Niezwykle ciekawe wywiady. Dziękuję za możliwość ich wysłuchania 👍
@martaz18479 ай бұрын
Co za rozmowa! 😊 Panie Profesorze - głębokie ukłony! 😊
@barbarella938 Жыл бұрын
Rewelacyjny wykład 👏Pan Profesor Kaczmarzyk jest doskonałym pedagogiem 👍
@paulinaburzynska393710 ай бұрын
Wspaniały Profesor Kaczmarczyk
@wojciechmalottki1875 Жыл бұрын
Więcej ludzi powinno to zobaczyć!
@alicjazz.8931 Жыл бұрын
Te podcasty to nowa,lepsza zmiana w edukacji. Wiedza przekazywana w sposób przystępny dla każdego, rady , sugestie - wszystko niezmiernie ważne dla rodziców oraz nauczycieli.
@marlena5712 Жыл бұрын
Sądzę, że każdy rodzic powinien posłuchać tej audycji. Jestem mamą nastolatka i ta rozmowa wiele mi wyjaśniła i uświadomiła. Dziękuję.
@AKlime777Ай бұрын
Wspaniały wywiad. Dużo wyjaśnia. Dziękuję.
@ulla2090 Жыл бұрын
Bardzo ciekawy
@omszaek1783 Жыл бұрын
Wspaniałe informacje
@JoannaHabura-l1i2 ай бұрын
Dziękuję
@mariuszkr9566Ай бұрын
Młodzież Awangardą Narodu! :)
@jerryo8161 Жыл бұрын
👍3
@mariuszkajstura66359 ай бұрын
Przegrana młodego pokolenia jest równoznaczna z przegraną starszego pokolenia. Jeśli życie jest grą to o co w tej "grze" gramy ? Co przyjmujemy za wartościowe osiągnięcia ? Czy dyplomy jakieś uczelni powinno się przyjmować jako życiowe osiągnięcia, a może to zdolność rozwiązywania realnych problemów powinna być przyjmowania jako miara osiągnięć życiowych ? Powszechnie wiadomo że papier swoje, a życie swoje. Konflikt to czy raczej zbiorowa głupota ?
@ewag6804 Жыл бұрын
Przykład z kłanianiem się nie podoba mi się, to jest strefa kultury, bunt w tym obszarze jest najgłupszym, co może wymyślić nastolatek.
@kacpergrzybowski13832 ай бұрын
Pan redaktor jest niezły xD
@mariuszkajstura66359 ай бұрын
A co jeśli ktoś nie che grać w taką grę, chce jedynie by mu było dobrze i ma gdzieś wszelkie reguły gry. Czyli nauczyciel, stróż prawa czy rodzic młodemu pokoleniu przekazuje fałszywą wiedze o życiu ? Konflikt to czy raczej zbiorowa głupota ? Teoria swoje, a życie swoje ? Obawiam się że bez szacunku do "przeciwnika gry" i reguł gry, sprawi że cała piękna teoria gier może pozostać w szufladzie. Wychodzi że teoria gier nie przewiduje ludzkiej perfidii, która w grze zwanej życiem jest opłacalna dla jednostek lub grup społecznych, a szkodliwa w kontekście cywilizacyjnym.
@mariuszkajstura66359 ай бұрын
Tylko o co grają pokolenia ?
@katarzynalindner594Күн бұрын
Chodzi o rozwój, o sprawczość i w sumie każdy gra o SWOJE życie.
@mariuszkajstura6635Күн бұрын
@@katarzynalindner594 Jeśli nie zmienimy gry w jaką gramy, to ta gra doprowadzi nas do wzajemnego samo wyniszczenia. Możemy w każdej chwili przestać grać w szachy i zacząć grać w bierki. Problem polega na tym że ci co się wyspecjalizowali w grze w szachy nie chcą z niej zrezygnować. Miłość to nie cel do osiągnięcia, Miłość to droga do Życia w symbiozie. Niestety niewielu to rozumie.