Велика подяка друже Кирил , молодець, бажаю успіхів,...дізнався для себе де що новеньке🤗👍🇺🇦
@VadymVoronoi6 күн бұрын
Суперово. Більше проектів просимо.
@Евгений77746Ай бұрын
Дякую за роботу. Хай живе Український контент!
@АлексСтим-ь2м13 күн бұрын
Дякую, пане Кіріл, професійно, дохідливо, а найголовніше-рідною мовою !!
@pomank88098 күн бұрын
Говорить про акумулятори які не приймають вже заряд . Наприклад наушники які лежали пів року . Чув що кладуть в морозілку на довгий час заморожують в замотаному від вологи стані . Після чого навушники знову заряджаються . Експерементуйте . Наприклад я брав термостат від авто ВАЗ 2101 і клав до морозілки на тиждень потім кип'ятив відро 15 літрів води і замороженний термостат кидав в кипляче відро . Після цього він почінав краще працювати . Просто багато купував цих термостатів і майже нові вони не відкивали велике коло охолождення
@MasterGallery3 ай бұрын
Пане Кирил, дуже дякую за таке гарне введення у світ "літію" глядачів. Скажу так: мені здалося, що ви - святий! 😇 Адже лише свята людина може давати такі, цілком правильні, як за підручником, рекомендації. Є щоправда деякі зауваження до наданої інформації: 1) немає нічого смертельного в розряді літію нижче 3в. В залежності від специфікації і "хімії" елементів, нижня межа лежить в диапазоні 2,5-2,7в; 2) навіть у глибокій розрядці (навіть нижче 2в) є шанс, що акум ще можна оживити (точно не варто його одразу викидати). Перше, що варто спробувати: зарядити його дешевим китайським низькострумовим зарядником (у вас на відео присутній). Далі перевірити наступне: - чи не падає напруга зарядженого "на очах"? - чи не нагрівається він аж надто при заряджанні? Якщо ні - жити буде. Процесс деградації літію не миттєвий. Все залежить від того, наскільки глибоко разряджений елемент і як довго він перебував у цьому стані.
@GeorgiyD8625 күн бұрын
Все вірно тільки один нюанс з приводу "викинути акумулятор" - у жодному разі не викидайте його у відро для сміття його треба утилізувати! Якщо немає пункту прийому акб то як мінімум складайте в Залізну банку або щільну пластикову упаковку - я наприклад збираю в пляшку від рідкого прального порошку (широка шийка дозволяє закидати або висипати акб!)
@МаксимЗдибель14 күн бұрын
За дешеві китайськи зарядники це точно. Використовував Lii PD2 щоб підняти напругу комірок від одноразок до 2.7 В, бо все нижче 2.7 В не бачив зарядник Sky RC.
@OlegMayd2 ай бұрын
Супер відео., дякуємо вам, ви проводите світло не лише в побуті, а й в мізки наших співгромадян, окрема подяка за українську!!
@plcdevelop81843 ай бұрын
Гарний просвітницький матеріал для школярів! Бо вивчення це краще ніж бовтатись по дворам!
@vasylfiialko318Ай бұрын
Спочатку написав коментар для підтримки ук. контенту, а потім захопився переглядом. Дякую дуже пане Кирило. Цікаво і пізнавально. Успіхів каналу, здоров'я автору.
@baseOO726 күн бұрын
Дякую про інфу про бмс та то, що акуми повинні мати однакові заряди
@Zloy74725 күн бұрын
Подяка автору, за контент, все добре... Маленька порада... Платка bms розроблена по габариту самих акків і її треба причіпляти зверху , у торці акків... Контакти для під'єднання дротів як раз знаходяться на проти всіх потрібних напрямків до перемичок між акками. При такій сбірці дроти навіть стирчати не будуть за габарити... Спробуйте, вам сподобається... Може ця порада комусь і сгодиться... Мира усім!
@Yurii.Ай бұрын
Дякую за Вашу працю. Важливий, потрібний і якісний контент. Хай квітне український KZbin!
@StaroVoyt1310 күн бұрын
Передивився безліч відео... Ось це саме розумно побудоване !
@MetaboUkraineVideo3 ай бұрын
Вподобайка за україномовний просвітницький контент + в кадрі гарний дриль-шуруповерт 😊👍
@АндрійЛазаренко-и6э2 ай бұрын
Стисло і змістовно , навіть людина далека від цього все зрозуміє. 100% лайк
@alexzh40577 күн бұрын
Дуже корисно для початківців!
@burpush44277 күн бұрын
Дякую Кіріл!Дуже цікаво та корисно!!!
@rihardzorge77992 ай бұрын
Дякую за корисний україномовний контент,
@user-misha2023Ай бұрын
Дякую. Дуже пізнавально та гарно подано інформацію. Подяка за українську.
Дякую за інфо, пояснив доступно і зрозуміло, я теж займаюсь збірками, хочу навчитись робити збірки ще цими новими залізо фосфатними акумуляторами
@ZSERGZ9 күн бұрын
@Mutabor_info_ "Дякую за інфо, пояснив доступно і зрозуміло, я теж займаюсь збірками" Это просто перл. Вот яркий пример нынешних расплодившихся специалистов и пайщиков, сборщиков всех мастей. И таких 99,9% кругом, и в ютубе, и в жизни, и на базарах, и во всяких богодельнях под вывесками - "Сервис центр" или "Ремонт", оформленных на ФОП "Петренко" То есть он ещё ничего не знает и не умеет, именно поэтому до сих пор бегает по ютубу и смотрит ролики, как оно работает и что с этим делать, но уже занимается сборками. То есть не планирует ещё только заняться и потому учится и ищет инфу, а УЖЕ занимается, то есть УЖЕ какое-то время назад. И 100% уже какое-то время назад стал считать себя мастером и всем знакомым говорить, что он уже может и делает, занимается... Мда, так и живём...
@rostykrost37252 ай бұрын
Контент просто вогонь! Тепер я знаю як їх розрізнити )))
@Dmytro-rd2npАй бұрын
Супер, дуже круте пояснення, я не дарма втратив 18 хвилин , дякую 😁
@andriy_113 ай бұрын
Класно все пояснив! TP4056 з контролером розряджає до 2,5В, це норм. Та і більшість контролерів так роблять. Хоч більшість інформації мені було вже відомо, але цікаво було освіжити інформацію. Дуже доступно все подано і ще й в одному відео, дякую!
@ОлександрБурда-в1л2 ай бұрын
Все так, але ідеальний стан літієвого аккумулятора, це коли він не знаходиться в режимі максимального, або мінімального заряду. А заряд 50-70% можна вважати режимом зберігання аккумулятора, при такому заряді він зможе служити Вам максимально довгий термін. Звісно, ніхто з користувачів літію таким на заморачується... Таму розряджати аккумулятор менше, я би сказав 3,3В, я би не рекомендував, нижче, це вже може позначитись на його ємності. Не одразу, з часом. І заряджати до 4,2 також в ідеалі не варто, крайні стани літій не дуже полюбляє, хоч іноді терпить навіть незначний перезаряд. Поліз в батарею ноута, поміряв напруги, а він її перезаряджає на 0,1В на кожну банку. Не знаю, чи то хитрість виробника, чи просто похибка електроніки... Псіханув і встановив програму яка обмежує максимальний заряд аккумулятора, благо, виробник це продумав заздалегідь.
@ОлександрАнтонович-ф2з2 ай бұрын
@@ОлександрБурда-в1лЗвідки у вас такі дані?
@ОлександрАнтонович-ф2з2 ай бұрын
Всі акумулятори та батарейки являються іонними, так, як в електролітах носієм струму являються іони, на відміну від металів, де носіями струму являються електрони. Курс фізики за середню школу.
@ОлександрБурда-в1л2 ай бұрын
@@ОлександрАнтонович-ф2з Зі знань. Все почалося з того, що кожен раз спостерігав за тим, що коли купуєш аккумуляторну техніку на базі літію, як правило аккумулятор заряджений не повністю. Процентів на 50-70. Стало цікаво чому так, почав шукати інфу і знайшов. Виявилось що це робиться не випадково. Це так званий "режим зберігання". Виробник не знає скільки його товар лежатиме на складі в очікуванні покупця, тому, щоб аккумулятор прослужив довше, його спеціально лишають в такому, напіврозрядженому стані.
@andriy_112 ай бұрын
@@ОлександрБурда-в1л акумулятор створено для того щоб ним користуватися, навіщо обмежуєте собі ємність і час роботи від одного заряду.
@АлександрКулеш-ц7ч2 ай бұрын
Дякую,за таке гарне розтлумачення про аккомулятори!
@olexandr461229 күн бұрын
Добре позповів і зрозуміло все.
@СергейЛебедев-е1цАй бұрын
Очень нужное дело! Техническая и научная информация сейчас на 99% - иностранная.
@OleksLytv3 ай бұрын
Внесу декілька поправок. LiFePO4 це різновид Li-ion. Виділяють його через нетипову напругу. І це не найсучасніші, найсучаснішими літієвими є LTO, але вони не для всього оптимальні. На Li-pol теж написані розміри і там теж є типові формати. Нуль в кінці означає десяті, але їх ніколи не використовують
@МаксимГрищенко-н1с2 ай бұрын
Я решил разобрать свои вздутые 6 амперные литиевые ак. , но перед этим отпаял платы БМС и подключен для полной разрядки лампы накаливания ближний дальний свет автомобильные, когда полностью разрядил, без приключений разобрал аккумулятор. Литий возгораться когда в нем есть заряд, разряженные, можно спокойно разбирать, только в перчатках.
@ОленаШвадчакАй бұрын
Дякую за випуск.
@СергейДобровольский-и2б2 ай бұрын
відео сподобалось, за можливості використовуй кольорові кабелі для навчальних відео
@sherbermannn33762 ай бұрын
Дякую за науку
@pavelreks5335Ай бұрын
Цiкава i потрiбна iнформацiя. Менi сподобалося. Продовжуйте
@Shangreel2 ай бұрын
Все чудово пояснено та показано. Дякую за чудову роботу.
@OhVse3 ай бұрын
Дотепно, розумно, корисно...👌👍
@PUMA-COUGUARАй бұрын
Дякую, дуже цікаво!!! Будь ласка продовжуйте знімати подібні ролики!!!
@ФедьОлексій2 ай бұрын
Все чітко і по суті. Дякую!
@OhVse3 ай бұрын
🙏Дякую за Українську...👍
@by75692 ай бұрын
Тільки ще прибрати русизми і англіцизми 😉, а при паралельному змінюється не потужність, а струм - потужність однакова незалено чи послідовне(компаудне) чи паралельне з'єднання 🙂
@sepic54072 ай бұрын
@@by7569 "компаудне" - це англіцизм? а "паралельне" - це шо?
@VolodymyrPetrov-p7x2 ай бұрын
@@by7569 Щось ви собі суперечите. Якщо струм виріс вдвічі, то при тій же напрузі вдвічі виросла і потужність. UI ще не відмінили :)
@vasylplekhanovАй бұрын
@@VolodymyrPetrov-p7x так для таких професорів, закон Ома, це русизм 😂😂😂
@Limbergen3 ай бұрын
Дякую за таку корисну інформацію лише в одному відео.
@YarkoSamboraАй бұрын
Дякую за україномовне відео.
@Druh_hrub2 ай бұрын
Хороше відео, інформація вже знайома, але приємно було подивитися.
@Сергій-р2ъ5ъ2 ай бұрын
Дякую за корисну інформацію лише в цьому відео.
@kvapko833 ай бұрын
Чудовий відос. Круто пояснив, я в основному все й так знав, але структурована подача доповнила прогалини.
@Sanio-8883 ай бұрын
Дякую, все супер, хоча є певні не суттєві зауваження. Чекаю нові відео.
@ПанСергій-э7еАй бұрын
Дякую за фахову інформацію.
@abaanbdert11473 ай бұрын
Дякую, це було коротко та корисно
@НеважноНеважно-э4е2 ай бұрын
Добре що є приклад! Покажи, якщо є можливість, як замінити, та де придбати акумулятори для мініпилок.
@Kiril_youtuber2 ай бұрын
Для мініпилки треба високострумові літій-іонки в такій кількості, щоб напруга була такою як і раніше. Обов'язково плата захисту, і інструкція зі збирання збірки в кінці відео.
@ВолодимирБабій-у4ь3 ай бұрын
Молодець!Доступно і все ясно!Дякую!Слава Україні!
@Kiril_youtuber3 ай бұрын
@@ВолодимирБабій-у4ь героям слава!
@Vita_S599Ай бұрын
Слава Россие!
@ДенисВолодимирович-е1т3 ай бұрын
Дякую за інформацію
@olvyn75942 ай бұрын
Дякую за відео.
@РоманФранкевич-з6в3 ай бұрын
Молодець. Розвивай канал.
@Вадим-х2ч7бАй бұрын
Все зрозуміло. Дякую.
@Евгенийджексон-ж5мАй бұрын
Дякую за змістовне відео, хотілося б почути про вбудований захист у акуммуляторах 18650, та як відрізнити батарею з захистом від батареї без захисту.
@ZSERGZАй бұрын
Может за тебя ещё и кушать? Или кушаешь ты как-то сам? То есть для того, чтобы это узнать, тебе понадобилось ходить и у всех спрашивать?!! То есть ты не способен самостоятельно набрать в гугле свой вопрос и УВИДЕТЬ В КАРТИНКАХ, как выглядит аккумулятор с защитой и как выглядит без защиты??? Не способен, да??? Или здесь же на ютубе набрать и открыть видео, где будет показано и ничего и ни у кого спрашивать не надо!!! Не способен ты, да???
@dimamargolic5078Ай бұрын
Підписуюсь зразу тому що Україномовний контент, так тримати чекаю наступних відео.😊
@ВеселийКовач3 ай бұрын
яка приємність чути не касапське гавкання..))
@Gastello-s8qАй бұрын
А ви на окупованих територіях? Чи де чуєте гавкання?
@VolodymyrPetrov-p7x2 ай бұрын
З задоволенням подивився і послухав. Ні добавити, ні відняти- все чітко за винятком маленьких дрібниць
@victorp592928 күн бұрын
Дякую. Корисна інформація.
@pytin-XyuLo2 ай бұрын
Бомба дякую!💎👑🥂
@Dmytro-rd2npАй бұрын
Не бомба, а бімба😉
@Mavrt_77718 күн бұрын
Дякую, толково пояснив!
@SviatoslavDanylenko3 ай бұрын
Цікаве відео, дякую!
@AntonPilАй бұрын
Привіт, зроби відео як правильно ремонтувати акумуляторні сбірки шуруповертів та інших. Як знайти потрібний акум , якщо батарейка ноунейм. Чи потрібно повністю розбирати збірку щоб знайти пошкоджений і як само лудити, якщо він не лудиться
@ZSERGZАй бұрын
1. Для электроинструмента нужны высокотоковые аккумуляторы. 2. Разбирать обязательно. 3. Такие сборки не паяются, а свариваются точечной сваркой. Но если уже паять, то самый простой и, возможно, самый правильный способ, то зачистить надфилем или наждачной бумагой и использовать обычную твёрдую канифоль. Но, честно говоря, лучше отдайте кому-то на переделку. Единственное, что вы можете сами сделать, это купить самостоятельно новые аккумуляторы, какие вы захотите для переделки. Предварительно хорошо разобравшись какие они бывают и какие хорошие. И потом принести их мастеру и сказать - вот поставь мне эти. Я понимаю, интересно самому и хочется получить опыт и научиться, но если у вас вызывает сложности простая пайка и если вы не ориентируетесь в аккумуляторах и не знаете как с ними обращаться, то опыт у вас может получится не из приятных. Я уже не говорю, что для этого нужно ещё специальное оборудование и приборы, которых у вас нет.
@volodymyrmisyachniy5032Ай бұрын
Трохи було потрібно приділити увагу внутрішньому опору аккумуляторів. А так все інше збалансовано. І наука і популярно.
@ВасилийПронин-ь8жАй бұрын
Все супер понятно
@Vic-Ukraine2 ай бұрын
Занадто поверхнево і базово, як на мене
@Kiril_youtuber2 ай бұрын
@@Vic-Ukraine ну я ж не як деякі, коли їх питають, що таке транзистор, а вони з ходу про пн-переходи, протони, мосфети, джифети, діоди
@Влад_С2 ай бұрын
якраз нормально хто повний 0 тому це корисна інфа, хто вже на 80 левелі тому це не цікаво.
@БорисБыченко-с6эАй бұрын
Керил класное и доступное видео !!!!!!
@grapelvivregionАй бұрын
Супер, те що шукав
@serhijserhij74573 ай бұрын
Дякую, все зрозуміло
@ИванМакаренко-о9ю9 күн бұрын
Дякую за огляд з поясненням,на якому сайті ви все це купляєте.
@angelcareless210429 күн бұрын
Все добре подано та розяснено , а де обіцяна ссилка на недорогі та якісні акумулятори
@Aleksey09193 ай бұрын
Все прикольно але я користуюсь LTO аккумуляторами ,чимось схожі на lifepo4, но дорожчі та ще довговічніші .
@RomanYouTube_DIY3 ай бұрын
Про надійність і безпечність збірки лише час надасть інфо) бо буває багато браку, який лише згодом дасть про себе знати.
@_manax.Ай бұрын
Респект Кирилу😊
@ЯрославПилипчук-л6о3 ай бұрын
подивився... і підписався
@bunker267826 күн бұрын
Зроби відео про різні зарядні плати. Я наприклад хочу переробити Акамуляторний пилосмок на потужний повербанк. Там якраз напруга від 22 до 30 вольт.
@vasylfiialko318Ай бұрын
Україномовний це супер добре.
@olexande2 ай бұрын
Дякую! Єдине зауваження - "шпички/голки" припою бажано не залишати після пайки. Як варіант їх трохи згодом, як охолонуть, обережно знімати паяльником.
@Влад_С2 ай бұрын
добавте флюсу і не буде у вас шпичок.
@ZSERGZ2 ай бұрын
@@Влад_С )))
@ZSERGZ2 ай бұрын
@olexande Єдине зауваження - бажано навчитись паяти, а не розповідати, як там "холодні шпички знімати паяльником" )))
@Козак-БандерівецьЗапорізький3 ай бұрын
Вподобайка каналу. Вітання Кірілу із Козацького Запоріжжя ! Слава Україні ! путін Хуйло тричі !!! 💛💙🇺🇦
@rossemmanuel654520 күн бұрын
Ещё забыл прославить ваших евреев Зелю, Яценюк, Потрошенко...и дядюшка Байдена.😂😂😂
@topchikofficial_12452 ай бұрын
Ура Про Одноразки Видео!
@RomanYouTube_DIY3 ай бұрын
BMS , - може бути і без функції балансування. Це загальна назва
@barnum_phineasАй бұрын
0:44 "в конце самое интересное"❤
@НиколайФоменко-ф9лАй бұрын
Дуже все зрозуміло. Молодець. Як тобі написати в приватні повідомлення?
@СеменФедькевич2 ай бұрын
Дякую 🙏
@Ohm943 ай бұрын
5:45 Максимально не згодний з твоєю думкою. Акб 18650 ,яким більше 10 років з акб ноутбуків, нормально залітають у саморобні ліхтарики і інші прилади яким не потрібно луже батато потужності. Служать далі, незважаючи що піднімав з глубокого розряду.
@andriy_113 ай бұрын
Ще замітив, що деякі такі зношені акумулятор з часом частково відновлюють ємність. Їм також є практичне застосування.
@Sanio-8883 ай бұрын
@@andriy_11 Так як і ви зношені АКБ використовую в фонариках та ін. З власного досвіду, такі АКБ після глибокої розрядки та зберігання в такому стані частіше за все не відновляться. А акумулятори з ноутів (18650) траплялось, що сильно починали грітись при зарядці через певний час експлуатації (в моєму випадку кілька міс) . Тож використовувати б\в акумулятори бажано дуже обережно.
@andriy_113 ай бұрын
@@Sanio-888 тестуйте ємність, міняйте струм заряду і не буде нічого перегріватись. Було, що акум з ноута мав 500мАг(+-), зробив з нього міні дриль і через деякий період (+- рік користування) перетестував акумулятор, він вже має більше 1200мАг(+-).
@tarik90693 ай бұрын
+ Я зараз користуюся акумуляторами зі свого першого ноутбука, якому вже двадцять років, і вони втратили не більше 20% ємності.
@Ohm943 ай бұрын
@@Sanio-888 перегрівається тому що має великий опір, такі акб вже у мусор точно.
@and-1_4uk55Ай бұрын
Дякую! Розкажи будь ласка як вирахувати час роботи акумуляторів з певним пристроєм
@Kiril_youtuberАй бұрын
@@and-1_4uk55 подивитися скільки споживає пристрій, і поділити ємність на споживання - відповідь у годинах.
@kramer3147Ай бұрын
Мені було цікаво і корисно, дякую. Який саме флюс використовували для пайки наприкінці відео?
@Kiril_youtuberАй бұрын
Флюс ф 3
@БогданЧигрин-э9й2 ай бұрын
Бачу оце Кіріл і йду геть
@MultiAlisterАй бұрын
ЗАРАНЕЕ - завчасно Але за інфу дякую.
@АндрейАндрей-ы3ч5к2 ай бұрын
Дякую
@Влад_С2 ай бұрын
17:41 коли у вас у робочому стані так закріплені проводи, то знайте що рузький мир вже близько. Надійно затискайте провід, якщо він многожильний, використовувайте або пайку або кінцевий обтискач, у такі колодки треба вставляти моножилу, а пайка або обтискач роблять моножилу, тоді з'еднання буде надійним.
@АдадЖпжп3 ай бұрын
Кирило дякую!
@sanchinarro27 күн бұрын
11:54 А чому напруга LiFePo4 3.5В. а не 3.2В?
@Oleksa_Chudovyi3 ай бұрын
BMS - Battery Managment System
@sepic54072 ай бұрын
monitoring + control = managEment
@Oleksa_Chudovyi2 ай бұрын
@@sepic5407 no way
@user-gorik2 ай бұрын
просто и понятно. велике дякую.
@Вячеслав-й6ь7оАй бұрын
Підскажи будь ласка як обігритись лампою уфо з допомогою пристрою на таких ємностях як Li fepo4 та як зібрати збірку?
@СтасВолодин-с8т2 ай бұрын
Пропустили літій-тітанат . По безпеці та циклах найкращі, через це ціна в двічі вища за літій-залізо-фосфат, але кількість енергії накопичуе дещо менше ніж звічайний літій.
@sanchinarro28 күн бұрын
Дякую. А якщо блок живлення для роутера 9В 1А, а ДБЖ видає 9В і або 2А або 3А, то чим краще живити роутер 2А чи 3А?
@Kiril_youtuber27 күн бұрын
Без різниці - споживання струму роутером від цього не зміниться
@PDV_77725 күн бұрын
Для підтримки
@oneiricocelot26713 ай бұрын
на 5:45 каже просто викинути аккумулятор. Біда.
@yevgen_ua2 ай бұрын
Підписався👍
@ОлександрШулянськийАй бұрын
5:48 Я старий акумулятор 🔋 18650 полагодив однією платою зарядки ,я використовую його в ардуіно і знаю ,що кажу ну і ще трохи потрібно мати лабораторний блок живлення😅 плата звісно ж оця із захистом і зарядкою ну і без є 12:04,ну а ще використовуй переходи для відео і текст на ньому, на відео пиши ,так буде краще,ато ніби презентація PowerPoint перероблена у відео