Iratkozz fel az MLSZ TV csatornájára: bit.ly/2EsS9It

@gasparluciusz547 6 жыл бұрын
Hajra Debrecen
@enyedykoppany9421
@enyedykoppany9421 6 жыл бұрын
ezt a szar összefoglalót! 2 perc a csapatok összeállítása, ugyanakkor a második félidő helyzetei kimaradtak Gondolom, a zajmikrofonok beállítása teljesen korrekt volt. Az ünneplésről ne beszéljünk, sem a félidőben a legendáké, sem a meccs végi, de gondolom, az nem eléggé mlsz-konform, ellentmond a nézői politikával...
@gaborkozma3836
@gaborkozma3836 6 жыл бұрын
Meg birja valaki mondani nekem hogy miért Gundel-Takács áll a kapu ban???
@krisztiankocsis3589
@krisztiankocsis3589 6 жыл бұрын
Gabor Kozma szerintem azert mert fiatal kora ellenére elképesztően nagy tehetség magyar viszonylatban :) nem 1 védese volt ami szenzacios (nem ezen a meccsen)
@bogohungary 6 жыл бұрын
Kár, hogy nem a Loki győzött!CSAK A DIÓSGYŐR!
@zoltandudas8981
@zoltandudas8981 6 жыл бұрын
Az a kár, hogy bent maradtatok. Sokkal jöttök a fidinek....
Tényleg?:)) Végül is igen nektek ott a a Felcsút az kell nektek az állami pénzen a parasztvakítás, meg a a Puskás legenda kicsúfolása, ja meg 0 néző!:))) Ez kell látom, kapcsolj már fényt a fejedben!!! Többel jöttök ti a bíróknak mint mi összesen bárkinek!
A felcsútnál valóban nincs nagyobb förtelem, ugyanakkor sajnos ők már nem tudtak kiesni az utolsó fordulókban. Ne az én fejemben keresd a kapcsolót, hanem valahol ott ahol kikövetkeztetted, hogy én a felcsút bennmaradásáért szorítottam. Egy Vasasnak inkább örültem volna.... de még a balmaz is szimatikusabb, mint Ti (feltéve ha briós vagy?!) Mert már nem tudom kinek szurkolsz....És akkor mi mivel is jönnénk a bíróknak? Most már nem csak diósgyőri, divat lokista, hanem fradista is vagy hogy itt bírózól? Rajtunk kívül mindenki az államból él, de biztos minket szeret az MLSZ és a bírók... .atyám.... Na jó részemről a beszélgetést lezártnak tekintem.
:))) Meneküljetek! HA már igazad nincs akkor persze, le kell zárni a beszélgetést!
:))) Egen, köszi! A neved elmond mindent és a hozzászólásod rólad!:) Szerintem nem is kell semmit írnom:) CSAK A DIÓSGYŐR!
Рет қаралды 12 М.
Újpest - Debrecen 2-1 | Obinna 64’| 2018.06.02.