу мігрені, смердить як нафтопереробний завод. А ще обличчя. Воно настільки спазмоване, що приймає маску цього нестерпного болю. Це коли намагання посміхнутись перетворюється на вовчий оскал, або на обличчі не порушиться жоден м'яз (у кращому випадку). А далі приходить постдром. І ти чуєш таку втому, наче напередодні тримав всесвіт на своїх плечах. А потім ти прокидаєшся здоровим, радієш життю, маєш купу енергії і інтелекту, будуєш плани, які ніколи не здійснятся, бо за день чи два, ти знову зустрінеш її і ти знову помреш живцем.
@ТетянаНагорна-н9щ5 сағат бұрын
Дякую Просто і зрозуміло❤
@alena17135 сағат бұрын
У мене дуже боліла голова, яких тільки лікарів я не відвідувала.. кардіологів, гастроентерологів, робила мрт , УЗД і тд. Висновок: психо- емоційне виснаження. Просто сон, спокій та валеріана
@Марія-щ7о9с6 сағат бұрын
Перевтомлюватись не можна, розслаблятись не можна, емоцій не можна, переїдати не можна, перегрітись не можна, перемерзнути не можна, в душному приміщенні не можна...
@РоманТоменчук6 сағат бұрын
При депресії попробуй пити по 100 мл настою із трави звіробою або по 200 мл настою із трави плакуна . А ще їсти банан , моркву. Якщо депресія глибока і важка , то негайно звернутися до психіатра. *************** 28.11.24.
@jijinest41108 сағат бұрын
Splat- рашистське походження. Elmex-мій фаворит уже декілька років, вартує кожної своєї копійки!
@ОльгаБереза-ш3м8 сағат бұрын
А коди немає городу,коли людині під 80р.а постійно на нервовій почві біль.Тоді що робити?
@VladyslavaUA9 сағат бұрын
дякую за Ваш канал👍☺️
@РинаБарго9 сағат бұрын
З 10 років головні болі. І вважаю, що це повʼязано з незбалансованим харчуванням: мізер білків, надлишок мучного, картоплі, молочного. Жовчний міхур дає збій на кішківник ,що призводить до головних болей. Нічого копченого, смаженого, фастфуду, маргарину, алкоголю, обмежено каву, чай. Пити натще гарячу~ 45-50С воду .Обовʼязково снідати 30-60 хвилин після сну білковою їжею.
@karinamylka5 сағат бұрын
у кожного свої тригери, не у всіх їжа сприяє нападам мігрені. Почитайте про Програму підтримки Пацієнтів з мігренню - Моменти життя від Тева
@ВикторияШевчук-к3о18 сағат бұрын
Супер випуск, дуже корисно та цікаво 👌🏻👍🏻
@ІринаШевченко-г4ч18 сағат бұрын
В мене є і біль в попереку, і мігрень. Від болю в попереку допомогають тільки вправи, від мігрені ще не знайшла дієві методи, але виключила червоне вино і скоротила вживання кави.
@светапопчук19 сағат бұрын
Я -донор! В мене не високий гемоглобін. Але Постійно вживаю перед здачею залізо. Одна донація може врятувати трьох 🩸🩸🩸
@светапопчук19 сағат бұрын
Дякую за випуск! Так як тут мова йде про якісну здорову кров Закликаю всіх здавати 🩸 🩸 🩸 для всіх потребуючих ( військовим, пораненим, хворим діткам і т.д.)
@nataliiaignatsi365419 сағат бұрын
Як же важливо, що лікар проговорив не зловживати знеболюючими! Я професійно займалася танцями і часто боліла спина, тому що маю сколіоз. І у 15-16 років дуже часто пила такі порошочки з німісуліном, і інші пили. Та і тренери нам говорили випити, щоб ми не нили і могли нормально займатися 🙈Це звичайно жах…
@VanillaUA21 сағат бұрын
Дякую за випуск!
@Irina_Pilh19 сағат бұрын
Дякую вам за увагу 🙏
@ГалинаГоленя-х2ш21 сағат бұрын
Мені в/в прокапали 5 мл. спазмолгон, після цього мені дуже боліла голова ( прямо відчуття плаваючого мозку), сатурація змінювалась від 98 до 90 і навпаки від 90 до 98 ( тобто показник змінювався посекундно., дуже боліло серце, в туалет йшла кров'ю 7 днів. Все це сталося в лікарні. МРТ показало що розширений центральний мозочок. Це як?
@Марина-л7н6р22 сағат бұрын
Дякую за цей актуальний та корисний випуск.В принципі,як і завжди❤❤❤❤
@Irina_Pilh19 сағат бұрын
Дякую Вам за приділений час 🙏
@natalyaputrya87522 сағат бұрын
Памʼятаю, що на першому прийомі у нейрохірурга ,він , переглянувши знімки МРТ, наголосив на тому, що мабуть я у молодому віці дуже важко працювала. Я підтвердити цього не могла, бо не мала великих фізичних навантажень, а проблеми з хребтом сьогодні є. Погоджуюсь, що треба займатися спортом та укріплювати мʼязовий корсет. От тільки питання до самої себе- як же мені у моєму віці висіти на перекладині у позі « летючої миші»? 😌Дякую, ви додали мені оптимізму.
@Angelina.karamelya_23 сағат бұрын
Дякую дуже було цікаво ❤
@Irina_Pilh19 сағат бұрын
Дякую що ділитесь особистим 🙏! Ми у Вас відомо але будьте обережні 🙏😀
@АндрейПильх-и4д23 сағат бұрын
Знову немає чарівної пігулки! Коли її вже винайдуть?
@Irina_Pilh19 сағат бұрын
Я в пошуку, не буду зупинятись 🫡
@Марія-щ7о9с6 сағат бұрын
Я теж чекаю, бо вже не маю сил. Все життя зіпсуте мігренню.
@viki348323 сағат бұрын
Дякую за чудовий та пізнавальний випуск. Мене мігрень турбує вже достатньо тривалий час, але вже підібрала таблетки, які допомагають. Тут важливо знайти свого спеціаліста, якому будеш повністю довіряти свій стан і здоров'я
@Irina_Pilh19 сағат бұрын
Дякую що ділитесь досвідом 🙏
@mksrvbilic666823 сағат бұрын
Не хвилюються тільки дурні та покійники. Тому клієнтів у лікаря багато 😁
@Polip_pip23 сағат бұрын
Дякую, дякую, дякую❤❤❤❤ як завжди, такі актуальні гості та теми. Інколи страждаю головними болями. Слухаю уважно кожне слово.
@Irina_Pilh19 сағат бұрын
Дякую 🙏😘
@olgaaldohina299023 сағат бұрын
Супер!!!! Очень нужная тема ❤
@Irina_Pilh19 сағат бұрын
Дякую 🙏
@АнастасияКуценко-д4л23 сағат бұрын
Ірино, дуже дякую за вашу величезну роботу та крутих спеціалістів, яких ви запрошуєте! А головні болі.. дуже болюча тема
@Irina_Pilh23 сағат бұрын
Я Вам вдячна за увагу та підтримку каналу 🙏❤️
@маринапятница-т9с23 сағат бұрын
Пані Ірина , дякую вам за ваші відео , всі гості завжди Агонь🔥🔥🔥🔥💫💫💫💫🫶 В саме серденько
@Irina_Pilh23 сағат бұрын
Дуже дякую 🙏❤️
@АндрійБураков23 сағат бұрын
У мене схоже бонус плюс: і мігрень і біль в попереку ))
@Irina_Pilh23 сағат бұрын
Беремо Вас на роботу, Андрій)
@АнастасияВласенко-л6м23 сағат бұрын
Дякую за такий чудовий випуск ) слухається на одному подиху )
@Irina_Pilh23 сағат бұрын
Дуже дякую 🙏
@illyachr23 сағат бұрын
Надзвичайно актуально!! Дякуємо за ще одне круте відео❤️
@Irina_Pilh23 сағат бұрын
Дякую 🙏
@zlayazaya-l8yКүн бұрын
Як же актуально, коли страждаєш уже пів року поспіль на мігрень 😢 дякую за цей випуск, як завжди в яблучко! 🎯 ❤
@Irina_Pilh23 сағат бұрын
Маю надію, що вона точно пройде🙏🙏🙏. Дякую, що ділитесь особистим 😘
@Марія-щ7о9с6 сағат бұрын
Я більше 25 років страждаю на мігрені.
@i-pp6nfКүн бұрын
Дякую за цей випуск❤ Вже переглядаю, актуальна тема для багатьох
@Irina_Pilh23 сағат бұрын
Дякую 🙏
@balansbilohoКүн бұрын
А у вас часто бувають мігрені?
@Марія-щ7о9с6 сағат бұрын
Два рази на тиждень по декілька днів.
@karinamylka5 сағат бұрын
В Україні вже кілька років як з'явилась прицільна терапія проти мігрені - моноклональні антитіла (Ajovy). Навіть при хронічних головних болях дуже ефективний. Лікар на відео про цей препарат на 4.50 хвилині. У мене у мами мігрень все життя, і як у вас @Марія-щ7о9с по 2 рази на тиждень, на препараті Ajovy залишився 1 напад на місяць. @balansbiloho дякую, що підіймаєте такі важливі теми. І нажаль дуже важко знайти інформацію і якісне лікування. Правда дуже рекомендую Програма підтримки Пацієнтів з мігренню - Моменти життя від Тева.
@karinamylka5 сағат бұрын
@@Марія-щ7о9с почитайте про моноклональні антитіла в лікуванні мігрені, фреманезумаб
@Марія-щ7о9с4 сағат бұрын
@karinamylka9615 Звісно я читала. Ще коли проводились дослідження в США. Я чекала на випуск цього препарату. Знаю навіть, що дослідження проводились в лікарні Мечникова в Дніпрі, бо одна із працівників лікарні сказала мені про це, але нажаль я не змогла прийняти участь в цьому медичному експерименті, бо люди з вулиці у нас не можуть так просто прийти, виявити бажання і прийняти участь в подібних експериментах. Це насправді дуже ефективне і дієве лікування. Але скажіть, якій відсоток людей в Україні може фінансово дозволити собі це лікування? Я нажаль не можу. Це непомірно дорого для мене. Знаю, що в деяких країнах таке лікування покриває держава. У нас і для держави це непомірні кошти.
@Марія-щ7о9с3 сағат бұрын
@@karinamylka Писала вам відповідь, але вона десь безслідно зникла. Спробую ще раз. Я чула про моноклональні антитіла, ще коли вони випробовувались в США і анонсувався вихід препаратів від мігрені нового покоління. Чекала на появлення цього революційного лікування. Знаю, що в лікарні Мечникова в Дніпрі теж проводились дослідження. Тобто одна лікарка сказала мені, що вона якраз проходить курс експериментального лікування і їй вже допомогло під час перших двох уколів. Але як стати учасницею цього експерименту вона не знала, бо їй запропонували і вона погодилась. І я теж не знала, отже чекала. Але скажіть будь ласка, як багато людей в Україні можуть собі фінансово дозволити таке лікування? Мені пропонував мій невролог. Але це космічно непідйомна сума грошей для мене. Знаю, що багато держав профінансовують таке лікування. Для нашої держави, це теж фінансово непідйомна сума, нажаль. Навіть в Польщі це лікування фінансується. Але щоб в Польщі дістати таке лікування, то ти повинен довести, що всі інші методи тобі не допомогли, включаючи ботулотоксин, і тому таке лікування призначається вкрай рідко в дууууже особливих випадках.
@hannapushkovaКүн бұрын
Дякую за відео, дуже корисне. Підкажіть будь ласка який саме у вас іринатор, поаную купити собі і не знаю який правильно обрати. Дякую.
@терезадмитерко-у3у2 күн бұрын
Дякую, цікаво і пізнавально.❤
@РаисаИщенко-г5к2 күн бұрын
Цікаво
@oksy_zi2 күн бұрын
Дуже багато корисної інформації. Особливо зробила висновки про лікаря, який зробив моїй дитини герметизацію 8 зубів за 1 прийом. Навіть ватки не ставила😮. Просто була викачка грошей з мене😔 і що тепер робити з цими зубами? Я думаю вже пізно йти в клініку, та виясняти правильність їх роботи.
@neresen85722 күн бұрын
Ірочка Миколаївна, візміть інтерв'ю будь ласка у дуже гарної стоматологині Руслани Вікторівни Трегуб. Буде дуже цікаво!
@polina_kosh2 күн бұрын
ГВ ще корисно тим, що проіілактує РМЗ, тому рекомендація годувати до 2х років має підстави все ж таки Проте однозначно не всю ніч, і не на шкоду мамі
@sashashelkov3 күн бұрын
Ух, я ще не такий старий, але в дитинстві наче травм ніяких не було (окрім носіння пластинки для розширення). Пластинка нічого не дала, бо носив я її в дитинстві не відповідально і не правильно. Зараз у свій 31 рік в мене тільки 8 зубів не лікованих. Всі інші або з накладками, або пломбами. Тому зараз коли є своя дитина, якій 3 роки, намагаюся відповідально ставитися до гігієни і догляду зубів, щоб не було як в мене. Дитина із задоволенням сама чистить зуби і після кожного смаколика сам біжить і просить щітку почистити зуби
@The291mai3 күн бұрын
Я стоматологів ніколи не боялась в дитинстві. Бо в мене була стратегія, коли лікували зуби, я завжди думала про щось гарне і відовлікаюче або про себе співала в голові пісні. І якось все лікування проходило швидко. Я навіть в садку щоб допомогти дівчинці яка боялась стоматолога запоопонувала сходити замість неї. Мені пролікували зуби, а потим коли прийшла моя черга йти до лікаря (а це було все в один день коли вся група мала проходити або осмотр або лікування) то я пішла вже від свого імені. І ось тут наш з нею план було розкрито. А щодо лікування своєї дитини. Коли прийшла пора лікувати зуби своїй дитині у медикаментозному сні, то я ні разу не зумнівалася в якій клініці я це має робити. (доречі, Ірино Миколаївна, вона в вас в клініці була перша дитина після ремонту)
@МаркМарков-ж6ь3 күн бұрын
Я не погоджуюсь, для мого свекра 75 років в нього всі зуби свої , пломбованих пару зубів.Його сестрі 86 років , видалений 1 зуб ,пару пломбованих.Співпадіння, не думаю .
@diglishort52683 күн бұрын
😂😂😂😂😂😂😂 Потужня Потреба
@overlooker173 күн бұрын
Той хто пише про те що попрацювали десь на городі чи погуляли на вулиці і стало легше мабуть у вас і не було психологічних проблем. Мене часто мучає тривога, іноді це буває дуже сильно і днями. Коли це сильно то там не допомагають якісь фізичні активності чи позитивне мислення, це може допомогти при легких формах. Реально мені допомагають серотонінові препарати, але там є свої нюанси.
@TKACHUK7773 күн бұрын
Залежить яка Депресія не кожному навіть Антидепресанти помагають ,все залежить від генів.