Розкажіть про утеплення різних матеріалів (дерево, цегла, керамічні блоки, газоблоки, шлакоблоки, глина…) які є нюанси і чи є вони, дякую!
@НадіяРоманенко-ъ3м Жыл бұрын
Дякую за відео! Цікаво !Підписуюсь на канал!!!
@oleksandrsieroukh59588 ай бұрын
Лайк на п'ятій секунді :)
@vasyaoblomov3322 жыл бұрын
👍
@Orest_Tsis7 ай бұрын
Чи використовуєте у своїх проектах «теплу штукатурку» типу «Тепловер» (перліт / вермікуліт). Цікавить Ваша думка про такий спосіб утеплення. Дякую.
@opalennia_plus5 ай бұрын
Вітаю) Я вже відповідав на це питання в коментарях) Дана штукатурка є теплоізоляційним розчином і якось помітного впливу, з теплотехнічної точки зору, на стіну не чинить.
@Orest_Tsis5 ай бұрын
@@opalennia_plus дякую.
@СергійКостейчук Жыл бұрын
Я утеплив Бетолем! А основна стіна Арболіт
@KyrychenkoAnton Жыл бұрын
А можна тупе питання яке мене завжди цікавило?) У повного вакуума теплопровідність же виходить нуль? тому *умовно пофантазуємо* - можна зробити стіни дому зі склопакету і викачати з нього повітря? які тоді будуть тепловтрати, близькі до нуля? або така низька теплопровідність досягаєтся лише в дуже сильному вакуумі і звичайним вакуумним насосом з епіцентру такий не створиш?
@opalennia_plus Жыл бұрын
Цікаве питання) Так, у повного вакууму теплопровідність = 0, бо не має молекул, які б могли переносити тепло. В теорії, буде так. Але, щоб це спрацювало на практиці, швидше за все, потрібно буде або сколопакет максимально загерметизувати, або, в ідеалі, скажімо «вилити» безшовновну форму, щоб максимально унеможливити потрапляння молекул повітря у нього. Але тепло втрачається не тільки ж через стіни, є ще підлога, покрівля, вікна, вхідні двері і т.д.
@KyrychenkoAnton Жыл бұрын
@@opalennia_plus ну так, але суто гіпотетично це можливо, ясно. ну скло це я так взяв, можна наприклад 3х3 метра листи 3х міліметрової сталі на лазері заказати, зварити по шву і закріпити по периметру, і утеплити вже пінополістиролом уже самі точки кріплення - це будуть копійки. я просто не дуже розумію також чому через склопакет більші втрати ніж через утеплену стіну - я так розумію вони заправляються якимось газом, але могли б просто викачувати звідти повітря..
@opalennia_plus Жыл бұрын
@@KyrychenkoAnton Зазвичай, вікна заповнюють або просто повітрям, або кріптоном, аргоном. Можливо, повітря не викачують, тому що саме на практиці це важко зробити. Не думаю, що компанії не проводили подібних дослідів. Або, якщо і проводили, і це виявилося дійсно можливим, то мабуть це просто не вигідно цим компаніям продавати такі склопакети.
@Rolnik-i1x Жыл бұрын
@@KyrychenkoAnton думаю перша причина це міцність скла. Якщо я правильно розумію то при абсолютному вакуумі в середині склопакету, із зовні на кожен квадратний сантиметр буде діяти сила у 1 кг. Множимо на площу і отримуємо "фантастичні" цифри. Друга причина - через скло приміщення буде всеодно втрачати енергію за рахунок теплового випромінювання. Доведеться ще й екранувати. А взагалі вакуум таки використовується як ізолятор у сонячних колекторах - " Вакуумні трубки". Вони можуть працювати у досить сильні морози, чого не може забезпечити жоден інший ізолятор.
@KyrychenkoAnton Жыл бұрын
@@Rolnik-i1x все так, я доречі якийсь час назад дізнався про фотонне випромінювання. на рахунок тиску на скло - я також якийсь час назад бачив відео якраз такого скла з вакуумом, але по усій площі скла, десь кожні 10 см, воно зєднувало всередині склопакет фізичним склом, така мала точечка десь 3мм в діаметрі - якраз для цього.
@genanadein Жыл бұрын
Є ще один утеплювач - штукатурка з ефектом теплозбереження SD59, має низьку теплопровідність.
@opalennia_plus Жыл бұрын
Вітаю. Це не утеплювач, а теплоізоляційний розчин)
@genanadein Жыл бұрын
@@opalennia_plus що таке теплоізоляційний розчин ?
@opalennia_plus Жыл бұрын
@@genanadeinштукатурка про яку Ви писали
@genanadein Жыл бұрын
@@opalennia_plus так, я писав про штукатурку SD59 з ефектом теплозбереження .
@semenpetrovych370 Жыл бұрын
А конденсат при утепленні враховується, щоб можливо було жити багато років без грибків!😊
@opalennia_plus Жыл бұрын
Так, звичайно Навіть планую коротеньке відео випустити на дану тему
@randomnick1898 Жыл бұрын
@@opalennia_plus було б дуже гарно!
@opalennia_plus5 ай бұрын
@@randomnick1898Відео вже на каналі😉: kzbin.infoITFPH5kKZ2I?si=Zs4tyuanGRY2tCyO
@PetroAtamanyk-wy5nf Жыл бұрын
Майстрі і любитилі.Таке питання.. Хочу утипляти стелю!! Чи потрібно знімати глину з горища чи ні? Чи глину не чіпати зняти лише дошки знизу поставити між бальки вату ударити і проклейти бар'єр і рейки чи дошку!!!
@opalennia_plus8 ай бұрын
Вітаю) Глину з горища можете не знімати, а зверху вкласти мінвату
@SEVER-UA5 ай бұрын
Автор вводить в оману! Кажучи що потрібно використовувати малу товщину утеплювача ви ризикуєте залишити точку роси в стіні і спровокувати відповідну температуру для появи плісняви! Майже все окрім газобетону потребує товщини від 100мм.
@opalennia_plus5 ай бұрын
@@SEVER-UA Вітаю) Якраз газобетон і потребує товщину утеплювача, якщо це екструдер 100 мм. Рекомендую подивитись дане відео та по можливості залишити під ним якийсь коментар;) Це допоможе його просуванню😊 Посилання 🔗: kzbin.info/www/bejne/f4WpgXtroLCNaKssi=wpz7fUKVfqoh9Yh1