@@whiteangel2546 Прямо як в школі - багато слів і нічого не зрозуміло в практичному плані. I'm C1.5 in case you must know.
@ВалентинБалабан-б2х4 ай бұрын
Пані дуже файно пояснює. Дякую.
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@ВалентинБалабан-б2х Дякую!
@ОрестБонецький-о2о4 ай бұрын
Дякую, п. Ліля. Класно вивчати англійську з відеоуроками - дивлюсь, коли маю час. Вам теж зручно - записали - і є лекція.
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@ОрестБонецький-о2о Дякую Вам за зворотній звʼязок!
@АртурОмельяненко-з6ц2 ай бұрын
Дякую!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@bvk-climat4 ай бұрын
Видно, що авторка каналу дуже старається. ❤❤❤❤❤ щиро захоплююсь її зусиллями і працею. За тими короткими відео в невимушеній манері насправді години, якщо не доби, кропіткої праці.
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@bvk-climat Я Вам щиро вдячна за підтримку! Поки що так, це займає немало часу, але мені подобається і якщо я можу цими відео допомогти певній кількості людей - то це просто супер 😌 Але я думаю, згодом цей процес буде швидшим. Практика своє дасть. Як і з англійською - спочатку важко, незрозуміло, довго. А потім в якийсь певний момент - бац і стало легше 🙂
@ОлександрДолюк-ь5ж4 ай бұрын
Дякую за відео. Я для себе дієслова з герундієм після них завчив по групах так: - Фазові дієслова (так-так, не фразові, а фазові, бо там є фази: починати, закінчувати, продовжувати): begin, start, commence, finish, stop, end, cease, discontinue, continue - Дієслова психічної роздвоєності (в психіатрії психічна роздвоєність (амбівалентність) - це співіснування в одній голові протилежних почуттів до одного і того ж об'єкта, наприклад, співіснування любові і ненависті): like, love, adore, enjoy (позитивні почуття) - dislike, hate, detest, despise (негативні почуття). - Дієслова розумової активності: consider, imagine, remember, recall, mention (а ось remind потребує інфінітива, бо це хтось тобі нагадує), suggest, recommend (а ось offer потребує інфінітива, бо це пропонувати не ідею), understand, anticipate, appreciate. Явне виключення у цій групі - decide, що потребує після себе інфінітива. - Судові дієслова (вони часто зустрічаються на судових процесах): avoid (avoid responsibility), escape (escape punishment), deny (deny paternity), admit (admit guilt). Не знаю, може цей мій спосіб запам'ятовування Вам здасться чимось недалеко розташованим від станції під назвою «Не сповна розуму», але все-одно вирішив ним поділитися:). Тепер про саме відео. Ви вкотре примудрилися на сірниковій коробці станцювати віденський вальс, тобто на 13 хвилинах пояснити те, що в нормі пояснюють півтори години, як мінімум:). Але чесно кажучи, таке затискання Вас у хронологічні рамки буцім оптимальних переглядів на Ютюбі у мене особисто все більше асоціюється з рефреном пісні «I want to break free» групи «Queen». Я розумію, що масовий глядач вимагає у коментах 10-хвилинні відеоуроки. Але як каже доктор Хаус: «Everybody lies!». Спражнє вивчення англійської потребує багато часу, і всі, хто її по-справжньому вчив, - прекрасно про це знають. Недаремно найпопулярніші іноземні і наші канали з вивченням англійської чхати хотіли на оті 10 хвилин. Наприклад, схожі на Вас топові іноземні «жіночі» канали «Rachel's English» з вивчення American English (5,5 млн підписників) «English with Lucy» з вивчення British English (11 млн підписників) періодично роблять і півгодинні, і годинні відео. І ніхто від них не відписується. Ви чимось гірші за отих Люсі і Рейчел? Як на мене, ні. Ну добре. То іноземні блогерші. Але у нашому сегменті Ютюбу по підписниках серед жінок мабуть і досі домінує Вогні зі своїм «OK English» (300 тис підписників, хоча канал вже неактивний). Усе там явно більше 10 хвилин. У неї російськомовний контент, тоді яку Вас - український, а україномовних глядачів мало? Так у Ваша та перевага в тому, що нормального україномовного Ютюб-каналу з вивчення англійської немає в природі, і Вам немає з ким конкурувати. Я звісно ж не можу щось Вам вказувати і не в праві на чомусь настоювати. Просто зверніть увагу на те, що канали з широким розмахом тривалості роликів насправді краще набирають підписників, ніж канали з строго обмеженим по часу форматом. Хочеться, щоби Ви вистрелили. Дякую.
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@ОлександрДолюк-ь5ж Читала Ваш коментар із посмішкою, бо це неймовірно приємно отримувати такий фідбек! Ваші категорії - це просто знахідка 🤌🔥 і так, спочатку я прочитала «фРазові» , Ви наче знали, що так прочитаю. І ще раз наголосили, що вони саме «фазові». Це геніально! Я впевнена, що багатьом це буде корисно. Тож щиро вдячна, що Ви поділились своїм методом! Стосовно тривалості відео - воно було на 37 хв 😂 в мене майже кожне відео 30-40 хв, бо так хочеться поговорити і пожартувати, і якусь історію розповісти 🙈 Дякую Вам за приклади і поради, це дуже цінно! Я сподіваюсь, що згодом я знайду свій формат, або декілька форматів, і буде все як треба 🤞
@master_sergik4 ай бұрын
чувак, який цитує Хауса і слухає Queen заслуговує підвищеної уваги 👍😎 приєднуюсь до рекомендацій розширити часові рамки до зручних учителю, для повного розкриття теми 🧐😏
@b213videoz4 ай бұрын
Пане, то якщо ваш рівень дозволяє то й дивіться відоси виключно in English від нативів 😉 Відоси "рідною мовою" щодо іноземної мови десь з рівня upper intermediate насправді шкідливі - тут і context switching і звичка робити що завгодно але не думати саме іноземною мовою. Оте що ви написали дуже доцільно для "профессури" що пише дисертацію - мова буде (якщо взагалі буде!) дуже сінтетична (штучна укр. мовою)
@ОлександрДолюк-ь5ж4 ай бұрын
@@b213videoz З Вашим підходом десь на рівні upper intermediate бажано взагалі забути українську мову, щоби вона не заважала думати кришталево чистою англійською. А інакше їхні «frame» та «throw under the bus» по-справжньому не проростуть у мозку, засохнувши в тіні наших «підставити» та «підвести під монастир». Але англійська мова - це не операційна система Windows 10, що у голові може покусатися з першопочатково встановленою Windows 7, яку із-за цього варто видалити чи максимально загнобити. Інакше вже би давно всі поліглоти впали в кому. Англійська - це як англомовна Wikipedia, яка з україномовною не тільки не посвариться, а вони лише доповнять й посилять одна одну. Звісно ж я немало слухаю нейтівів. Проте на мою думку, при вивченні англійської не варто сліпо гнатися за абсолютним дублюванням вимови і думок улюбленого нейтіва з Ютюбу. Послухайте англійську Емануеля Макрона. З граматикою та лексикою у нього більше, ніж все в порядку. Але французький акцент дуже виражений, і я думаю, що він його легко може мінімізувати, але спеціально в рази посилює, акцентуючи на тому, що він - француз. Так звісно ж робити не варто, якщо ти не Макрон. Просто я до того, що розумні люди сприймають вивчення іноземної мови не як погоню за нейтівспікерством, а насамперед як засіб розширення кругозору. Знання однієї мови - це один кругозір, а знання кількох мов - це в кілька разів розширений кругозір. Саме при такому підході англійська вчиться легко, а не з-під палки із потаємною думкою, що справжньому її вивченню українська заважає. Тому я дивлюся цей канал навіть за тієї умови, що можна дивитися новини на ВВС з найліпшими нейтівами. У нейтівів просто один кругозір, а тут - відразу два, англійський і український. Ну а дуже кришталева англійська, яка була у покійної королеви Єлизвети ІІ, мені значно менше потрібна.
@b213videoz4 ай бұрын
@@ОлександрДолюк-ь5ж Ага, саме тому немовлята і нараз вивчають будь яку мову - бо не мають ще розуму, нічого не знають - неможна налити чай в уже повний стакан 😊 Мені укр. мова в житі принесла користі 0.0 як у відсотках так і у долларах - на відміну від English. Носитися з нею як с писаною торбою точно не буду. PS Нації у яких синдром "вялічія" - тіпа poZZiї та Хфранції і мають ДУЖЕ сильний характерний акцент, нації без того сіндрому - Шведи, Норвеги, Фіни, Голландці - розмовляють так що й неможливо навіть здогадатися що вони не нативи. Вибір за людиною - або толково опановувати мову аби "пишатися вялічієм" 😋 PS #2 До речі пан Долюк в курсі що слово "доля" скажімо так не зовсім українське? Чули може таке англ. слово "dole"? 😉 Так, це явно не рівень Intermediate але все ж. PS #3 Мені більше імпонує "set up" натомість "frame". До речі я ніколи не забуду "throw under bus", на попередній праці моя коллегаиукраїнка була на 100% переконана що наша Австралійка Product Owner її намагалася кинути під той самий bus, та українка ТАК поспішала на мітінг що реально її підбив автобус 😜 PS #4 Пан Долюк хоч раз слухав ту Королеву? Там ЯВНО не "кришталева" мова а досить сильний такий "posh" акцентіще 😁🤣 Взагалі саме у англійців дуже сильні акценти (як на диво) - ніби і освідченна людина а вимова як у селюка. Скажімо так, пересічний Австралієць має куди більш crystal вимову аніж пересічний брит, хоча є виключення і Австралійці теж не взірок. Певні американські штати мають досить чисту вимову (але лише певні).
@oshastitko4 ай бұрын
Вчора думав написати в коментарях, шо хотілось би відео з розглядом цього питання, а сьогодні вже бачу це відео. Дякую!
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@oshastitko Маю трошки здатність «читати думки» 😅 Я рада, що вгадала з темою 😊
@oshastitko4 ай бұрын
@@Lily_the_Teacher Ви така чарівна, що я майже не здивован в цієй здатності від Вас. Ну може зовсім трошки :)
@RoninDY4 ай бұрын
Чудово. Так тримати )
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@RoninDY Many thanks ☺️
@ВікторЯлковський-б4г4 ай бұрын
Thank you for the easy and understandable explanations
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
Glad it was helpful!
@BigFather-v1s4 ай бұрын
Thanks)
@piotrwalczak694 ай бұрын
👍
@frozenloh39674 ай бұрын
Потужне пояснювання, сприймається з легкісттю, з нетерпінням чекаю to наступне[ing] відео.
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
Мені дуже приємно 🥹 Many thanks for your support!
@master_sergik4 ай бұрын
12:35 вчитель: є дієслова, але я вам їх не скажу... 😋 я: та скажиииии....
@ОрестБонецький-о2о4 ай бұрын
@@master_sergik штучний інтелект тобі в допомогу...
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@master_sergik це дуже смішно 😂 Дякую Вам за цей коментар ♥️
@Mr.Musica4 ай бұрын
In di biningin Просто пригадав цей мем і ляпнув на підримку відео і настрою хаха Дякую за відео!
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
It doesn’t ring a bell 🤔 це виходить, шо я застара вже для деяких мемів, чи то як 🫢😬
@b213videoz4 ай бұрын
3:45 "Nice meeting you" - я разів 100 чув це від нативів
@LiudmylaZhykina4 ай бұрын
Чудове відео. Чекаю на продовження про герундій. І, передивляючись відео, виникло запитання, в яких випадках вживається too і enough ?
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@LiudmylaZhykina Дякую Вам за зворотній звʼязок! Я це дуже ціную! До речі, гарна тема для одного з наступних відео 😌 Дякую за ідею!
@ВиталийСавченко-э6м4 ай бұрын
Хіба можливо щось запамятати,коли така краса відволікає,про герундій я мовчу ,який там в біса інфінітив ...❤
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@ВиталийСавченко-э6м aww 🥰 Дякую Вам!
@annakapiris27203 ай бұрын
Чоловіки будуть дивитись відео щонайменше два рази: один раз милуються вчителькою, другий - вже вчать з нею англійську 😊
@master_sergik4 ай бұрын
9:42 якщо б це речення було в тесті, я б його провалив хоча, якщо не спішити і бути уважним, то все логічно: вираз look to [smth] вже підказує, що повинен бути іменник, а не дієслово)) так само, як listen to, go to....
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@master_sergik В мене кожен, просто кожен учень попадається на цьому питанні ) але тепер такого більше не буде 🤓
@Act1oN14 ай бұрын
Все дуже просто: якщо одна дія призводить до іншої - це інфінитив, якщо дві дії паралельно - герундій
@b213videoz4 ай бұрын
"I stopped smoking" - хіба тут водночас відбуваються 2 дії ? 😉 А от перша частина щодо інфінітиву мені подобається, дякую, користі більше аніж із самого відео 😊
@Act1oN14 ай бұрын
@@b213videoz так, кинув палити. I stopped to smoke - я зупинився, щоб запалити(спочатку зупинився, потім запалив)😉
@Act1oN14 ай бұрын
@@b213videozstopped smoking - так це одна дія(ви про це розповідаєте як про єдиний процес), тут вже питали і я відповідав, але хтось видалив коментарій. Stopped to smoke - зупинився, щоб закурити, спочатку одне, потім інше.
@НінельШевчук4 ай бұрын
Дякую за урок! Хотіла б до Вас на курс вивчення англійської.Як з Вами зв'язатись? Дякую
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
Дякую Вам ♥️ Якщо зручно, ось мій інстаграм - lilia_voitenko_eng Або ж робочий email 📧 liliiavoitenko@gmail.com
@master_sergik4 ай бұрын
з інфінітивом мені допомагало - [інше дієслово, що не присудок] цього достатньо, бо забагато правил вже збиває з толку) а потім вже якось перейшло в чисто інтуїтивне розуміння)
@master_sergik4 ай бұрын
I want to ask I - підмет, want - присудок, to ask - [інше дієслово, що не присудок] 😏
@Lily_the_Teacher4 ай бұрын
@@master_sergik В більшості випадків, цей метод спрацьовує на всі сто 💯
@viburnum178ta9ol3i4 ай бұрын
Дякую за такий цікавий урок! Знала, що таке герундій та інфінітив, але стільки додаткової ВАЖЛИВОЇ інформації ще почула...СУПЕР! 👍👍👍 Тільки є одне питання щодо дієслова FINISH -- здається finish to i finish +...ing мають різні значення (можливо, я помиляюсь)? Якщо можна, поясніть, будь ласка... ❤
@master_sergik4 ай бұрын
завершує читати завершує читання ніби те ж саме значення 🙂
@ОлександрДолюк-ь5ж4 ай бұрын
Stop має різне значення. Stop + герундій = перестати щось робити. "Stop talking!" - знаменитий заклик будь-якого нашого вчителя англійської мови до будь-якого нашого класу з найбільш точним перекладом "Заткніться нарешті!" (просто нашим педагогам казати "Shut up!" строго заборонено Міністерством освіти:). Stop + інфінітив = зупинитися, щоби щось зробити. We stopped to talk. - Ми зупинилися поговорити.
@master_sergik4 ай бұрын
@@ОлександрДолюк-ь5ж різні значення це "почати" і "завершити") а "зупинити розмову" і "зупинити (рух), щоби щось там ще..." це те ж саме значення))
@viburnum178ta9ol3i4 ай бұрын
Я бачила FINISH у списку дієслів, які вживаються лише з герундієм...?
@master_sergik4 ай бұрын
@@viburnum178ta9ol3i переважно з герундієм, через більш зручнішу вимову) але це не обов"язково)
@master_sergik4 ай бұрын
то більше проблема слова remember, яке [у них] може означати і "запихнути в пам"ять" і "випхати з пам"яті" у нас є два слова - запам"ятовувати і пригадувати а у них remember [to do] і remember [smth] я так це розумію
@master_sergik4 ай бұрын
Ви мабуть замолода, щоб таке пам"ятати, але зі словом "ремемба" у мене тільки одна асоціація: Рамамба Хару Мамбуру Рамамба Хару Мамбуру Рамамба Хару Мамбуру 🎹🥁🪘🔊🎧
@bvk-climat4 ай бұрын
Лілю, відкрию Вам страшну таємницю - Ви нікого не навчите англійської мови. Але, на відміну від переважної більшості Ютуб-Коучерів, замість створення хаосу з понтів і зверхніх «шпильок» Ви дуже добре задаєте напрям руху і пояснюєте головні правила щоб цей рух до пізнання для ваших глядачів не був таким тернистим... принаймні, так було до цього відео... Наскільки чудовим було відео про логіку фразових дієслів, вживання Well or Good, ... настільки ж провальним мені видається цей Ваш ролик: 1- «Ваша англійська», «10-15, які Ви найчастіше вживаєте, чи які ви можете вживати…» - то Ви так зверхньо кепкуєте? 2- Про «менш приємний факт» і «різниця буде в значенні», «не є багато, але в цьому відео я їх не буду давати» - вже більше нагадує сцену з дитячого совкового фільму - «…а я люблю помучить! Поиздеваться!» Чи може це тому, що Ви сприймайте рекомендації KZbin щодо тривалості відео як догмат віри? Якщо 15-и хвилинний ролик "рознесе" до 30 хв. або години за рахунок прикладів, особливо таких, котрі Ви б обрали з власного досвіду, як найбільш поширені в спілкуванні з носіями мови з різних верств суспільства - то особисто я переглянув би той ролик разів -надцяць одразу, і ще по разу кожного тижня на протязі пів-року. Думаю, що десь так працюватимуть з матеріалом і більшість Ваших підписників. Якщо не хочете перераховувати приклади, як у випадку з «менш приємним фактом», то може подась😉те їх у вигляді титрів з перекладом і транскрипцією на фоні відео? А взагалі, було б дуже чудово, якщо б Ви, як «лінгвіст», зробили відео присвячене знакам транскрипції і тому, чому вони такі різні в сканах з друкованих видань і в Google Translate. Переконаний, що для «математиків», шпаклювальників, домогосподарок і трактористів воно було б дуже корисним і цікавим. 😉
@ВолодимирКорнійчук-ь9в3 ай бұрын
Я нічого не зрозумів)
@Воля-2г4 ай бұрын
👍👌👏
@master_sergik4 ай бұрын
2:38 Look for the bare necessities, the simple bare necessities Forget about your worries and your strife I mean the bare necessities That's why a bear can rest at ease With just the bare necessities of life база