Як ви вмудряєтесь начитувати лекції із НАСТІЛЬКИ різних тем із такою шаленою швидкістю?
@wildfoxfilm3 ай бұрын
Бо мені це нравицця. А ше, як казали марсіани в Завойовнику Зімі - на питання нашо перетворювать власну планету на велетенський космічний корабель: бо це круто!)
@getmanatw3 ай бұрын
Прекрасно
@viktorvelikodniy37692 ай бұрын
Дякую за цікавий стрім про Австралію! Історія країн-островів (або країн-континентів) цікава, особливо, коли не знали до епохи Великих Географічних відкриттів, або майже нічого не знали. Наприклад історія Мадагаскару, заселеного якісь 2000 років тому, і де, ще за людської пам'яті, жили велетенські птахи епіорніси.
@МихайлоДуда-и9ъ3 ай бұрын
Дякую Вам за працю та цікаве відео, слава Україні.
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Дяка,це було дуже яскраво
@AnarchoReptiloidUa3 ай бұрын
Вітаю, шановний пане Борис. Як завжди, подяка за чудове відео. 👍
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Мешкали собі Том Уейтс,Джон Лурі та Кайлі Міноуг ,та навіть не дивилися на то золото) а! Ще Айсі Дісі,точно)
@kamnisnebaCrmАй бұрын
Топ контент! Супер стрім!
@jackofalltradesua3 ай бұрын
Крутецький випуск! Щиро дякую! Сподіваюсь що і про Японію щось ще буде )), бо дуже сподобалось, особливо про Оду Нобунагу.
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Ага,а того барабанщика чи не Жанна звали?)
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Дуже барвисто у Ніла Стівенсона у «Кріптономіконі» є описаним це протистояння Штатів та Японії
@КирилоПинів3 ай бұрын
До біса цікавий стрім. До речі, ніколи не вірив в робін гудів. Навіть Робін Гуд не був робін гудом. А Нед Келлі і його хлопці - були. Бо ірландець може бути робін гудом.
@bohdanzavalko44223 ай бұрын
Дякую, цікаво, прочитай ще як австралійці в тихому океані здавались разом з англічанми япошкам )
@wildfoxfilm3 ай бұрын
Тоді багато хто з англійців здавався на фоні негараздів імперії в європі що спричинила ізольованість колоніальних гарнізонів. У мене немає зневаги до тих хто здався через повну недостачу сил, засобів, а головне - чіткого розуміння ситуації та зв'язку.
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Це не «Каталіна» протичовнова?(той літачок з поплавцями)
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Якщо глобалізаційні парадігми досі актуальні у нас,можна лише уявити ті складнсті у тому регіоні,де повно острівних культур
@slavimo3 ай бұрын
реднек в Австралії - боган (bogan)
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Їде Нед Келлі на коні,якого його попросили перегнати до сусіднього ранчо,його зупиняє поліція,та знаходить у багажнику коня труп,який йому підкинула мафія)
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Божечки,65%,це кошмар
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Нічосі чайнатаун китайці забацвли
@андрейдубин-э4с3 ай бұрын
Цікаво,чи не з приводу стадного пердежу та маси фріджів утворилася та озонова аномалія?)
@Okshurdna3 ай бұрын
про міліониміліардів австралійських військових в другу світову найшов лише на українській вікі. натомість англійська не подає чисельності війська, лише чисельність загинувших. і їх аж 27 тисяч. версія про мільйон мобілізованих з 6 млн населення не витримує математичної критики. оскільки хай навіть демографічна ситуація в них хороша і половина придатна до служби - це 3 млн, з них половина жінки - залишається 1,5 млн. тобто кожний був мобілізований? друге що не вяжеться - купа театрів бойових дій і з 1 млн лише 27 тисяч з яких лише половина загинула в боях, решта в японському полоні? борис- ти не прав))) World War II cost thousands of Australian lives and consumed a large portion of the national income. During the war, 27,073 members of the Australian military were either killed, died of wounds or died while prisoners of war. Of these, 9,572 were killed in the war against Germany and Italy and 17,501 in the war against Japan. Prisoners of war held by the Japanese made up nearly half of Australia's deaths in the Pacific.[222] At least 386 Australian civilian seamen were killed during the war.[223] хоча ні - статистика про чисельність є -224 тисячі на пацифіку і 20 тисяч деінде The Australian military was rapidly demobilised after the Japanese surrender. At the end of the war the military had a strength of nearly 600,000 personnel, of whom 224,000 were serving in the Pacific and 20,000 in Britain and other places.