Рет қаралды 74,571
Film nagrany dzięki uprzejmości Leo Express
Prywatne rozmowy zostały wyciszone.
Widok z kabiny maszynisty pociągu 480 001 LE 1358 Košice - Praha hl.n.
Prezentowany odcinek na filmie: Brodek u Přerova - Praha hlavní nádraží
SŽDC 270 Česká Třebová - Přerov - Bohumín
SŽDC 010/011 Kolín - Česká Třebová - Praha
Pozdrawiam mechanika oraz załogę.
Film z możliwością odtwarzania w jakości 4K
The footage has been filmed courtesy of train operating company Leo Express
Private conversations have been muted.
The view from the driver's cab train series 480 001 LE 1358 from Košice to Praha hl.n.
The footage shows train route between Brodek u Přerova and Praha hlavní nádraží
SŽDC 270 Česká Třebová - Přerov - Bohumín
SŽDC 010/011 Kolín - Česká Třebová - Praha
Regards for train driver and crew :)
4K resolution available!
Lista stacji i przystanków /List of stations and stops:
00:16 - žst Brodek u Přerova
02:50 - žst Grygov
04:21 - Výh vlak LE 1353 Leo Express Praha hl.n. - Staré Město u Uherského Hradiště
05:30 - žst Olomouc hlavní nádraží
07:48 - Výh vlak R 887 "Slovácký expres" Praha hl.n. - Luhačovice
10:40 - žst Štěpánov
12:46 - zastávka Střeň
14:50 - žst Červenka
18:51 - žst Moravičany
20:02 - žst Mohelnice
20:09 - Výh vlak SC 505 Pendolino Cheb - Ostrava hl.n.
22:17 - žst Lukavice na Moravě
23:48 - Výh vlak Ex 125 "Valašský expres" Praha hl.n. - Žilina
24:28 - žst Zábřeh na Moravě
25:03 - Výh vlak RJ 1005 Praha hl.n - Havířov
27:29 - zastávka Lupěné
27:52 - Tunel (462 m) - Hněvkovský tunel II/Tunel (180 m) - Hněvkovský tunel I
30:12 - žst Hoštejn
30:29 - hranice kraje
Olomoucký/Pardubický
31:50 - Tunel (324 m) - Malá Huba/Tunel (140,65 m) - Tatenický/zastávka Tatenice/Tunel (1 098,3 m) - Krasíkovský
33:21 - žst Krasíkov
34:38 - zastávka Žichlínek
34:54 - Výh vlak LE 1355 Leo Express Praha hl.n. - Bohumín
36:16 - zastávka Luková u Rudoltic v Čechách
37:22 - žst Rudoltice v Čechách
40:49 - žst Třebovice v Čechách
44:16 - žst Česká Třebová
47:25 - odbočka Parník/ Výh vlak EC 115 "Cracovia" Praha hl.n. - Kraków Główny
48:29 - žst Dlouhá Třebová
50:23 - zastávka Ústí nad Orlicí město/Výh vlak RJ 77 "Vindobona" Praha hl.n. - Graz Hbf
50:59 - žst Ústí nad Orlicí
54:37 - zastávka Bezpráví
57:29 - žst Brandýs nad Orlicí
01:00:58 - žst Choceň
01:01:36 - Výh vlak Os 5027 Pardubice hl.n. - Česká Třebová
01:04:37 - zastávka Sruby
01:06:25 - zastávka Dobříkov u Chocně
01:07:30 - Výh vlak RJ 1043 Praha hl.n - Bratislava hl.st./žst Zámrsk
01:08:50 - zastávka Sedlíšťka
Výh vlak Ex 127 "Valašský expres" Praha hl.n. - Žilina
01:10:28 - žst Uhersko
01:12:30 - žst Moravany
01:13:57 - žst Kostěnice
01:15:13 - Výh vlak SC 507 Pendolino Praha hl.n. - Ostrava hl.n.
01:15:50 - zastávka Pardubice-Černá za Bory
01:17:02 - zastávka Pardubice-Pardubičky
01:17:40 - Výh vlak RJ 1007 Praha hl.n - Havířov
01:18:24 - žst Pardubice hlavní nádraží
01:20:16 - Výh vlak EC 279 "Metropolitan" Praha hl.n - Budapest-Nyugati pu.
01:20:37 - zastávka Pardubice-Svítkov
01:22:04 - zastávka Pardubice-Opočínek
01:23:48 - zastávka Valy u Přelouče
01:25:03 - žst Přelouč
01:25:13 - Výh vlak R 867 "Svitava" Praha hl.n - Brno hl.n.
01:27:17 - žst Řečany nad Labem
01:28:08 - Výh vlak LE 1357 Leo Express Praha hl.n. - Bohumín
01:28:59 - zastávka Chvaletice
01:29:32 - zastávka Kojice
01:30:12 - Výh vlak Os 5009 Kolín - Česká Třebová
01:30:34 - hranice kraje
Pardubický/Středočeský
01:30:44 - zastávka Týnec nad Labem
01:31:08 - žst Záboří nad Labem
01:32:49 - zastávka Starý Kolín
01:34:35 - zastávka Kolín dílny
01:35:41 - žst Kolín
Výh vlak EC 143 "Ostravan" Praha hl.n. - Žilina
01:37:29 - zastávka Kolín zastávka
01:38:47 - Výh vlak Os 9327 Praha Masarykovo nádraž - Kolín
01:39:12 - zastávka Nová Ves u Kolína
01:40:09 - žst Velim
01:41:28 - zastávka Cerhenice
01:42:56 - žst Pečky
01:44:06 - zastávka Tatce
01:45:20 - Výh vlak RJ 79 "Vindobona" Praha hl.n. - Graz Hbf
01:46:12 - žst Poříčany
01:47:24 - zastávka Klučov
01:49:02 - žst Český Brod
01:50:40 - Výh vlak R 891 "Slovácký expres" Praha hl.n. - Luhačovice
01:51:10 - zastávka Rostoklaty
01:52:16 - zastávka Tuklaty
01:54:04 - žst Úvaly
01:54:25 - Výh vlak R 947 "Hradečan" Praha hl.n. - Hradec Králové hl.n.
01:54:54 - hranice kraje
Středočeský/Hlavní město Praha
01:56:00 - zastávka Praha-Klánovice
01:56:46 - odbočka Praha-Běchovice Blatov
01:57:24 - zastávka Praha-Běchovice střed
01:57:54 - žst Praha-Běchovice
01:58:57 - zastávka Praha-Dolní Počernice
01:59:34 - Výh vlak RJ 1035 Praha hl.n - Wien Hbf
01:59:55 - zastávka Praha-Kyje
02:02:55 - žst Praha-Libeň
Výh vlak Ex 221 "Valašský expres" Praha hl.n. - Žilina
02:05:37 - Výh vlak Ex 558 "Západní expres" Praha hl.n - Cheb
02:08:34 - Tunel (1.316 m) - Vítkovský
02:11:16 - Praha hlavní nádraží
Wyróżnik/Discriminant:
odbočka - posterunek odgałęźny/junction signal box
zastávka - przystanek osobowy publiczny/public passenger stop
žst - stacja/station
Leo Express:
www.leoexpress...
Okazje Podróżnika:
okazjepodrozni...