Jak zawsze miło słucha się Kasi merytoryczne mega zawsze przygotowana do rozmowy 😊😊
@magdalenamuszynska77622 күн бұрын
Bardzo wartościowa rozmowa, super mega pozytywna Pani Doktor. Michał, robisz na tym kanale bardzo dobrą robotę❤
@podcastrezultaty23 сағат бұрын
Dziękuję ❤
@iwonachrobak6083 күн бұрын
Wspaniała rozmowa ,bardzo wartościowa 👏👏👏Otyłość to choroba obecnych czasów i naprawdę to trudny temat o czym mówią rozmówcy ,myślę że za mało jest specjalistów w tym temacie i jeszcze trzeba dużo zrobić .Dziękuję za rozmowę ❤❤❤
@paulinawoja9901Күн бұрын
Dziękuję Wam za ten podcast❤
@justynaogorzelska32952 күн бұрын
Ja dostałam Ozempic cukrzyca typu 2 ale był warunek zmiana żywienia i stylu życia w 6 miesięcy schudłam 40 kg cukier w normie i lek odstawiony kontrolą u lekarza co 3 miesiące i teraz tylko odpowiednie żywienie dużo ruchu i waga dalej spada wolniej ale spada i jestem wstanie cały czas utrzymać to bez problemu z dobrymi wynikami. A mam duże skutki uboczne brania leków
@JoannaObrzutКүн бұрын
❤
@bienkowmar20 сағат бұрын
O jaki skutkach ubocznych brania leku mówisz ?
@Agaka21212 күн бұрын
Kasi zawsze miło wysłuchać. Bardzo wartościowa rozmowa.
@LubiePodroze321Күн бұрын
Super, że gościem była pani Kasia ❤
@annaczechowska69853 күн бұрын
Witam oglondam dopiero początek tego filmiku i z wszystkim się bardzo zgadzam to prawda że zmiana w nawyku żywienia musi jak to się mówi wejść w krew Dziękuję że pan jest uświadamia ludzi choć nie do wszystkich dociera to do mnie dotarło i dzięki temu tylko na pana poradom spadła mi już 7 kg wielkie dzięki za pana porady ❤😊Ale to prawda nie zawsze porady są wystarczające i wtedy potrzebna jest pomoc specjalistów jak tu mówicie
@podcastrezultaty3 күн бұрын
Bardzo się cieszę z Twojego sukcesu i gratuluję :)
@karolinanizioek290415 сағат бұрын
U mnie po stwierdzeniu cukrzycy (badanie krzywej cukrowej) pani doktor chciala przepisac mi leki wlasnie na cukrzycę, jednak ze wzgledu na karmienie piersią nie moge przyjmować takich leków. Dostalam więc zalecenie na zmianę diety z niskim IG plus wysiłek fizyczny. Więc postawilam swoje zdrowie na szali ponieważ przez cukrzyce zachorowałam na obustronny zespół cieśni nadgarstka (juz jestem po jednym zabiegu). Przeszłam wlasniena taką dietę 1900 kcal + 4 razy w tygodniu bieg 5 km - schudlam ponad 15 kg. Więc bez lekow tez sie da. Tylko trzeba chcieć. Uwaga, dieta nie jest chwilowa, to musi byc zmiana nawyków żywieniowych 😊
@ItsmonxКүн бұрын
Myślę, że gdyby każdy lekarz podchodził do tematu otyłości jak do choroby i w ten sposób uświadamiał pacjenta, że powinien się leczyć, to w większości pacjenci by się nie obrażali. To po prostu lata stygmatyzowania takich pacjentów przez lekarzy na zasadzie “proszę mniej żreć” porównują taką reakcje. Lekarze dopiero zaczynają rozumieć problem osób z otyłością i z ich wiecznym głodem, ale miną jeszcze lata zanim to będzie norma. Gdy lekarze to zrozumieją to wtedy prawdopodobnie pacjenci nie będą czuli się zawstydzeni, a zaopiekowani i zrozumieni przez lekarza. Mało tego, same osoby chorujące na otyłość zaczynają rozumieć te kwestie, bo przez lata im wmawiano, że tylko to brak silnej woli, słaba głowa i wieczne wiszenie w lodówce.
@zdemolowanyrabin3 күн бұрын
*KATARZYNA* ❤
@monikawashington1305Күн бұрын
Mówimy tu o ultra-przetworzonej żywności która ma odpowiednią mieszankę tłuszczu i cukru - odwzorowującąc pierwszy pokarm z którym człowiek miał do czynienia - mleko matki. To sprawia, że można to jeść i jeść i chętnie po to sięgamy. Producenci tej żywności nie są głupi.
@jakub13nowak2 күн бұрын
NIE SZTUKĄ JEST SCHUDNĄĆ.....SZTUKĄ JEST WYGLĄDAC CAŁE ŻYCIE TAK SAMO!!!
@Rajmund-ns1cu18 сағат бұрын
Każdy dorosły, zdrowy psychicznie czlowoek powinien SAM ponosić odpowiedzialność za sobie, czyli również za swoje zdrowie. Nie trzeba być lekarzem, żeby widzieć, ze otylość prawie zawsze wynika ze zbyt dużej ilości przyjmowanych kalorii. A obserwując osoby otyłe w swoim otoczeniu przez lata to okazuje się, że Ci ludzie mają problem w swojej osobowości - po prostu dla nich wazniejsza jest "przyjemność" jedzenia nizż wlasne zdrowie.
@jajestem8115Күн бұрын
Super, że nie mówi Pan nazywam się Doktor Michał 😅
@joannafiuk6095Минут бұрын
Ostatnie pytanie Michała: „Czy uważasz, że promowanie w social mediach/telewizji sylwetek plus size utrudnia walkę z ewidentnym problemem, jakim jest nadwaga i otyłość?”. A na czym polega to promowanie? Bo wydaje mi się, że chyba na tym, że osoby grubsze w ogóle w tych mediach są. Czy takie osoby zachęcają/namawiają do tego, żeby przytyć? Czy ktokolwiek szczupły, widząc człowieka z nadwagą, czuje się zachęcony do tego, żeby przytyć? Raczej nie. Prawda jest taka, że nadwaga/otyłość nas razi i zwyczajnie nie chcemy tego oglądać (i ta motywacja stoi za „troską” o zdrowie grubego człowieka: „Schudnij, bo nie mogę na ciebie patrzeć”, a nie: „Schudnij, bo zejdziesz na zawał”).
@maggie15953 күн бұрын
To jest skandal ze cukrzycy, nie maja refundacji
@jakub13nowak2 күн бұрын
Mają.....poprostu się nie znasz😂😂
@maggie15952 күн бұрын
@@jakub13nowak Ty masz?Z filmu wynika,że nie maja
@monikadzikСағат бұрын
w Anglii wysyłając zdjęcie sylwetki (nawet fejkowe) dostajesz online recepte na Mounjaro bez żadnych badań...
@Anita-v2n2xКүн бұрын
Ja przez pół roku schudłam20 kilo ale biore lek saksenda.
@sebek912 күн бұрын
A co myślicie o leku bioxetin ?
@annie...17Күн бұрын
A do kogo trzeba sie udac aby zaczac przyjmowac takie leki ?
@martabe68633 күн бұрын
❤🧡💛💚💙💜
@eto-b6gКүн бұрын
jest chyba refundacja ,ale dla starszych osob
@martasku49557 сағат бұрын
dla seniorów< przy wskazaniach> Ozempic jest bezpłatny
@Nat-nz8qv2 күн бұрын
Odnosząc sie do tego czy lekarz powinien zwracać uwagę na otyłość przy wizycje z infekcją Nie. Pacjent ma lustro ;) jedyne co powinien zrobić, to zapytać czy ma ochotę zacząć to leczyć właśnie lekami. Ci ludzie mają dosyć diet, ich zycie to wystarczający dramat i wiekszość czasu to ból psychiczny i fizyczny. Żadne samozaparcia nie pomogą... zwracajcie uwagę na to co paplecie, bo jak ten obrzydliwy grubas jeszcze utyje to będzie wasza wina. Ludzie w dzisiejszych czasach już zupełnie nie myślą co mówią.
@barbararogksz39642 күн бұрын
Jakby lustro i wlasne sposoby miały coś zmienić w otyłości byłoby cudownie. Dlatego choroby trzeba leczyć, a lecza lekarz, psycholog, dietetyk, fizjoterapeuta.
@Justine_Warsaw3 күн бұрын
Nie usuwaj ludziom komentarzy. I to takich, gdzie jest cytat i podane źródło.