Пікірлер
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 10 сағат бұрын
Пасивне володіння мовою ЗАВЖДИ вище за активне. :)
@po.liu.s
@po.liu.s 6 сағат бұрын
Звичайно ж на пасивне володіння мовою йде більше часу, ніж на активне. Але коли я у своїх відео розповідаю про розвиток навичок говоріння, я НЕ маю на увазі, що пасивне при цьому не є важливим)
@OlhaRA
@OlhaRA Күн бұрын
Мені зі штучних, хочь це не зовсім застосунок:) chat GPT зайшов. Даю йому завдання, щоб написав потрібною мовою потрібного рівня і розбираю
@OlhaRA
@OlhaRA Күн бұрын
В мене список з 34 посилань. Я їх в наші місцеві групи пощу час від часу. Якщо цікаво, можу скинути. Серед них: Extra Deutsch, Nicos Weg, Deutsche Welle, Deutsch warum nicht - Podcast Елена Шипилова 31 урок, Александр Беккер, Deutsch mit Marija, Deutsch Plus, Dein Sprachcouch, Sprakuko
@OlhaRA
@OlhaRA Күн бұрын
Своїм учням завжди говорю, що основне - це їх самостійна робота, а репетитор це лише такого роду пендель і скидувач посилань на теми в хронологічному порядку :). Коли сам вчиш нема ні перед ким обов'язку зробити якісь вправи. Дуже багатьох вдалось навіть відмовити від курсів.
@OlhaRA
@OlhaRA Күн бұрын
Ще хороший метод навчати когось, хто також вчить мову, але має трохи нижчий рівень.
@YaroslavBoiko-oe7xb
@YaroslavBoiko-oe7xb Күн бұрын
Дякую. ( Хотів написати більше, але виявилось що мій запас слів дуже вузеньний і дуже простенький).😄
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 10 сағат бұрын
І це не іноземна. :)
@sf4432
@sf4432 Күн бұрын
Дякую вам для відео. Кожне зі відео цікаво. (Сподіваюся що правильно написала 😂... привіт із Швейцарії).
@po.liu.s
@po.liu.s 15 сағат бұрын
Дякую! ☺️
@nestor781
@nestor781 Күн бұрын
💐
@artemduk9808
@artemduk9808 Күн бұрын
Для мене найважче - змусити себе. Бо спілкуватися з кимось, слухати або читати щось мені цікаво, а писати свої тексти, переказувати прочитане самому собі - не цікаво ( Дякую за поради!
@po.liu.s
@po.liu.s Күн бұрын
Дякую, що поділились! 😊 Я пишу та переказую свої тексти, тому що хочу це робити, адже хочу досягнути хороших швидких результатів. Але якщо хтось не хоче цього робити, то не мусить)
@user-wk8sy3cc2f
@user-wk8sy3cc2f Күн бұрын
Дякую, Ви мій мотиватор. ❤
@po.liu.s
@po.liu.s Күн бұрын
Дуже рада ☺️
@TetianaYudina-gk6jl
@TetianaYudina-gk6jl Күн бұрын
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, а ви займаєтеся репетиторством онлайн? Цікавить німецька.
@po.liu.s
@po.liu.s Күн бұрын
Доброго дня! Так, займаюсь саме німецькою 😊
@Blacky7109
@Blacky7109 Күн бұрын
Усі прийоми працюють, як ними регулярно займатися. 😊 Я обожнюю спілкування з (новими) людьми. Це неймовірне відчуття, якщо можу будувати складніше, але набагато красивіше речення. Це насолода, якщо носії мови кажуть: "Ви так красиво розмовляєте!" 😊 Такі слова мене завжди надихають до більших зусиль у вивченні (кожної) іноземної мови 😊
@po.liu.s
@po.liu.s Күн бұрын
Оо так, це дійсно насолода 😃
@vadymkozuplyaka6845
@vadymkozuplyaka6845 2 күн бұрын
Мучісімас Ґрасіас!
@user-he1eu6oy1w
@user-he1eu6oy1w 3 күн бұрын
Привіт є дієвий метод, спробуй 1. ЛАНЦЮЖОК: Запиши десять слів у стовбчік іспанською без перекладу, і повторюй їх поки не запамятаєш, прискорюй темп повтору, важливо не збиватися по порядку, можна їх наспівувати, має бути як рахувати цифри: уно, дос, трес, кватро, фінко, спйс сьете, очо,нуеве, діеф. 2.Коли вже не путаєшся з испанськими словами привязуй українські значення. 3. І самий важливий і головний третій етап, Скоросний переклад по карточкам, як з іспанської так і на іспанську 2 сеунди на відповідь, саме шок і є тє що з тимчасової памяті переміщує в довготривалу пам'ять.
@po.liu.s
@po.liu.s 3 күн бұрын
Дякую, що поділились) але: Я не розумію, навіщо мені використовувати якісь надумані методи вивчення слів, якщо я вивчаю мову природнім шляхом, одразу створюючи свій змістовний матеріал і при потребі дивлячись слова в перекладачі. Це є надзвичайно ефективно, тому що це прямий шлях вивчення мови, а не проходження перепон з картками і тому подібне.
@user-ch4gt9kz8b
@user-ch4gt9kz8b 4 күн бұрын
Для мене достатньо ефективним є диктофон. Працюючи з текстом,я виписую слова,перекладаю. Наговорю на диктофон слова з перекладом,потім іноземною,потім рідною.працюю у зручному для мене темпі.Потім швидкість збільшую.користуйтесь,кому підійде.
@po.liu.s
@po.liu.s 3 күн бұрын
Дякую, що поділились 😊
@yehaty
@yehaty 5 күн бұрын
Бомба 100% тільки так. Граматика відбиває усі бажання
@jey3770
@jey3770 5 күн бұрын
Так, загальновідомо, що засвоювання слів ефективніше й практичніше за просте запам'ятовування. Але з власного досвіду можу сказати, що картки справді допомагають. В купі з постійним "споживанням" мови картки з інтервальним повторенням підсилюють засвоєння слів, а деякі слова та фрази взагалі запам'ятати без карток дуже складно, бо вони рідко трапляються в контексті (хоча при цьому можуть бути вельми корисні). Тому, як на мене, тут те саме, що з граматикою - не треба концентрувати увагу тільки на цьому, проте послуговуватися варто. Хоча, якщо це викликає прям сильну відразу, то може й не треба. П.с. У видиві наведено паперові картки, що дуже дивно. В електронних карток є інтервальне повторення, звукова доріжка з вимовою, картинки, синхронізація ПК з телефоном і т.д.
@user-iq1ln6fm5g
@user-iq1ln6fm5g 5 күн бұрын
Згодна. Створювала самостійно картки в Quizlet та місяць тренувалася кожен день. Виживаємість знань дуже низька...
@kinoboots5650
@kinoboots5650 5 күн бұрын
В мене 1160 абсолютно нових слів за місяць в Quizlet, в тому числі словосполучення. Це був також експеримент, челендж для мене. Почав впізнавати ці слова на слух в серіалах та деяких фільмах.
@po.liu.s
@po.liu.s 5 күн бұрын
Я розумію вас, практика мови дає завжди кращі результати за коротший час)
@YaroslavBoiko-oe7xb
@YaroslavBoiko-oe7xb 6 күн бұрын
Все чітко і зрозуміло. Дякую. А в годинику треба поміняти батарейку.😊
@po.liu.s
@po.liu.s 5 күн бұрын
Я тим годинником не користуюсь)
@user-ek7hp9mx7x
@user-ek7hp9mx7x 6 күн бұрын
я обожнюю картки! німнецька в мене С1.
@artemduk9808
@artemduk9808 6 күн бұрын
Теж є хейтером карток. Мені так не цікаво, значно краще споживати цікавий контент ) хоча на початках це має сенс.
@po.liu.s
@po.liu.s 6 күн бұрын
Згодна з вами! 😊
@kinoboots5650
@kinoboots5650 5 күн бұрын
Я поєднаю цікавий контент і з відти формую картки, якщо треба потім такий контент вже на ізі йде))
@kinoboots5650
@kinoboots5650 7 күн бұрын
В мене пригадання слів з карток на 90 %. Я не просто слова вчу, а ті слова які зустрілися мені в бесідах, читанні, або з серіалу тощо. Й різні колоди карток. Слова в контексті з картинками. Зворотній переклад, треба йго доречі розвивати окремо також - десь 60-80% в залежності від колоди сортування. Тому для мене дивно, що у Вас не виходить з картками.
@po.liu.s
@po.liu.s 6 күн бұрын
Тому що не всім цей метод підходить і не всім подобається) Дякую, що поділились своїм досвідом 😊
@kinoboots5650
@kinoboots5650 6 күн бұрын
@@po.liu.s я раніше також так вважав, що це нудно й багато часу тре на пошук контексту й ще картинки, але коли дізнався як це працює, то значно левел свій підняв. Тому так і вчу))).
@po.liu.s
@po.liu.s 6 күн бұрын
​@@kinoboots5650Класно, що ви знайшли свій метод) А я все-таки люблю одразу створювати побільше свого матеріалу, повторюючи слова одразу в контексті. Коли я забуваю або не знаю якесь слово, я одразу походу дивлюсь його в перекладачі. І звичайно ж багато читаю та слухаю, так я теж повторюю слова)
@user-sb3zv7wt3i
@user-sb3zv7wt3i 7 күн бұрын
Все так, але я наприклад працюю не вдома. Дуже часто не має часу. Та застосунки допомагають, тому що телефон завжди поруч. Але звісно у навчанні це 15 -20 %
@user-sb3zv7wt3i
@user-sb3zv7wt3i 7 күн бұрын
Все вірно, але коли я вивчаю картки. Я читаю слово знаю переклад та про себе кажу просте речення з цім словом)))) якщо ні, то карта повертається у стовпчик))))
@po.liu.s
@po.liu.s 6 күн бұрын
Це круто) дякую, що поділились 😊
@tschewm1353
@tschewm1353 7 күн бұрын
Я також проводив експерименти і з впевненністю можу сказати, що оте інтервальне повторення хоч карток, хоч фраз з новими словами мало що дає. А тим більше - писати щось у зошит, хоч різними кольорами, хоч як. Не у всіх гарний почерк, і через пару місяців навіть якщо почнеш читати тобою ж написане, це вимагатиме певних зусиль. Я пробував інтервально повторювати фрази з новими словами. по картках Anki. І виявлялося, що я чудово розумів і згадував, що означає фраза і через місяць, і через півроку. Але згодом я слово впізнавав лише от у тій картці, в тому контексті, що я колись записав. Якщо ж слово зустрілося в новому контексті через якийсь час (кілька місяців, скажімо), я дивився на нього як наче я вперше це слово бачу. І навіть двох-п'яти контекстів для деяких слів буває маловато. Якщо ти бачиш слово уже десь у шостому, сьомому контексті, починає закрадатися сумнів, що, здається, я це слово вже колись зустрічав. А слово переходить в пасив (коли впізнаєш його в будь-якому контексті, але навпаки, з рідної мови на іноземну, не згадаєш), уже після десяти-дванадцяти різних контекстів, на які наштовхнувся в процесі читання, в різних місцях однієї книги чи кількох книг. Не існує ніяких чудес. Потрібно дуже багато читати, щоб слова зустрічалися в різних контекстах. Для прикладу, уявімо собі, що хтось вивчає українську. Для нього слова сідати, сидіти, садити, судити звучать майже однаково. І зазубрити їх нема ніякої можливості. Потрібно лише багато читати, щоб, читаючи якийсь текст із цими словами, ти вже розумів сказане, не замислюючись Я також трохи пробував вівчати іспанську. Я почав читати книгу Чарівник країни Оз іспанською. І якщо на початку читання у мене було по два-три невідомих слова в кожному рядку, і я заносив в картки Анкі фрази з невідомими словами, хоча навіть не повторював їх, то, дочитуючи книгу, я останні два розділи читав уже, не заглядаючи в словник. Отже, потрібно багато читати, щоб розуміти мову. Ми, українці, що, зустрівши, наприклад, в російській книзі слово "вспять", шукали його в словнику, переклад? Ні, ми починали розуміти російські слова і навіть відтінки тих слів, після того, як зустріли кожне слово в книгах десятки, сотні разів. Ми слово "пятиться" розуміли із контексту, і нам не потрібно було російсько-українського словника, в якому було написано: пятиться - задкувати. Тому, ще раз, мораль така: дуже багато читати і слухати. І не вправи з підручників, а цілісний твір, від якого інколи відірватися неможливо. А що для кого таке, що відірватися неможливо, кожен шукає собі сам. І добре, якщо є ще й аудиокнига цього твору.
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 7 күн бұрын
Є лише один спосіб вивчення мови. І це не запам'ятовування окремих слів. :)
@po.liu.s
@po.liu.s 7 күн бұрын
А я вважаю, що є багато способів вивчення мови, просто не всі однаково ефективні)
@putinisakiller8093
@putinisakiller8093 7 күн бұрын
@@po.liu.s Бо не всі шляхи прямі. А кружляння ЗАВЖДИ довше. :) Якщо спосіб менш ефективний за інші, навіщо його використовувати?... Головна проблема: найшвидший спосіб - поки що найдорожчий.
@kinoboots5650
@kinoboots5650 5 күн бұрын
@@po.liu.s так требо робити alternately й все йде чудово))
@user-nata-tata
@user-nata-tata 7 күн бұрын
Дякую за ваші відео!😊😊😊 Хотіла би сказати від себе, що питання не є спірним. Просто якщо в тебе є вільний час, який ти можеш присвятити своєму навчанню, час вдуматися, то переписування підходить. Якщо тебе протягом дня діти постійно відволікають або ти в постійному русі, то картки це єдиний дієвий спосіб, бо якщо в тебе є хоч півхвилини, ти можеш дістати картку і повчити. Мені здається, що спосіб навчання залежить від життєвих обставин.
@po.liu.s
@po.liu.s 7 күн бұрын
Дякую за ваш відгук! 😊 Звичайно, кожен обирає собі ті методи навчання, які хоче і які йому подобаються. Але хочу додати, що існують інші методи повторення слів, які можуть бути ефективнішими за картки і які не потребують багато часу😊
@SCP-Artem40
@SCP-Artem40 7 күн бұрын
Без образ, але дуже категорично відношусь до тих, хто каже "не вчіть картками" бо це лише означає що людина на використовує сильні сторони цієї методики і не розібралась з цим інструментом. Для мене картки стали відкриттям і дали величезний поштовх. Ділюсь лайфхаками як працювати з картками в сучасних умовах і які це дає плюси: 1. Паперові картки то ла**но. Візьміть нормальний застосунок (наприклад в мене DuoCards) впевнений є і інші. 2. Налаштуйте на телефоні голосове розпізнавання мови яку вчите (бо ж наприклад німецька по замовчанню у вас наврядчи налаштована. І важливо щоб було одночасне розпізнавання як рідної мови, так і мови яку ви вивчаєте). Як працювати і які плюси: 1.Карти створюю собі сам, слова або вписую, або надиктовую голосом. І обов'язково для кожного слова в картку додаєм кілька речень де це слово вживається. Програма дає і свої приклади речень, можна одразу взяти готовий, або ж якщо вношу сам то найчастіше голосом. Тут і час економиться (бо це швидше ніж робити паперову картку і писати все від руки) і тут одразу ви тренуєте вимову, бо якщо говорите неправильно, то розпізнає як попало і будете надиктовувати поки не скажете відносно близько до правильної вимови. Як вимовляти правильно ви можете послухати тут же в застосунку (якщо берете приклад з нього). Тому вже на цьому етапі ви тренуєте вимову, чого не буде з папером. 2. Далі на відміну від паперових карток супержирний плюс: при перегляді картки ми завжди запускаємо вимову речень-прикладів, тобто програма нам вголос читає речення, а ми їх повторюємо. Так потрібно робити кожен раз з кожною карткою. Погодьтесь на відміну від паперової картки де ти як сам собі прочитав так і прочитав - це кардинально міняє справу. Ми слухаємо КОЖЕН РАЗ вимову і повторюєм, таким чином не закріплюємо неправильну вимову слів, а одразу вчимо ну якщо не супер правильно, то набагато краще ніж з паперової картки однозначно. 3. Для кожного слова у програми є свій таймер. Якщо ви відмічаєте що не впізнали слово, то Ок - бачитимете його частіше, якщо відмічаєте що впізнали - бачитимете все рідше. Найбільший таймер = 2 місяці. Тобто через 2 місяці програма підкине вам слово знову, якщо згадали - супер зараховує що дійсно вивчили, якщо ні - таймер знов зменшується і ще тренуєм. І погодьтесь за два місяці, при щоденному вивченні у вас може додатись кількасот нових слів і з паперовими картками ви НІКОЛИ не проконтролюєте прогрес запам'я товування КОЖНОГО СЛОВА ОКРЕМО. Як на мене це одна з найважливіших фішок. КОЖНЕ слово під персональним контролем. 4. Ви завжди можете легко переробити картку, щось довнести, щось виправити, або відправити її на повторне вивчення (скажімо якщо дізнались про слово нове важливе значення і хочете повторити слово наново). Можете швидко знайти будь яке слово через пошук (погодьтесь, якщо у вас буде кількасот паперових карток, то шукати буде не дуже легко. А якщо тисяча, або кілька тисяч? ...). 5. Програма на певному етапі заблюрює слова і називає в голос - а ми маєм його написати. І за тей час що я вчу кажу вам точно - це працює. Звісно за умови, що ви не будете себе обманювати щоб швидше проклацнути картку в розряд "вивчено". Тобто зробили помилку - відмітили наче слово не знаєте. 6. В платній версії програми для кожного слова є ще й невеликий розділ з поясненням граматики. Іноді корисний, іноді так собі, але факт що це полегшує справу. Можна одразу подивитись контексти і додаткову інформацію. Я взяв платну версію, це щось близько 10$/рік і не шкодую ні разу, воно того однозначно варте. РЕЗЮМЕ: НЕ ВЧІТЬ слова як динозаври по паперовим карткам, в наш час це повний відстій! Використовуйте усі сучасні плюшки з аудійуванням і голосовим вводом, з контролем кожного слова і буде вам щастя. (тільки не обманюйте самих себе - якщо слово не впізнаємо за одну секунду чи робим помилку при написанні - значить ми його не довчили). В мене прогрес по словам завдяки такій методиці просто чудовий. І вимова теж далеко не найгірша в порівнянні з такими переселенцями як я. Бо ну не буде працювати ваш голосовий ввод коректно, якщо ви не говоритимете умляути де це потрібно і як це потрібно, вимову букви "Р" собі не поставите і багато іншого.... Усім успіхів! І АВТОР, дуже прошу, НЕ кажіть більше нікому й ніколи що картки це відстій. При всій повазі Ви просто використовували цей інструмент неефективно
@Blacky7109
@Blacky7109 7 күн бұрын
На початкових рівнях картки можуть бути корисними. Я їх використую в першу чергу з дітьми як вчителька. Для себе карток не використовую. Вважаю, що жива мова завжди найкрасивіша! Багато читаю, але також НЕ пояснюю усі слова. Нові слова намагаюсь зрозуміти з контексту. Зараз почала вивчати українську юридичну мову, щоб стати присяжним перекладачем української. Читаю щодня потроху юридичні тексти - почала з цивільного кодексу України. При вивченні використую свій досвід присяжного перекладача німецької мови. Мені треба запам'ятати юридичні словосполучення українською. Порівнюю їх - у голові, якщо вони нескладні або з чимось асоцювальні, чи теж у зошиті, якщо вони складніші. Дякую за вашу працю, Людо! ❤❤❤
@po.liu.s
@po.liu.s 7 күн бұрын
Згодна з вами! Читати юридичну літературу іноземною мовою це ще те випробування)) Бажаю вам багато натхнення та успіхів! 😊
@Blacky7109
@Blacky7109 7 күн бұрын
@@po.liu.s Дякую 🤗
@xerox831
@xerox831 7 күн бұрын
Корисні поради, дякую.
@novolenov1571
@novolenov1571 8 күн бұрын
Доброго вечора, Людмило. Як можна з Вами зв'язатися?
@po.liu.s
@po.liu.s 7 күн бұрын
Через електронну пошту або Інстаграм)
@user-us6oe5go7s
@user-us6oe5go7s 8 күн бұрын
Люда, дуже дякую за Ваш метод вивчення мов. Зараз спробувала писати тексти, та вести щоденник - це дуже ефективно. Але нажаль, моєї фантазії не вистачає на які теми ще можна писати діалоги чи твори. Будь ласка, поділіться своїм досвідом, які теми Ви брали? Дуже вдячна!
@po.liu.s
@po.liu.s 7 күн бұрын
Я пишу свої думки, свій досвід, історії з мого життя, пишу те, про що я спілкуюсь зазвичай у своєму житті)
@lenauman
@lenauman 8 күн бұрын
Саме вивчення слів по картках не є ефективним, їх треба вчити у контексті і через контекст, а от як раз повторювати вже вивчені слова за картками є ефективним
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
Це є ефективним, якщо людині цей метод підходить) але знову ж таки є й інші способи повторення слів, які можуть бути ефективнішими)
@fanagjj
@fanagjj 7 күн бұрын
Картки це просто імба
@nestor781
@nestor781 8 күн бұрын
Дякую за відео💐
@nestor781
@nestor781 8 күн бұрын
Дякую за гарні ідеї 💐
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
😊💙
@myWayToMe
@myWayToMe 8 күн бұрын
дуже корисні відео, продовжуйте далі 👍
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
Дякую! 😊
@user-wk8sy3cc2f
@user-wk8sy3cc2f 8 күн бұрын
Дякую, цікава Ваша думка про всі ці додатки ❤
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
Рада, що це цікаво 😊💙
@user-uh4uo7uu4u
@user-uh4uo7uu4u 8 күн бұрын
Я люблю Anki, але картки там я створюю сам, хоч це і займає багато часу. Чат GPT надає речення, малює картинки, шукає фразеологізми і сталі вирази. Це все вношу на картки і так вчу. Мабуть 80-90% того що я знаю, це вивчено за допомогою цього методу.
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
Дякую, що поділились своїм досвідом! 😊
@kinoboots5650
@kinoboots5650 7 күн бұрын
О я також таким способом вчу, але в мене версия Gpt без генерації картинок.
@stanislavsanin1572
@stanislavsanin1572 6 күн бұрын
Зробив таким чином 4627 карток. Речення з В1 вже не перекладав, а тільки саме слово. Окрім простого вивчення слова, писав зі словом речення в різному часі, різних типах і структурах речень. Все добре, але на створення і написання таких карток, пішло приблизно ~300 годин. На сьогодні маю в пасивному запасі 8640 німецьких слів+200 особливих 'verben mit Präposition'. Все було зроблено з нуля, за 10 місяців.
@user-uh4uo7uu4u
@user-uh4uo7uu4u 5 күн бұрын
@@stanislavsanin1572 , в мене в середньому виходить близько 6хв на слово. Тобто на 4600 карток в мене піде десь 460 годин 😂
@mamaluba2429
@mamaluba2429 8 күн бұрын
Привіт Люда, дякуючи твоїм порадам перейшла на вивчення граматики саме на німецькій мові, і це дає свої результати. Я стала краще розуміти вчителя на уроках. А ще мені, так само як тобі не подобається вчитися по підручниках , посібниках і картках. Дякую що ділишся своїм досвідом, це справді допомагає.❤❤❤ Зараз намагаюся розібратися з темою куди я йду, де я є, і з відкіля повертаюся. Можливо щось підкажеш?
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
Дуже рада, що у вас успіхи! 😃 Я в таких випадках будую свої речення на дану тему та стараюсь їх використовувати на практиці в говорінні 😊
@tor8419
@tor8419 8 күн бұрын
дякую за інфу, для мене було корисно
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
Дуже рада! ☺️
@dontknowwhttodo
@dontknowwhttodo 8 күн бұрын
Дякую за ваші відео ❤😊 Розумію стосовно карток пробувала разів 20 всеодно погано запам'ятовувала 😅
@user-wk8sy3cc2f
@user-wk8sy3cc2f 8 күн бұрын
Я теж
@po.liu.s
@po.liu.s 8 күн бұрын
Знайома ситуація 😁
@kinoboots5650
@kinoboots5650 7 күн бұрын
Тут є секрет чому так))) й ви його знаєте, зі школи знаємо, але не вірно використовуваємо.
@user-wk8sy3cc2f
@user-wk8sy3cc2f 6 күн бұрын
@@kinoboots5650 чому?
@yanasokur6390
@yanasokur6390 14 күн бұрын
Скажіть, будь ласка, чи знаєте ви такий канал на Ютюбі, де можна живитися новини Німеччини в прямому ефірі? Я багато разів зтикалася з тим, що я не в курсі того, що відбувається поряд зі мною в Німеччині, але читати новини я не люблю. Було б ідеально їх слухати. Але нічого підходящого не знайшла досі
@po.liu.s
@po.liu.s 14 күн бұрын
Один з найвідоміших це DW Deutsch 😊
@OlhaRA
@OlhaRA Күн бұрын
WELT Nachrichtensender ZDFheute Nachrichten Tagesschau
@yanasokur6390
@yanasokur6390 14 күн бұрын
❤❤❤