És akkor most lehetne olyan videó ahol olyan játékokat mutattok be ahol viszont számítanak a döntések!
@garf74993 жыл бұрын
Undertale
@nagy-peteriadam3 жыл бұрын
@@garf7499 pont ezt akartam írni
@bird_dead57943 жыл бұрын
nos akkor kb minden játékot idesorolhatsz legalábbis a nagyrészét
@gez11173 жыл бұрын
@@bird_dead5794 haha :D na ez egy nagy hülyeség. Ritka az olyan játék ahol tényleg van következménye a döntéseidnek. De ha szerinted azok vannak többségben akkor irigyellek amiért te csak olyanokkal játszottál :)
@csabi91913 жыл бұрын
Az army of two 40th days ben rengeteget döntés van és mindegyik nagyon számít.
@elcamino25723 жыл бұрын
Köszönöm a time stampseket! Nagyon ritka,hogy valaki ilyeneket csinál. Az Oddyseyt és az Arkham Cityt kellett átugranom.😄
@zalancsorba88193 жыл бұрын
Mikor lesz gyuluska gameplay?
@zetinarthenon30013 жыл бұрын
Amikor megláttam a timelist-en(/timestamp-en?), hogy benne van a Mass Effect ,már egy 3 oldalas esszével készültem megvédeni a játékot ,kommentekben 😂 🤣. Örülök ,hogy végre valaki elmondta röviden és tömören. Nem a vég számít hanem az út ami elvezet oda... vagy' mi xD. ❤️Köszönöm!❤️
@Andras_Orvos3 жыл бұрын
14:12: Nem kérdezte ki a korábbi döntéseidet, csak ha full újat kezdtél. Ha az előző játék mentéstét töltötted be, akkor olyan extra döntéseket is figyelembe vett, amikre nem kérdez rá új mentés esetén. ;)
@christoferus53563 жыл бұрын
A Mass Effectben lehet, hogy a trilógia vége szűk keresztmetszet, viszont végig elég fajsúlyos volt, ugyanis végleg elveszthettél nem egy karaktert és a végső csatában se volt mindegy kik vesznek részt, a korábbi döntések és az életben maradók következtében. Szerintem a kapkodás miatt lett a legvégén olyan, hogy mintha nem lett volna értelme. Az utolsó arc-ig kb. minden arra mutatott, hogy ha megkapták volna még azt az extra időt, amit a sürgetés miatt nem, akkor nagyon komplex szerteágazó befejezés lett volna, ami annál részletesebb és fajsúlyosabb lett volna, minél több részt vittél végig saját mentéssel (ergó nem auto módban a 2. vagy 3. résztől). Ahogy mondani szokás, ez így valahol egy kimaradt ziccer lett keserű szájízzel, viszont éveken keresztül meghatározó érzésekkel látott el, valós nyomással a döntéseid egy jó részében.
@vittya43733 жыл бұрын
Szerintem belefért volna tizedik helynek a Wolfenstein "The New Order" is, ahol a legelején választani kell, hogy Fergus-t, vagy Wyatt-ot hagyjuk életben. Annyi lényegi különbség van, hogy Fergus egy bölcsebb, Wyatt pedig egy szemtelenebb karakter, illetve két erős fegyver közül az egyiket használhatjuk; viszont a sztorivezetés érdemben nem változik és ugyanaz lesz a vége: Deathshead megdöglik, mi meg lebénulunk.
@valkyriedark73563 жыл бұрын
A bugpunk 2077-nél egyértelmű volt. Habár olvasni nem olvastam róla semmit, de végigjátszást láttam. Valakinek talán tetszik így is, de az nem én leszek. Hasonlítsuk már össze mondjuk a Detroital, abba talán még volt is egy csepp értelme máshogyan dönteni vagy ügyesebben mozogni. Ez viszont a cdp/Beth gamek nem akarják nyújtani. Anno volt hogy a skyrimal toltam, és a saris küldik végén jött volna az öreg sari megölése. Na én pl találtam 2 kódot ami, leveszi a 2 kis buziról a halhatatlanságot és azokat basztam meg. Nem teljesen jogszerű, de ez is egy döntés. (mert hát nincs ilyen lehetőség, erre mondjuk sokan nem gondoltak hogy hát lehet h kéne) Mod se kellett hozzá. XD
@lennyface40303 жыл бұрын
A Cyberpunkban ha céges vagy van néha olyan hogy több pénzt szerezhetsz a céges múltal. Én ezt vettem észre
@lennyface40303 жыл бұрын
@just nevermind na igen :/
@ironjohn3 жыл бұрын
A céges múlttal jól be lehet sz*ratni az NPC-ket. :DD
@two-six9893 жыл бұрын
Én pontosan az illúzió elvesztése miatt nem játszok újra soha semmit, max hónapokkal, évekkel később. Szeretem elhinni azt, hogy az én sztorimat játszom az én döntéseim szerint. (én pl azt sem tudom, hogy pontosan mi a mass effect két másik befejezése)
@ukrancsaj972 жыл бұрын
A Broken Pieces című pszichotriller, ahol hiába kutatod át az egész francia falut, SPOILER: . . . a végén kiderül, hogy teljesen felesleges volt. Továbbra sem tudsz kijutni onnan, a nap újraindul és tök egyedül maradsz.
@zs-ugynok72943 жыл бұрын
A Batman szerintem azért kakukktojás, mert nem a döntés súlyát veszi el a visszatekerés egyszerűen csak egy lehetőséget biztosít, hogy a kánon befejezést is lejátszhassuk anélkül, hogy mentést kellene újratölteni. Én kifejezetten örültem a visszatekerésnek amikor játszottam.
@IDeoI3 жыл бұрын
összes TellTale games XD Nemcsoda hogy csődbementek, lényegében filmet gyártottak és játékként adták el. Vagy a ME széria legvége...sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle, amire lehetett volna logikus folytatást felépíteni. De az Andromeda lényegében egy logikai bukfenc a sorozatban. Ellenben a Detroit Become Human-el, vagy a Shadows of Memories (Egyik legjobb ahol 7 vagy 8 végkimenetel van, bár nem mai játék) Azért a döntéseknek igen is vannak következményei. 1-1 után akár az utcára is kerülhetsz, vagy akár fentebbtörhetsz a ranglétrán, vagy később, akár 5-10 év múlva szembesülsz magával a következménnyel. A viselkedésed is például egy döntés, ami alapján hatással vagy a másik ember hozzáállásához. MEnnyire vagy következetes, céltudatos? Hol húzod meg a határaid?! Illetve meddig feszegeted azokat?
@katto893 жыл бұрын
Tetszett a hozzaadot ertek a dontes illuziojarol. A bioshock infiniteben telleg kicsit korbejarjak a kerdest az eleg jo
@Buki_Dani3 жыл бұрын
Igen, azért is akartuk hogy az mindenképp itt legyen, mert ott tényleg igazából ez a játék központi lényege, és az egész sztori nagyrészt erről szól.
@gamesspicinnyos23083 жыл бұрын
Life is Strange 1-ben az a bizonyos jelenet, amiben élet-halál kérdésében dönthetünk. A játék végül bármit is választasz döntést hoz helyetted és úgy folytatódik a sztori ahogy a készítők megálmodták. Nagyon nehéz döntés elé állít aztán belekakál az arcodba. Imádom azt a történetet nagyon, de az fájdalmas volt.
@Ender110373 жыл бұрын
Erről egy kicsit bővebben? Én végigjátszottam, de ilyenre nem emlékszem.
@gamesspicinnyos23083 жыл бұрын
@@Ender11037 az eutanáziáról szóló rész.
@Predrog3 жыл бұрын
A végén lévő kérdést hallgatva kezd mostanság kicsit zavarni valami. Csak hogy értsétek kicsit átvariálom azt a kérdést. Tényleg csak a fejlesztőknek nem sikerült elmaszkolnia a "kamu" választási lehetőséget, vagy csak te nem tudod magadtól beleélni magad a dologba hogy ne arra figyelj hogy itt most mit kell választani ahhoz hogy a lehető legjobban járj?
@ulmndavid22863 жыл бұрын
Mondok egyet. Until Dawn intró küldi👌
@xb6xx3 жыл бұрын
Vagy until dawn save Josh or save Ashley: bármit választasz josh fog "meghalni"
@pengvixtube45333 жыл бұрын
A Deltarune-t is simán ide lehet sorolni, mert a játék elején lévő karakter megalkotás abszolút lényegtelen, mert a karaktert amúgy sem te választod ki, illetve a harcok során megkímélheted és meg is próbálhatod ölni (hiába próbálod, mindig elfutnak) az ellenségeket az ending sosem változik meg.
@ironjohn3 жыл бұрын
A legjobb példa: Cyberpunk 2077 Mindegy milyen döntést hozol a vége az hogy megmurdelsz. :DD Mudfamászás: ON!
@Daweed07153 жыл бұрын
A Mass effectet rengetegszer végigvittem. A harc volt a lényeg, a végén (a 3-ban) már kasztidegen fegyverekkel toltam (pl Inflinator-al soti és közelharc, sniperrel nem lőttem egyet sem). Aztán indítottam egy játékot, aminek az volt a célja, hogy egy "interaktív animét" adjak egy lánynak. Nem szerette a hasonló játékokat, a sztori viszont érdekelte. Így én harcoltam, a döntéseket ő hozta. Eljött a vége és jött ki a szemem, mint az éti csigának, hogy mi a f... Van "harmadik" lehetőség...
@kalmix883 жыл бұрын
Ezekre a játékokra én azt mondanám, hogy lusták. Vagyis inkább a fejlesztőik a lusták. Egyszerűen nem volt kedvük leprogramozni, a döntés után megnyíló két vagy több történetszálat, és ezért inkább felesleges, de fajsúlyosnak tűnő kérdésekkel pakolták tele, mert azért az RPG-elemek még elég menők! Kellenek azok a krediket ;) És persze sok játékos be is kajálta, hogy ilyen kevés lett mára az RPG élmény, a tripla A mezőnyben. Aztán jött a Detroit: Become Human és mindenkinek leesett az álla, hogy így is lehet döntéseket hozni és új szálakat megnyitni, a felépített univerzumban. Le a kalappal a Quantic Dream csapata előtt! Nagyjából ezért lett ilyen fájó, a rá több mint két évvel megjelenő Cyberpunk, amiben még az se számít, hogy milyen nemű, vagy milyen identitású karakterünk van. A kérdéseinknek meg csupán a sorrendjét tudjuk meghatározni. Tulajdonképpen addig dobálja fel újra a listát, amíg meg nem kapjuk, a sztori szempontjából fontos választ. Ez így nem RPG! Vagy ha mégis, akkor a GTA sorozat is az :D Amúgy nagyon jó, a videó végi monológ. Valóban a szabad döntés illúzióját kapjuk, minden áldott nap, pedig valójában, egy nagyon is jól behatározható tálcáról válogathatunk csupán, melynek eredményei borítékolhatóak. Tulajdonképpen tényleg, csak alig 1-2% befolyásunk van, az életünk minőségére a döntéseinkkel, ebben a határtalan szabad világban. Ez elszomorító. Most csalódtam. Virágokat és sokkal több pozitív gondolatot vártam. Ide a kék kapszulát! XD
@ivanyiattila35473 жыл бұрын
Phoebe sorsa meg van becsételve. Büdös macska büdös macska, nem a te hibád. :D
@jacksimple37663 жыл бұрын
hát pedig van game ahol sok vége lehet pl. Vampire the mascarade, több vége van és még minden egyes áldozatnál is dönthetsz kiszívod-e teljesen a vérét vagy hagyod élni stb.
@gyurikovacs46923 жыл бұрын
ott a starwars force unleashed 2 ahol a legvégén dönteni kell: ha jó oldalt (tehát a lázadókat) választod akkor minden happy,de ha a átállsz a gonoszokhoz akkor leszúrják Starkillert és minden szövetségesedet megölik de vagy ugyan ebben a témában talán a 60 Seconds játékok a legjobbak mert ott szószerint mindig döntést kell hoznod és vagy jól jössz ki belőle vagy nem,szóval legalább ezt a játékot említhetted volna...
@Buki_Dani3 жыл бұрын
Páran kommenteltetek már hasonlót, hogy miért nem említettünk olyat, amiben számít a döntésünk. A videó azokról a helyzetekről szólt, ahol nem számít, miért említettünk volna olyan játékot, amire ez nem igaz?
@BenceNagy082 жыл бұрын
Lehetne olyan videó, ahol olyan játékokat mutattok be, amelyeknek a a képminőségük nagyon jó
@nyergesflorian5473 жыл бұрын
a csatornátokra való feliratkozás viszont jó döntés volt
@berenyiandras19903 жыл бұрын
Megjegyezném a Mass Effect 3 végén 4 döntésünk van ugyanis ha nem mozdulunk egy darabig akkor szimplán meghalunk és teljesen alternatíva befejezés lesz... XD
@engineer_gaming33363 жыл бұрын
Legyen egy ugyan ilyen videó csak az ellentéte hogy van értelme a választásadinak és ha meg csináljátok a videót tegyétek be a Henry Stickmant itt csak dönthetünk hogy mit csináljunk nagyon fontos mert néhány megis ölhet egy döntés(imádlak titeket)
@AndorFazekas3 жыл бұрын
Pedig mennyi és mennyi ember verte az asztalt, hogy már pedig a CP 2077 sztoriszálai másak (nagyon) és hogy ő mindet végigjátsza (végigjátszotta).🤣
@GZT0283 жыл бұрын
7:33-7:41 The Stanley Parable :D
@enternewname87673 жыл бұрын
A feliratkozás a csatornátokra is ilyen döntés?
@Buki_Dani3 жыл бұрын
Ha most nem iratkozol fel, akkor a következő videó vagy az azutáni úgyis meg fog győzni! 😁
@Sorosgyorgybaloldal3 жыл бұрын
Minden sikeres férfi mögött egy határozott, erős youtube csatorna áll!
@Buki_Dani3 жыл бұрын
@@Sorosgyorgybaloldal VIGYÁZZ OTT VAN MÖGÖTTED
@jacksimple37663 жыл бұрын
ez szuperdeterminizmus kérdése
@georgesuhani85143 жыл бұрын
Kérem segítsetek! Az AC ORIGINSben van egy család akik egy faluban éltek ahol betegség pusztított és el kellet dönteni hogy élve maradnak vagy meghalnak! Én megöltem őket ... és mi van ha életben hagytam volna? Légyszíves válaszoljatok. Köszi!
@bendeguz39823 жыл бұрын
Aki ezt olvassa annak szép napot kívánok!
@Zolots_71933 жыл бұрын
Köszi
@bandischannel24673 жыл бұрын
Köszi,puszi :)
@ThatGuyInAHat3 жыл бұрын
A Genshin impact játékban rengetek kérdès van,de mégis a story egy írányba megy. Maximum egy másik szöveg jön elő. Persze vannak olyan kérdések amiben azért fontos a döntés,hogy egy karakter mennyire kedvel meg minket.
@akosszabo35193 жыл бұрын
Szerintem a probléma az, hogy mindenki azt várja egy játéktól, hogy a döntéseink révén, más legyen a történet vége és legyen egy történetnek x különböző végfilmje. Azt kellene nézni, hogy egyes döntések, hogyan változtatnak a történeten a játék folyamán. Kedvenc példám a Witcher 3, ahol egyes esetekben dönthetünk arról, hogy milyen karaktereket ölünk meg, hagyunk életben és segítünk-e nekik vagy sem. Ez által küldetéseket bukhatunk el, újakat kaphatunk... stb. Például: A Skellige történet szállnál, nem mindegy hogy kit juttatunk trónra, és ki az aki segít nekünk a Wild Hunt ellen, ha segít egyáltalán... Szerintem attól lesz igazán többszőr játszható egy játék, hogy mennyire változatos módon lehet végig játszani és nem az, hogy hány fajta kis filmet nézhetünk meg a végén... (Nagyon kiábrándító volt számomra az AC - Odyssey vége, a hol a döntéseink révén annyi változott, hogy hányan ülnek körbe egy asztalt...)
@achel913 жыл бұрын
Egyetértek, hiába ugyanaz a vég, nem mindegy, hogyan jutsz el odáig.
@aronpalkovics3 жыл бұрын
Remélem hogy ha lesz ennek egy második része akkor mert a GTA 4,5 is megéri megemlíteni
@MrMosi893 жыл бұрын
Szépen összeszedett lista. Gondoltam hogy a Mass Effect is rajta lesz, mert a vége eléggé megosztó lett.
@prodi27763 жыл бұрын
Nekem csak annyi volt a bajom a Mass effect végével, hogy kissé feleslegesnek tűnt a nagy haderő építés, legalább kaphattunk volna egy űrcsatát a szövetségesek méretének függvényében, amúgy megy én szerettem a lezárást.
@ViktorChovanecz3 жыл бұрын
Fallout 3?! Megaton city? Ott valóban rajtad áll és következménye van hogy elpukkantod-e, vagy sem a bombát.
@Derhone3 жыл бұрын
én a witcher 2vel voltam úgy , hogy nekem mindig Roche szála lesz az igazi, hiába kaptam egy teljesen más sztori alternatív döntés esetén, teljesen más küldetésekkel, sose tudott a szívemhez nőni Iorveth
@MRTN-vg5kh3 жыл бұрын
Énnekem Iorveth kataktere sokkal jobban tetszett
@bafgh883 жыл бұрын
A videó végén levont következtetés egész érdekes, de nem biztos, hogy a jó értelemben. A probléma ott kezdődik mikor észreveszed, hogy a döntésed CSAK egy illúzió? Ez most komoly? Természetesen észre szoktam venni ha egy játék hazudik, vagy felesleges döntés elé állít, és igen olyankor hatalmasat csalódok. Talán jobb lenne, ha birkaként élnék homokba dugott fejjel és nem vennék tudomást az ilyen és ehhez hasonló dolgokról?
@asdprogram3 жыл бұрын
Kiváncsi lennék egy olyan videóra, ahol a legjobb magyar esport játékosokat mutatjátok be.
@vpityu21013 жыл бұрын
Guild Wars 2-összes lvl60 alatti szintküldetések :D
@Jesszus03 жыл бұрын
Spoiler Walking deadben nem értem, a 4. évadban, Clementine is meg lett harapva, a lábán. Az ő lába később lett levágva mint Lee karja, Lee mégis meghalt,Clementine pedig nem.Pedig ugyan azok a "tünetek" voltak mindkettőnél.
@kalmix883 жыл бұрын
Ez genetika. A covid vírus sem csap le kétszer ugyanúgy ;)
@Jesszus03 жыл бұрын
Akkor Clementine máshogy reagált rá?
@kalmix883 жыл бұрын
@@Jesszus0 Szerintem csak mázlija volt. De persze az is közrejátszhat, hogy a láb sokkal messzebb van a fontos szervektől, mint a kar. Vagy csak nem akarták kiírni a karaktert :/
@Belanka_Andras3 жыл бұрын
De jó, hogy részekre szedtétek a spoilerek végett a könnyebb tekerhetőség végett, majd a végén az összefoglalóban váratlanul ellövöd a csavarokat...
@kalmix883 жыл бұрын
Pedig az utolsó fejezetnél a címbe van kiírva, hogy "még mindig spoiler!"
@balazsboulsevicz50142 жыл бұрын
"A döntés joga csupán illúzió hatalmasok és elnyomottak között." - Merovingi
@SemSenki3 жыл бұрын
A Cyberpunkban nem vettem észre, mert én Nomadként játszom, mióta megvettem. Nem vagyok az a 100 karaktert indító típus. Utána persze olvastam róla, hogy nincs is különbség. Viszont pont ebben a játékban van nem is 1 döntés, ami igenis számít.
@Rat0000013 жыл бұрын
Saint Row 3 ban volt az "Add át Sandy-t a katonaságnak, vagy felrobbantjuk a házad..." dilemma. Egyszer kipróbáltam, mi van, ha átadom... Ugyanúgy felrobbantották a Penthaus-t :s Úgy felcsesztem magam, hogy visszatöltöttem a mentést.
@Y0urself_2 жыл бұрын
A Mass effectnél kihagytátok a 4. befejezést. Ez nagy hiba.
@callofdutymwghost23 жыл бұрын
Az AC-knak könyv/képregény formájában mindig benne van, hogy mi számít kánonnak. Néha maga Ubisoft nyilatkozza mi a kánon sztori
@Erkvok3 жыл бұрын
Bo2-be kravchenko információja beleszólhat a végkimenetelbe. Mikor Mason, Woods meg Hudson megy elkapni menendezt otthonába, akkor lehet találni egy CIA-s mappát, ami segít összeállítani a képet.
@gergonagy22223 жыл бұрын
Az Assassin's Creed Odyssey-nél miért a Raven Software van ott?
@zoltanlazar90293 жыл бұрын
Igen a cyberpunk-ban mind1 hogyan indítasz (mind 3 módban végig vittem) sőt a vége is ugyanaz. Én nomád ként kezdtem és az is tetszik legjobban miután mindet megcsináltam :)
@Benjii33333 жыл бұрын
Tudom rendesen le vagyok maradva de a Cyberpunkot én pont átugrottam, hogy ne rontsak semmit a majdani élményen amikor sikerül végre elkezdenem, erre a videó végi összefoglalásban csak sikerült spoilerezni.
@karos0093 жыл бұрын
nemes egyszerüséggel mondom mint veterán gamer. Igen legyenek döntéseik és ha rosszul döntöttünk vagy az a döntés kihasználható az "ellenség" számára vagy a mi számunkra igenis történjen meg. lásd odysse. vigyük magunkal a gyereket. nem tudom mi lesz vele ígyis úgyis ,de legyen opció hogy ne történjen meg. pont ez lenne a döntéshozatal lényege hogy nemtudjuk milyen rövid vagy hosszútávú hatása lenne a döntés "illuziója" mint mass effectbe szerintem mára már nagyon kevés. Igazi döntésekre vagyunk kiéhezve igazi következményekkel mint pl Detroit nem az én müfajom, de ott tényleg érezni a döntés súlyát és következményeit.
@KoczorSzilard3 жыл бұрын
a videó végén a döntés monológod nagyonott van drótszem! adom
@Shildran3 жыл бұрын
Pont a Life is Strange-t hagytátok ki, ami igaz nagyon jó lett a sok választható dolog miatt, de a végére kiderül, hogy konkrétan van egy igen-nem kérdés, és azon kívül semmi nem számított a játékban, pont úgy mint a Mass Effect 3 esetén. A Life is Strange 2 - a rosszabb "történet" (konkrétan több volt benne a politikai propaganda, mint a történet) ellenére - ezt nagyon jól áthidalta, hogy a teljes döntést kivette a legvégén a kezedből és a végkifejlet nagyon függ a játékbeli döntéseidtől.
@ast55153 жыл бұрын
A Mass Effect 3 helyett az Andromeda kellett volna ide. Konkrétan egy darab döntésed van ami számít. Hogy hány darab pathfinder lesz veled a végén.
@apensesticaboros48883 жыл бұрын
nem néztem meg de fogadjunk benne lesz a walking dead edit:eltaláltam :D
@krisztianszabo63293 жыл бұрын
Nem kötekedésből de nagyon szúrta a fülemet a Cd projekt red kiejtésed, mivel a kiejtés nem "szídí" hanem "cede"
@BlackM_HUN2 жыл бұрын
Én ide sorolnám a DELTARUNE-t is, mivel bármit csinálsz a chapter 1-2 során a Dark World-ben, nagyjából ez semmi kihatással van a normál világban lévő megitélésre (Kivétel ez alól a Snowgrave Birdly-harc, mivel SPOILER a könyvbtárban (muszály volt elsütnöm) nem akar felébredni: a Dark World-ben mondhatni meghal, ezért ott sem éled fel)
@jesusfloppa31623 жыл бұрын
Azért elmondanám hogy az egyész black ops2 arról szólh woods mesél neked
@kristoftoth26533 жыл бұрын
Nekem meg van a Call of Duty:Black Ops1 PS3-ra de ismerem a Black Ops2-t is és már régóta akarom a 2-t.
@balazsdomokos66133 жыл бұрын
A CoD bo Cold War-t miért hagytátok ki?
@dymitrshields71943 жыл бұрын
A Telltale Gamesből a Walking Dead volt ami nem érdekelt 🤣 A Wolf Among Us meg a Game Of Trones 🤷♂️ Ez a 2.
@josekiss46103 жыл бұрын
A Mass Effect 3-nak van egy negyedik befejezése is. De erről is az utolsó döntésben döntesz. Illetve nem döntesz. De a nem döntés is döntés. Menedzsmentből legalábbis ezt tanították és itt a példa rá.
@ratavuliure49283 жыл бұрын
Hi Ahhoz képest hogy nem mai darab máshol is csak 3 befejezést emlegetnek bár van 4. is. Én elsőre megtaláltam "hosszú volt a séta valamivel lekötöttem magam :)"
@RockyTheWolf20243 жыл бұрын
De lesz a játék legszarabb döntéseiről szó? A The walking dead-ról
@bahamutgreg56503 жыл бұрын
Érdekes levezetés csak az a baj, hogy az ember nem azért ül le egy videójáték elé, hogy az ugyanúgy a képébe vágja, hogy semmit nem számít a véleménye mint a való világ és szerintem ezért háborognak ilyeneken az emberek többek között én is mert ez a médium egyszerűen nem erre lett kitalálva és nem ez a rendeltetése hanem, hogy kitudjon kapcsolódni az ember és azt nem feltétlen nevezném annak amikor a korábbi tapasztalataimra építve átver egy játék amiért pénzt adtam ki, én pont ezért szoktam ezen a játék mechanikán rage-elni a legjobban mert ez az én szemeben egyszerűen átverés és lustaság az alkotók részéről, a FF XV-t is ezért droppoltam hiába jöttek ki később story dlc-k egy akkora átverésnek éltem meg azt a játékot amit tönkre tette a hangulatot :P
@liviuszlisztes5773 жыл бұрын
Ott van még a Fable: The Lost Chapters is. Az a játék az interakcióra akarna épülni, de igazából elveszti a varázsát ott, hogy minden esetben két választás van, és maga a történet lényegében mindig ugyanaz. Az egyetlen, amiben számít ott a döntésed, a varázslatok kinézete, hogy az egyiket csak gonosz, a másikat jó karakterként tanulhatod meg. De egyedül ennyi.
@komboguymagyar16403 жыл бұрын
A Ghost of Tsushima párbeszédeket is benne lehetnének.
@adamcadmon853 жыл бұрын
Végig játszottam a MassEffect-et. Megmentettem minden bajtársamat. A harmadik rész végén pedig azt éreztem, hogy fejlesztőknek elege volt abból, amit a nagy közönség úgy imádott, amiért rajongtak. Egyszerűen oda nem illő módon gyorsan kivégeztek egy karaktert és slussz. Szerinted most miért jött ki ez a MassEffect remaster? Azért, mert az Androméda egy rohadt nagy bukás volt. Nem volt hibás a fejlesztők döntése? Ugyan ez van a többi döntésnél is! Lusták voltak. Tudom, hogy van egy határ idő, de akkor ne legyen döntés. Lehet döntés hozatalok nélkül is jó játékot csinálni. De, ha van döntés, akkor legyen tényleges hatása.
@Jocca6663 жыл бұрын
15:36 Ez melyik játék? :O
@christiangyurity70473 жыл бұрын
Assassins creed
@kalmix883 жыл бұрын
AC4 Black Flag
@_MD_.3 жыл бұрын
Ja, pár játéknál számít, pár játéknál meg kozmetika.
@jozseftoth4873 жыл бұрын
Far cray 2. ki hagytátok.Mikor választhatsz,hogy a papot vagy a barátodat mented meg .Semmit nem számít a végig játszás szempontjából.Vagy ha igen akkor magyarázza meg valaki.Megköszönöm.
@ohayomc12943 жыл бұрын
Senki nem játszik végig kétszer modern cod-ot mert jövőre itt a következő, nyílván ezért nem erőltették meg magukat.
@zivatarkecske3 жыл бұрын
Nem tudom elmondani, hogy mennyire karcolja az OCD-m a homlokomat az outro-tól. Az bevásárlókocsi, nem bevásárlókosár :( Elnézést kérek.
@laszlovszky12343 жыл бұрын
Ezt a döntési helyzetet a Witchernél tapasztaltam először. Látszólag ott is számítanak a döntések, de végeredményben semmi sem változik. Igaz, még soha nem próbáltam ki, mi van akkor, ha odaadjuk Abigailt a tiszteletesnek, de annak alapján, ami akkor történik, ha megöljük vagy nem öljük meg a farkasembert, vagy ha Shanit választjuk Triss helyett (semmi), ezt is borítékolni tudom. A végeredmény pontosan ugyanaz lesz, csak mondjuk nem Shani, hanem Triss csatlakozik hozzánk a végén a nagymesterrel szemben.
@balazssandor-albert35023 жыл бұрын
Far cry 3 játék végi döntés?😅
@mneo73 жыл бұрын
A másik is dönthet mi van hogyha máshogy dönt ? Eszembe juttatta azt hogy az összes nálam próbálkozó nőt udvariasan lekoptattam. Nem kívánok ezzel foglalkozni. NEM NEM azt majd mással.
@gekko41183 жыл бұрын
Call of duty black ops cold war ban egyedül egy választás váltosztat bármit a storyn ès az is csak a befejezèsen
@letsgoo19913 жыл бұрын
Minek a komment, úgy sincs hatással xD
@RockyTheWolf20243 жыл бұрын
Légyszí beszélj már a The walking dead season 2-ről Mert ez is szerintem érdekes.Ha jól tudom a season 2 ben Clementine- al vagyunk. Van az eggyik részben amikor Clementine arról gondolkozik hogy a kocsival és azzal a három emberrel elszök ott hagyva Kenny-t meg Jane-t. De hiába mondja ki hogy velük akar menni lényegtelen mert, Az a szemüveges geci csávó akkor is le lövi...
@RockyTheWolf20243 жыл бұрын
Bár amúgy azt is mondhatnám hogy Sara-t meg Sarita-t is fölösleges volt berakni....Sara-t hiába mentjük meg így is meg foghalni mert, le szakad az a rákos deszka és a nagy kupac alá esik de Jane se tudja megmenteni.... Az a legszarabb a játékban hogy az második részben csak Clementine marad életben + vagy Kenny vagy Jane......
@humuluslupulus56133 жыл бұрын
hát én ezt gondoloni sem mertem volna hogy a cyberpunkban nem számít a döntés
@kakuszitube58473 жыл бұрын
És mi van a sally face-el
@tamasvegvari46273 жыл бұрын
Telltale games in nutsell.. 🥴
@73Gali3 жыл бұрын
TWDben kb minden döntés ami életen múlik mind1 mert a storyban 30 perc után így is úgy is meghal valaki
@hunracehunter83493 жыл бұрын
Én utálom az ilyent, így is szar az élet nagyon sokoszor és én azért játszok hogy kikapcsoljon nem azért hogy még a játék is nyomasszon és rátegyen egy lapáttal arra a szar életre amiből szinte nehéz szabadulni hisz "nem dönthetjük el hogy hova születünk" tehát én gyűlölöm az ilyent. Az igaz hogy a döntéseink sokszor nem számít az életben és ezt elfogadom, de egy játékban azért legyen már döntésem ha szar az élet.
@prod.zeromadeit54733 жыл бұрын
south park the stick of truth ?
@bela20713 жыл бұрын
Én még a Detroit:Become Humant emelném még ki. Nagyon jó játék és körülbelül végtelen befejezés van