DSP + IPS дисплей. Обновка ПЗ. Кишечки.

  Рет қаралды 554

Ярослав Курус

Ярослав Курус

Күн бұрын

Пікірлер: 15
@grigorovich
@grigorovich 28 күн бұрын
Про швидкість крутіння енкодеру - хороша реалізація, в деяких приладах бачив таку реалізацію, це зручно, щоб не крутити багато. Задумка цікава, можна вже давати підсилювачі і робити активну акустику, як ситуація з еквалайзером? А як з лімітером (компресором)? Важлива для мене функція - затримка, яку затримку можна реалізувати у Вашого девайсу? У відео бачив наразі 3.5 метрів, для побудови порталів цього достатньо (затримка середини відносно вч драйверу, і більша затримка на нч секцію...) При умові що воно стоїть не в рядочок... Скажімо, якщо зробити лише 2 канали, (Вч, Нч) решту ресурсів контроллеру можна пустити на більшу затримку? Чи там трішки інша реалізація буде? Адже якийсь буфер має те ж діло затримувати... Чому я так за затримку питаю - мій старенький дбх проц має лише до 4х метрів, а хочеться пару активних систем від сцени винести в зал на метрів 15-20, щоб була підзвучка, тут без затримки ніяк... Мій XR-18 пульт нажаль затримки не має(. Тому мені вихід це купити дсп проц, як варіант the t.rack dsp, або щось з дбх новішого і тд... Ну Ви знаєте для чого він вам і робите відповідно до свого тех.завдання. Бажаю Вам успііхів, підпишусь, дякую за українську)
@oleksii__dudar
@oleksii__dudar Жыл бұрын
Дякую. Детальний опис. Єдине питання. Так як фільтри частот для різних видів динаміків - реалізовані програмно , чи не впливає це на якість звуку? Виходить там по входу АЦП , потім софт, потім ЦАП. Теоретично , спотворення є на кожному з етапів.
@Крафтанемо
@Крафтанемо Жыл бұрын
Якщо ДСП не найдешевший (читайте про частоту дискретизації й бітову глибину), то єдина проблема з ДСП це не якість, а затримки, дуже грубо кажучи (не вдаючись в обрахунок тактів і використання FIR фільтрів), чим більше обробки над трактом робити, тим більшою буде затримка. Це важливо в професійному звуці, де є лінії затримки, моніторні лінії, тощо, для не великих площадок цим можна нехтувати.
@mrDream84
@mrDream84 Жыл бұрын
АЦП та ЦАП 24біт 48кгц, вся математика у повідвійній точності, тобто аж 56 біт :) на слух таке почути не реально.
@mrDream84
@mrDream84 Жыл бұрын
@@Крафтанемозатримки там насправді не такі вже й великі, фільтри з КІХ я не використовую. Загальна наскрізна затримка біля 1,1мс або ~30 см проходженя звуку в повітрі. ось робив заміри kzbin.info/www/bejne/kIXLZ2tql6uWqq8
@Крафтанемо
@Крафтанемо Жыл бұрын
@@mrDream84 Так, звичайно, але не кажіть то аудіофілам, вони чують і десятитисячну долю)
@lyosha3
@lyosha3 10 ай бұрын
Вітаю! Скажіть, а можна у вас замовити подібний процессор?
@Bossco-nf1zt
@Bossco-nf1zt Жыл бұрын
Круто. Я теж займаюсь аудіо. Є одна проблемма, треба завжди використовувати дроти з екраном, такі дроті як на відео - будуть збирати всі наводки при такій довжині ... Я займаюсь JL чіпами, + i2s кодеки, ну і тд. У вас є якийсь сайт чи форум? (хотілось би поспілкуватіся. Якщо що, в мене є свій форум. )
@mrDream84
@mrDream84 Жыл бұрын
Все буде, і корпус хороший, і дроти - це прототип :) буквально вчора ремонтував пульта берінжер 1622, то здивувався, жодного екранованого дроту, ще й роз'єми не під обжимку контактів, а врізні, як на ПК вінчестер колись по ATA підключали - IDC ))
@andrycnc1072
@andrycnc1072 Жыл бұрын
Цікава схема.Хотілось би спробовати повторить.Чи є де в відкритому доступі схема та прошивка для атмеги?
@mrDream84
@mrDream84 Жыл бұрын
Дякую за коментар. На жаль, прошивка у вільному доступі не буде, бо це комерційний продукт, на який потрачено дуже багато часу на розробку. Планую в майбутньому розбирати куски коду у відео, але повноцінного не викладатиму.
@СергійПоліщук-ж4ж
@СергійПоліщук-ж4ж Жыл бұрын
Довгоочікуване відео. Бачу питання із виводом зображення успішно вирішено. Не видно від чого все живиться. Як на мене, то в кінцевому результаті варто роз'єми винести на задню стінку. P.S. і варто думати про управління з телефону 🙃😁
@mrDream84
@mrDream84 Жыл бұрын
Дякую за коментар. Живится від "рідного" БЖ, що був у даномі світчі д-лінк ) Роз'єми всі будуть ззаді, це лише прототип, бо спереду було легше їх вонтувати, заодно і отвори прикрив ) та й взагалі планується розробити окремий корпус під це діло, одразу зі всіма необхідними отворами. Про керування смартфоном подумав колись раніше, але більшість про-інсталяторів виступають за standalone :)
@mykolaberezenko
@mykolaberezenko Жыл бұрын
Слава Україні! Героям слава!
@Mira_Trev1s
@Mira_Trev1s Жыл бұрын
Можешь на Русском говорить, а то ничего не понятно!
10 способов обмануть аудиофила
23:03
PremiumHIFI
Рет қаралды 129 М.
Визитка программиста
19:40
Александр Красников
Рет қаралды 212 М.
To Brawl AND BEYOND!
00:51
Brawl Stars
Рет қаралды 16 МЛН
Арыстанның айқасы, Тәуіржанның шайқасы!
25:51
QosLike / ҚосЛайк / Косылайық
Рет қаралды 684 М.
黑天使只对C罗有感觉#short #angel #clown
00:39
Super Beauty team
Рет қаралды 34 МЛН
Подъем в ледяную гору. Китай против Quattro
15:32
Поднебесный Гараж
Рет қаралды 1,7 МЛН
не_Фуфлові діоди з AliExpress
5:02
Ярослав Курус
Рет қаралды 632
Pumped water out of a SECRET Russian NUCLEAR bunker
2:54:34
Музей Подземная Москва
Рет қаралды 3,3 МЛН
Ультразвукова ванна. Миття плат. Лакування.
10:20
To Brawl AND BEYOND!
00:51
Brawl Stars
Рет қаралды 16 МЛН