Богдан, доброго дня. Дозвольте підказати,а Ви потім покажете на каналі , і це дозволить підписникам отримати раніше врожаї. Є таке правило третій бруньки. При формуванні дерева ,на однорічному пагоні знаходим бруньку яка дивиться в той бік куди треба направити майбутню гілку. Від цієї бруньки рахуємо ще дві бруньки і відрізаємо. На обрізаної однорічній гілки з перших двох бруньок ростуть вертикальні гілки,а з третьої та четвертої ростуть більш горизонтальні. При літніх зелених операціях (кінець травня, до 15 червня) обрізаємо два вертикальні пагона з переводом на горизонтальну та вкорочуємо його (залишаємо 30 см). Перши дві бруньки дадут ростові пагони, решта бруньок буде формувати плодові утворення вже в цьому році.Так ми скоріше почнемо отримати врожай з дерева. Ну якось так.
@BODNARSADКүн бұрын
Літом хочу практикувати деякі обрізки але трішки іншим методом
@ІванВітько-з1хКүн бұрын
Тільки кісточкові такого прийому не потребують, бо прекрасно закладають врожай і на вертикальних гілках... Тож пагонами продовження скелетних і напівскетних гілок можна обирати залишатитакож і потужні кінцеві пагони, що ростуть близько до вертикалі... хіба, що, іх можна трохи вкоротити, видаливши буквально 3-5 кінцевих бруньок для стимулювання галуження та закладки плодових утворень.
@aleksandrpodkolzin4761Күн бұрын
@@ІванВітько-з1х то так, Ви праві. Зараз пробую формування абрикоси та черешні по системі KGB ,бо треба буде повертатися додому (Херсон) та відновлювати сад, який втопили "старші брати, с...и".
@ВалентинаКравченко-ш8тКүн бұрын
Дуже актуальне відео, дякую!!!❤
@МихайлоМисюрин20 сағат бұрын
Друже я дуже вдячний за докладне відео, ще хотівби попросити відео як обрізати молоду однорічну сливку.
@BODNARSAD20 сағат бұрын
Ок
@Useful-to-know2 күн бұрын
Як завжди все просто і доступно.
@andrewdavidoff16032 күн бұрын
Дякую за детальний практикум
@НатальяТимченко-ш7т2 күн бұрын
Богдан, спасибо за полезное видео. Успокоили меня, что можно делать обрезку косточковых и зимой. Главное,чтобы погода была лётной: не морозно, не пасмурно, не дождливо
@ІванВітько-з1хКүн бұрын
Под "зимой", в умных книжках, ведь, подразумевается не сама пора года а её климатическое "содержание"... - рекомендации не резать косточковые зимой были даны задолго до этого самого глобального потепления, которое мы сейчас наблюдаем, когда зимы ещё были зимами ❄️🌬️🌨️🌡️🥶... так что нужно исходить из сегодняшних реалий🤷🏻♂️.
@ivanstolaba249Күн бұрын
Дехто каже що можна обрізати до -8°С, але більшість рекомендують обізати при температурі не нижче -5°С. І також погода має бути сухою, в дощ, мряку і т.п. обрізку не проводять.
@МарияВОЛОЩУК-ч1ч2 күн бұрын
Дякую ВАМ!
@бром122 күн бұрын
Дякую за відео.
@ЮрійДашков2 күн бұрын
Жирний ЛАЙК 👍👍👍
@svarogua923 сағат бұрын
6-00.Щоб попадало сонце зрізав на пеньочок гарно віжгалужену нижню гілку і залишив довгу голу палку.
@BODNARSAD22 сағат бұрын
В мене там взагалі немає голих палок вони в любому випадку всі складовими бруньками
@Алежка-ж3д2 күн бұрын
Дякую за огляд.
@granit_002 күн бұрын
❤❤❤
@Юрік77Күн бұрын
👍
@ВолодимирГрималюк-б2г2 күн бұрын
Хорошив врожаїв
@BODNARSADКүн бұрын
Дякую
@ЛеонораБоднар-у9р2 күн бұрын
Дуже повчальне відео!
@BODNARSAD2 күн бұрын
Дякую
@ЛеонораБоднар-у9р2 күн бұрын
❤
@ВасильЗадорожний-ъ6к2 күн бұрын
Доброго дня , а скажіть будь ласка , на початку весни , тебе покропити сад Бордоською сумішшю і препаратом 30В в якій послідовності і який проміжок між кропінням повинен бути і чи не заважає одне кропінням другому
@BODNARSAD2 күн бұрын
Можна,весною покажу
@виноградвдомашнихусловияхснуля2 күн бұрын
Не стал искать видео по обрезке груши. Интересно, а возможно в видео формате обрезать мою грушу?