Вітаю. Є таке на невеликому полі 2 25 га у мене теж є місця де чомусь рослини гірше розвиваються. Можливо це перекриття гербіцидами можливо солончаки бувають місцями. Тоді 4о тонн гною і пів тони це не про що. Дощ треба хоч як і як гній внесено засуха може навпаки припали припалити врожай. Особливо як вносите не свіжий гній а перегній можливо треба було перегній поділити по 20 тонн на все поле і тоді робити заключення. Сидерати посійте і по американському досвіду випасайте худобу зрозуміло чому. Бажаю навчитись але не забуваймо що агроном все передбачити не може.
@ВіталійРудченко-г6ц4 күн бұрын
Ідея і виконання дуже гарне! Але мабуть сусіди за розкидання гною беруть символічну суму) Мати тваринництво і не мати розкидача органічних добрив трохи не те. Але за сидерати і органіку велика повага!! Тільки спробуйте їх не заорювати, а хоча б мілко придисковувати, ефект не впаде, а навпаки зросте і грунт після оранки не деградуватиме.
@oleksandrolefirenko24634 күн бұрын
Гарно порахувавши можна зрозуміти, що послуга інколи вигідніше ніж утримувати свій агрегат👍
@growhow_media4 күн бұрын
ну в даному випадку десь так і є
@MGOGOR13 күн бұрын
До введення в сівозміну сої на початках сіялись лише зернові і поля були дуже різні за врожайністю. Почав експерементувати з різними седератами і за 5 років дослідів зупинився на гірчицях. біла, жовта іозима. На разі лишатиму лише білу і озиму. Більша вегетативна маса. прибавка по зернових через 2 роки системної роботи складала 15ц. оранку поля бачать раз в 3 роки. Штиря 10мм на агрохолдингових полях що поряд зимою можна загнати рукою на 35см а на своїх від 35 на сої до 50см на сидераті гірчиці лишеному на зиму. Сійте сидерати а не купляйте глибокорозпушувачі панство))). а щоб мати кращу вегетативну масу то відразу після комбайна розкидаєте румом насіння, поливаєте з оприскувача карбамідом 100кг на га і міленько дискуєте. Після зрізу жатки стебел зернової групи, втрати поля через капіляри деекранованої землі і трубок стерні складають 4т в годину. ідо 48т в добу в залежності від погоди. от чому не росте потім коли сидерати сійнув через пару днів а не відразу.
@ПротоієрейВасильСидорук4 күн бұрын
40 тон гною і 400 мм опадів.😂
@growhow_media4 күн бұрын
ні тут мова йшла саме про продуктивну вологу, тоді коли вона критично була потрібна, а не про кількість опадів загалом. Бо було б 40 мм опадів за рік, то там і бур'янів би не було)))
@zelenskiynarkoman77743 күн бұрын
А лучше 800мм !!!
@growhow_media3 күн бұрын
то вже забагато)
@NeProstyjHlop2 күн бұрын
@@growhow_media ой, якраз бур'яни б тільки й були😁 То як таргани в ядерну зиму
@Mehanizator-on5ex4 күн бұрын
Лайк в підтримку яка область
@growhow_media4 күн бұрын
Київщина
@shr7774 күн бұрын
Клас!!! На цьому полі краще посіяти горох.12 тонн з га як мінімум буде ☝👍💪🦾🐵🥚
@growhow_media4 күн бұрын
тут би мав бути смайлик який розривається від сміху, якщо мова звісно про горох)
@shr7773 күн бұрын
@growhow_media якщо у Ваших відео без гною горох сипле по 9т то на фоні гною12т -лєгко)
@growhow_media3 күн бұрын
Я це ні заперечити ні підтвердити не можу. загалом так, це надто багато, але можливо на якихось ділянках така врожайність і може бути. В інтернеті як мінімум така інформація є