Приношу велику подяку людям які витрачають час заради цих лекцій та заради нашого процвітання)
@chizhik44 Жыл бұрын
Дякую за безцінну можливість слухати такі лекції і ставати частиною великого світу
@ОлександрПавленко-и9б Жыл бұрын
Дякую, з мене вподобайка і комент.
@ОлександрРундель Жыл бұрын
Колись дивився якийсь інший переклад цих лекцій. Зараз передивляюся на цьому чудовому каналі. Це чудовий курс, і деякі важливі тези я з першого разу не вхопив.
@ВікторіяСікрет-е8р Жыл бұрын
Велике дякую за роботу!
@olexandrstarodubtsev Жыл бұрын
Дякую за переклад!!!
@ЛукяненкоЮлія Жыл бұрын
Дякую за переклад, голос просто неймовірний)!
@ЛюдмилаКозловська-и1у Жыл бұрын
Дякую щиро і Слава Україні💛💙
@ruslanabroschuk4119 Жыл бұрын
це щось неймовірне ! Дякуємо ЗСУ !!!
@havrilyk4115 Жыл бұрын
Чудова робота😊😊😊
@karinakobzar467910 ай бұрын
Дякую!
@DmitroMishin Жыл бұрын
Дуже дякую за можливість вчитеся!
@ЗабугорныйКапиталист Жыл бұрын
Найкраща його лекція з усіх тут перекладених !
@alexstepaniuk8906 Жыл бұрын
Тепер стає значно зрозуміліше чому загальний рівень освіти у світі падає щорічно. Якщо Гарвард перебуває на такому дні, то що вже говорити про інші університети….. Найбільше мені у цій лекції запамяталася брехня і перекручування професором Гарвардського університету вчення Арістотеля. Після 40-ї хвилини відео пішла відверта перекручена брехня і заангажованість вчення Арістотеля (наприклад, підміна поняття свободи по Арістотелю поняттям соціальних ролей і т.д. і т.п.). Професор досить вміло маніпулює студентами умисно упускаючи значну частину вчення Арістотеля, яка є у тій же самій Нікомаховій етиці, яку згадує сам професор під час лекції, що стосується щастя, свободи, справедливості і тих же самих соціальних ролей. У Арістотеля насправді усе складніше і випливає із мети людського життя, а потім плавно переходить у політику. Насправді Арістотель абсолютно логічний та структурований у своєму вченні, а професор умисно перекрутив вчення Арістотеля, користуючись необізнанністю студентів. Ще раз повторюся, що лекція після 40-ї хвилини НЕ правдива та відверто заангажована!
@gannabut2000 Жыл бұрын
Дякую каналу! Завдяки Вашій праці я знов відчула цікавість до етики та філософії (яку я втратила завдяки викладачам університету...).
@ТаїсіяМихайлівна Жыл бұрын
Найбільше сподобалося, визначення, хто така вільна людина!
Було дуже цікаво, дякую вам, за те, що робите корисну справу!
@AlexLiability Жыл бұрын
дякую, став улюбленим
@VadymKomendatskyi Жыл бұрын
Коментар в підтримку каналу. Слава Україні!
@frida8196 Жыл бұрын
Навіки СЛАВА. Слава Героям
@ДенисСиницин-р8л Жыл бұрын
Лайк та коментар на підтримку українського ютюбу
@userovz Жыл бұрын
Дякую за працю усім причетним до випуску серії
@ОленаГоробець-х8в Жыл бұрын
❤❤❤
@oksanahutsuliak3209 Жыл бұрын
Дякую!!!
@frida8196 Жыл бұрын
💛💙
@molfar1000 Жыл бұрын
✅️✅️✅️✅️✅️✅️✅️
@ОстінПаверс-с1х Жыл бұрын
Право вибору,власного
@inetsitizen Жыл бұрын
Дивне рішення Верховного суду, вирішували чи можна використовувати гольфкар, а дійшли до того що ходьба це не головна складова гольфу.
@berezovsoleks8612 Жыл бұрын
Як на мене то Арістотель мав на увазі рабсіян, коли говорив про людей які ідеально підходять для рабів.
@o.z Жыл бұрын
Ну, тоді їх не існувало, але так, вони є ілюстрацією тези Арістотеля про те, що є ті, хто від народження підходить на роль раба. До речі, на відміну від давніх московських традицій з виїзними візами, режим Хуйла відповідає цій тезі якнайкраще. Він нікого не силує бути рабом. Фактично, московити обирають рабство добровільно!
@bohdansokol3191 Жыл бұрын
Якось тойво... Може фіговий переклад, але Арістотель не міг полемізувати з Кантом. Тому що жив раніше)
@alexstepaniuk8906 Жыл бұрын
Суть навіть не в цьому. Лекція заангажова, у Арістотеля усе дещо інакше, складніше...
@mykolahlynka443310 ай бұрын
Всі твердження анулюється з плином часу. Сьогодні людина є рабом через брак знань, а завтра після додаткових конкуруючих курсів помічником судді або адвоката чи взагалі кардинально іншою людиною. І навпаки сьогодні ТОП а завтра через які причини чи втрату актуальності тверджень і невчасним новим пристосуванням стає рабом... Бо просто не знайшов себе у майбутньому... Людина нестабільна.
@alexstepaniuk8906 Жыл бұрын
Перш за все хочу подякувати автору (авторам) каналу за переклад відео. Тепер стає значно зрозуміліше чому загальний рівень освіти у світі падає щорічно. Якщо Гарвард перебуває на такому дні, то що вже говорити про інші університети….. Найбільше мені у цій лекції запамяталася брехня і перекручування професором Гарвардського університету вчення Арістотеля. Після 40-ї хвилини відео пішла відверта перекручена брехня і заангажованість вчення Арістотеля (наприклад, підміна поняття свободи по Арістотелю поняттям соціальних ролей і т.д. і т.п.). Професор досить вміло маніпулює студентами умисно упускаючи значну частину вчення Арістотеля, яка є у тій же самій Нікомаховій етиці, яку згадує сам професор під час лекції, що стосується щастя, свободи, справедливості і тих же самих соціальних ролей. У Арістотеля насправді усе складніше і випливає із мети людського життя, а потім плавно переходить у політику. Насправді Арістотель абсолютно логічний та структурований у своєму вченні, а професор умисно перекрутив вчення Арістотеля, користуючись необізнанністю студентів. Ще раз повторюся, що лекція після 40-ї хвилини НЕ правдива та відверто заангажована!
@OlegSimonenko Жыл бұрын
ох і зануднийтип..
@alexstepaniuk8906 Жыл бұрын
Мушу з Вами НЕ погодитися. Насправді від досить кумедний і вправний. Тепер стає значно зрозуміліше чому загальний рівень освіти у світі падає щорічно. Якщо Гарвард перебуває на такому дні, то що вже говорити про інші університети….. Найбільше мені у цій лекції запамяталася брехня і перекручування професором Гарвардського університету вчення Арістотеля. Після 40-ї хвилини відео пішла відверта перекручена брехня і заангажованість вчення Арістотеля (наприклад, підміна поняття свободи по Арістотелю поняттям соціальних ролей і т.д. і т.п.). Професор досить вміло маніпулює студентами умисно упускаючи значну частину вчення Арістотеля, яка є у тій же самій Нікомаховій етиці, яку згадує сам професор під час лекції, що стосується щастя, свободи, справедливості і тих же самих соціальних ролей. У Арістотеля насправді усе складніше і випливає із мети людського життя, а потім плавно переходить у політику. Насправді Арістотель абсолютно логічний та структурований у своєму вченні, а професор умисно перекрутив вчення Арістотеля, користуючись необізнанністю студентів. Ще раз повторюся, що лекція після 40-ї хвилини НЕ правдива та відверто заангажована!