Рет қаралды 5,465
Zapraszam na przejście z nami Głównego Szlaku Beskidzkiego na raty :) Podzieliliśmy sobie ten szlak na odcinki. Pierwszy odcinek prowadzi przez Beskid Śląski z Ustronia do Węgierskiej Górki. Tak prezentuje się trasa:
Dzień 1:
Ustroń - Gościniec Równica - Ustroń - Czantoria Wielka - Soszów Wielki - Cieślar - Schronisko PTTK Stożek
Dzień 2:
Schronisko PTTK Stożek - Kiczory - Przełęcz Kubalonka - Szarcula - Stecówka - Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą
Dzień 3:
Schronisko PTTK Przysłop pod Baranią Górą - Barania Góra - Hala Radziechowska - Węgierska Góra