@Stockton24 2 күн бұрын
Köszi a műsort Urak!
@013tdr9
@013tdr9 3 күн бұрын
Számolták a gólpasszokat is egy időben. A 2010-es VB-n Müller lett a gólkirály 5 góllal és egyedül kapta meg a címet. Villa,Forlan, Sneijder is 5 gólos volt. Sőt 2012-es EB-n a lejátszott percek döntöttek Torres javára (3 gól+1gólpassz) kb. 100 perccel kevesebbet játszott, mint Gomez. Balotelli és Ronaldo is 3 gólt szerzett, de Nekik nem volt gólpasszuk. (a 2012-es EB-nél netes segítséget kértem, mert nem voltam biztos benne )
@elodrev7093
@elodrev7093 2 күн бұрын
Csúcsrangadó Magyarországon! A pártigazgató és a vezér (stróman ja) csapatai egymás ellen játszanak.
@szabolcsmolnar585
@szabolcsmolnar585 3 күн бұрын
Zeténél továbbra is a center a probléma, ezt Végh elspórolta idén.
@hajdujanos6018
@hajdujanos6018 3 күн бұрын
Sose számolták nagy tornákon a gólpasszokat, ha egyenlő gólszám volt akkor megosztva kapták a gólkirályi címet. 90-es évek közepétől nézek focit, mindenki leszarta gólpasszokat, olyan 10-15 éve divatos a számolása meg persze minden más statisztika számolása.
@lucnewman1165
@lucnewman1165 2 күн бұрын
Miért nem állítanak neki (Saldanhanak) szobrot az Üllői úton ilyen teljesítmény után? Komolyan ilyen viccet , ez amúgy a nagy magyar bajnokság színvonalát árazza be hogy a Felcsút nem tudta levédekezni ezt a brazil középszerű csatárt. Jönnek a kupameccsek, lehet bizonyítani ...
@lovagimilan
@lovagimilan 3 күн бұрын
én azért a brazil srác értkelésénél megvárnám a Tottenham meccset meccset mert szép dolog a Budafok meg a Felcsút ellen villogni de az Anderlecht ellen 20 perc alatt momentuma se volt !
@lovagimilan 6 сағат бұрын
Pont erről beszéltem megvolt a hatalmas felhajtás körülötte meg üzengetés aztán jött a valóság tegnap 5 db sikeres passz és 1 kapura lövés 60 perc alatt !! a 18 éves srác teljesen eltüntette a pályáról !!
@dan1god
@dan1god 2 күн бұрын
“Nem nagyon mozgatta meg az embereket az ellenfél” akkor jó sok lojális szurkolója lehet a DVTK-nak. 😂
@ZoltanEmodi
@ZoltanEmodi 2 күн бұрын
Nem tudom melyik magyar csapatnak szurkolsz, de hol vannak tömött lelátók egy Paks vagy egy Kecskemét, Felcsút vendégszereplésnél?
@gaborbarna4886
@gaborbarna4886 2 күн бұрын
Sanyi szerintem túl értékeled a ute-t! Mesze nem olyan jó mint gondolod!
@Jamesboci
@Jamesboci 15 сағат бұрын
Egy faszt
azért komoly Debrecenbe 2 meccs után megmondjátok hogy alkalmatlan az edző meg hogy le lesz váltva !
@milan0425
@milan0425 2 күн бұрын
@@lovagimilan pedig a fél Fradi fórum szerint MCS pep guardiola-i magasságokban van, akkora edzőzseni.
@013tdr9
@013tdr9 Күн бұрын
@@milan0425 Röviden összefoglalom mi az általános vélekedés, amivel én találkoztam. Sokan sajnálták, hogy nem vitte tovább a csapatot, de reálisan nézve 10 mérkőzésből nem lehet következtetést levonni, hogy valójában milyen edző Máté Csaba. Abból a 10 mérkőzésből 7 finoman fogalmazva vicc kategória volt. Egy komoly mérkőzés volt a Felcsút ellen, azon pedig Hornyák megette. Egy dolgot nem lehet Tőle elvenni, hogy KI elleni vereség után összeszedte a csapatot.
@milan0425
@milan0425 3 күн бұрын
Érdekes, a Fradi ellen a dózsa nem csalta a focit, az tökéletes taktika volt…. 🤡 eddig néztem a videót Számomra ez a 8 EL meccs ajándék, nem várok csodákat, de nem szeretném, ha 0 ponttal esne ki a csapatom.
@013tdr9
Lehet, hogy optimista voltam, de a sorozat előtt 9-11 pontot tippeltem az EL-ben.Ebből az Anderlecht ellen elment 1 pont. Reális esély a győzelemre a Malmő ellen van. AZ, Dinamo ellen sem lehetetlen győzni, de játékban sokat kell fejlődni. +Várok még bravúr pontot (pontokat) is.