Fotbal SK Jičín - TJ Červený Kostelec, krajský přebor KH fotbalové soutěže - 13. kolo

Рет қаралды 3,328

VideoStudio PP

12 жыл бұрын

Ve třináctém kole hostilo domácí družstvo SK Jičín vedoucí tým tabulky TJ Červený Kostelec. Fotbalové utkání za stálého deště na jičínské umělce mělo velice dobrou úroveň. Začalo svižně, domácí měli dobrý nástup a hned v 6 minutě po trestném kopu Tomáše Hakena zaznamenal vedoucí branku domácích Jarda Řeháček. V dalších minutách přicházely i nové šance. Úvod druhého poločasu patřil více hostujícímu týmu TJ Červený Kostelec. Závěr utkání vyzněl lépe pro domácí mužstvo SK Jičín. Vyrovnali hru v poli a přicházeli i další šance. Tři body zůstaly v Jičíně. Konečný výsledek utkání SK Jičín - TJ Červený Kostelec 2:0. Je to teprve druhá porážka hostujícího celku v soutěži. V sobotu 10. listopadu od 14.00 hodin se domácí mužstvo rozloučí posledním zápasem krajského přeboru, kdy hostí na jičínské umělce Sokol Kratonohy.