Освіта є відображенням суспільства та держави. Непрозора, неконкурентна, керується шахраями, непатріотична (не в сенсі мови та вишиванок, а за якістю навчання та його метою).
@Petro_Zamkovyi4 ай бұрын
...Вона все ще шукає 300 млрд грн на зарплати вчителям з минулого випуску...
@Black1991Star4 ай бұрын
Вона занадто роздута... Вкладаються в спеціальності, які не потрібні. Не має підтримки проектів, що вже вистрілили і показують результат, залучення на міжнародні ринки. Все вариться в власному соусі без бачення реальних меж. ... Я вивчав мікроелектроніку, але на питання до викладача, а де в Україні я зможу прикласти на практиці свої знання що отримую він мені так і не відповів.
@supryhan4 ай бұрын
@@Black1991Star Я конструктор-технолог радіопаратури і мав би вже більше 20 років конструювати і випускати РЛС, натомість весь цей час перебивався із хліба на воду, поклавшися на нашу науку. Отаке буває
@sergiosergio8564 ай бұрын
Того навчального року, я на підготовку сина до НМТ на репетиторів під 60 кг витратив, так що з доходом у вчителів все в порядку. 😏
@oksanaskvorchynska2624 ай бұрын
В підтримку ідеї переводу викладачів ВИШів у школи скажу, що в наш ліцей на два роки прийшла вчителька фізики з Шеви і добра третина класу почала лишатись після уроків на доп заняття, бо було цікаво, і ми в кілька років дійсно добре розуміли фізику, багато хто брав участь в олімпіадах, але готовне, що предмет в її викладанні був дуже цікавим і зрозумілим. Після неї прийшла випускниця Драгоманова, і частіше ми їй пояснювали те, що сказано в підручнику, ніж вона нам.
@bohdan46774 ай бұрын
Який у вас ліцей?
@livermore214 ай бұрын
Якщо вона буда така хороша то чому не заплатили щоб лишилася?
@sergiosergio8564 ай бұрын
@@livermore21 Хто мав заплатити? Батьків дітей? Я стільки грошей і головне часу витратив на підготовку сина в 11-му класі до НМТ, що мені здається,, що дійсно би мало сенс, щоб батьки скидувались на доплату хорошому вчителю.
@TimurShemsedinov4 ай бұрын
Був кандидат не системний і не пов'язаний зі старими схемами, один з найкращих спеціалістів із штучного інтелекту та розподілених обчислень на графічних картах, що сам програмує, доречи, колись був пілотом винищувачем, а зараз тренує нових, пройшов ТРО, викладає у закордонних універах, виступає з доповідями, наприклад на ВебСаміті, але DOU не надали йому слова, ну буває... і тепер дивуються, переймаються, обурюються...
@romul_che4 ай бұрын
Як завжди ТОП. Дякую пану Єгору. Дуже хочеться послухати подкаст з тою пані, яку він згадував.
@muller1014 ай бұрын
Я закінчив школу у 2018 році, для мене, проблемою зі стем науками було те, що не було дослідів. Був один з хімії, де ми кип'ятили ВОДУ. Дуже складно зацікавити, коли все що ти бачиш це формули на папері.
@makarov.m.m4 ай бұрын
Хах, мене цікавили саме формули на папері ))
@bohdan46774 ай бұрын
Гарна думка обʼєднати предмети історії. Можна показати дітям, як розпад і занепад Київської Русі співпадали з розквітом і занепадом Візантії. Як набуття сили північними князями співпало із розквітом Ганзи (торговий союз німецьких міст). Таким чином пояснити вплив торгівлі на історичні події та показати чому важливо мати доступ до торгових шляхів і особливо до морських.
@Petro_Zamkovyi4 ай бұрын
Так це ж мій улюблений гість на DOU! І УТ-2. Натискаю палець вверх, починаю дивитися. Відчуваю, мені не вистачатиме Юри в ефірі)))
@maxkovalchuk13964 ай бұрын
та похер, давай бути чесними
@i.n.97614 ай бұрын
Закінчив КПІ за спеціальністю ядерна фізика. Працюю синьор фронтенд девом - зарплата в рази вища ніж на атомних станціях🤷♀
@mykhailoserebro4 ай бұрын
Крутий випуск. Але: 1. Маємо розуміти, що перспективних / неперспективних спеціальностей чи універів вже немає і не буде. Lifetime learning is the answer. 2. Державна вища освіта відходить на задній план. І не тільки в Україні. Високотехнологічні сфери у майбутньому будуть отримувати все більше працівників з приватного Edsector або при learning and development напрямках при самих компаніях. Це якісніше і головне вигідніше з бізнесової точки зору. P.S. ПО МОБІЛІЗАЦІЇ: прозвучала фраза, що кількість "дорослих" магістрів знову впаде, бо хто повторно йде на той же ступінь освіти, той не звільняється від мобілізації відповідно до нового закону. Насправді ситуація ще складніша: тепер навіть ті, хто вчився, але не отримав відповідний рівень освіти, у "мобілізаційному" контексті вважаються такими, що порушують правило послідовності. Наприклад, вчився на магістра, але відрахувався/-ли, не закінчивши, вступаєш зараз знову на магістратуру - порушуєш послідовність - не маєш права на звільнення від мобілізації. Так само з бакалавратом та іншими рівнями освіти (лист МОН № 1/9758 від 03 червня 2024 року, його можна погуглити). Може, така інформація комусь допоможе вчасно переглянути свої плани на навчання і адаптувати їх до нових "тлумачень" МОН.
@vladt56654 ай бұрын
Як інженер можу Вам сказати, так ти потрібен, але за їжу, платити тобі ніхто не збирається адекватно (вийнятки трапляються). Тобто по суті інженери не в 90-ті були на базарі, більшість з них з 90-х по сей день на базарі.
@olenakorchuganova49344 ай бұрын
Якщо ви бажаєте 4000 вступників на хімію, профінансуйте шкільні лабораторії. Причому там потрібні не тільки колби й пробірки а ще реактиви, витяжні шафи й багато чого. Включаючи вчителя, що міг би надати знання практичні та захоплюючі. І вибухові речовини це не про хімію. Хімія це про життя, а не про біль та смерть. І, врешті решт, зробіть гарні фільми й шоти на ютубі та тік тоці, про те, що хімік та фізик це круто. Так, звісно є "Швабра" й "Нюхач", й "Уроки хімії". Але, всі ці фільми трохи про інше
@SergBloshch4 ай бұрын
Українські фізики в Харкові. Нажаль, молодь не бажає йти в науку, бо малі зарплати, і як наслідок, немає кому передавати знання, і досвід..можемо втратити наукову школу
@bohdan46774 ай бұрын
Нам потрібно безліч хіміків і фізиків, але щоб вони працювали не дорожче $1000 на місяць. Ой, а чого це вони всі або виїхали, або перейшли в ІТ, або якісь дурні?
@zack-n4m4 ай бұрын
Та яких 1000, не дорожче 500
@sergiosergio8564 ай бұрын
І то не завжди. 😟@@zack-n4m
@РусланПогуляй-с7ц3 ай бұрын
1000??? 400$ і хватить 😂😂
@dmytro64604 ай бұрын
Дякую за цікавий випуск! Давайте ще випуск з Єгором!
@НатаБіц4 ай бұрын
Дякую! Звісно хочемо продовження. Актуальність теми важко описати. Можливо цікаво тому що я не з цієї сфери і ви піднімати важливі питання.
@MaksymCzech4 ай бұрын
Дякую за відео, дуже цікаво!
@vladt56654 ай бұрын
Дякую за випуск і за Єгора окремо!
@taraskhariv4 ай бұрын
Чудовий випуск вийшов, давно не слухав із таким задоволенням (Юрко, ми скучили!). Єгор топ!
@alex.kostenko4 ай бұрын
Випуск топ, зайшов тільки для того щоб запросили гостя знову.
@vladimirzemlyanskiy49384 ай бұрын
Понад 30 років реформ вищої освіти, а в результаті сухий залишок усіх цих благих дій полягає в тому, що ми лише дедалі більше віддаляємось від зразка та практики реалізації успішних університетів ФРН, які лідирують на світовому освітньому ринку, особливо у підготовці з науково-технічних спеціальностей. .
@karpych17174 ай бұрын
реформуй не реформуй, а викладач все одно їсти хоче
@МирославДраганчук4 ай бұрын
Якщо замість Влади Зацарини запросити Олексія Остапова і десь поруч знайти місце для Олександра Майстренка- то це буде просто Найдушнілівське відео в історії цього каналу.
@ludaaleksovych23804 ай бұрын
😀😀😀
@ivanjorik81834 ай бұрын
Єгор як завжди розказує/роздумує цікаво. Університети справді треба пересіювати, бо там страшне болото
@vitaliib37204 ай бұрын
Гарний випуск дякую. Не думав що ще слухатиму колись Єгора після його виступів на УТ-2. Був готовий виключити в любий момент. Але цей випуск прям хороший по темі.
@Yablo4nuyZhuv4ikk4 ай бұрын
Ооо да, це так само круто як мінералка зранку❤ Дуже крутий випуск намічається
@newromka4 ай бұрын
Файна розмова ❤ кайфонув
@NeutrinoTorch4 ай бұрын
У нас нажаль з погляду законів шкільний педагог це нижчий рівень у порівнянні з університетським. Я прийшов в аспірантуру мені сказали треба педагогіну практику. Я сказав: я 1.5 роки відпрацював в школі. Сказали не рахується
@kyrylo-kholodenko4 ай бұрын
Те саме відчуття коли бачиш що вийшов новий випуск подкасту на Dou 🤤
@viktorkharkiff8854 ай бұрын
Дякую за випуск, після таких випусків є надія що може ще не все втрачено 😊
@SviatoslavDanylenko4 ай бұрын
В КПІ є викладачі, які хочуть змін. Цікаво як збирали інфу, що немає тих, хто хоче змін? Інше питання, що в КПІ не дуже багато молодих викладачів, а старі, попри незадоволення поточною ситуацією, не факт, що підуть на якісь радикальні дії.
@Nina-wz4yh4 ай бұрын
+ багато крутих викладачів, можливо не на всіх факультетах, але в більшості ситуація цілком ок. І молоді потрошку заходять, і старі ще є, які "шарять" і можуть пояснити. І пристосовуються до дистанційного навчання цілком навіть. Як хороші так і погані є і серед старого покоління, і серед нового)
@oleksiymakarov4 ай бұрын
Це була файна розмова, дякую! Влучні думки!
@vergil71854 ай бұрын
Як завжди чудовий випуск, що однозначно заслуговує на вподобайку!
@oleksiymakarov4 ай бұрын
Що не так: вчитель з Австралії має свій будинок з сонячними панелями і два роки попрацювавши бере рік відпустки на подорожі світом. Маючи хоча б 2к зелені і правильну мотивацію наші вчителі і вихователі теж були б задоволені життям і ми б всі це відчували.
@TheSokilV4 ай бұрын
Tech спільнота - лайк відразу. Речі варто своїми іменами називати.
@nastyakrasnoshapka29484 ай бұрын
Комент на просування, дякую за випуск
@vladimirzemlyanskiy49384 ай бұрын
Якщо наука в університеті не фінансується, то не варто очікувати від її імітації значних результатів-розробок зі світовим пріоритетом та захищених патентами на винаходи (в Україні масово видаються патенти на корисну модель, ці пропозиції не проходять експертизу). Більше того, при захисті докторських дисертацій ці сміттєві патенти враховуються як передові розробки (зрозуміло, що приліт розробки-білого лебедя має не нульову ймовірність його появи). При цьому фірма або університет, які оформили патент, сплачують довгі збори за володіння таким патентом для сміття.
@thenashbridges4 ай бұрын
З приводу літератури, є чудовий подкаст Перефарбований лис, де двоє авторок розбирають клясичні українські твори з боку психології та життєвої мудрості. Дуже раджу.
@tshev4 ай бұрын
Треба насильно змусити всіх випускників писати GRE та GMAT, а далі вже можна приймати рішення.
@16540454 ай бұрын
такі веселі підйобки про аспірантів. А ви самі в яких відносинах з ТЦК та Резерв+? Добровольці?
@Dovgonosyk4 ай бұрын
«Є ресентимент допомагати Батьківщині» Вибачте, але в черговий раз чую невірне використання цього слова різними спікерами і це трошки дратує) Ресентимент - це НЕ про сентиментальні почуття, це злість слабого до сильного(дуже спростив, краще почитати повне визначення).
@DIMAKIRILYK4 ай бұрын
Кебуладзе на своєму подкасті дуже детально роз'ясненнює за цей термін. До того теж не розумів правильно цей термін
@thenashbridges4 ай бұрын
resentment a feeling of anger because something has happened that you think is unfair
@Dovgonosyk4 ай бұрын
@@thenashbridges resentment = образа, це інше слово. Ресентимент це трошки інше, можете почитати на Вікіпедії
@thenashbridges4 ай бұрын
@@Dovgonosyk хіба? я в прикладах бачу саме те значення, що ми його вкладаємо Resentment and marginalization, reinforced by a heightened belief in his own self, gave rise to a sense of difference, alienation, and rediscovered identity. але я в визначеннях дійсно не настільки сильний
@vadimnastasiuk11854 ай бұрын
Те що викладач універу не робить науку, не означає, що він «не дає вищої освіти» (за висловам Стадного). Для того, щоб читати фізику, математику на перших 2-х, 3-х курсах достатньо просто великого викладацького досвіду. Не піде доцент з 20-річним досвідом до школи викладати «ф = ем на а»
@TheRazzner4 ай бұрын
Кличте пана завжди, дуже топовий гість)
@Леон-м6ь4 ай бұрын
Я вчитель математики. І я згоден, що така математика треба далеко не всім. І я не боюсь втратити роботу, бо вчителів математики не вистачає на даний момент. Тому помаленьку спрощувати програму - на мою думку, є нормально.
@onemorelight20844 ай бұрын
Дуже цікавий випуск
@K.M.I4 ай бұрын
Ось тому я із такого совка і пішов, у наших вузах зміни у парадигмі мислення ще довго не буде, бо таке скрізь повсюди твориться, а якщо додати брак фінансування, то ідеальне замкнене коло виходить.
@maryn67924 ай бұрын
Пішов третій рік, а ні ведучі подкасту, ні гість так і не сформували (визначення) що таке університети і які задачі він має вирішувати..... (І ні, це не просто випуск N спеціалістів) Будем чекати наступного епізоду...
@maxua-gg4 ай бұрын
Не чекайте рік, пропонуйте свій варіант
@maryn67924 ай бұрын
@@maxua-gg якщо вам цікаво, то в класичному розумінні університет це місце роботи Наукової (або Інженерної) Спільноти. Саме Наукової спільноти - тобто такої яка займається фундаментальною наукою, і саме як спільнота. Відповідно для прикладних гілок - то місце роботи Інженерної Спільноти. Яка має за основу брати напрацювання Наукової Спільноти цього або іншого університету. Немає відповідної спільноти - немає університету. (По всій повазі до окремих науковців, поодинокі науковці не є спільнотою)
@yuriyy46824 ай бұрын
Наши физики в Израиле, Канаде, США и прочих странах, где их знания востребованы и выделяются средства на реальные исследования. И они уже точно не вернутся ни за какие плюшки. Вкладывать нужно в молодёжь и давать им шанс реализовать себя в Украине.
@artemduk98084 ай бұрын
Єгор крутий. Завжди цікаво його слухати. Дякую за гостя!
@rubykiten3904 ай бұрын
Треба зробить кореляцію між кількістю встановлень тік-току в країнах та падінням рівня на пізі
@thenashbridges4 ай бұрын
з доступних даних, в Сінгапурі тикток коли не перший, то в першій п'ятірці, тому кореляція не прослідковується
@soolimasoolima4 ай бұрын
Класний випуск!!!!
@Дарина-с6ю4в4 ай бұрын
Мені треба це переслухати частками, щоб зрозцміти деякі речі. Але зараз загальне моє відчуття: багато класних ідей, не розумію, як це можна впровадити - бо існуючі дкржавні системи майстерно поглинають і перетравлюють ініціативи майже без шкоди для себе. Щоб ми не побачили вже сивого Єгора, а навколо те саме. Але це емоційне) Подобається ідея про викладачів з вишів у школу, можна крім грошей ще додати kpi - вступ на технічні спеціальності. Але не впевнена в цій ідеї😁
@putinisakiller80934 ай бұрын
"не розумію, як це можна впровадити" Приватна ініціатива. :)
@i_pam_pam3 ай бұрын
Внту - це вінницький політех 22:17
@OlegMarchuk4 ай бұрын
Дайте посилання на відосік з записом програми в КПІ ))
@bohdan46774 ай бұрын
Лайк за формошльопство і хрестоматії.
@proffffesssor4 ай бұрын
Я навчався в КПІ в двохтисячних роках, тоді були, як мені здавалось, надії що от-от залишки промисловості якось відновляться і треба зберегти цю громадну "кузню кадрів" з десятками схожих факультетів. Зараз є розуміння які галузі безповоротно втрачені, а які краще заново переосмислити, а не викладати якийсь радянський шлак з ручними розрахунками, без моделювань і інших новинок в програмі з року в рік. Рівень знань по спеціальності я б назвав базовим, по випуску було одиниці людей з трьох десятків що пішли в спеціальність. І чому щоб підготувати одного інженера який піде в спеціальність потрібно набрати пятьох, які будуть немотивовані, куплятимуть курсові, списуватимуть, підпрацьовуватимуть замість того щоб ходити на пари?
@oleksiymakarov4 ай бұрын
з/п вихователя в садочку вищої категорії з усіма надбавками, в т.ч. за вислугу років, яка віддає всю себе вихованню дітям - 300 зелених. Чому? 😢😢😢
@ua-wc1kp4 ай бұрын
У фельдшера реанімації на швидкій менше, 240$
@zack-n4m4 ай бұрын
Бо знаходяться люди які працюють за такі гроші. Нащо платити більше якщо можеш знайти дешевше. Більша оплата не гарантує більш якісного результату а державне і так все неефективне
@kaladore67982 ай бұрын
У мене вчителя зп менше 200 $ як у вчителя предметника😊
@tar774 ай бұрын
#1:17:34 "гарні" це з картинками?😊
@Petro_Zamkovyi4 ай бұрын
...Хочу "Безкінечний Випуск Подкасту" з Єгором! І Юру покличте: це єдина людина, яка зможе його перебивати!
@NickBorysenko4 ай бұрын
Ні разу не стикався з стереотипом про інженерів - навпаки культивувалася елітарність, типу "а от оці осьо гуманітаріі..."
@maxviz14 ай бұрын
Більше тем про навчання та освіту як в Україні так і закордоном :)
@kostyazen4 ай бұрын
выборы в КПИ - блядь, когда эта стыдоба кончится? Жаль, Милованов решил не идти на выборы
@denvarenik48734 ай бұрын
Після 3 частини дюни, також не чекав нічого у 4. Але реальність показала що 4 досить цікава)
@oleksandrmamchur98334 ай бұрын
Де лінк на історію про КПІ на 24:40
@alexzander77m4 ай бұрын
"скільки у нас грошей і що нам потрібно" + "викладач вже не тягне викладання в універі, але цілком потягне школу" = тозвивати і вкластися в якісний актуальний профтех. І вже якісних зацікавлених випускників профтеху доучувати у виші. А не дуже зацікавлені у виші отримають актуальні навички для роботи.
@serhii_maksymenko4 ай бұрын
Бляха, прийшов в програмування через фарму)))), ну в вітчизняній фармі грошей не густо в порівнянні з програмуванням.... про наукову роботу взагалі мовчу... коли свічився (6 років тому) максимальна зарплата інженера в R&D була до 1000$, я джуном через пів року вже більше ніж інженер максимального грейду відділу фармацевтичної розробки одної з топових фірм і робота легше)
@merithree66604 ай бұрын
От і я все сильніше задумуюся про зміну професії. Золота медаль в школі, червоний диплом в університеті, англійська сертифікат B2, 3.5 років досвіду в спеціальності, зарплата хіміка R&D близько 700 доларів... Менша ніж була стипендія під час мого навчання у Франції... Почуваюся, на жаль лохом... А мріяла про науку...
@borei_co4 ай бұрын
Просто нахабно обірвали гостя на половині слова, страшна неповага до запрошених експертів. Тільки негайне продовження подкасту зможе відмити вашу репутацію.
@shvetsgroup4 ай бұрын
Думав лише мені це так здалося, але факт
@akiruaUazammetra4 ай бұрын
подяка за відео! коментар і вподобайка для популяризації каналу. Допомагаймо ЗСУ!
@dimasamchuk47334 ай бұрын
Єгора слухаю прям від початку до кінця, кличте ще!!!!
@RudchykVladyslav4 ай бұрын
Більше Єгора!!!
@andriybench42734 ай бұрын
О, звук пишеться на PodTrack.
@yt-24 ай бұрын
всі роки)
@Black1991Star4 ай бұрын
Мені розмова не сподобалась... Єгор десь в фантазіях літає. Щоб у вчителя була зарплата 2к суспільство має виробляти продуктів на ті гроші, а цього не буде. Ну не має в Україні світових архіважливих для людства компаній. Навіщо Європейцям вкладатися в освіту, цікавіше забирати класні кадри собі. Самі викладачі є не конкурентними на ринках праці.
@CooplixThe4 ай бұрын
А чим ви слухали? Єгор казав що спочатку потрібно провести аудит, а потім давати високі зп. Після аудитів вишів вийде що більшість викладачів треба звільняти, плюс іноземці вже фінансують нашу освіту
@Black1991Star4 ай бұрын
@@CooplixThe Цікаво б було дізнатися, а чи пройде він зі своїм багажем знання цей аудит, чи катується він на європейському ринку ? Чи потрібно країні ось така кількість економістів/політологів/піар менеджерів та інших... ? Країні потрібні продажники, та перепродажники. Це нагадує розміщання резюме з вимогою в 5 років комерційного досвіду на продукті, яким крім обмеженої ніші компаній ніхто не займається.
@CooplixThe4 ай бұрын
@@Black1991Star не знаю чи він пройде, але Він працює далеко в не найгіршому вузі країни і послужний список в нього доволі хороший. КШЕ це доволі хороший ВУЗ
@karpych17174 ай бұрын
Ну так а чому в Україні нема компаній світового рівню? А вчителі - це інвестиція, з окупністю на рівні цілої держави, років за 20.
@ua-wc1kp4 ай бұрын
Філософія пів року в коледжах, училищах і внз. Ділова українська мова - студенти перед вступом здають зно, але для внз це не то 🤣🤣 Фізкультура - 9/10 викладачів тупо палять і бухають, та і плюс вже з 2го курсу багато працюють, і вже легше дати на «лапу» і попрацювати довше
@kovalyurii72784 ай бұрын
Верба Верба, доволі хороший підручник з англійської, просто він не підходить для дітей. Це скоріше підручник для людей котрі вже вивчили англійську на хорошому рівні і хотіли б систематизувати знання
@Zynehka4 ай бұрын
В мене був Плахотнік з англійської мови в школі 😅
@denys.medynskyi4 ай бұрын
Єгор Стадний в гостях - значить треба дивитись
@Mykhalchuk_Bohdan4 ай бұрын
Я фанат Дюни Герберта😁Потім прочитав всі книги по цьому всесвіті, але тільки написані Гербертом. Сім ніби. Хрестоматія по ній то була б хохма🤣
@netdevua4 ай бұрын
Чувак схожий на Ганрі Кавела (чи Генрі, не знаю як читається)
@volkoff_roman4 ай бұрын
1:23:40 - І нісенітниці в учбовому процесі.
@TheXena19904 ай бұрын
Привіт) То давайте я вам розкажу, що там в НАУ робиться?)
@DOU_youtube4 ай бұрын
Вітаємо, чи можлимо вам написати у Фейсбук, це цікава пропозиція)
@OleksandrYarusevych174 ай бұрын
Про читання і ШІ я б послузав
@karpych17174 ай бұрын
А як щодо приколу: що б ти не робив, завжди матимеш трійку, позаяк якщо тебе відрахувати - то кафедра втратить в грошах
@username2554 ай бұрын
прикладних форматів дійсно не вистачає, багатьом дійсно потрібна не скільки наука, стільки злітна смуга до роботи і такі формати могли б допомогти із ЗП викладачам та й конверсійні метрики були б зрозуміліші напевне
@nikzim21324 ай бұрын
я вот цього не розумію.... сидять хлопці класно обговорюють важні теми, можна слухати 3,4,5 годин Нiiiii Влада як на ТВ... повинна все обірвати і сказати кінець. Навіщо ? Хай вже договорять, видно же, що хлопці не поспішають.
@yavor76074 ай бұрын
про Мрію б даа
@АлексейС-ю8ь4 ай бұрын
Якщо державні кошти на укриття це довго і складно, то логічно оди раз ці кошти направити в донорські організації. Шах і мат.
@boyywnkobe4 ай бұрын
NICE!
@oeaoo4 ай бұрын
Вас самих не задовбує це "типу" через кожне слово?
@monsterrare90254 ай бұрын
Цей Єгор вже постійний гість?)
@volodymyrvolodymyr39654 ай бұрын
Гроші від батьків було б добре ))
@shumilus4 ай бұрын
Все не то! Мир глобален! Мы должны давить в том в чем мы сильны! Зачем нам вливать деньги в математику или физику если на мировой арене есть лидеры в этой сфере. Просто что б обогнать рашку! Глупость. Зачем нам нефтяники. Наймем специалистов из за границе. Наша сила это айти и аграрная промышленность. Вот на этом и нужно сосредоточить усилия. А пытаться все свое иметь это 14 век. Мир глобален! Делай то в чем ты хорош!
@asiryk4 ай бұрын
Кличте обов'язково Єгора ще
@АндрейПанык4 ай бұрын
Просто маразм. Як тільки державі будіть потрібні мудрі люди, замість тупого стада, ми знайдемо мільярд фінансів, всі ресурси і найращих Укр спеціалвстів. Доки треба будуть раби - ми будемо отримуваи відповідну оствіту...
@zack-n4m4 ай бұрын
Все державне неефективне. Хочете якісного то не шукайте від держави. Держава то про масовість а не про якість. Бо керують цим всім люди які хочуть заробити і яких не цікавить результат а цікавлять здебільшого гроші