Вже дуже хочеться записати ще один епізод з Вікторією! Дякую тобі 💛
@liz_aro25 күн бұрын
Дуже дякую за легку подачу інформації, проговорення болей та міфів і за озвучені кейси. Суперцікаво слухати тему в форматі вашого діалогу. Вже чекаю випуску про прозорі зарплати❤
@PeopleFirstClub25 күн бұрын
Дякуємо за відгук ❤️
@annagolovchenko25 күн бұрын
так приємно читати відгук, дякуємо! будемо старатись записати ще один епізод!
@VladPlaksiy25 күн бұрын
++ За дискусію по відкритим ЗП
@julialukinova970725 күн бұрын
Дякую, дуже цікава і актуальна тематика!🙌
@annagolovchenko25 күн бұрын
Юлю, дякую за відгук!
@iryna_yemets24 күн бұрын
Клас, так багато інсайтів для себе взяла. Дуже цікаво було, дякую 💜
@annagolovchenko24 күн бұрын
клас, раді, що сподобалось, Іро 💛 дякуємо за відгук!
@Алла-е6е24 күн бұрын
Чекаю на 2 частину 💛
@annagolovchenko24 күн бұрын
дякуємо, обовʼязково спробуємо записати 🚀
@Daria_Rusanova25 күн бұрын
дуже дякую за такий чудовий випуск на актуальну тему! слухала кожне слово. цікаво ще було би дізнатись вашу думку щодо total rewards програми в умовах дуже стислих бюджетів (no-budget activities 😀). якщо на людину є умовні 100 доларів/міс, на вашу думку, їх краще витратити на підвищення винагороди або на бенефіт кафе? ну і в цілому, які поради та лайфхаки на тему total rewards ви могли би надати компаніям, які перебувають у стані кризи?
@victoriamezheritska885025 күн бұрын
Щиро дякую за ваш зворотній звʼязок і щиро радію, що вам відгукнулось 😊 Дійсно, TR в умовах обмежених бюджетів, це окремий вид мистецтва і тема для дискусії. Якщо дуже коротко, я б радила сфокусуватись на 2 аспектах: 1. Портрет вашого співробітника (потреби, цінності, мотивація). Адже комусь цінніше отримати підвищення зарплати, комусь можливість навчання від компанії, а комусь полікувати своє ментальне здоровʼя. А все це впливає на продуктивність і ефективність роботи, а отже - на результати компанії. 2. Яку задачу ви хочете вирішити. Адже впровадження будь-якого елементу (підвищення зп, розширення пакету бенефітів) має вирішувати певну задачу бізнесу. Приклад 1: дуже обмежений бюджет, працівники в середньому оплачені нижче ринку, серед яких і ті, хто приносить найбільший результат. Мотивація людей дуже низька. Опція 1: дати невеликий і однаковий відсоток підвищення зп всім співробітникам. Опція 2: дати значний відсоток підвищення зп тільки тим людям, які показали найвищу продуктивність. Звісно це дуже узагальнений приклад і є багато факторів, які впливатимуть на ваш вибір (культура компанії, ваша стратегія). Важливо балансувати між запитами людей і бізнесу, і це не завжди про додаткові бюджети.
@Daria_Rusanova25 күн бұрын
@@victoriamezheritska8850 дякую)
@katialazarets21 күн бұрын
Я друзям кажу, що я працюю мс петьою -мотиватором компанії(я-c&b)😅